PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לחזה

DeathStorm
19-01-08, 23:18
אממ יש לי 2שאלות

דבר ראשון :איזה תרגיל אני צריך לעשות כדי שאני יוכל להקפיץ תחזה (אל תקראו לי מושפע אבל תמיד רציתי)

דבר שני: בלחיצת חזה שמורים את זה עד לאיפה מורידים מעל הפיטמות מיתחת או ב]יטמות

לשתי השאלות אם אפשר סירטון תודה

BXL
19-01-08, 23:23
1. אין כזה דבר תרגיל שיגרום "להקפיץ" את החזה,הקפצת החזה מצד אחד הוא גם דבר גנטי (לא כל אחד יכול) ומצד שני צריך להתאמן הרבה הרבה על החזה בשביל זה,צריך שהשרירים שמה יהיו מאוד מפותחים.
2. מורידים עד לחזה התחתון/בטן עליונה ולא מעלים עד הסוף כלומר לא עד שהמרפקים נעולים אלא כמעט ומורידים באיטיות.

DeathStorm
19-01-08, 23:30
1. אין כזה דבר תרגיל שיגרום "להקפיץ" את החזה,הקפצת החזה מצד אחד הוא גם דבר גנטי (לא כל אחד יכול) ומצד שני צריך להתאמן הרבה הרבה על החזה בשביל זה,צריך שהשרירים שמה יהיו מאוד מפותחים.
2. מורידים עד לחזה התחתון/בטן עליונה ולא מעלים עד הסוף כלומר לא עד שהמרפקים נעולים אלא כמעט ומורידים באיטיות.
בקשר לראשון שמע אני יכול כזה להקפיץ תחזה אבל בצד ולעמלה אבל תלמטה לא
ובקשר לשני אשמח אם תעלה תמונה של סתם גוף לא משנה ותסמן עד איפה צריך להוריד בקו עיגול משהו תודה.

DeathStorm
20-01-08, 23:53
Up/

shahar-king
21-01-08, 00:29
תשמע הלהקפיץ זה שאלה מפגרת כל אחד והקישורים שלו בקשר לשאלה השניה! אם אתה עושה חזה על ספסל בלי שיפוע זה צריך לרדת בערל לקו הפיטמות אם חזה עליו בשיפוע זה צריך לרדת קצת מעל הפיטמות ואם חזה תחתון אז לחלק התחתון של החזה בקשר לתנועה ההפוכה אני חושב שצריך לעלות עד למעלה זה מה שניקראה סטיקי פיונט זה מאוד חשוב לעבוד על דווח מלא מה שכן לא להישאר לשם ישר להמשיך את התנועה אבל עבודה איטית ונכונה

yogev l.
21-01-08, 08:11
בקשר לאחד אני התחלתי עם הקפצות האלה מאז שסתם ניסיתי ככה לעשות שריר בחזה ומזה זה בא

xLaes
21-01-08, 08:49
כל אחד יכול להקפיץ את החזה.זה פשוט צריך אימונים וחזה סביר.