PDA

צפה בגרסא המלאה : קעקוע

Mazoz3
26-01-08, 22:54
בזמן האחרון החלטתי שאני רוצה לעשות קעקוע... הקטע הוא שאני לא סגור בכלל איפה לעשות ומה לעשות... התקציב הוא 400 ~ שקל. יש לכם רעיונות יפים ? יש לי חבר שיכול לאייר לי רעיונות... חשבתי לעשות אותו במקום שכשאני ארצה אני אוכל להסתיר, מה ששולל עורף, אמות וכו'.. אשמח לשמוע כל מה שיש לכם להגיד... חשבתי גם על טרייבלים וכאלה שגם אני נורא אוהב.... ומי שסתם רוצה להגיד שזה צריך להיות משהו שמסמל בשבילי משהו וזה ובלי להציע דברים וכאלה אז תחסכו את זה...
יאללה... תגובות.:flowers:

goldBEN
26-01-08, 22:56
אחי, עזוב אותך...
אם אתה לא קבוע על זה מראש אז תדע שזה סתם רגע שחולף...
עד שאתה לא קם בבוקר בלי מוזה אל תעשה לפי דעתי...

Danzig
26-01-08, 22:56
מאחורה על הגב באמצע \ בצדדים, ליד החזה על הצד משהו קטן, לא עולים לי יותר רעיונות האמת, מבחינת קעקוע טרייבל לדעתי זה טיפשי במיוחד שזה קטן ולעצמך כזה אז עדיף לדעתי משהו בעל חשיבות.

Mazoz3
26-01-08, 23:00
יש לי דודא לקעקוע משהו טוב חחח...... חשבתי באמת לעשות מאחורי הכתף משהו יעני בגב או באמצע של החלק העליון של הגב או על החזה או על התאומים\קרסול... אבל אני צריך שתביאו לי רעיונות יפים שאולי חשבתם עליהם או ראיתם אותם

Danzig
26-01-08, 23:01
ראיתי אותיות סיניות יש לחבר שלי אבל זה די מעפן וחרוש אז אין טעם, קח איזה ציור שאתה אוהב או משהו סימלי ותקעקע אותו :)

Fiberglass
26-01-08, 23:39
חכה חודש תיראה איך עובר לך ואתה כבר לא תרצה לעשות
אם עדיין תרצה אז ואאלה לך תעשה
אל תהיה פזיז
בכל זאת זה הולך להישאר איתך כל החיים

Alechko
26-01-08, 23:46
לדעתי 400 שקל זה משו קטן ולא רציני צריך לעלות קצת תתקציב

Mazoz3
26-01-08, 23:51
קעקוע ראשון, אמור להיות משהו קטן ולא בומבסטי... סתם איזה משהו קטן ויפה.

Gama
27-01-08, 00:39
שטויות,אין חוקים לאיך קעקוע ראשון אמור להיראות..קטן גדול זה החלטה שלך,אבל 400 זה עדיין לא תקציב לדעתי,אפילו עם הוא לא כזה גדול..עדיף לעשות משהו יפה ומקורי,ועם אפשר גם עם צבעים..אבל כל אחד מה שהוא אוהב,בקשר לרעיון תשב אחי ותחשוב,ותלך על מה שבא לך אתה לא צריך הצעות פה מאנשים..אתה יודע הכי טוב מה אתה אוהב,בהצלחה

SiX PACK
27-01-08, 00:47
מרוב שכולם יש, רוצים ועושים קעקועים, הוריד לי את החשק לעשות קעקוע. בעעע.. :sad: