PDA

צפה בגרסא המלאה : תכנית אימונים לאבא שלי

eminemfan
27-01-08, 18:42
אני רוצה לבנות לאבא שלי תוכנית אימונים,הוא בן 52 עבר ניתוחים בגב ובכתפיים,וזו פעם ראשונה בחיים שהצלחתי לשכנע אותו לעשות ספורט,הוא שוקל מעל 110 190 גובה,היום הוא התחיל דיאטה והוא קונה אליפטיקל בשביל לעשות אירובי.
עכשיו אני רוצה לשלב לו משקולות,תנו לי כיוון איזה תוכנית לעשות לו.בלי שטויות רק תגובות ענייניות.

BXL
27-01-08, 19:49
תן לו משהו בסגנון של Fbw כזה 3 פעמים בשבוע 1-2 תרגילים לשריר קטן 2-3 תרגילים לשריר גדול ומשהו כמו 2-3 סטים בכל תרגיל

tomerA
27-01-08, 19:53
שמע בגילאים כאלה ועוד לא עשה ספורט בחיים שלו כמו שאמרת המפרקים לא משהו.
על תנחית עליו בבום תרגילים שתדורשים קורדינציה או עם סיכון גדול לפציעה.
קודם כול תראה איך הטווחי תנועה שלו אם יש תנועות שכואבות לו.
לאחר מכן תראה איך הוא מסתדר עם האירובי, תנסה ללמד אותו סקוואט בזהירות תכניס לו עבודה על המייצבים ותראה איך הוא מתקדם.
ואל תצפה ממנו להתקדם בקצב שלך אל תשכח שהוא בן 52.

BXL
27-01-08, 19:57
שמע בגילאים כאלה ועוד לא עשה ספורט בחיים שלו כמו שאמרת המפרקים לא משהו.
על תנחית עליו בבום תרגילים שתדורשים קורדינציה או עם סיכון גדול לפציעה.
קודם כול תראה איך הטווחי תנועה שלו אם יש תנועות שכואבות לו.
לאחר מכן תראה איך הוא מסתדר עם האירובי, תנסה ללמד אותו סקוואט בזהירות תכניס לו עבודה על המייצבים ותראה איך הוא מתקדם.
ואל תצפה ממנו להתקדם בקצב שלך אל תשכח שהוא בן 52.
כן זה מה שהתכוונתי גם..שיעשה FBW פשוטה ממש לא להעמיס יותר מדי במשקלים ולא נראה לי שכדאי לו לעבוד על תרגילים מורכבים כמו סקוואט ודד ליפט לדוגמה..

eminemfan
27-01-08, 20:01
טוב תודה רבה חב'רה

ohad77
27-01-08, 20:38
תתחיל Axbxc פחות מעמיס מfwb

Scylla
27-01-08, 20:44
נשמע לי הזוי לתת למישהו בן 52 עם עבר של ניתוחים תרגיל כמו סקוואט.

בדיוק בשביל המצבים האלה יש את המכונות שאתה לא צריך לדעת כלום רק למשוך או לדחוף.

פרפר, לחיצת חזה במכונה, בייספס עם כבל, טרייספס עם כבל, פולי עליון, חתירה עם כבל, לחיצת כתפיים במכונה וכו' וכו' וכו'

ובאמת תן לו שבוע שבועיים עם משקלים קלים מאוד (לא להגזים אני רואה אצלינו אנשים שמרימים כלום משקל אבל בהגזמה שאתה מרגיש שאתה מרים אוויר... זה לדעתי יכול להמאיס את החדר כושר על ההתחלה) ותראה איך הוא מסתדר.

denous
27-01-08, 21:26
לך למאמן בחדר כושר שיבנה לו תוכנית בדרך כלל הם נותנים רק את המכשירים זה בדיוק מתאים לו מכשירים במשקל נמוך ואז בהמשך הוא יוכל להתקדם כמובן אני לא מדבר על סקווט וכל התרגילים שלא מתאימים לו אלא תרגילים או משקלים יותר טובים בקיצור מכשירים רק מכשירים.