PDA

צפה בגרסא המלאה : פלאפון חדש..

Danielllo
21-01-08, 13:54
הבאתי היום מהחברה nokia 6288 מה דעתכם עליו?

The Iron Man
21-01-08, 14:09
אחלה פלאפון
אחי הביא כזה שבוע שעבר פלאפון סבבה

*DAVID*
21-01-08, 14:19
אחייייייי הטעות הכי גדולה בחיים שלך יש לי כזה משו כמו חצי שנה הסליידר שלו מיתקלקל כל שבוע הכפתורים 1 2 ו3 שלו מידי פעם לא בא להם לעבוד ויש בוא איזה באג שכל איזה חודש ככה צריך לאפס את המכשיר בחודשיים הרישונים מכשיר טוב אבל אחרי זה מתחיל מלה צרות אחי אני כל שבוע באורנג' והקליטה שלו לפעמים נעלמת מעצמה וזה לא רק אצלי זה אצל כל מי שיש לו כזה אצל 5 חברים שלי יש כזה ואצל כולם אותו דבר כמו אצלי

*DAVID*
21-01-08, 14:20
ואני מקווה שלא יצאתה פראייר כי יש כאלה שקנו אותו ב900 ויש כאלה שקנו אותו ב600 אני קניתי כמובן ב600 וזה היה לפני חצי שנה

Danielllo
21-01-08, 14:25
ואני מקווה שלא יצאתה פראייר כי יש כאלה שקנו אותו ב900 ויש כאלה שקנו אותו ב600 אני קניתי כמובן ב600 וזה היה לפני חצי שנה

פרייאר חחחחחחחח קניתי ב450 שקל אחרי שאמא שלי עשתה להם בלאגן כי הבני זונות לא רצו לעשות לנו תשלום בהוראת קבע + הכסף חוזר כל חודש אם אני מדבר יותר מ100 שקל.. בהתחלה אמרו לנו לשלם 1400

רק שנייה זה בדוק מה שאמרת שהפלאפון מתקלקל כל שני וחמישי? ומה היה יותר שווה לי הNokie e65 יותר שווה?

The Iron Man
21-01-08, 14:32
אחייייייי הטעות הכי גדולה בחיים שלך יש לי כזה משו כמו חצי שנה הסליידר שלו מיתקלקל כל שבוע הכפתורים 1 2 ו3 שלו מידי פעם לא בא להם לעבוד ויש בוא איזה באג שכל איזה חודש ככה צריך לאפס את המכשיר בחודשיים הרישונים מכשיר טוב אבל אחרי זה מתחיל מלה צרות אחי אני כל שבוע באורנג' והקליטה שלו לפעמים נעלמת מעצמה וזה לא רק אצלי זה אצל כל מי שיש לו כזה אצל 5 חברים שלי יש כזה ואצל כולם אותו דבר כמו אצלי
מה אתה מבלבל במוח אתה מדבר על הדגם הקודם שנראה כמעט אותו דבר

*DAVID*
21-01-08, 14:43
אחי אני קניתי לפני חצי שנה בגלל זה יותר יקר וכה אחי זה 100 אחוז אני אומר לך אנחנו 6 חברה הלכנו בייחד ליקנות את המכשיר הזה אמרנו מגניב עם יהייה לכולם אותו דבר ולכולם יש בעיות ואני מדבר על ה6288 ולא על ה6280

Danielllo
21-01-08, 14:44
אחי אני קניתי לפני חצי שנה בגלל זה יותר יקר וכה אחי זה 100 אחוז אני אומר לך אנחנו 6 חברה הלכנו בייחד ליקנות את המכשיר הזה אמרנו מגניב עם יהייה לכולם אותו דבר ולכולם יש בעיות ואני מדבר על ה6288 ולא על ה6280

בדוק??????????????????? להחליף לNokia e65 מה אתם אומרים?

*DAVID*
21-01-08, 14:45
לא מכיר תא המכשיר אבל יצא לפני כמה זמן נוקיה חדש דק כזה ויפה דור 3וחצי זה מכשיר חזק

Antonyx
21-01-08, 14:50
תתחדש אחי! פלאפון סוס! אני אומר את זה כי יש לי אותו! (:

פינגווין
21-01-08, 14:51
עושים עדכון גרסא ואין שום באגים

*DAVID*
21-01-08, 15:11
עושים עדכון גרסא ואין שום באגים
רציתי לעשות וזה באמת מעיף את כל הבאגים אבל אחרי זה אין אחריות על המכשיר הם תחמנים הבני זונות האלה

Naor Pinto
21-01-08, 15:19
אחי נוקיה E65 זה פלאפון מנהלים כזה זה פלאפון בנזונה בנזונה של פלאפון כדאי לך יש לי אותו
\

The Iron Man
21-01-08, 15:21
רציתי לעשות וזה באמת מעיף את כל הבאגים אבל אחרי זה אין אחריות על המכשיר הם תחמנים הבני זונות האלה
אין אחריות אם אתה עושה לעצמך
תלך אליהם תגיד להם שיש לך מלא בעיות עם המכשיר ושאתה רוצה שהם יעשו לךעדכון גרסה

ofirdesign
21-01-08, 15:49
יש לי גם 6288
פאק אחי כל מילה בסלע קרה לי הכל חוץ מהמקשים שלא עבדו לך- אבל בפעם האחרונה שהייתי באורנג' החליפו לי גם את הלוח מקשים משו כזה,ובפעם האחרונה שהייתי זה כי הסליידר היה מתקלקל ואז המסך לא היה עובד,ופעמיים כבר נהרסה לי המצלמה בפלאפון ואתמול זה קרה פעם שלישית :ohmy:

Mr.Bazooka
21-01-08, 16:47
בדוק??????????????????? להחליף לNokia e65 מה אתם אומרים?
עשיתאת הטעות של חייך שקנית פלחא מקרר כזה..עזוב שזה פלא סבבה אבל למי לא נופל
הפלאפון?לכולם..שהוא יפול לך הוא ישבר לך לחתיכות הפלאונים האלה ידועים בתור החסינות הנמוכה שלהם לנפילות זה מתפרק בידיים..

תחליף לE65 שזה עם מערכת סימביאן שהיא הרבה יותר טובה מהמערכת הרגילה.
MP3 עם עוצמה של סוני אריקסון ובתאכלס זה אותו פלא רק יותר דק והוא עדיף על המקרר
שיש לך.אז תחליף כל עוד אתה יכול..
ובנוגע לפלאפונים חדשים?אם אתה לא דחוס בכסף הייתי מציע לך לקנות גנוב\יד שניה
שזה יותר זול וזה אותו דבר.
ופעם הבאה תקנה מכשיר באופן חכם אחרי שאתה קונה מהם תבכה להם שעה או שתצרח עליהם שיביאו לך זכרון של GIGA
כי זכרון עולה הרבה כסף אז לא עדיף בחינם?

Agoraphobic
21-01-08, 18:07
6288 אחלה פלאפון..
נפל לי כבר כמה פעמים נחמדות.. לא קרה לו כלום..
התפריטים בו נוחים מאוד..
אין שום באגים..אני לא יודע על מה הם מדברים..
נגן מעולה. קילבתי איתו 1 ג'יגה..

jonathan
21-01-08, 18:23
לי יש e65
אחלה פלאפון!

Danielllo
21-01-08, 18:56
בזוקה קיבלתי אותו אם 1 ג'יגה וב450 שקל שאני מקבל אותם גם תוך 3 שנים במילא אחרי צעקות ובלאגנים שעשינו לאורנג' וחוץ מזה היה לי אפשרות להביא ת' E65 אפילו היה יוצא לי יותר זול אבל מהמלצות של חברים אמרו לי זה הטלפון הכי טוב שיצא אי פעם ופה ושם אז הלכתי עליו חוץ מזה הוא יפה רצח