PDA

צפה בגרסא המלאה : שבולת שועל מבואס

asi200022
21-01-08, 16:01
קניתי בלנדר בשביל שבולת שועל

סמתי חלב + שבולת שועל יצא לי מזה מגעיל וגם נשאר שבולת שועל למטה ......

הוספתי גם דבש הוספתי גם סוכר שניתי לפיבר אותו דבר יצא יותר גרוע ......
עשיתי שנוים קטנים פה ושם אבל שי לזה טעם מזה מגעיל חבל על הזמןן........
אין איזה משהו נורמלי ......

מה אתם אומרים על לקנות תמעדנים האלו של הדיאט 0% ולערבב את זה עם השבולת שועל איך זה מור לצאת ?????? אני חייב איזה מתכון עם שבולת שועל התבאסתי רצחח

אמרו לי גם שאפשר לקנות אבקת חלבון + שבולת שועל וזה יוצא לי גינר אבל זה יצא לי על הפנים לפי מה שאני רואה........

CriminaL
21-01-08, 16:02
אם אתה כ"כ סובל מהטעם תאכל את המולטי צ'יריוס

israel2290
21-01-08, 16:04
מזה מולטי צריוס?

CriminaL
21-01-08, 16:08
מזה מולטי צריוס?
http://www.alca.hr/images/content/multi%20cheerios1.jpg

אורי סטמקר
21-01-08, 18:06
חלב+בננה+שש+אבקת חלבון= פצצה לפנים

SiX PACK
21-01-08, 22:03
מה אתה בוכה זה עוד עדיף על טונה... ש"ש לא כלכך דומיננטית כשהיא באה ביחד עם חלב ושייק חלבון + יוגורט ואיזה פרי...... תתרגל החיים זה לא מעדן.

CriminaL
21-01-08, 22:05
מה אתה בוכה זה עוד עדיף על טונה... ש"ש לא כלכך דומיננטית כשהיא באה ביחד עם חלב ושייק חלבון + יוגורט ואיזה פרי...... תתרגל החיים זה לא מעדן.
+1+

Avi
21-01-08, 22:11

מסכים אתך אחי. יש הרבה דברים בתפריט שלי שלא טעימים לי אבל אני בכח אוכל. עד שזה מגיע לשבולת שועל שזה פשוט דוחה. אם אני אנסה לאכול את זה אני אקיא את כל מה שאכלתי.

SiX PACK
21-01-08, 22:15
מסכים אתך אחי. יש הרבה דברים בתפריט שלי שלא טעימים לי אבל אני בכח אוכל. עד שזה מגיע לשבולת שועל שזה פשוט דוחה. אם אני אנסה לאכול את זה אני אקיא את כל מה שאכלתי.

החוכמה זה לא להגעל, אני אוכל כי אני צריך, ולא כי אני רוצה, או בגלל שזה טעים.

rrkk
21-01-08, 23:51
אני ממליץ לך על שתי אפשרויות
הראשונה שאני עושה אותה זה לקנות סובין שיבולת שועל. עדיף לקנות בתפזורת בחנויות כמו ניצת הדובדבן שם זה ממש זול. אפשר לעשות את זה עם חלב ואבקת חלבון וזה אפילו טעים
אפשרות שניה זה לטחון את שיבולת השועל לאבקה ואז זה יותר אכיל. כמובן לערבב את זה עם חלב
בכל מקרה שיהיה לך בתאבון

asi200022
22-01-08, 00:14
עזבו אותכם הכול מגעיל נסיתי 100 מתכונים קיצר
מה אתם אומרים על השבולת שועל שמוכרים בסופר ?

שבולת שועל בטעם דבש ודברים כאילו ....

Ido
22-01-08, 00:44
הכי טוב שתקנה את השיבולת שועל בסופר של חברת Qwacker וזהו..השיבולת שועל הנקיה אבל.. בלי דבש וכל החרטות אבל.

נראה לך שאני נהנה לאכול כל בוקר את זה?

התוצאות עושות אותך שמח.

asi200022
22-01-08, 01:11
אחי לפחות הייתי אוכל את זה עם זה הייה נסבל אבל זה גם לאאאני מסוגל לאוכל את זה ואז שיר להקי מחר אני אבדוק בקשר לחברה שאמרתה....

Avi
22-01-08, 18:38
אני יכול לקנות שיבולת שועל כמו שהיא טבעית, לטחון בבלנדר עד שזה ניהיה אבקה, ולאכול את זה בלי לבשל?

CriminaL
22-01-08, 19:08
אני יכול לקנות שיבולת שועל כמו שהיא טבעית, לטחון בבלנדר עד שזה ניהיה אבקה, ולאכול את זה בלי לבשל?
כן.

asi200022
22-01-08, 19:12
תנסה גם ככה זה לא יעזור אפילו יותר גרוע

נסיתי כמו שמשהו אמר פה לקחת מים לעשם בטוח המים שבולת שועל ומכה אחת לשתות הכול
אבל הבעיה פה נסיתי את זה כמה פעמים אי אפשר לכמה השבולת שועל נשארת למטה ואני שותה רק תמים

Ido
22-01-08, 20:02
אחי לפחות הייתי אוכל את זה עם זה הייה נסבל אבל זה גם לאאאני מסוגל לאוכל את זה ואז שיר להקי מחר אני אבדוק בקשר לחברה שאמרתה....

אבל הרעיון הוא להוסיף לשיבולת שועל אבקת חלבון.. אני אישית מוסיף קצת יותר מחצי סקופ..שזה בערך 15-16 גרם חלבון.. והאבקת חלבון עושה טעם יותר טוב.. ותוסיף גם אבקת קינמון וזה יהיה עוד יותר פצצה.

Roei
22-01-08, 20:15
אני אוכל 50 גרם שיבולת שועל+50 גרם קורנפלקס+2 וחצי כוסות חלב 3%
לא בבלנדר ולא כלום פשוט לשים הכל בקערה ולאכול עם כף/כפית
לי זה די טעים... תנסה ותראה

BXL
22-01-08, 20:28
לסיכום,אין מה לעשות כמו שאמרו מעליי,במסה ובחיטוב ובכלל בכל תחום הבודיבילדינג לא כל מה שאתה אוכל הוא טעים ( מישהו אמר כף שמן זית?:x ).

xLaes
22-01-08, 21:29
בלי סבל אין הנאה.

Logout
22-01-08, 21:40
כל בוקר
2 כוסות ש"ש Qwacker
עם 2 כוסות חלב
מוסיף קינמון ו10 שקדים לא קלויים
בהתחלה כימעט הקאתי....לאט לאט מיתרגלים וזה ניהיה אפילו סבבה

asi200022
22-01-08, 21:56
לסיכום,אין מה לעשות כמו שאמרו מעליי,במסה ובחיטוב ובכלל בכל תחום הבודיבילדינג לא כל מה שאתה אוכל הוא טעים ( מישהו אמר כף שמן זית?:x ).
מה רע בשמן זית אני מסוגל לשתות לגמור בקבוק שלם ביום אין לי בעיה עם זה ....
יש בנאדם שמסוגל לאכול אוכל מסוים שניראה לו שטעים ואחר לאא
נסיתי לאכול דוגמא קוטז' נסיתי בכוח אי אפשר לאכול את זה אי אפשר אחת הסיבות כי ההורים שלי לא גדלו אותי לאכול גבינות וכול זה ...
אבל אי אפשר לאכול זה קשה מאוד...

הייתי מסוגל לעשים בכוס שבולת שועל ולהרביץ הכול במין בלי בעיה בל השבולת שועל יורדת למטה אז אי אפשר....

יש פה משהו שבהתחלה לא יכל לאכול תשבולת שועל ניסה וניסה ומצא בסוף איזה קובינה אי לאכול את זה ככה? אבל עדיף לא מובשל למה יורד הערכים .....

tomerA
22-01-08, 22:13
אני שם את זה עם חלב במיקרו סקופ חלבון וכמה כפיות סוכר כדי שאני לא יקיא את זה.

גלוטאוס מקסימוס
23-01-08, 10:40
אבל עדיף לא מובשל למה יורד הערכים .....

OMFG
:unsure:
ברור לך שבישול לא מוריד ערכים, אלא פשוט גורם לשיבולת להיות כבדה יותר כי היא ספחה מים..?

asi200022
23-01-08, 14:56
בהרבה מוצרים אני יודע זה מויד כמו אורז זה מוריד תערכים ....

בשבולת שועל חלק אמרו שיורד הערכים חלק אמרו שלא יורד
יש למשהו תשובה לזהה?