PDA

צפה בגרסא המלאה : שיבולת שועל

CriminaL
21-01-08, 11:14
רציתי לדעת מאיפה ניתן להשיג שיבולת שועל ואם אפשר תמונה של אריזה או משהו לראות איך זה נראה.

P-a-n-1-c
21-01-08, 11:17
קודם כל תקטין את החתימה שלך, זה מציק אש צריך לגלגל שעה את המסך

דבר שני יש בכל חנות תבלינים ש"ש במשקל. אל תהיה טמבל ותקנה בחבילות כי זה עולה פי 3 יותר.
המחיר של זה במשקל זה 7~ שקל לקילו ובחבילה זה מגיע בכיף ל10-15 שקל לחצי קילו

CriminaL
21-01-08, 11:19
קודם כל תקטין את החתימה שלך, זה מציק אש צריך לגלגל שעה את המסך

דבר שני יש בכל חנות תבלינים ש"ש במשקל. אל תהיה טמבל ותקנה בחבילות כי זה עולה פי 3 יותר.
המחיר של זה במשקל זה 7~ שקל לקילו ובחבילה זה מגיע בכיף ל10-15 שקל לחצי קילו
רגע וזה בא יעני נטול טעם?
*כן בסופר יש לקנות את הדייסות קוואקר שזה יקר טילים...

P-a-n-1-c
21-01-08, 11:31
רגע וזה בא יעני נטול טעם?
*כן בסופר יש לקנות את הדייסות קוואקר שזה יקר טילים...

לא אחי יש כאלה שבאים לך בטעם שוקולד נוטלה וכאלה בטעם פרנץ' ונילה. אני אישית אוהב את הנוטלה אבל וואלה חבר שלי טעם את הפרנץ' ונילה ואמר שזה סבבה..
יש סופרים שיש בהם גם בטעם נוגט אגוזים, נשמע בן :):):):)

Shlomik
21-01-08, 11:58
היי CriminaL,
כעיקרון קונים את זה בכל סופר/מכולת או כמו שP-a-n-1-c אמר לפי משקל, רק תיזהר שאתה קונה במשקל לקנות את השיבולת שועל ה"לבנה" שמוכנה תוך 2-3 דקות בישול ולא את השיבולת שועל ה"מלאה" שכמה שאתה לא מבשל היא תמיד נשארת קשיחה כזאת אבל העדפה היא שלך.

לגבי טעמים חח כמו שפאניק צחק איתך יש חברות שעושות אינסטנט של שיבולת שועל עם טעם יש מייפל, קינמון וכו' אבל בדרך כלל עדיף להכין פשוט לבד בבית, אתה יכול להוסיף בשביל הטעם: קפה/שוקלית/אבקת חלבון/קינמון/ממתיקים ואם מסתדר לך בתפריט אז כמובן אגוזים, פירות וכו'

CriminaL
21-01-08, 14:20
היי CriminaL,
כעיקרון קונים את זה בכל סופר/מכולת או כמו שP-a-n-1-c אמר לפי משקל, רק תיזהר שאתה קונה במשקל לקנות את השיבולת שועל ה"לבנה" שמוכנה תוך 2-3 דקות בישול ולא את השיבולת שועל ה"מלאה" שכמה שאתה לא מבשל היא תמיד נשארת קשיחה כזאת אבל העדפה היא שלך.

לגבי טעמים חח כמו שפאניק צחק איתך יש חברות שעושות אינסטנט של שיבולת שועל עם טעם יש מייפל, קינמון וכו' אבל בדרך כלל עדיף להכין פשוט לבד בבית, אתה יכול להוסיף בשביל הטעם: קפה/שוקלית/אבקת חלבון/קינמון/ממתיקים ואם מסתדר לך בתפריט אז כמובן אגוזים, פירות וכו'
סבבה שלומיק ,דרך אגב זה אני ירדן :flowers:

P-a-n-1-c
21-01-08, 14:21
היי CriminaL,

שכחת רק לציין שישראלבודי מתחייבים למחיר הנמוך ביותר
גם אם זה לא קשור להודעה, זה משהו שבא בילד-אין בהודעות שלך :flowers:

CriminaL
21-01-08, 14:24
שכחת רק לציין שישראלבודי מתחייבים למחיר הנמוך ביותר
גם אם זה לא קשור להודעה, זה משהו שבא בילד-אין בהודעות שלך :flowers:
חחח ואללה פאניק תדע לך ששלומיק אחלה בנאדם!

נ.ב

ראית שסידרתי בשבילך את החתימה? ;)

P-a-n-1-c
21-01-08, 14:25
חחח ואללה פאניק תדע לך ששלומיק אחלה בנאדם!

נ.ב

ראית שסידרתי בשבילך את החתימה? ;)

אמרתי שלא?

Antonyx
21-01-08, 15:51
חח כמעט בכל חנות יש שיבולת שועל...

SiX PACK
21-01-08, 22:05
מה אתה לא יודע מה זה שיבולת שועל..? :mellow:

חשבתי שזה סתם איזה מישהו, עד שכתבת שזה ירדן שמתי לב לפי החתימה.............

הייתי מצפה ממך לדעת מה זה..

ולמה שינית את הניק..?

CriminaL
21-01-08, 22:08
מה אתה לא יודע מה זה שיבולת שועל..? :mellow:

חשבתי שזה סתם איזה מישהו, עד שכתבת שזה ירדן שמתי לב לפי החתימה.............

הייתי מצפה ממך לדעת מה זה..

ולמה שינית את הניק..?
אני יודע מה זה,אבל יש המון סוגים(מה שאני מכיר אישית זה הדייסות קוואקר) רציתי לדעת מה הסוג המדובר כאן בפורום.
שיניתי את הניק כי נמאס מהירדן 22 קצת גיוון לקראת המסה :boxing:

SiX PACK
21-01-08, 22:31
אני יודע מה זה,אבל יש המון סוגים(מה שאני מכיר אישית זה הדייסות קוואקר) רציתי לדעת מה הסוג המדובר כאן בפורום.
שיניתי את הניק כי נמאס מהירדן 22 קצת גיוון לקראת המסה :boxing:

למה העתקת את הסמל בצד..? :whistle: בלי תרוצים :diractor:

CriminaL
22-01-08, 09:06
למה העתקת את הסמל בצד..? :whistle: בלי תרוצים :diractor:
חחח :wub1: