PDA

צפה בגרסא המלאה : הבטן התחילה להשמין... מה עושים ?

Awesome
12-09-06, 16:10
אני מטר 85 בערך שוקל 69 בעל אחוז שומן נמוך בנוי בינוני מינוס אחרי הפסקה ארוכה בלי מכון כושר ותחילת אימונים נחמדים בבית.

בכל אופן, הבטן שלי תמיד הייתה שטוחה והריבועים היו מבצבצים אפילו בקטנה גם כשלא הייתי מתאמן כלל ולאט לאט אני רואה שנצברת לי שכבה מכוערת של שומן וזה בעיקר בא לידי ביטוי כשאני יושב, מה אני עושה? מה להתחיל לאכול ? מה לא לאכול ? באיזה שעות לשמור, כלומר מתי לאכול מתי לא וכו'?
תודה רבהה !!

Bullet
12-09-06, 16:15
אל תאכל וחכה שהיא תרד

PoweRule
אתה מאלה שאמרו להם שאפשר לעשות צ'יטים חופשי גם במסה ?

Yoshi-Moto
כדי להוריד אחוזי שומן (שיראו את הקוביות בבטן) אתה צריך שיהיה לך מאזן קלורי שלילי-זאת אומרת שאתה צריך להפסיד יותר קלוריות ממה שאתה מקבל.
זאת אומרת לאכול פחות אבל עדיין לאכול נכון.... חלבונים פחמימות וכו'... ולעשות גם פעולות ספורטיביות...
מקווה שעזרתי ולפי דעתי חכה לעוד תשובות יש עוד אנשים פה שמבינים פי כמה עליי... יתנו לך עצות טובות..

m0she
12-09-06, 16:36
קודם כל , אתה משמין , לא הבטן.

דבר שני , אם זה מופיע בעיקר כשאתה יושב , תעמוד.

PoweRule
12-09-06, 16:42

:laugh: :laugh: :laugh:

ran_z
12-09-06, 17:00

חחחחחחחחח איזה קרוע אתה נשפכתי פה... :1eye:

בכל אופן, 70 קילו על מטר 85 ,,, אני בטוח שהמצב של הבטן שלך לא נורא כמו שאתה מתאר,
חוץ מזה בוא נגיד ואתה במסה אז יש קצת בטן כוס אמו אין מה לעשות גם אני במסה כבר הרבה זמן וגם לי נהיה טיפונת בטן,,, אנחנו גברים בטן זה השם האמצעי שלנו יאללה על תתרגש, חכה אחרי החתונה תצלם את הבטן שלך עכשיו אתה עוד תתגעגע. :ph34r:

Netnael
12-09-06, 17:04
ממ אולי קצת ריצות יורדו לך שומן...

Awesome
12-09-06, 17:04
טוב תודה רבה לכם, למרות שחלק גדול מהתגובות לא היו ענייניות.
הייתי רוצה לקבל תשובות יותר מבוססות ומפורטות מהשפיצים שיש פה באתר...

NO OFFENSE OF COURSE...:jockey:

m0she
12-09-06, 17:24
באתר הזה יש רק שפיץ 1

Awesome
12-09-06, 17:29
אני לא מושפע או משהו ומסתכל למי יש יותר הודעות ומקשיב בהתאם, אבל אם מספקים לי תשובות מטופשות כמו "אז תעמוד" ודברים כאלה אז אולי באמת עדיף לשמוע מאנשים קצת יותר מביני עניין.
אשמח לשמוע עוד תגובות... ענייניות.

m0she
12-09-06, 17:41
אתה שואל שאלה , עם כל הכבוד , מטומטמת , ואני לא מבין למה אתה מצפה לתגובה רצינית.
רוצה להוריד את השומן? תתחיל חיטוב. איך עושים חיטוב? קודם כל קוראים מאמרים.

תקרא את זה http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=8395 אולי זה יעזור לך.

ShaI^MymoN
12-09-06, 18:37
תתחיל לאכול נכון כנראה שגם אתה אוכל שטיות באוף סיזן..
בעיה חמורה זאת אני לא יכול להפסיק עליתי כבר איזה 6-7 קילו אני עכישו מתחיל חיטוב קל ..
לא חיטוב בידיוק אלה רק להוריד אותם ואז אני עולה נקי..

ran7
12-09-06, 18:50

חחחחחחחחחחח איזה גמוררר

BiZzz
12-09-06, 19:02
תתחיל לאכול נכון כנראה שגם אתה אוכל שטיות באוף סיזן..
בעיה חמורה זאת אני לא יכול להפסיק עליתי כבר איזה 6-7 קילו אני עכישו מתחיל חיטוב קל ..
לא חיטוב בידיוק אלה רק להוריד אותם ואז אני עולה נקי..

נראה לי עדיף תמשיך עם מסה פשוט מעכשיו תנסה לעלות כמה שיותר נקי ובחיטוב הבא תוריד...חבל עכשיו להכנס לחיטוב עוד פעם...הרי זה תהליך ולא ממולץ להיכנס לתפריט חיטוב במכה זה סתם בזבוז זמן...

ShaI^MymoN
12-09-06, 19:24
סבבה אחי תודה על הטיפ :]