PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקות חלבון - אני בדילמה חבר'ה @!

LittleNigga
18-01-08, 22:09
תראו, אני לא יודע אם להשתמש באבקה או לא, קראתי שזה ממש טוב אבל אני מפחד שכשאני אפסיק להתאמן, אז יהיה לי הידיים והגוף מדלדלים כאלה, (כולם אומרים לי את זההה ! אני לא יודע אם זה מיתוס אמיתי או לא חח) אני צריך תעזרה שלכם ... מה אתם אומרים ? אני דווקא עולה יפה מאוד במסה, אבל אני מפחד שהרבה שומן גם מגיע ויהיה לי קשה מאוד לחטב ...

ואם אפשר סיבות למה כדאי לקנות אבקת חלבון (כדי שאני אראה לאמא שלי שזה יתרונות למה היא, ראתה תמונה של בודיבילדר באינטרנט שגלשתי לראות, והיא החליטה שאני רוצה להיות כזה ענק עם היקף בייסיפ 50 !!! יאו איזה מציקה היא לפעמים יאללה. ... !!)

Blabla144
18-01-08, 22:26
:laughing: תראו, אני לא יודע אם להשתמש באבקה או לא, קראתי שזה ממש טוב אבל אני מפחד שכשאני אפסיק להתאמן, אז יהיה לי הידיים והגוף מדלדלים כאלה, (כולם אומרים לי את זההה ! אני לא יודע אם זה מיתוס אמיתי או לא חח) אני צריך תעזרה שלכם ... מה אתם אומרים ? אני דווקא עולה יפה מאוד במסה, אבל אני מפחד שהרבה שומן גם מגיע ויהיה לי קשה מאוד לחטב ...

ואם אפשר סיבות למה כדאי לקנות אבקת חלבון (כדי שאני אראה לאמא שלי שזה יתרונות למה היא, ראתה תמונה של בודיבילדר באינטרנט שגלשתי לראות, והיא החליטה שאני רוצה להיות כזה ענק עם היקף בייסיפ 50 !!! יאו איזה מציקה היא לפעמים יאללה. ... !!)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מיום ליום השאלות נהיות יותר מפגרות...
אבקת חלבון=קוטג' ,טונה וגבינה(זכויות שמורותלמאיה חחחחחחח)
תראה לה תמונות של מייקל לואיס היא תלקק תמסך ואתה תגיד גם הוא משתמש בזה ואתה רואה הוא לא מדלדל כמו כוס של אישה בת 70

LittleNigga
19-01-08, 00:31
:laughing:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מיום ליום השאלות נהיות יותר מפגרות...
אבקת חלבון=קוטג' ,טונה וגבינה(זכויות שמורותלמאיה חחחחחחח)
תראה לה תמונות של מייקל לואיס היא תלקק תמסך ואתה תגיד גם הוא משתמש בזה ואתה רואה הוא לא מדלדל כמו כוס של אישה בת 70
כה הוא לא מדלדל כי הוא לא הפסיק להתאמן ולקחת אבקות ידבע אחד !
תקרא ותחשוב לפני שאתה כותב תגובה !

אה ואם אתה רוצה לדעת, היא חושבת שקוביות ושרירים זה מגעיל ...
ותאמין לי, גם כשאתה היית מתחיל בנושא הזה היית בור ועם הארץ, אז אל תטיף לאלה שיודעים פחות ..

Danzig
19-01-08, 01:57
דבר ראשון ידידה\חברה שלך עדיין לא עברה את גיל ההתבגרות ועוד בחיתולים ולא מבינה מה צריך בגבר, לא חשוב, דבר שני היית יכול לקפוץ ולחפש בפורום 1250912501295825 אשכולות יש על זה, וללא זה לא יעשה אותך דלדל.

BXL
19-01-08, 02:42
מה מדלדל מה?!?!
זה פאקינג חלבונים ח-ל-ב-ו-נ-י-ם עוד פעם?! ח-ל-ב-ו-נ-י-ם!!!!!
כמו שיש קוטג' כמו שיש טונה וכמו שיש ביצה,זה אותו חרא בדיוק פשוט שזה בא באבקה שיותר נוח לקחת אותה פשוט מאוד!!!

denous
19-01-08, 03:49
הסבירו לך כבר מזה אבל עוד לא הבנתי למה אתה חושב שאם אתה תקח את זה אתה תיהיה רוני קולמן ואז פתאום תפסיק להתאמן כל המסת שרירים העצומה שלך תיהיה מדלדלת ?
חחח כדי שיהיה לך מדלדל כל השרירים יש לך עוד הרבה הרבה לעבוד אז צא מזה אתה לא תיהיה בודיבילדר מטורף וענק בגלל האבקה והאבקה כמו שאמרו לך זה כמו קוטג טונה....
ואין מישהי שלא אוהבת גוף יפה או קובית או חזה יפה אלא אם כן היא אוהבת שחיפים ואז זרוק אותה :\

Blabla144
19-01-08, 10:06
כה הוא לא מדלדל כי הוא לא הפסיק להתאמן ולקחת אבקות ידבע אחד !
תקרא ותחשוב לפני שאתה כותב תגובה !

אה ואם אתה רוצה לדעת, היא חושבת שקוביות ושרירים זה מגעיל ...
ותאמין לי, גם כשאתה היית מתחיל בנושא הזה היית בור ועם הארץ, אז אל תטיף לאלה שיודעים פחות ..
שאני התחלתי היתי מספיק חכם כדי חפש לפני שאני שואל שאלה שכל יום נשאלת כמו מפגרת.
ואם כבר שאלתי לא משנה איך ענו לי סתמתי תפה וקיבלתי תתשובה .. שהחלבון לא יעשה אותך מדלדל.. חחחחח תופעת לוואי חדשה

tomerA
19-01-08, 10:51
שמעתי שמישהו הפסיק לקחת חלבונים וצמח לו קקטוס על הראש תיזהר!!!!!!111

Avi
19-01-08, 10:58

כן. וגם שאתה לוקח את זה, אז אתה לא באמת מתחזק. זה סתם מנפח.

לוגסי
19-01-08, 11:07
תראו, אני לא יודע אם להשתמש באבקה או לא, קראתי שזה ממש טוב אבל אני מפחד שכשאני אפסיק להתאמן, אז יהיה לי הידיים והגוף מדלדלים כאלה, (כולם אומרים לי את זההה ! אני לא יודע אם זה מיתוס אמיתי או לא חח) אני צריך תעזרה שלכם ... מה אתם אומרים ? אני דווקא עולה יפה מאוד במסה, אבל אני מפחד שהרבה שומן גם מגיע ויהיה לי קשה מאוד לחטב ...

יו אחי קרעתה אותי במשפט"יו איזה מציקה היא לפעמים יאללה"
חחחחחחחחחח גנוב אתה אחי הרגתה אותי מצחוק תמזכיר לי את עצמי חח

Blabla144
19-01-08, 11:18
סתכל מה קרה לרוני קולמן הוא שינה צבע :(
קוראים לזה שחורמוס בודי בילדר יכול לספר לך על זה בהרחבה או עידו אני לא בטוח מי מהם יודע יותר בנושא

LittleNigga
19-01-08, 18:39
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קורע מצחוק אתה !!! אני על הרצפה פה יאוו !!

חמור ...

בכל מקרה, מה קפצתם עליי תגידו לי ?! כולה אמרתי את זה כי חברים שלי הפחידו אותי ואמרו לי שאם אני אקח אז שאני יפסיק יהיה לי מדלדל ...

BLABLA114
בטח היית חכם מה אני יגיד לך ... חלאס לשחק אותה אם אתה כל כך חזק אז תפרסם פה קצת תמונות שנראה כמה אתה מבין בזה ... אגב, היקף טבור 74 ? יש לך גיטרה ? (אני סתם שואל כי גם לי יש )

ויש פה מישהו שאמר שאני חושב שאם אני אקח את האבקה אני אראה כמו רוני קולמן.... אז 2 דברים ...
דבר ראשון אני מעדיף למות ולא להראות כמוהו ענק ...
דבר שני, מי אמר שאני חושב ככה... איפה בהודעה שלי רשום שאני חושב ככה .? רק תצטט ! אה ויש כאלו בנות ששונאות שרירים .... ברור שהרוב מתות על זה, אבל יש בודדות שאוהבות שחיפים ....

Logout
19-01-08, 18:45
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קורע מצחוק אתה !!! אני על הרצפה פה יאוו !!

חמור ...

בכל מקרה, מה קפצתם עליי תגידו לי ?! כולה אמרתי את זה כי חברים שלי הפחידו אותי ואמרו לי שאם אני אקח אז שאני יפסיק יהיה לי מדלדל ...

BLABLA114
בטח היית חכם מה אני יגיד לך ... חלאס לשחק אותה אם אתה כל כך חזק אז תפרסם פה קצת תמונות שנראה כמה אתה מבין בזה ... אגב, היקף טבור 74 ? יש לך גיטרה ? (אני סתם שואל כי גם לי יש )

ויש פה מישהו שאמר שאני חושב שאם אני אקח את האבקה אני אראה כמו רוני קולמן.... אז 2 דברים ...
דבר ראשון אני מעדיף למות ולא להראות כמוהו ענק ...
דבר שני, מי אמר שאני חושב ככה... איפה בהודעה שלי רשום שאני חושב ככה .? רק תצטט ! אה ויש כאלו בנות ששונאות שרירים .... ברור שהרוב מתות על זה, אבל יש בודדות שאוהבות שחיפים ....
תתפלא אבל יש לי מותניים 77 :unsure: (המדידה הייתה בערב..)
ואין לי גיטרה :character63:

LittleNigga
19-01-08, 18:51
תתפלא אבל יש לי מותניים 77 :unsure: (המדידה הייתה בערב..)
ואין לי גיטרה :character63:
וואלה ? שהיית רזה (אם היית) היה לך גיטרה ?
לי יש 80+ משהו כזה, ויש לי גיטרה ...

yogev l.
19-01-08, 18:53
קיצור שמע למרות שאתה טמבל :):):):) תראה אם אתה בכלל מבצע את התרגילים נכון ואם אתה ממשיך לגדול במסה אז קח את זה בתקופה שאתה תפסיק לגדול ואם אתה מפחד שתפסיק להתאמן אז אתה סתם לא ניראה לי רציני

Logout
19-01-08, 18:58
וואלה ? שהיית רזה (אם היית) היה לך גיטרה ?
לי יש 80+ משהו כזה, ויש לי גיטרה ...
אני עדיין 7-8 אחוז שומן חבוב....:flowers:
ותמיד הייתי...
וליפני שהתחלתי להיתאמן היה לי קצת....אבל כמו שאתה רואה זה דיי היסתדר :D

LittleNigga
19-01-08, 19:02
קיצור שמע למרות שאתה טמבל :):):):) תראה אם אתה בכלל מבצע את התרגילים נכון ואם אתה ממשיך לגדול במסה אז קח את זה בתקופה שאתה תפסיק לגדול ואם אתה מפחד שתפסיק להתאמן אז אתה סתם לא ניראה לי רציני
מי שעשה אותך טמבל ימניאק :laughing:

בכל מקרה, מה זה קשור לא רציני תגיד לי, מה אתה חושב שאתה תתאמן עד גיל 80 ?! לא... אני לא אפסיק להתאמן עד שאני אתחתן (חח צריך לשמור על גוף לא ?) ....
ואתה עוד אומר לי טמבל ...... נו .....

LittleNigga
19-01-08, 19:03
אני עדיין 7-8 אחוז שומן חבוב....:flowers:
ותמיד הייתי...
וליפני שהתחלתי להיתאמן היה לי קצת....אבל כמו שאתה רואה זה דיי היסתדר :D
חחחחחחח כה הסתדר ...
אבל אם אני יעבוד על גב רחבי, זה לא יצמצם לי תגיטרה .... נראה לי... זה רק יעשה לי את השרירים האלה בצדדים למעלה ...

Blabla144
19-01-08, 19:16
חחחחחחח כה הסתדר ...
אבל אם אני יעבוד על גב רחבי, זה לא יצמצם לי תגיטרה .... נראה לי... זה רק יעשה לי את השרירים האלה בצדדים למעלה ...

להףך אם היתכוונתי לאותם דברים
וסתכל סתם בישביל הקטע תירשום אבקת חלבון תחפדש 10 דקות תמצא 10 פוסטים באותו נושא כל פוסט 12 עמודים ומבטיח לך ששם כתוב הכל לגמרי.
ודיברת על ההיקף מותניים אצלי?

LittleNigga
20-01-08, 15:31
להףך אם היתכוונתי לאותם דברים
וסתכל סתם בישביל הקטע תירשום אבקת חלבון תחפדש 10 דקות תמצא 10 פוסטים באותו נושא כל פוסט 12 עמודים ומבטיח לך ששם כתוב הכל לגמרי.
ודיברת על ההיקף מותניים אצלי?
אוקי אז לא חשבתי על זה... אין צורך לקטול אותי ישר ...
וכה דיברתי על היקף טבור אצלך .. (ראיתי בחתימה שלך)

Bodybuilder
20-01-08, 15:36
אתה יודע מה הבעיה שלך ???
הבעיה שלך זה שאתה בכלל מדבר עם אמא שלך על הנושא הזה,אתה רוצה אבקה ? לך תעבוד = תקנה
אתה רוצה לקנות הורמון גדילה ? לך תעבוד ותקנה
חלאס עם הלשאול הזה,אמא האם את מסכימה לי להישתמש באבקות חלבון ?
עדיף שתקנה לך חיתול.

tomerA
20-01-08, 15:47
אתה יודע מה הבעיה שלך ???
הבעיה שלך זה שאתה בכלל מדבר עם אמא שלך על הנושא הזה,אתה רוצה אבקה ? לך תעבוד = תקנה
אתה רוצה לקנות הורמון גדילה ? לך תעבוד ותקנה
חלאס עם הלשאול הזה,אמא האם את מסכימה לי להישתמש באבקות חלבון ?
עדיף שתקנה לך חיתול.

מה אתה משווה סטרואידים לאיזה אבקת חלבון מזדיינת.
כולם עושים מי זה עניין כי זה בא בצורה של אבקה. אבל גם מנה חמה באה בצורה של אבקה וזה גם בדיוק אותו אוכל.

Blabla144
20-01-08, 16:33
אוקי אז לא חשבתי על זה... אין צורך לקטול אותי ישר ...
וכה דיברתי על היקף טבור אצלך .. (ראיתי בחתימה שלך)
לפי חודש ווחצי נתונים מעפנים.. עודחודש וחצי אני אמדוד שוב וירשום זה ההתחלה היתה .. עליתי ב3 קילו בערך

yonip
20-01-08, 16:41
בואנה באיזה גישה אתה בא לפה ? כן אתה טמבל ושאני הייתי חדש גם שאלתי תשאלה הזאת אבל לא בצורה הזאת של להכנס בכל מי שצוחק עליך, שב בשקט מי אתה בכלל ?

Blabla144
20-01-08, 16:42
בואנה באיזה גישה אתה בא לפה ? כן אתה טמבל ושאני הייתי חדש גם שאלתי תשאלה הזאת אבל לא בצורה הזאת של להכנס בכל מי שצוחק עליך, שב בשקט מי אתה בכלל ?
+1 :laughing:

toxicity
20-01-08, 17:01
מה נסגר? למה אתם בכלל עונים?
שאלו את זה פה 30 אלף פעם אם לא יותר, לא היה הורג אותו להריץ חיפוש

LittleNigga
20-01-08, 21:13
כן כן מה שתגיד ...

ומה יש לכם יאללה איזה גישה מגעילה יש לכם, אתם לא יכולים לענות נורמלי בלי כל הירידות המפגרות האלה ..? מה דוגרי, אין לכם חיים ? אתם רושמים הודעה בשביל "להצחיק" ומה זה נותן לכם ?

denous
20-01-08, 21:20
כן כן מה שתגיד ...

ומה יש לכם יאללה איזה גישה מגעילה יש לכם, אתם לא יכולים לענות נורמלי בלי כל הירידות המפגרות האלה ..? מה דוגרי, אין לכם חיים ? אתם רושמים הודעה בשביל "להצחיק" ומה זה נותן לכם ?

אין פה שום קטע של להצחיק פשוט פעם ראשונה זה סבבה פעם שנייה בסדר פעם שלישית בסדר פעם רביעית עוד איכשהו בסדר אבל די מה זה כבר המון פעמים אני יודע שזה לא קשור אליך פשוט זה נפל עליך כי אתה אחד מאלו ששואלים את זה אני מאמין שאתה הבן אדם ה-50 מזל טוב :]
בקיצור ענו לך אין שום סיבה לריב...