PDA

צפה בגרסא המלאה : לחיצות כתפיים + חזה

trx--->sus
28-01-08, 18:23
יש לי 2 שאלות ואני ישמח אם תיתייחסו לשניהם

א. אני מתאמן Ab ואני עושה לכתפיים לחיצה מאוחרי הראש 4 סטים ו3 סטים הרחקות לצדדים עכשיו הכתפיים קצת בפיגור ואני רוצה להוסיף לאימון עוד 2-3 סטים של לחיצת כתפיים במכונה כי אני לא מסתדר עם ההנפות למינהם אבל שמעתי שיש במצב כזה יש סיכון לדלקות אז מה אתם אומרים?

ב. בלחיצת חזה אני עושה 4x8 ואין לי אפשרות לעשות סט חימון עם פחות משקל אז אני יכול נגיד לעשות את הסט חימום עם אותו משקל שאני עובד פשוט חצי מהחזרות כאילו כמו המשקל עבודה רק 4 חזרות מה אתם אומרים

תודה מראש, ואני ישמח אם תתייחסו ל2 השאלות תודה

trx--->sus
30-01-08, 16:14
אני ממש מבואס שמיום ראשון אף אחד לא ענה לי, ואני עוזר לאנשים...
עכשיו יש לי אימון ואני לא יודע מה לעשות בקשר לכתפיים ולחזה

shahar-king
30-01-08, 16:38
בקשר לכתפיים אם אתה עושה במכונה הייתי ממליץ על מיספר חזרות גובהה אחי
ובקשר לחזה לפי דעתי תעשה חימום לחיצה עם דאמבלים

trx--->sus
30-01-08, 16:54
תודה על התגובה..
אבל דאמבלים אני לא יכול לעשות כי אין במכון שלנו משקל מספיק גבוהה ולמה לעשות מספר גבוהה של חזרות בלחיצה במכונה?

עוד מישהו

denous
30-01-08, 17:44
קח עוד 3 סטים של לחיצה במכונה זה לא יגרום לשום דלקת ואתה לא חייב דווקא לחיצה אתה יכול גם לעשות הנפה לפנים אבל בכל זאת תעשה גם לחיצה במכונה אני הייתי עושה גם עם מוט וגם עם מכונה עבד עליי מצווין ללא פציעה...

לגבי החזה מה הסיבה שאתה לא יכול לעשות עם משקל נמוך יותר ?
אתה יכול גם לעשות רק עם מוט את החימום אם אתה לא יכול משקל נמוך יותר או שפשוט תחמם את החזה באמצעות תרגיל אחר כמו שאמרו לך לחיצה עם דאמבלים רק חימום אם אין מספיק משקל קח חצי מהמשקל שאתה מרים ותעשה יותר חזרות.

מקווה שהבנתי נכון את השאלות ועניתי נכון בשבילך בהצלחה...

!Demon!
30-01-08, 17:54
במקום ה 2-3 סטים של לחיצה תעשה הנפות קדימה עובד על הכתף הקדמית מעולה..זה מה שאני עושה מאז ומעולם ועובד טוב..אפשר גם לשלב דרופים

ולשאלה השניה לא אני חושב כי אתה מתחיל ישר ממקל העבודה שלך וזה קפיצה גדולה..תעשה משקל נמוך יותר באיזה 20-30 קילו ממקל העבודה..או תעלה בהדרגתיות

trx--->sus
30-01-08, 18:27
במקום ה 2-3 סטים של לחיצה תעשה הנפות קדימה עובד על הכתף הקדמית מעולה..זה מה שאני עושה מאז ומעולם ועובד טוב..אפשר גם לשלב דרופים

ולשאלה השניה לא אני חושב כי אתה מתחיל ישר ממקל העבודה שלך וזה קפיצה גדולה..תעשה משקל נמוך יותר באיזה 20-30 קילו ממקל העבודה..או תעלה בהדרגתיות

תודה לכולם והיה לי עכשיו את האימון כבר

ובלי קשר היה האימון הי גרוע שהיה לי נראה לי

טוב אני יעשה הנפות קדימה למרות שהכתף הקדמית חזקה יותר מהאחורית

Danzig
30-01-08, 18:32
לא תמיד להוסיף יעזור, תעשה הנפות לצדדים ותנסה לשלב לחיצה עם דאמבלים במקום מוט, הנפות קדימה 2 סטים אם אתה באמת רוצה להוסיף.
בהצלחה.

imported_NIR_B
30-01-08, 18:32
מזתומרת אתה לא יכול להוריד מהמשקל בחזה? כאילו אתה מרים רק תמוט וזהו זה הסט הרגיל?חח?

trx--->sus
30-01-08, 18:58
לא תמיד להוסיף יעזור, תעשה הנפות לצדדים ותנסה לשלב לחיצה עם דאמבלים במקום מוט, הנפות קדימה 2 סטים אם אתה באמת רוצה להוסיף.
בהצלחה.
אני לא אוהב לחיצה עם דאמבלים וגם אין מספיק משקל בחדר כושר העלוב שלנו אני חייב למצוא מכון אחר

trx--->sus
30-01-08, 19:00
מזתומרת אתה לא יכול להוריד מהמשקל בחזה? כאילו אתה מרים רק תמוט וזהו זה הסט הרגיל?חח?
לא, פשוט המוט שלנו מאוד ישן ופעם שקנו אותו שמו 30 קילו מכל צד ונעלו את זה עם סוגר מיוחד ובורג ועכשיו זה מלא חלודה אז אי אפשר לפתוח את זה אז זה שוקל 70 קילו וכיוון שאני מתאמן לבד אז אני דוחק רק 70 אם אני עם ספוטר אז אני מוסיף עוד 5 מכל צד

denous
30-01-08, 19:05
לא, פשוט המוט שלנו מאוד ישן ופעם שקנו אותו שמו 30 קילו מכל צד ונעלו את זה עם סוגר מיוחד ובורג ועכשיו זה מלא חלודה אז אי אפשר לפתוח את זה אז זה שוקל 70 קילו וכיוון שאני מתאמן לבד אז אני דוחק רק 70 אם אני עם ספוטר אז אני מוסיף עוד 5 מכל צד

חחח עכשיו אני מבין את החתימה שלך :]

imported_NIR_B
30-01-08, 20:04
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מזה אן לכם עוד מוטות במכון? מזה המכון הזה חחחחחחחחחח פאדיחה אחושרמוטה

!Demon!
30-01-08, 23:35
מקווה שתחליף חדר כושר כמה שיותר מהר חבל אתה לא מנצל את כל כולך ומבזבז זמן...

shahar-king
30-01-08, 23:46
אני לא ממש יודע לעומק למה מיספר חזרות גובהה אבל קראתי את זה בכמה מאמרים באתר שמכונה זה תנועה מבודדת וכדאי לעשות מספר חזרות גובהה

Danzig
31-01-08, 03:51
מכון אחר דחוף

trx--->sus
31-01-08, 11:20
מקווה שתחליף חדר כושר כמה שיותר מהר חבל אתה לא מנצל את כל כולך ומבזבז זמן...
אני יודע ואני מה זה סובל מזה אבל זה יותר מורכב מזה אם בא לך לשמוע ואולי לעזור לי למצוא פתרון אז
2696134

!Demon!
31-01-08, 11:43
אני יודע ואני מה זה סובל מזה אבל זה יותר מורכב מזה אם בא לך לשמוע ואולי לעזור לי למצוא פתרון אז
2696134

בקיף