PDA

צפה בגרסא המלאה : התחלתי לקבל זימונים

Motke
27-01-08, 21:41
שלוםם ..
התחלתי לקבל זימונים לעוד 3 חודש + יום סיירות וכו ..
אני רוצה להגיע בכושר שיא .. על מה הדגשים בכל הזימונים האלה ?
לב ריאה , רגליים , גב ? ומה אתם אומרים להתאמן על זה יותר חזק אולי ? יותר חזרות ?

תודה

BXL
27-01-08, 21:42
בעיקר סיבולת לב ריאה..כמובן להתחזק פיזית זה גם חשוב לחלק מהדברים שמה אבל בעיקר סיבולת לב ריאה

tRONic
27-01-08, 21:46
תעבוד גם על שכיבות סמיכה וכפיפות בטן בשביל הבר-אור.

חשוב מאוד גם ספרינטים.

Motke
27-01-08, 21:51
תעבוד גם על שכיבות סמיכה וכפיפות בטן בשביל הבר-אור.

חשוב מאוד גם ספרינטים.

מה אתה אומר בקשר לספרינטים פשוט לעבוד על הרגליים?

Amit18
27-01-08, 22:14
מה אתה אומר בקשר לספרינטים פשוט לעבוד על הרגליים?
שרירי רגליים יכולים לעזור.

אבל שוב, סיבולת לב ריאה זה הדבר הכי חשוב שם... תעבוד על גב תחתון להרמת משקלים כבדים.

Ja Rule
27-01-08, 22:17
תלמד מהטעויות שלי..
אל תעשה סתם ריצות וזהו, תנסה לרוץ על דיונות, תעשה מלא ספרינטים, תחשל את עצמך גם
מנטלית בריצה.
אין צורך לעבוד הרבה על רגליים, פה ושם וה בסדר גמור (דגש על ארבע ראשי).
שכיבות סמיכה וכפיפות בטן זה גם חשוב, תבנה לך מין תוכנית לזה.
תנסה להגיע למצב שאתה מצליח לעשות מעל 60 שכיבות סמיכה ומעל 70 כפיפות בטן ברציפות.
תנסה גם להגיע לתוצאה של מקסימום 8 דקות בריצת אלפיים.
אין צורך לעבוד על גב ממש, תעבוד עם כבר על כתפיים ויד אחורית, בתור התומכים בשכיבות סמיכה.
המון ריצות ארוכות, המון.
אם תוכל לעשות ריצות על דיונות או על עליות, זה מצויין.

yogev l.
27-01-08, 22:25
אחי שאתה מתאמן נגיד ריצת אלפיים או כל ריצה ארוכה או משהו שלא יהיה אתה לא מוותר ככה אתה תאמן את עצמך מנטלית כי זה מה שמחפשים שם אחי כל אימון ואימון אין כזה דבר הנחות תחזק את עצמך מנטלית בכל אימון ואימון וכמו מים אתה עובר תיום סיירות
לגביי האימון חבר שלי היה ביום סיירות
תנסה לעשות 70+כפיפות בטן בדקה וחצי שזה אומר שאתה תצטרך להיות מהיר
60+ כפיפות מרפקים בדקה וחצי
ריצת 2000 תנסה לעשות פחות מ8 דקות חובה!
ואחי הרבה אימונים של עליות הרבה
ואם אתה עם אחוז שומן גבוהה אתה חייב להוריד אותו אחי

והכי חשוב לא לווותר!!!!

Motke
27-01-08, 22:26
תלמד מהטעויות שלי..
אל תעשה סתם ריצות וזהו, תנסה לרוץ על דיונות, תעשה מלא ספרינטים, תחשל את עצמך גם
מנטלית בריצה.
אין צורך לעבוד הרבה על רגליים, פה ושם וה בסדר גמור (דגש על ארבע ראשי).
שכיבות סמיכה וכפיפות בטן זה גם חשוב, תבנה לך מין תוכנית לזה.
תנסה להגיע למצב שאתה מצליח לעשות מעל 60 שכיבות סמיכה ומעל 70 כפיפות בטן ברציפות.
תנסה גם להגיע לתוצאה של מקסימום 8 דקות בריצת אלפיים.
אין צורך לעבוד על גב ממש, תעבוד עם כבר על כתפיים ויד אחורית, בתור התומכים בשכיבות סמיכה.
המון ריצות ארוכות, המון.
אם תוכל לעשות ריצות על דיונות או על עליות, זה מצויין.

אפשר בהליכון פשוט לעשות עליה ועל מהירות גבוהה , זה נראה לי מחשל טוב .. גב תחתון מה אני יכול לעשות חוץ מדדליפט .?

Scylla
27-01-08, 23:21
מה דדליפט מה!?
אולי הרמה אולימפית וזהו?

עצה שלי הגיבושים האלה זה קודם כל פסיכולוגית.
מבחינת ריצה תעשה ריצת פארטלייק אם אתה מכיר - קצב משתנה בעקרון. מעבר מספרינטים לריצה קלה.
נסה ספרינטים עם מנוחה קצרה. לדוגמא 300-400 מטר ספרינט, מנוחה של 30-60 שניות ואז לחזור על זה סה"כ 4 פעמים נגיד.

לגבי כל אימון אחר - להקפיד על סיבולת ופחות כוח מתפרץ.

אבל אל תשלה את עצמך לרגע שכושר זה מה שהכי חשוב להם.

Ido
27-01-08, 23:26
הכי חשוב להם זה לראות כמה אתה רוצה. הם לא בודקים את הכושר שלך. הם בודקים את הרצון שלך גם אם אתה עומד להתעלף, הם רוצים לראות עד כמה אתה רוצה. אין שם לא יכול. יש לא רוצה.

Ja Rule
28-01-08, 00:08
אפשר בהליכון פשוט לעשות עליה ועל מהירות גבוהה , זה נראה לי מחשל טוב .. גב תחתון מה אני יכול לעשות חוץ מדדליפט .?

עזוב הליכון, ריצה בחוץ כמה שאתה יכול.
גב תחתון אתה לא צריך כזה הרבה, אבל דדליפט זה טוב, תעשה פעם ב..

Ido:
יצא לי לדבר עם כמה שסיימו את היום הזה, והם לא היתקבלו לכלום.
אני חושב שהם מסתכלים יותר על הכושר ביום הזה.

hadash
28-01-08, 18:45
תגידו חברים איזה שיטה הכי טובה כדי להגיע לתוצאות האלה של השכיבות סמיכה ובטן ? כי גם אם החזה שלי חזק וזה ואני דוחק הרבה (אני סתם אומר אני לא איזה בריון דוחק הרבה חחח ) אז אני לא מצליח יותר מדי שכיבות סמיכה כמו שאתם אומרים זה הרבה .. אז מה להתחיל לדחוק בטווח חזרות גבוה או שהכי טוב לעשות שכיבות סמיכה ? כנל בטן ... וריצת אלפיים מתחת ל8 דקות זה בדיחה .. זה באמת מה שצריך שם ? הייתי בטוח צריך איזה 6 ומשהו כדי להיות שם טוב ..
תודה :)

Motke
28-01-08, 20:31
אז הקיצר לפי מה שאני רואה שאנשים רושמים פה .. לעשות ספרינטים של 400 בערך זה דבר טוב וריצות ארוכות גם כן ..
תודה ..

r0y
28-01-08, 21:13
תעזוב משקולות בינתיים...אם אתה צריך להשתפר בשכיבות שמיכה אז תעשה שכיבות שמיכה ולא לחיצות חזה
תתאמן על טווח חזרות גבוה בכל מה שקשור למשקל גוף..שכיבות שמיכה כפיפות בטן וגם מתח יהיה טוב..והרבה ריצות
אפילו קח תיק שים בו הרבה דברים וצא לרוץ איתו...אפילו למסע נגיד תישן בפארק באיזה אוהל ככה בלי הרבה אוכל ותשרוד בפארק..
חח סתם תוותר על הקטע של הפארק אבל אתה יכול אפילו לרוץ עם תיק כבד שזה גם יכול להיות משהו דומה ביום סיירות
יש באינטרנט איפשהו איזה טבלה של כמה צריך לעשות כל דבר...8 דקות בריצה זה המקסימום
אתה צריך להיות בערך על 6 ולעשות איזה 70 ו 70 בטן ושכיבות שמיכה..משהו כזה
אני מקווה שתצליח להספיק הכל ב3 חודשים..זה קצת מדיי זמן אם אתה לא במצב ממש טוב

Motke
28-01-08, 21:58
תעזוב משקולות בינתיים...אם אתה צריך להשתפר בשכיבות שמיכה אז תעשה שכיבות שמיכה ולא לחיצות חזה
תתאמן על טווח חזרות גבוה בכל מה שקשור למשקל גוף..שכיבות שמיכה כפיפות בטן וגם מתח יהיה טוב..והרבה ריצות
אפילו קח תיק שים בו הרבה דברים וצא לרוץ איתו...אפילו למסע נגיד תישן בפארק באיזה אוהל ככה בלי הרבה אוכל ותשרוד בפארק..
חח סתם תוותר על הקטע של הפארק אבל אתה יכול אפילו לרוץ עם תיק כבד שזה גם יכול להיות משהו דומה ביום סיירות
יש באינטרנט איפשהו איזה טבלה של כמה צריך לעשות כל דבר...8 דקות בריצה זה המקסימום
אתה צריך להיות בערך על 6 ולעשות איזה 70 ו 70 בטן ושכיבות שמיכה..משהו כזה
אני מקווה שתצליח להספיק הכל ב3 חודשים..זה קצת מדיי זמן אם אתה לא במצב ממש טוב

אני במצב סביר ... אבל לא בריצות חח בכל השאר כן .. אני אתחיל עוד 10 יום בערך חיטוב ובכך אני כנראה אעשה גם ספרינטים