PDA

צפה בגרסא המלאה : דרך לראות אם הבטן חזקה ..

Motke
24-01-08, 09:13
אממ בקרוב אני עושה חיטוב .. עכשיו אני מפחד שאחרי שאני אעשה חיטוב הריבועים לא יבלטו כי אני תמיד עובד על בטן טיפה יותר חפיף משאר השרירים ..

יש דרך לדעת מאחורי השומן חח אם הבטן חזקה ואם יהיה לי ריבועים ? (עליתי 10 קילו במאסה )

ThaiB0X
24-01-08, 11:31
איזה שאלות :x

קח סכין דייגים תפרוס את הבטן ל2 לאורכה, תבדוק מה שלום הקוביות ואחרי זה תתפור בחזרה.

TzviKa
24-01-08, 12:55
תעשה שריר ותנסה להוריד כמה שיותר את השומן למטה.. חח איזה עוד דרך יש :s

xLaes
24-01-08, 13:01
תגיד לחבר לקחת מוט ברזל ושיתן לך מכה טובה בבטן,ותבדוק אם זה כאב..

Motke
24-01-08, 15:01
חשבתי שיש באתר הזה מתאמנים לא בדרנים ..

זאת סתם שאלה שהתעניינתי אז שאלתי אם אין תשובה אז אל תענו ואני כבר אבין לבד..

dor_dru
24-01-08, 17:01
חשבתי שיש באתר הזה מתאמנים לא בדרנים ..

זאת סתם שאלה שהתעניינתי אז שאלתי אם אין תשובה אז אל תענו ואני כבר אבין לבד..

אני אקח את הסיכון ואחזק את הבחור.
הוא שאלה שאלה סבירה למדי....אין טעם לנגח אותו.:mellow:

BXL
24-01-08, 18:01
נראה לי כבר הרחיבו פה מספיק על כך שהשאלה מטומטת למדי..אז נענה לך ישר ולעניין..
הדרך לראות זה לקחת את 2 היידים ולהוריד את השומן למטה בכל הכוח ולעשות שריר בבטן ואז תוכל לראות פחות או יותר מה יש לך שמה..אבל זה לא משקף את זה ב-100 אחוז יכול להיות שאחרי החיטוב יראו לך את הקוביות יותר טוב,מה שאני ממליץ לך עכשיו זה לעבוד על הבטן (כדי לתת לה קצת גירוי לקראת החיטוב וגם כמובן בתקופת החיטוב) תעבוד עליה 2-3 פעמים בשבוע משהו כמו 2-3 תרגילים וחובה לשלב תרגיל על ספסל בשיפוע שלילי לגמרי עם משקולת שאתה מחזיק מעל הגוף עם היידים אחד התרגילים הקשים אני אישית עושה אותו עם משקולת גדולה של 10 קילו ואני בחזרה ה-15 שופך מנוע..
אוקיי קצת חפרתי בקשר לכל הקטע הזה חח..

אורן_ג
25-01-08, 10:11
אחי תעשה בטן בשיפוע אם משקולת וגם אם יש לך ריבועים בראש הם יעברו לבטן
ותקפיד על בטן תחתונה הכי חשוב

Natanz
25-01-08, 10:48
הרבה תרגילים סטטים, תעשה 60 כפיפות בטן עם הרגליים בהצלבה באויר (שים אותם ב90 מעלות )
אחרי שסיימת תכפיפות אל תוריד תרגליים ותתחיל לעשות צורות באויר עד שתרגיש שהבטן שלך לא יכולה :)
אין בן אדם שזה לא עובד עליו, בהצלחה.

Avi
25-01-08, 11:06
חלאס לבלבל אותו מסכן. תעבוד על הבטן כמו על כל שריר, מה שאומר 8-15 חזרות. עם אתה עובד עם מכונה אז זה לא בעיה להוסיף משקלים, ועם עם משקולות, אז שהמשקולות מאחורי הראש ולא על החזה שזאת טעות נפוצה. וקח בחשבון שבשריר הבטן פוטנציאל הגדילה הוא קטן יותר מבשרירים אחרים.

OhadB
25-01-08, 13:08
הרבה תרגילים סטטים, תעשה 60 כפיפות בטן עם הרגליים בהצלבה באויר (שים אותם ב90 מעלות )
אחרי שסיימת תכפיפות אל תוריד תרגליים ותתחיל לעשות צורות באויר עד שתרגיש שהבטן שלך לא יכולה :)
אין בן אדם שזה לא עובד עליו, בהצלחה.

בונא מה אתה טאאמבל ?
ממש לא.
אם אתה רוצה קוביות בולטות . אז אל תעבוד עליהם כל כך הרבה כי אז הם לא יגדלו סה"כ זה שריר קטן אתה צריך לעבוד עליו בערך כמו יד אחורית.

תעבוד על הבטן פעמיים גג שלוש פעמים בשבוע
4X12 עם משקולות בשיפוע כמה שיותר גדול ומשקל כמה שיותר .. עד שבסט האחרון לא תוכל לעשות יותר.
אם אתה רוצה תעשה גם
2X20 של אלכסונים אבל זהנ לא כזה קריטי כי אם אתה על אחוז שומן נמוך רואיים אותם בולט בכל מקרה .
תבין אחי בטן זה כמו כל שריר רגיל .אם אתה דופק משקל ועובד נכון ואוכל טוב - הוא חייב לגדול מבין ? אם תעשה הרבה חזרות זה כבר יעבוד על סיבולת והקוביות לא יהיה יותר בולטות למרות שאולי אתה מרגיש את הבטן יותר . מלא אנשים עושים את הטעות הזאת שבעצם כמעט ולא מפתחת את השריר.

טוב חפרתי אז זהו. חחח .. בהצלחה גבר.

Ratm
25-01-08, 17:36
חלאס לבלבל אותו מסכן. תעבוד על הבטן כמו על כל שריר, מה שאומר 8-15 חזרות. עם אתה עובד עם מכונה אז זה לא בעיה להוסיף משקלים, ועם עם משקולות, אז שהמשקולות מאחורי הראש ולא על החזה שזאת טעות נפוצה. וקח בחשבון שבשריר הבטן פוטנציאל הגדילה הוא קטן יותר מבשרירים אחרים.

מה הטעות בלשים על החזה?

mb512
25-01-08, 18:18
שלום
אם אני מתאמן תוכנית ab
אני עושה 4 פעמים בשבוע בטן
זה טוב או לא??

Sugarzaza
25-01-08, 20:53
?
על סקוואטים שמעתם?

tomerA
25-01-08, 20:55
?
על סקוואטים שמעתם?

+4455433
על דדליפט שמעת?
לעבוד על הבטן זה כמו לעבוד על האמות, אין צורך הם התפתחו יפה מאד מהתרגילים הכבדים שתעשו.

Bodybuilder
25-01-08, 20:57
אממ בקרוב אני עושה חיטוב .. עכשיו אני מפחד שאחרי שאני אעשה חיטוב הריבועים לא יבלטו כי אני תמיד עובד על בטן טיפה יותר חפיף משאר השרירים ..

יש דרך לדעת מאחורי השומן חח אם הבטן חזקה ואם יהיה לי ריבועים ? (עליתי 10 קילו במאסה )

אני מציע לך לראות את כול הפרקים של המסור........:jockey:

shahar-king
26-01-08, 15:37
אם הם פחות יבלטו אין לך מה לעשות כל כך זה הגנטיקה שלך או שאתה צריך להוריד עוד אחוזי שומן בקיצור מה שאתה כן יכול לעשות זה להשקיע יותר בבטן אבל אני לא חושב שזה מצדיק לעבור את ה3 פעמים בשבוע אימון בטן

Flash
26-01-08, 15:56
+4455433
על דדליפט שמעת?
לעבוד על הבטן זה כמו לעבוד על האמות, אין צורך הם התפתחו יפה מאד מהתרגילים הכבדים שתעשו.

ממש לא תמיד. אומנם בדרך כלל אין צורך לעשות המון תרגילים כמו לכל שאר השרירים. אבל הגירוי שהאמות והבטן מפיקות מאימון לא ישיר הוא קטן מאוד.
אולי בתור התחלה אתה כן תראה שיפור כמו כל שאר השרירים אבל לאט לאט זה ילך ויקטן וכן תצטרך לעשות תרגילים ספציפיים לאמות ולבטן אם תרצה לראות שינוי משמעותי כמו לשאר השרירים.

mb512
26-01-08, 18:18
כמה פעמים בשבוע ממוצלץ לאמן את הבטן??

tomerA
26-01-08, 19:13
ממש לא תמיד. אומנם בדרך כלל אין צורך לעשות המון תרגילים כמו לכל שאר השרירים. אבל הגירוי שהאמות והבטן מפיקות מאימון לא ישיר הוא קטן מאוד.
אולי בתור התחלה אתה כן תראה שיפור כמו כל שאר השרירים אבל לאט לאט זה ילך ויקטן וכן תצטרך לעשות תרגילים ספציפיים לאמות ולבטן אם תרצה לראות שינוי משמעותי כמו לשאר השרירים.

תראה ברגע שאתה נגיד עושה חתירה עם 100 קילו ואחרי X זמן אתה עושה חתירה עם 200 קילו האמות שלך יתחזקו ובין היתר יגדלו. האמות ישארו בפרופורציה לגב תמיד, תראה לי אחד שעובד על הגב והאמות שלו לא תואמות את גדול הגב.