PDA

צפה בגרסא המלאה : התחלתי תכנית Fbw-דעות

ahtung
01-02-08, 00:08
חילקתי את זה ליום סקוואט יום דד ליפט כי ממש קשה לעבוד על שניהם באותו היום ובעיקרון בנץ' נשאר וכל השאר אני מגוון,האימון יוצא בסביבות השעה ו10 דקות.
יוצא לי 3 אימונים בשבוע כל יומיים אימון.
המטרה מסה+לעלות במשקלי העבודה.

קיצר יום A:
בנץ' פרס 3x6
תרגיל מגוון לחזה 3x8
סקוואט 3x6
תרגיל לתאומים 3x10
בנט אובר רוז 3x8
תרגיל מגוון לגב 3x8
תרגיל לכתפיים 3x8
תרגיל לטרייספס 3x8
תרגיל לבייספס 3x8
שראגס 3x10

יום B אותו הדבר רק שאני מוריד סקוואט,מוסיף דד ליפט(מוריד תרגיל מהגב) ושם תרגילים אחרים לרגליים...

יש הצעות משהו לשפר?

Ido
01-02-08, 00:10
אתה יכול להסביר לי אחי מה הפשר של התכנית הזאת.? יעני מה זה הFbw

ahtung
01-02-08, 00:13
אתה יכול להסביר לי אחי מה הפשר של התכנית הזאת.? יעני מה זה הFbw

מה לא טוב אחי?

לוזון
01-02-08, 00:23
בחיים לא שמעתי על תוכנית אימונים כזאת..
ותסלח לי אחי היא ממש לא נראת טובה:x

ahtung
01-02-08, 00:34
לא נראת טובה מבחינת מה?? ??
תסביר לפחות,חברה' אל תזרקו סתם.

THE_JUGGERNAUT
01-02-08, 01:09
לא נראת טובה מבחינת מה?? ??
תסביר לפחות,חברה' אל תזרקו סתם.
הם לא מבינים למה אתה עושה FBW

הרי הכי טוב זה ABC, לחלק חזה/יד קידמית - גב/יד אחורית - כתפיים/רגליים ולהפציץ 168 סטים כל אימון

ThaiB0X
01-02-08, 08:34
עמוס מדי.

למה שלא תעשה פשוט 5x5 ? תעלה במשקלים על בטוח, וכמובן שגם במסה אם תאכל, אני יכול להבטיח לך.

Less18
01-02-08, 20:24
מילא תגידו שזה לא טוב, שזה חרא של שיטה וכו' וכו' - אבל לפחות תסבירו את עצמכם נעל העולם!
Fbw יכולה להיות תוכנית מצוינת אם עושים אותה נכון, ומי שאומר שזה למתחילים הוא טמבל.
אני לא מבין גדול בבחירת תרגילים, אפילו לא מכיר חלק מהתרגילים שכתבת. אבל Fbw יכולה להיות תוכנית מצוינת שמביאה תוצאות לא רעות, אם יודעים לאכול נכון, ולהתאמן נכון.
מה שכן, כל גוף לגופו חח.. יכול להיות שהתוכנית לא תתאים לגוף שלך כי ככה... ואולי תוכנית של Abc עדיפה או אולי משהו אחר.. אבל זה אי אפשר לדעת בלי לנסות.
וטמבל מי שאמר שabc הכי טוב כי זה שטויות.
Abc יכולה להיות לא פחות טובה ויש לה יתרונות וחסרונות, ושוב, כל גוף מגיב אחרת. אז יכול להיות שabc מתאימה למי שכתב את זה יותר מתוכניות אחרות, אבל היא בפירוש לא הכי טובה. אי אפשר להגיד דבר כזה.
דבר נוסף, נראה לי שהאימון קצת ארוך, לא בטירוף, אבל לדעתי כולל חימום, שחרור ודקות שהולכות באמצע איכשהו זה צריך לצאת שעה או פחות...אבל שוב עדיף להיוועץ במומחה.

goldBEN
01-02-08, 20:52
שריר גדול 4 סטים, שריר קטן 2-1...

ahtung
02-02-08, 03:54
תשמעו החיסרון בABCD /Abc זה שאני אוכל לתת גירוי לשריר פעם בשבוע בצורה טובה,פה אני נותן גירוי טוב+ כל יומיים.
ופה אני אמרתי אני נותן דגש על התרגילים הבסיסים,אני אוכל להשקיע בהם הכי הרבה משקל ותמיד להיות גם רענן וגם כל יומיים גירוי שזה לדעתי מצויין.
עשיתי ABC לפני שנה והתכנית עבדה עלי טוב מאוד,אבל עכשיו אני רוצה להעלות טיפה תדירות.
מה עדיף להעלות ווליום או תדירות?

אה וכן ניסיתי את האימון יצא לי טיפה יותר משעה.

tomerA
02-02-08, 11:53
נראה טוב גם אני עובד משהו בסגנון.

ahtung
02-02-08, 14:17
נראה טוב גם אני עובד משהו בסגנון.

ואללה אחי תכנית ממש דומה ראיתי את הפוסט שלך.
אני מסיים את האימון בשעה+- אז אני לא רואה אותי מוריד עוד סטים...

tomerA
02-02-08, 14:51
ואללה אחי תכנית ממש דומה ראיתי את הפוסט שלך.
אני מסיים את האימון בשעה+- אז אני לא רואה אותי מוריד עוד סטים...

היום יש לי אימון ראשון בתוכנית נראה איך הולך.
בעיקרון אני עובד ע"פ זה כבר די הרבה זמן עם ה5X5.
אבל העצימות הגבוהה גמרה אותי לאורך הזמן, אני צריך קצת זמן להתאושש :)

tima999
02-02-08, 15:57
מצויין אחי נראה טוב, אני רואה בסופו של דבר הלכת על מה שאמרתי לך בפוסט ההוא שביקשת הצעה לתכנית אימונים.

ahtung
02-02-08, 19:40
כן אחי חשבתי התייעצתי ובדקתי כמה דברים. אם יש לך הצעות לשיפור התכנית או יעלותה זרוק.

r0y
03-02-08, 18:27
זה נראה כמו של ריפוטו..משהו בסגנון
דווקא הבאת לי רעיון ואני מתכנן להתחיל משהו דומה
אני הייתי עוש נגיד ככה שיש שבוע אחד Aba ושבוע שני Bab
A בערך כמו שאמרת רק שהייתי מתחיל מרגליים אחר כך חזה ואז גב..מנוחה קצת לגב
התרגיל לחזה שיהיה חיובי(חזה עליון)..התרגיל לגב שיהיה סגנון מתח/פולי ולא חתירה שיש בבנט
לכתפיים הייתי שם רק לחיצות..לא הנפות או משהו כזה
באימון B תוריד סקווט שים דד ליפט ועוד תרגיל ל4 ראשי במקום לתאומים..ושראגס הייתי מוריד..דיי מיותר
אבל רעיון טוב ותוכנית טובה..בהצלחה
נ.ב.
סקווט יקבל 4 סטים ואותו דבר לדד ליפט..וגם הייתי עולה ל 8 חזרות אבל זה שיקול שלך

trx--->sus
03-02-08, 19:56
עמוס מדי.

למה שלא תעשה פשוט 5x5 ? תעלה במשקלים על בטוח, וכמובן שגם במסה אם תאכל, אני יכול להבטיח לך.

טיעון מנצח

ahtung
04-02-08, 13:07
זה נראה כמו של ריפוטו..משהו בסגנון
דווקא הבאת לי רעיון ואני מתכנן להתחיל משהו דומה
אני הייתי עוש נגיד ככה שיש שבוע אחד Aba ושבוע שני Bab
A בערך כמו שאמרת רק שהייתי מתחיל מרגליים אחר כך חזה ואז גב..מנוחה קצת לגב
התרגיל לחזה שיהיה חיובי(חזה עליון)..התרגיל לגב שיהיה סגנון מתח/פולי ולא חתירה שיש בבנט
לכתפיים הייתי שם רק לחיצות..לא הנפות או משהו כזה
באימון B תוריד סקווט שים דד ליפט ועוד תרגיל ל4 ראשי במקום לתאומים..ושראגס הייתי מוריד..דיי מיותר
אבל רעיון טוב ותוכנית טובה..בהצלחה
נ.ב.
סקווט יקבל 4 סטים ואותו דבר לדד ליפט..וגם הייתי עולה ל 8 חזרות אבל זה שיקול שלך

אחי אם אני מתחיל מרגיליים אחרי זה חזה אני לא הולך לדחוק את אותו המשקל בחזה,לעומת זאת אם אני עובד קודם חזה ואז סקוואט זה לא משפיע כל כך אל תשאל לא יודע למה,ככה זה אצלי לפחות.
כל התרגילים תמיד מגוונים חוץ משלושת התרגילים הבסיסים ביותר כמו שאמרתי כבר,כתפיים אפשר לגוון גם ככה הם יעבדו בלחיצות לא מעט בחזה+צריך מדי פעם לעבוד גם טיפה שונה בזה לדעתי.
לא יודע לדעתי הצורה של התרגילים המגוונים זה שיקול משתנה מאחד לאחד, אבל מה שמיחד הכל זה מה שאמרתי כבר שלושה תרגילים בסיסים שסביבם אמורה להיות ההשקעה.
אני אנסה לעבוד ככה חודש ואולי אחרי זה נתחיל 5X5 כי לא בדיוק הבנתי איך התכנית ההיא עובדת.