PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיית עור

denous
27-01-08, 18:18
לא יודע אם זה משתייך לכאן אבל זה מין בעיה ספורט...
בקיצור זה הכל תהליך ארוך לפני 7 חודשים הייתי שוקל כ-103-105 קילו בן 15 הורדתי 20 קילו תוך 4 חודשים ללא תזונה ללא כלום פשוט לא אכלתי חודש אחרי התאמנתי סתם בלי שום ידע אחרי זה נכנסתי לכאן והבנתי הרבה דברים חודשיים אחרי אני כבר בתזונה נכונה חיטוב הורדתי 11 קילו בערך ובכללי הורדתי 30-31 קילו...
כתוצאה מכך ניהיה לי עור מדלדל שמכסה את השריר של הבטן והחזה והחזה שלי גדול מעור אין בו שומן שאני עושה שריר אפשר לתפוס כמות עור נכבדת שהיא לא שומן שוב אני חוזר !
בבטן גם יש שכבת עור כפולה מהבטן...
אמרו לי שניתוח יכול לסדר את זה בקלות אבל לא נראה לי ניתוח וכל זה סיפור ולא מתאים גם מבחינת ההורים...
וניסיתי לחשוב על משהו הגיוני כמו מסה לעלות שוב במשקל רק בשריר כמה זמן שזה יקח להתנפח שוב כמו בלון משריר ולרדת שוב בחיטוב אבל באיטיות שהגוף יתרגל לעור ויהיה רגיל...
זה נשמע הגיוני אבל זה יכול לעבוד ?
אם לא מה כן יכול לעבוד מה יכול לעשות שהעור שלי יהיה עור נורמלי אני כבר לא יכול ככה בזבזתי המון זמן ואני מרגיש שזה לחינם לעומת זאת ביידים אין לי ויש לי יד ענקית יחסית וגם החזה והבטן חזקים אבל שום דבר אי אפשר לראות בגלל העור....
שוב אני חוזר אם אתם חושבים אין לו הרבה עור ומדמיינים תכפילו פי שתיים זה מה שיש לי בבטן !
בבקשה לקרוא זה ממש ממש חשוב לי אני לא יודע כבר מה לעשות....!

Night_Wolf
27-01-08, 19:15
חחחחחחחחחחחחחחח יודע כמה זמן יקח לך לסדר את זה :(
מניסיון חביבי..

יש לך 2 אופציות

ניתוח פלסטי לתיקון העור הרפויי

או

תזריק הורמון גדילה בבטן וכמובן תגדל בשריר כמו שצריך חחח זה יקח אבל זמן והשקעה של החיים שלך ושעבוד לבודיבילדינג!!!
הורמון גדילה זה חומר שיכול מאוד לעזור לבעיות עור בגלל "האנטי אייג'ינג" בהצלחה.

denous
27-01-08, 20:59
אחי אני לא רוצה את לנסות את האופציות האלו כל עוד ממש אין ברירה את הראשונה אני מוכן לעשות אם אין ברירה...
אבל בטוח שאי אפשר לסדר את זה במסה ממש נקייה שהעור שוב ימתח ואז אני ארד בצורה איטית מאוד ?

Gootche
27-01-08, 21:02
זה יקח לך שנים ככה, מה שיש לך כרגע זאת תופעה ידועה שקורת להמון המון אנשים שירדו מהר במקשל. כדאי לך להתייעץ עם רופא מומחה בקשר לזה, זאת תופעה מוכרת.

ד"א, בתמונות שרואים אותך שם בגופייה (נראה אחלה אני חייב להודות) לא רואים בכלל משהו שנראה כמו עודפי עור

denous
27-01-08, 21:11
זה יקח לך שנים ככה, מה שיש לך כרגע זאת תופעה ידועה שקורת להמון המון אנשים שירדו מהר במקשל. כדאי לך להתייעץ עם רופא מומחה בקשר לזה, זאת תופעה מוכרת.

ד"א, בתמונות שרואים אותך שם בגופייה (נראה אחלה אני חייב להודות) לא רואים בכלל משהו שנראה כמו עודפי עור

לא רואים את זה בעיקרון אולי קצת בחזה אבל למשל אני ממש יכול למתוח את החזה והבטן...
וקבעתי תור לרופא אבל אתה יודע אולי אם יש כדורים או משהו איזה משהו שיכול לסדר את זה חוץ מניתוח או הזרקת הורמונים ?
או אפילו מסה כמה שהיא תיהיה ארוכה אין לי בעיה אחי אני חי בחדר כושר אני אעשה הכל כדי לסדר את זה...

Gootche
27-01-08, 21:17
לא רואים את זה בעיקרון אולי קצת בחזה אבל למשל אני ממש יכול למתוח את החזה והבטן...
וקבעתי תור לרופא אבל אתה יודע אולי אם יש כדורים או משהו איזה משהו שיכול לסדר את זה חוץ מניתוח או הזרקת הורמונים ?
או אפילו מסה כמה שהיא תיהיה ארוכה אין לי בעיה אחי אני חי בחדר כושר אני אעשה הכל כדי לסדר את זה...

באופן תיאורטי כן, אם אתה תגדל מספיק אז העור לא יראה נפול. אבל שוב, כדאי לך להתייעץ עם מישהו מבין.

denous
27-01-08, 21:23
באופן תיאורטי כן, אם אתה תגדל מספיק אז העור לא יראה נפול. אבל שוב, כדאי לך להתייעץ עם מישהו מבין.

אני אתייעץ אבל בכל זאת נגיד ועליתי במסה והעור באמת נמתח ואז אני ארד בחיטוב שוב אבל באיטיות אני אגיע לאותו מצב כמו עכשיו רק שהעור לא יהיה מדלד בעיקרון נכון ?
כאילו זה הגיוני בעיקרון לא ?

P-a-n-1-c
28-01-08, 09:07
אני אתייעץ אבל בכל זאת נגיד ועליתי במסה והעור באמת נמתח ואז אני ארד בחיטוב שוב אבל באיטיות אני אגיע לאותו מצב כמו עכשיו רק שהעור לא יהיה מדלד בעיקרון נכון ?
כאילו זה הגיוני בעיקרון לא ?

אפשרי, עיניין של שנים.

denous
28-01-08, 17:38
אפשרי, עיניין של שנים.

אבל למה שנים ? :|
זאת אומרת שגם אם אני אהיה על מצב נייטרלי זה יקח שנים... הקטע במסה זה שהעור שוב ימתח כי אני אעלה במשקל ואז ארד באיטיות זה יכול לקחת שנה נגיד אבל שנים לא יותר מדי ?