PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה שנוגעת לכולם(ריצה)

gever17
04-12-06, 21:24
טוב אז ככה שתי שאלות
1 תגידו עם אני רץ על הספלט או בשכונה שזה אומר על מידרכות וכבישים וכדומה הבנתי שזה פוגע בברכיים ממש זה נכון ? או שזה בסדר ולא קורא כלום (אפילו עם יש נעלים טובות)
2 יש לי בעיה לא יודע מאיפה זה צץ אבל זה דיי הרבה זמן (כמה חודשים) שיש לי קליקים ממש חזקים שאפילו עם תעמדו לידי תישמעו הקליקים הם רק באיזור הזה שמחבר בין הכף רגל לרגל עצמה ויוצאים לי בשתי הרגלים דיי הרבה קליקי ם וממש שומעים בומים חזקים יש למישהו מושג למה זה או ממה זה יכול להיגרם ואיך גורמים לזה להחלים?

oR1515
04-12-06, 21:33
קליקים זה תקפופתי פעם המורה לספורט שלי אמר לי שבגלל שאני לא בכושר אז משהו אם הסחוסים לא מושלמים או משהו כזה אבל זה יעבור אני מאמין אם ממש כואב לך או משהו לך לרופא וריצה לא משנה איך או מה פוגעת בברכיים ואין מה לעשות:( גם אני סובל מבעיות ברכיים

gever17
04-12-06, 21:38
שמע מה זה ריצה פוגע בברכיים בנאדם מטיבעו אמור לרוץ אז מן הסתם הוא מיועד לזה וכל העולם רץ אז מה לכל העולם יש בעיות בירכיים? מחכה למישהו יותר מנוסה גם בקשר לקליקים
אחי לא מזלזל בך חלילה אבל זה לא נישמע לי הגיוני שקליקים חולפים כי זה אצלי כבר מעל חודשיים וזה רק מיתגבר זה לא רגיל והלכתי לרופא והוא נתן לי צילום אבל בכל זאת אני רוצה לדעת
ובקשר לריצה גם חשוב
דרך אגב מה עם ספורטאים גם הם הברכיים שלהם הרוסות? מעניין איךל הם רצים כזה טוב

jonathan
04-12-06, 22:07
שמע מה זה ריצה פוגע בברכיים בנאדם מטיבעו אמור לרוץ אז מן הסתם הוא מיועד לזה וכל העולם רץ אז מה לכל העולם יש בעיות בירכיים? מחכה למישהו יותר מנוסה גם בקשר לקליקים
אחי לא מזלזל בך חלילה אבל זה לא נישמע לי הגיוני שקליקים חולפים כי זה אצלי כבר מעל חודשיים וזה רק מיתגבר זה לא רגיל והלכתי לרופא והוא נתן לי צילום אבל בכל זאת אני רוצה לדעת
ובקשר לריצה גם חשוב
דרך אגב מה עם ספורטאים גם הם הברכיים שלהם הרוסות? מעניין איךל הם רצים כזה טוב
שתדע,שמלא אנשים סובלים מבעיות ברכיים.
קודם כל כדי להפחית את העומס והשחיקות,עדיף לנעול נעליים מתאימות,ולרוץ במקומות לא קשים במיוחד(דשא חול ואדמה יהיה טוב)

סוליקו
05-12-06, 15:16
הרבה אנשים בעיקר מורים ואנשים שלמדו בוינגיד אמרו לי שהכי טוב לרוץ זה על החול כמו בים !!
שים לב שהגיבושים שעושים הם ריצות על חול

gever17
05-12-06, 16:12
אבל הקטע של החול לא טוב למה אין לי איפה לרוץ פה אין הרבה חולות
והייתי נוסע על אופנים אבל אין לי כרגע
אז קצת בעיה

jonathan
05-12-06, 17:11
הרבה אנשים בעיקר מורים ואנשים שלמדו בוינגיד אמרו לי שהכי טוב לרוץ זה על החול כמו בים !!
שים לב שהגיבושים שעושים הם ריצות על חול
על חול יותר קשה,אם הם היו כל כך מתחשבים בחיילים כל הצבא היה הפוך.

גבר,תרוץ על דשא,אדמה זה גם טוב

gever17
05-12-06, 17:22
קודם כל היום גלתי שאמא שלי זרקה לי נעלים של נייקעם הפקקי אוויר ועכשיו נישארו לי נעלים מסריחות בלי בולמי זעזועים או קריות אוויר ככה זה בכלל חרא
ואין לי באיזור לא דשא ולא חול לרוץ אני בבעיה

NIRAN
05-12-06, 23:23
זה באמת כזה קריטי?, אולי תרוץ במכון על ההליכון