PDA

צפה בגרסא המלאה : הגבהת עקבים בסקוואט!

shahar-king
22-01-08, 06:33
אתמול עשיתי אימון רגליים והיה שם בידיוק איזה בן אדם שגם מיתאמן במכון שהוא היה בעבר פאוור ליפטר בקיצור הוא ראה עושה סקוואט והוא שם לי מיתחת לעקבים שתי פלטות קטנות האלה ששמים על המוט בקיצור אתם יודעים למה אני מיתכוון כמו שרואים בסרטים של הפוורליפטרים שליפעמים העקבים שלך נמצאים על מדרגה או משהו כזה אז הוא המליץ לי לעשות ככה ובאמת זה מרגיש טוב זה נותן עוד יציבות מה אתה אומרים על זה? יש לזה חסרונות שאתם יודעים עליהם

ran_z
22-01-08, 09:53
זה בשביל שתוכל לרדת דיפ. זה יותר לבעלי חוסר גמישות בפלג גוף התחתון.
אני לא ממליץ לך על זה לאורך זמן.
עדיף שתעבוד על הגמישות שלך שם, לאט לאט.

shahar-king
22-01-08, 12:50
למה לא מומלץ אחי מה יהיו ההשלכות של זה לאורך זמן?

DropDead
22-01-08, 15:07
יותר עומס על הברכיים

Seth Able
23-01-08, 01:27
למה לא מומלץ אחי מה יהיו ההשלכות של זה לאורך זמן?

מעבר לעניין הברכיים שהזכירו כבר, אתה מאוד לא יציב כשאתה עומד על הפלטות, ויהיה מאוד חבל אם אחת מהן תחליק קצת בזמן שיש לך משקל גדול על הגב.

shahar-king
23-01-08, 07:05
מעבר לעניין הברכיים שהזכירו כבר, אתה מאוד לא יציב כשאתה עומד על הפלטות, ויהיה מאוד חבל אם אחת מהן תחליק קצת בזמן שיש לך משקל גדול על הגב.

מה אתה מדבר שטויות שמים אותם כדי להיות יציב שום דבר לא יחליק מה זה ניראה לך בננה

eyalamzleg
23-01-08, 08:15
יותר עומס על הברכיים
מנסיון זה בידיוק ההפך:S

Seth Able
23-01-08, 11:50
מה אתה מדבר שטויות שמים אותם כדי להיות יציב שום דבר לא יחליק מה זה ניראה לך בננה

תעשה מה שבראש שלך, גבר. אני לא הייתי משתמש בהם. ממליץ לך לעבוד קצת על הגמישות שלך.

shikoLM
23-01-08, 14:23
לא נאמס לך כבר...:thumbdown:
כאשר העקבים מוגבהים על משטח נפרד חלק קטן יותר מכף הרגל בא במגע עם הקרקע, משמע יציבות נמוכה יותר. ואם נהיה קטנוניים אז ככל שתשתמש בהגבהה גדולה יותר מרכז הכובד יהיה גבוה יותר ולהפתעך שוב הדבר אומר יציבות נמוכה יותר.