PDA

צפה בגרסא המלאה : גיינר ג'ויס מאס של אולטימייט

נתנאל20
18-01-08, 21:20
פשששששששש קניתי תגיינר הזה בטעם בננה הכי טעים בעולם ותערבב בשניההההההההה כל מי שאמר שלא מתערבב וטעם לוואי הוא מסכן שמושפע מסיפורים אני קניתי למרות כל מה שאמרתם ולא מצטער לשניה.. מתערבב לי בשייקר בלי גוש אחד וטעם אחושרמוטה.. החלבון רגיל שלהם באמת לא מתערבב.. אבל הגיינר הזה משהו מטורף איזה טעםםםםםםםםםםםםםםםם

shahar-king
18-01-08, 21:46
פשששששששש קניתי תגיינר הזה בטעם בננה הכי טעים בעולם ותערבב בשניההההההההה כל מי שאמר שלא מתערבב וטעם לוואי הוא מסכן שמושפע מסיפורים אני קניתי למרות כל מה שאמרתם ולא מצטער לשניה.. מתערבב לי בשייקר בלי גוש אחד וטעם אחושרמוטה.. החלבון רגיל שלהם באמת לא מתערבב.. אבל הגיינר הזה משהו מטורף איזה טעםםםםםםםםםםםםםםםם

תמיד שמחליפים אחי טעם או חברה זה נראה טעים אבל חכה תדבר עוד שבוע

Blabla144
18-01-08, 22:28
על הטעם דווקא הם חברה טובה אבל בישביל הטעם אפשר לשתות קולה:laughing:
הערכים חלקם מזויפים

עלוש
18-01-08, 23:31
muscle juice
לא juice mass

Danzig
19-01-08, 00:15
תהנה אחי דבר איתנו שתסיים את זה, במקומך הייתי מוותר על קניית סוכר בסופר, אתה יכול לשים מאסל ג'יוס במקום הסוכר בתה.

Danzig
19-01-08, 02:00
נערך

נתנאל20
19-01-08, 05:40
הם נראים לי חברה על רמה.. בטעם קרם עוגיות כותבים במרכיבים כל מיני חומרי טעם ומייצבים למינהם ומציינים שמכילים סוכר וקקאו ומלטו דקסטרין וחלבון.. וכל מיני.. אף על פי שיודעי דבר ידעו שמוצר זה עשוי להשמין.. ובטעם בננה לדוגמה הם מציינם במרכיבים מלטו דקסטרין שזה הפחמימה ויש עוד מקור פחמימה שם שבא מגלוקוז.. ומציינים תמקורות חלבון ולא מצוין שם סוכר פשוט.. מבינים.. ובטעם קרם עוגיות כן ציינו את זה.. יכלו לתת את אותם ערכים אז ככה שנראה לי שהם לא חרטטנים.. בכל מקרה אין גושים והטעם מעולהה

Arsan
19-01-08, 09:33
18 גרם שומן :\

maradona
19-01-08, 15:11
לא יודע מה איתך אבל אני הייתי מעדיף לאכול מקדונלדס ולא את זה

נתנאל20
19-01-08, 16:43
אולי אתם כולכם שחיפים 70 קילו לא מרשים לעצמכם להכניס לגוף 17 ג' שומן ביום.. הגוף צריך שומן, מקור הקלוריות השני בגודלו אחרי הפחמימות בתפריט היומי בא משומן 17 ג' שומן רווי ביום לא יהרגו אותכם תפסיקו לזיין בשכל

toxicity
19-01-08, 16:44
אולי אתם כולכם שחיפים 70 קילו לא מרשים לעצמכם להכניס לגוף 17 ג' שומן ביום.. הגוף צריך שומן, מקור הקלוריות השני בגודלו אחרי הפחמימות בתפריט היומי בא משומן 17 ג' שומן רווי ביום לא יהרגו אותכם תפסיקו לזיין בשכל
בנאדם - http://www.israelbody.com/showthread.php?t=25393
פשוט הייתי חייב להודיע לך שאני קניתי את זה ב300 שקל
מאיפה הבאת את המחיר המפורז הזה? ככה באמת מכרו לך?

Danzig
19-01-08, 17:22
איך המלטו טוקס?

נתנאל20
19-01-08, 19:47

אהה חשבתי שזה בשקים כמו שמוכרים אצלי במכון בסוף התברר שזה בא ב25 קופסאות של קילו של חברת NOW זה מסביר תמחיר.. אמרו לי 25 קילו מלטו לא ידעתי שיש עוד צורה חוץ משק שזה בא הביאו לי 25 קילו ב25 קופסאות חחחח.. יש לך עדיין דרך להביא תשק הזה?

tom5
19-01-08, 23:17
גבר איפה קנית? אני גם רוצה לקנות ואני יודע שאני לא היחיד בפורם

toxicity
20-01-08, 13:50
אני קניתי את זה דרך בנאדם שארגן לי דרך המפעל
אני לא בטוח שהוא רוצה שיטרידו אותו עכשיו לגבי עוד שקים..