PDA

צפה בגרסא המלאה : התוכנית אימונית שלי

Soprano
02-02-08, 01:13
תרגילי חזה
לחיצת חזה במכשיר בישיבה לאחוז בהמצא (10x3 ולהוסיף מישקל)
לחיצת חזה על מיזרון עם השמיניות (15x3 מישקולות בודדות )

תרגילי גב
משיחת מוט לפניי הסנטר בישיבה (10x3 מכשיר. טיפה יותר כבד מהרגיל כי זה 10+3)
חתירה בישיבה במכשיר (10x15)

רגליים
מיכרעים 90+90 בלי מישקל (3x10)

יד קידמית
שתיי ידיים בעמידה בייחד (10x2 עם מישקל של 10 כול צד)
שתיי ידיים אחיזת פטיש בישיבה על כיסה לעלות טיפה מעל החזה (10x2 עם מישקל של 10 קילו)

כתפיים
אחיזת פטיש בעמידה שתיי ידיים להרים בייחד
לכיוון הפנים.בגובה עניים (3x10 על מישקל בסביבות 4-5)

יד אחורית
ווינץ במשיכה של הגב שתיי ידיים צמודות לגוף
מורידות את המוט למטה (עשיתי את זה במכון של יובל) (3x10 על מישקל על2-3 פלתות)

בטן
אני כבר אעדכן

זמנים
ביין סט לסט חצי דקה וביין תרגיל דקה שלמה ולהימתח כול הפסקה של תרגיל--כול האימון גג שעה!!!

denous
02-02-08, 02:48
ממש אבל ממש לא טוב אחי...
קודם כל חסר לך פה הרבה סטים למשל בחזה בגב בכתפיים ברגליים בכלל מזה תרגיל אחד ?
לגבי הגב לא הבנתי 10x15 עשר סטים של 15 ?!
תוסיף עוד שני תרגילים לגב עוד אחד לחזה עוד אחד לכתפיים שניים לרגליים היידים עוד בסדר תסדר את הסטים 3-4 סטים לכל תרגיל מקסימום 8-15 חזרות גג לא צריך להעמיס ולעשות הכל 4x15 כמובן תחלק את זה כמו בן אדם נורמלי ויש פה מלא תרגילים שרשמת בצורה לא נכונה וקשה להבין למשל משיכת משהו לסנטר קוראים לזה פולי אחי ולא הבנתי יש לכם מכשיר של לחיצת חזה בשכיבה ?
או שאתה מדבר על פרפר במכונה ?

shikoLM
02-02-08, 04:01
ממש אבל ממש לא טוב אחי...
קודם כל חסר לך פה הרבה סטים למשל בחזה בגב בכתפיים ברגליים בכלל מזה תרגיל אחד ?
לגבי הגב לא הבנתי 10x15 עשר סטים של 15 ?!
תוסיף עוד שני תרגילים לגב עוד אחד לחזה עוד אחד לכתפיים שניים לרגליים היידים עוד בסדר תסדר את הסטים 3-4 סטים לכל תרגיל מקסימום 8-15 חזרות גג לא צריך להעמיס ולעשות הכל 4x15 כמובן תחלק את זה כמו בן אדם נורמלי ויש פה מלא תרגילים שרשמת בצורה לא נכונה וקשה להבין למשל משיכת משהו לסנטר קוראים לזה פולי אחי ולא הבנתי יש לכם מכשיר של לחיצת חזה בשכיבה ?
או שאתה מדבר על פרפר במכונה ?

אתה רציני?!
מדובר בתוכנית FBW שמלכתחילה יש בה 6 סטים לקבוצת שרירים גדולה ואתה עוד כותב לו להוסיף סטים?

denous
02-02-08, 11:38
אתה רציני?!
מדובר בתוכנית FBW שמלכתחילה יש בה 6 סטים לקבוצת שרירים גדולה ואתה עוד כותב לו להוסיף סטים?

קודם כל אני בכלל לא בטוח שזו תוכנית FBW...
יכול להיות שהוא פשוט לא מבין בקטע הזה וזה תוכנית אחרת וגם חשבתי על האפשרות שזה FBW אבל האתר הזה לא נותן לערוך הודעה...
לגבי ה-10 סטים אני עדיין לא מוצא שום הגיון ולגבי השאר כן אני חושב שצריך להוסיף סטים כל עוד זה לא FBW בFBW אני לא ממש יכול לעזור כי אני לא מבין בזה כל כך.

Soprano
03-02-08, 20:25
אוקי אז ככה בנוגע לעריכת קצת התוכנית שתהיה יותר מובנת ולתקן שטויות שנכתבו:
תרגילי גב
משיחת מוט לפניי הסנטר בישיבה (10x3 מכשיר. טיפה יותר כבד מהרגיל כי זה 10+3)
חתירה בישיבה במכשיר (10x3)

בטן תראו אני לא יודע איך קוראים לזה בדיוק אבל יש שלושה תרגלים לכל תרגיל סאט, אחד זה אופניים אני מאמין שיודעים מה זה (אני מקוה שקוראים לזה כך) השני זה שהרגליים באוויר עושים כמה נעצרים באחרון מורידים את הרגליים ל90 מעלות כנ"ל ואז הרגליים ישרות באוויר וגם הן כנ"ל.
השלישי זה רגל אחת ישרה ורגל אחת מקופלת באוויר ועם המרפק הנגדי צריך להגיע אליה 10 בכל צד סה"כ 20 בסאט.
=] אני מרוצה מאוד כי האימון יצא לי לא יותר משעה וזה מעולה.
FBW זה ראשי תיבות של מה? והאם התוכנית הזאת כדאית?

Soprano
05-02-08, 20:12
פשר תגובה בבקשה?"