PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים-צריך עזרה!

יהורם
31-01-08, 00:01
רקע כללי:בן 21 183ס"מ 83 קילו.

אוקי אז כך אני מתאמן בערך שנתיים כשהתחלתי להתאמן הייתיי חייל והתאמנתי במכולת כושר בצבא...{מי שמכיר יודע מה הרמה של המכולות האלה}.
כשהתחלתי להתאמן הייתי עובד כל אימון על קבוצת שרירים אחרת ושונה מכל המתחילים {מחוסר ידע } בערך 5 6 אימונים בשבוע.. בקיצור השתחררתי לפני חצי שנה והתחלתי a b c עכשיו אני רואה פה הרבה נושאים על כמה חשוב להחליף תוכנית אימונים וכמה זה משפיע על ההתקדמות ... ואין לי מושג מה לעשות.. {הערה מאוד חשובה אני מאוד אוהב את הa b c}

shahar-king
31-01-08, 00:29
רקע כללי:בן 21 183ס"מ 83 קילו.

אוקי אז כך אני מתאמן בערך שנתיים כשהתחלתי להתאמן הייתיי חייל והתאמנתי במכולת כושר בצבא...{מי שמכיר יודע מה הרמה של המכולות האלה}.
כשהתחלתי להתאמן הייתי עובד כל אימון על קבוצת שרירים אחרת ושונה מכל המתחילים {מחוסר ידע } בערך 5 6 אימונים בשבוע.. בקיצור השתחררתי לפני חצי שנה והתחלתי a b c עכשיו אני רואה פה הרבה נושאים על כמה חשוב להחליף תוכנית אימונים וכמה זה משפיע על ההתקדמות ... ואין לי מושג מה לעשות.. {הערה מאוד חשובה אני מאוד אוהב את הa b c}

סתכל על התוכניות שפה!!!
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=206

יהורם
31-01-08, 01:07
גבר גבר אני מכיר את תוכניות האימונים האלה אני מתאמן aBC כבר חצי שנה...
השאלה היא עם יש צורך לעבור לתוכנית שמתפרסת ליותר אימונים{כמו שכתוב שם..} או להשאר עם תוכנית abc ורק לשנות את תרגיליי העבודה כל תקופה מסויימת...{כל העיניין הוא שממש אהבתי את הabc לעומת איך שהייתי לפני {מתפרס להרבה אימנים}]

יהורם
31-01-08, 14:05
...