PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת חלבון לפני + אחרי אימון

body15
02-02-08, 17:07
שמעתי מהרבה שהם לוקחים אבקה לפני האימון וגם אחרי.

השאלה היא האם שווה לקחת לפני אימון ואם כן כמה , כמה זמן לפני.

ועוד שאלה לא קשורה - כמה גרם זה בננה ממוצעת (בלי הקליפה)?

Black Code
02-02-08, 23:35
קח אחד פני עם בננה בערך חצי שעה לפני האימון. אחרי האימון קח עוד 2.

gil-Nissim
03-02-08, 00:15
קח אחד פני עם בננה בערך חצי שעה לפני האימון. אחרי האימון קח עוד 2.
מה אתה סתם זורק דברים ?..

זה תלוי במשקל שלך אחי.

כמה אתה שוקל ?..

Selzam
03-02-08, 11:30
אני שוקל 78 אני לוקח בבוקר לפני אימון ואחרי אימון
זה טוב?

SiX PACK
03-02-08, 11:37
בעיקרון זה ממש לא משנה מתי תיקח את השייק, אם לפני, אחרי, או בו זמנית, ואפילו לפני ואחרי.

יכול להייות שיהייה יתרון מסויים לשייק אחרי ולפני האימון.

Arsan
03-02-08, 11:53
יש יתרון לשייק לפני וגם אחרי אימון יש על זה מספר מחקרים

Selzam
03-02-08, 11:56
בעיקרון זה ממש לא משנה מתי תיקח את השייק, אם לפני, אחרי, או בו זמנית, ואפילו לפני ואחרי.

יכול להייות שיהייה יתרון מסויים לשייק אחרי ולפני האימון.

התמונה בחתימה שלך הלוגו הזה זה אתה?

body15
03-02-08, 15:29

זה תלוי במשקל שלך אחי.

כמה אתה שוקל ?..

64 :mellow:

Logout
03-02-08, 15:39
כן...תחפש בזירת גולשים SIX PACK.....תבין לבד, ותיצטרף למועדון המערצים שלו בפורום :flowers: XD

SiX PACK
03-02-08, 21:18

לא..............

Black Code
04-02-08, 03:28

זה תלוי במשקל שלך אחי.

כמה אתה שוקל ?..

מה הקשר משקל יפלצן? מה אתה מערבב בשר וחלב שים לב לשאלה שלו ואז תגיד לי אם אני זורק סתם דברים.

שמע גבר ממולץ לקחת 20 גרם של חלבון לפני אימון ו 40 גרם של חלבון אחרי אימון. קח את זה עם פחמימה איטית כמו בננה בערך 30 דקות לפני האימון ואחרי האימון עם פחממיה מהירה כמו בייגל עם ריבה. אתה לא חייב לסמוך עלי גבר זה בא ישירות מ MUSCLE MAGAZINE מה שתחליט לעשות זה כבר החלטה שלך.

SiX PACK
04-02-08, 03:34
מה הקשר משקל יפלצן? מה אתה מערבב בשר וחלב שים לב לשאלה שלו ואז תגיד לי אם אני זורק סתם דברים.

שמע גבר ממולץ לקחת 20 גרם של חלבון לפני אימון ו 40 גרם של חלבון אחרי אימון. קח את זה עם פחמימה איטית כמו בננה בערך 30 דקות לפני האימון ואחרי האימון עם פחממיה מהירה כמו בייגל עם ריבה. אתה לא חייב לסמוך עלי גבר זה בא ישירות מ MUSCLE MAGAZINE מה שתחליט לעשות זה כבר החלטה שלך.

בננה זה פחמימה איטית..?

בייגל עם ריבה..?! :ohmy:

Danzig
04-02-08, 03:50

תמשיך להקשיב למגזינים תגיע רחוק.

Black Code
04-02-08, 05:45
זה יצא אחרת בתרגום. למה בייגל עם ריבה? בייגל זה סוג של Fast Digesting Carb שהגוף צורך מיידית אחרי אימון לא כמו שיבולת שועל שמתפרקת בגוף איטי יותר. לא ממולץ אם אתה בחיטוב טוב למי שרוצה לעלות במסה.

בכל מקרה אין לי עצבים להתווכח כל אחד חושב הוא פרופסור תעשו מה שאתם רוצים. הבן אדם שאל מה מומלץ בקשר לחלבונים אמרתי מה ממולץ. 20 גרם לפני אימון יוצא סקופ אחד ו 40 גרם אחרי אימון שזה 2 סקופס. לא מאמינים לי תהפכו את הקופסא של השייק תקראו מה כתוב בהוראות שימוש.

Arsan
04-02-08, 06:53
בננה זה פחמימה איטית..?

בייגל עם ריבה..?! :ohmy:
כן בננה זו פחמימה עם א"ג בינוני , ובייגל עם ריבה זה עם א"ג גבוה כי הבייגל זה כמו לחם GI גבוה והריבה רק מוסיפה

boris19
04-02-08, 09:06
זה יצא אחרת בתרגום. למה בייגל עם ריבה? בייגל זה סוג של Fast Digesting Carb שהגוף צורך מיידית אחרי אימון לא כמו שיבולת שועל שמתפרקת בגוף איטי יותר. לא ממולץ אם אתה בחיטוב טוב למי שרוצה לעלות במסה.

בכל מקרה אין לי עצבים להתווכח כל אחד חושב הוא פרופסור תעשו מה שאתם רוצים. הבן אדם שאל מה מומלץ בקשר לחלבונים אמרתי מה ממולץ. 20 גרם לפני אימון יוצא סקופ אחד ו 40 גרם אחרי אימון שזה 2 סקופס. לא מאמינים לי תהפכו את הקופסא של השייק תקראו מה כתוב בהוראות שימוש.

ה-40 גרם לא מומלץ לקחת בשלב הראשון שאחרי האימון, 20 גרם לאחד האימון מייד - שייק
ה-20 האחרים זה בארוחה שאחרי.

לזה אולי התכוותה ולא לארוחה אחת גדולה שכוללת את כל ה-40 ג' ?