PDA

צפה בגרסא המלאה : צ'מפיון מאס- כמה שאלות.

Big Lou
21-01-08, 15:20
שלום לכולם!
יש לי שאלה בנוגע לגיינר של צ'מפיון, הצ'מפיון מאס.
קראתי שהערך התזונתי שם הוא לפי 3 כפות הגשה, זה לא די הרבה? לא לוקחים בדרך כלל כף אחת? עשיתי חישוב וזה יוצא 14 גרם חלבון בכף אחת שזה די קצת, אז אולי פשוט עדיף לי לקנות צ'מפיון רגיל ולהוסיף סכור ענבים?
תודה לעוזרים.

gil-Nissim
21-01-08, 18:35
שלום לכולם!
קראתי שהערך התזונתי שם הוא לפי 3 כפות הגשה, זה לא די הרבה? לא לוקחים בדרך כלל כף אחת? עשיתי חישוב וזה יוצא 14 גרם חלבון בכף אחת שזה די קצת, אז אולי פשוט עדיף לי לקנות צ'מפיון רגיל ולהוסיף סכור ענבים?
תודה לעוזרים.
זה תלוי, בתזונה... אם אתה לא זקוק לכמות קלוריות גדולה לתפריט אז,חסכונית עדיף.

לך על האבקת חלבון של צ'מפיון, טעם בננה פשוט טעם נפלא!

או על הקרם עוגיות של אופטימום, אחד הטעמים החזקים בשוק..

אם אתה מחפש חיסכון, זה בדיוק עבורך.

את הפחממות תוסיף מהסוכר ענבים,תמרים, וכו'.

Shlomik
21-01-08, 21:00
שלום לכולם!
תודה לעוזרים.
בדרך כלל אני אוהב להמליץ לצרכני המוצר על 1.5 כפות בסיום האימון כך יוצא שאתה מקבל 22.5 גרם חלבון במנה אופציה נוספת היא לקחת כף הגשה אחת ולהוסיף לה 1-2 כוסות חלב/1-2 גביעי יוגורט כדאי לקבל יותר חלבון לאחר אימון וגם לשפר את מרקם השייק.

אישית ממליץ על המוצר בחום, המוצר איכותי ביותר ומקבל תגובות טובות מאוד על הטעם.

Blabla144
21-01-08, 21:19
בדרך כלל אני אוהב להמליץ לצרכני המוצר על 1.5 כפות בסיום האימון כך יוצא שאתה מקבל 22.5 גרם חלבון במנה אופציה נוספת היא לקחת כף הגשה אחת ולהוסיף לה 1-2 כוסות חלב/1-2 גביעי יוגורט כדאי לקבל יותר חלבון לאחר אימון וגם לשפר את מרקם השייק.

מעניין ממי הוא מקבל אותם...

Logout
21-01-08, 21:31
קניתי ליפני שבועיים בערך....אני לוקח 1.5 כפות הגשה לאחר אימון

Big Lou
21-01-08, 21:34
קניתי ליפני שבועיים בערך....אני לוקח 1.5 כפות הגשה לאחר אימון
ואתה ממליץ?

Shlomik
21-01-08, 21:42

מעניין ממי הוא מקבל אותם... מלקוחות בחנות שניסו את המוצר וכמובן חזרו לקנות אותו שוב או שיתפו אותי בכך שהיו מרוצים מהטעם, אחד הדברים שאני תמיד עושה זה לשאול לקוח במה הוא השתמש קודם ואם הוא היה מרוצה מהמוצר ומהטעם שלו, לצערי למרות שאני משתדל לטעום את רוב המוצרים בעצמי יוצאים כל הזמן דברים חדשים ולא תמיד מסתדר לך ממי לקחת כמה כפות הגשה לטעימה אבל כעיקרון אני לא ממליץ על טעם של מוצר אם הוא לא קיבל באמת מספר רב של תגובות חיוביות.

Blabla144
21-01-08, 21:45
[quote=Blabla144] מלקוחות בחנות שניסו את המוצר וכמובן חזרו לקנות אותו שוב או שיתפו אותי בכך שהיו מרוצים מהטעם, אחד הדברים שאני תמיד עושה זה לשאול לקוח במה הוא השתמש קודם ואם הוא היה מרוצה מהמוצר ומהטעם שלו, לצערי למרות שאני משתדל לטעום את רוב המוצרים בעצמי יוצאים כל הזמן דברים חדשים ולא תמיד מסתדר לך ממי לקחת כמה כפות הגשה לטעימה אבל כעיקרון אני לא ממליץ על טעם של מוצר אם הוא לא קיבל באמת מספר רב של תגובות חיוביות.
טוב מהניסיון שלי הטעם מגעיל ואני לא יקנה אותו פעם שניה פעם ראשונה היתה בהמלצתו של גיל וטעמתי את שתיהם תשוקו ותוניל

CriminaL
21-01-08, 21:54
טוב מהניסיון שלי הטעם מגעיל ואני לא יקנה אותו פעם שניה פעם ראשונה היתה בהמלצתו של גיל וטעמתי את שתיהם תשוקו ותוניל
יש לי 2 חברים בחדר כושר ששותים את הצ'מפיון מס ומבסוטים ממנו עד הגג גם מבחינת הטעם וגם מבחינת ההשפעה,גם עידן Logout יכול להעיד שמאז שהוא התחיל לקחת את האבקה הוא עלה במשקלים.

Big Lou
21-01-08, 21:56
סבבה תודה לכולם עזרתם לי מאוד!

Logout
21-01-08, 22:25
ואתה ממליץ?
תכלס כן
עליתי במישקליי עבודה :sbb4:
וגם במישקל גוף חח

Shlomik
22-01-08, 12:42
[quote=Shlomik]
Blabla144 אנו עושים את המיטב בכדי שלקוחתינו יהיו מרוצים עד כמה שאפשר מהמוצרים אותם הם רוכשים דרכנו.
לצערנו, איננו יכולים להתחייב שאבקה ספציפית שתרכוש תיהיה יותר טעימה מאבקה אחרת שכבר רכשת בעבר.
סוגיית הטעם היא בעיתית כיוון שלכל אחד יש העדפות שונות ותמיד יהיו אנשים שיעדיפו מוצר אחד על פני מוצר מסוים בגלל הטעם ובגלל זה יש מגוון כה גדול של מוצרים, תנסה לנסות להכין את המוצר אולי יחד עם פירות או על בסיס חלב/יוגורט אם הכנת אותו על מים, לוניל תנסה להוסיף קקאו/שוקלית לי זה תמיד עובד טוב אם בא לי לגוון בטעם של האבקה.

תרגיש חופשי לדבר איתי אם אני יכול לעזור במשהו,
שלומיק

Blabla144
22-01-08, 14:44
[quote=Blabla144]
Blabla144 אנו עושים את המיטב בכדי שלקוחתינו יהיו מרוצים עד כמה שאפשר מהמוצרים אותם הם רוכשים דרכנו.
לצערנו, איננו יכולים להתחייב שאבקה ספציפית שתרכוש תיהיה יותר טעימה מאבקה אחרת שכבר רכשת בעבר.
סוגיית הטעם היא בעיתית כיוון שלכל אחד יש העדפות שונות ותמיד יהיו אנשים שיעדיפו מוצר אחד על פני מוצר מסוים בגלל הטעם ובגלל זה יש מגוון כה גדול של מוצרים, תנסה לנסות להכין את המוצר אולי יחד עם פירות או על בסיס חלב/יוגורט אם הכנת אותו על מים, לוניל תנסה להוסיף קקאו/שוקלית לי זה תמיד עובד טוב אם בא לי לגוון בטעם של האבקה.

תרגיש חופשי לדבר איתי אם אני יכול לעזור במשהו,
שלומיק
שלומיק יש דרכים לדבר איתך בלייב ולא באימייל?
ותגיד יש דוגמאיות של אבקות חלבון או גיינרים ?
כי אני מתלבט בין טעמים של חלבון והיתי רוצה לישאול אם יש דוגמיות

Shlomik
22-01-08, 16:29
[quote=Shlomik]
שלומיק יש דרכים לדבר איתך בלייב ולא באימייל?
ותגיד יש דוגמאיות של אבקות חלבון או גיינרים ?
כי אני מתלבט בין טעמים של חלבון והיתי רוצה לישאול אם יש דוגמיות
בטח שיש דרך,
1) אתה מוזמן להרים אלי טלפון, אני נמצא בסניף ר"ג:
03-6738373 או לנייד שלי 050-6929029 תרגיש חופשי להתקשר מתי שנוח לך מקסימום אם אני לא יוכל לדבר אני יקח מספר ויחזור אלייך.

2)
אתה יכול להגיע לסניף בר"ג, לדבר פנים מול פנים (הכי לייב שיכול להיות) רק תרים צילצול קודם לראות שלא יצאתי מוקדם באותו יום.

לגבי טעימות, יש של החלבון של צמפיון שקיות טעימה שמגיעות באריזה של 2 מנות הגשה ב15 ש"ח, בחלבונים הכשרים יש לי אפילו כמה טעימות בחינם אם תרצה לטעום בחנות.