PDA

צפה בגרסא המלאה : תרגילים שהכתף לא משתתפת בהם.

P-a-n-1-c
29-01-08, 19:12
אז כאמור יש לי דלקת בכתף, בכל זאת רציתי לאמן יד קדמית, אחורית ורגליים.
השאלו שלי ככה:

א. סקוואט כידוע משלב את רוב שרירי הגוף, הכתפיים עובדות בו? אני לא כ"כ רואה איך, אבל בכל זאת.
ב. אפשר תרגילים לידיים שלא מערבים את הכתף? ביד קדמית עשיתי עד כה כפיפות מרפקים עם מוט - ומשום מה כואב לי בכתף ופטישים שזה בסדר. ליד האחורית הייתי עושה לחיצה צרפתית שהבנתי שממש ממש לא חכם מצידי להמשיך עם התרגיל עם דלקת בכתף והייתי עושה גם פולי עליון. חשבתי ככה:

יד קדמית:
פטישים
כפיפות מרפקים בישיבה - נקווה שלא יכאב לי

יד אחורית:
פולי עליון עם מוט V
פולי עליון עם חבל

דעתכם?

tomerA
29-01-08, 21:41
בסקוואט העבודה של הכתף זניחה ביותר.
גם תרגילי גב אתה יכול לעשות אם לא כואב לך, לי למשל יש גם דלקת אבל בתרגילי הגב אני לא מרגיש את הדלקת ואני עושה חופשי גב.

shahar-king
29-01-08, 22:10
אז כאמור יש לי דלקת בכתף, בכל זאת רציתי לאמן יד קדמית, אחורית ורגליים.
השאלו שלי ככה:

א. סקוואט כידוע משלב את רוב שרירי הגוף, הכתפיים עובדות בו? אני לא כ"כ רואה איך, אבל בכל זאת.
ב. אפשר תרגילים לידיים שלא מערבים את הכתף? ביד קדמית עשיתי עד כה כפיפות מרפקים עם מוט - ומשום מה כואב לי בכתף ופטישים שזה בסדר. ליד האחורית הייתי עושה לחיצה צרפתית שהבנתי שממש ממש לא חכם מצידי להמשיך עם התרגיל עם דלקת בכתף והייתי עושה גם פולי עליון. חשבתי ככה:

יד קדמית:
פטישים
כפיפות מרפקים בישיבה - נקווה שלא יכאב לי

יד אחורית:
פולי עליון עם מוט V
פולי עליון עם חבל

דעתכם?

מעטים התרגילים לידיים שלא מעורבת כתף בכלל בהם לא עולה לי בראש כלום אחי אבל החלמה מהירה!

Spit-Fire
29-01-08, 22:12
חחחח עם 12 אלף הודעות אתה לא יודע לבד מה עובד הכתף ומה לא?
ופשוט מה שכואב אל תעשה ומה שלא תעשה..

Cookie
29-01-08, 22:18
מן הסתם אתה מחזיק את המשקל עם הידיים ,שמחוברות לכתף,ולכן תמיד יש לך תזוזה של הכתף ולכן תמיד יכול להיות לך כואב,פשוט תלוי איזה חלק בכתף כואב,
אתה יכול לעשות leg press במכונה אם כואב לך squat חופשי או תרגילים אחרים לרגליים,אני יודע שכאשר הכתפיים שלי כאלו חוץ מרגליים לא הייתי מסוגל לעשות משהו

shahar-king
29-01-08, 22:22
מן הסתם אתה מחזיק את המשקל עם הידיים ,שמחוברות לכתף,ולכן תמיד יש לך תזוזה של הכתף ולכן תמיד יכול להיות לך כואב,פשוט תלוי איזה חלק בכתף כואב,
אתה יכול לעשות leg press במכונה אם כואב לך squat חופשי או תרגילים אחרים לרגליים,אני יודע שכאשר הכתפיים שלי כאלו חוץ מרגליים לא הייתי מסוגל לעשות משהו

אם לא שמתה לב הבן אדם שאל על תרגילי ידיים ולגבי סקוואט הוא שאל איך הכתף עובדת בתרגיל תאמין לי שהוא יודע מה הוא יכול לעשות כתחליף לסקוואט!

Cookie
29-01-08, 22:25
אולי מן הסתם תקרא את החלק הראשון של ההודעה שלי? בתרגילי ידיים מחזיקים משקולות לידיים,ולפי ההודעה שלי הידיים מחוברות למה? לכתפיים

shahar-king
29-01-08, 23:18
אם לא שמתה לב הבן אדם שאל על תרגילי ידיים ולגבי סקוואט הוא שאל איך הכתף עובדת בתרגיל תאמין לי שהוא יודע מה הוא יכול לעשות כתחליף לסקוואט!

בתרגילי ידיים אתה אמור כמה שפחות להזיז את הכתףף כדי למקד ת'תרגיל יש תרגילים שזה יותר פשוט ויש תרגילים שזה בלתי אפשרי

sason
29-01-08, 23:36
מצטרף לשאלה.. גם לי יש כנראה דלקת(לא רצינית).. ואני רוצה לנוח שבוע שבועיים בלי להפעיל אותה..

Sugarzaza
29-01-08, 23:57
ברור לך שהעבודה שלך על הידיים צריכה להיות נטולה כמעט לגמרי מצ'יטים והגעה לכשל, אחרת אתה לא תראה דאמבל שבועות ארוכים...