PDA

צפה בגרסא המלאה : תופעה מוזרה ומציקה

CriminaL
22-01-08, 20:38
בזמן האחרון שאני שוכב לי סתם במיטה ומכניס ידיים מתחת לכרית אחרי 2 דקות בדיוק נרדמת לי היד וזה מציק בטרוף מישהו יודע מה זה?

Yoshi-Moto
22-01-08, 20:42
זה קורה לי מלא, כנראה בגלל שאתה חוסם את הדם.

dror
22-01-08, 21:11
וואי יש לי גם משהוא דומה כל פעם שאני מכניס את היד למכנס לתחת היד משנה צבע לחום

flikeron
22-01-08, 21:14
כןןן פאקק אני קם בבוקר בלי תחושה כמו איזה נכה חס וחלילה מרביץ לקיר אם הידד מנסה להעיר אותה אוי זה כזה מציק

CriminaL
22-01-08, 21:15
כןןן פאקק אני קם בבוקר בלי תחושה כמו איזה נכה חס וחלילה מרביץ לקיר אם הידד מנסה להעיר אותה אוי זה כזה מציק
כן ובאמצע הלילה שאני רוצה להסתובב אני צריך לקחת את היד הרדומה עם היד השנייה..

Veron
22-01-08, 21:16
חחחחחחחחחחחח הרגת אותי אין לילה שזה לא קורה לי

jonathan
22-01-08, 21:33
בלילה זה קורה לי פעם ב שהיד מתחת לגוף.
בדרך כלל הרגל נרדמת לי כשאני במחשב..כי אני בתנוחה כזאת מוזרה :f
לפני כמה פעמים קמתי מהמחשב ונפלתי חח

sagi10
22-01-08, 21:52
לי קרה משהו יותר הזוי :
אני מתעורר באמצע הלילה ומרגיש משהו מתחת לכרית שלי , אני מכניס את יד ימין פנימה כדי לראות מה זה .
אני מרגיש יד ! ואני כולי בלחץ קופץ מהמיטה ורק אחרי איזה חמש שניות זה פאניקה כמו כוסית קלטתי שזו היא בעצם יד שמאל שלי .

חוויה טראגית .

Yoshi-Moto
22-01-08, 21:59
לי קרה משהו יותר הזוי :
אני מתעורר באמצע הלילה ומרגיש משהו מתחת לכרית שלי , אני מכניס את יד ימין פנימה כדי לראות מה זה .
אני מרגיש יד ! ואני כולי בלחץ קופץ מהמיטה ורק אחרי איזה חמש שניות זה פאניקה כמו כוסית קלטתי שזו היא בעצם יד שמאל שלי .

חוויה טראגית .
חחחחחחחחחחחחחח איזה שרוט

Gootche
22-01-08, 22:02
לי קרה משהו יותר הזוי :

חוויה טראגית .

חחח קרה לי משהו דומה

נרדמה לי בלילה היד, והרגשתי עקצוצים כאלה ובינתיים אני חולם שמלא נמלים עולות לי על היד. אני מתעורר, מרגיש עקצוצים כאילו נמלים עולות לי על היד ואני מנסה להרים אותה ולהעיף אותן ואני לא מצליח ואני לא קולט למה!!

tomerA
22-01-08, 22:08
לאנשים פה יש סיפורים...

TzviKa
23-01-08, 00:53
חחחחחחחחחחחח שרוטים

Antonyx
23-01-08, 09:39

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני עוד שנייה נחנק פה!!!!!!!!!!!!!!
איך דמיינתי את זה התחלתי לצחוק כמו משוגע!!!!!!

Elevation
23-01-08, 10:01
אני מציע שתפסיקו עם האבקות ניפוח, זה הכול בגלל זה.

imported_NIR_B
23-02-08, 15:50
חחחחחחחחחחחחחחחחחח הפוסט הרג אותי חחחחח

Sugarzaza
23-02-08, 16:00
מכירים את זה שמתוך שינה על הגב אתם מנסים להרים את היד למעלה ולא מצליחים, אתם לא מבינים למה ואז אתם מתעוררים ומבינים שהיד בכלל מונחת ישרה אחרי הראש ונרדמה לכם? זה אחד המוזרים

Logout
23-02-08, 16:40
מכירים את זה שמתוך שינה על הגב אתם מנסים להרים את היד למעלה ולא מצליחים, אתם לא מבינים למה ואז אתם מתעוררים ומבינים שהיד בכלל מונחת ישרה אחרי הראש ונרדמה לכם? זה אחד המוזרים
:):):):) קרה לי...
גם מזור כזה שאתה שוכה על הגב והיד מיתחת לגב...ושהיא נירדמת אני לא מבדיל אם היא מיתחת לגב או מעל הבטן :mellow: