PDA

צפה בגרסא המלאה : שיזוף מלאכותי

Blabla144
03-02-08, 21:06
יש לי הרגשה שלחא רשמתי נכון את הכותרת אבל אני אל בטוח אז לא נורא..
קיצרו השאלה שלי על איזה שיזוף ממליצים מלאכותי אני לבן מאוד..
להישתזף לא כל כך ילך חורף..
השאלה שלי מה ישאר הכי הרבה זמן ומה נראה הכי טוב?

SiX PACK
03-02-08, 21:09
מכוני שיזוף עובדים מצויין, ויש להם בדיוק את אותו האפקט כמו קרני השמש.

Blabla144
03-02-08, 21:13
מכוני שיזוף עובדים מצויין, ויש להם בדיוק את אותו האפקט כמו קרני השמש.
הבעיה היא גם שאני דיי לבקן כאילו אני יכול להישתזף אבל אני אף פעם לא יהיה שחום במיוחד אני יהיה רגיל אבל שאני אל משתזף... וגם נמשים..כתוצאה משיזוף במכוני שיזוף אין תופעות כאלה :):):):)?

SiX PACK
03-02-08, 21:21
הבעיה היא גם שאני דיי לבקן כאילו אני יכול להישתזף אבל אני אף פעם לא יהיה שחום במיוחד אני יהיה רגיל אבל שאני אל משתזף... וגם נמשים..כתוצאה משיזוף במכוני שיזוף אין תופעות כאלה חחחח?

במכוני שיזוף (סולאריום) אתה יכול לדרג את רמת העוצמה של הקרינה, וכך למנוע מהעור להשרף ולשמור על רמה שעדיין תהייה מספיק גבוהה כדי לגרום לעור להשתחם מבלי שהוא יתקלף, סולאריום עדיף על חשיפה לשמש מבחינת הסימפטומים אבל הוא מהווה את אותה הסכנה. (סרטן העור)

Blabla144
03-02-08, 21:22
במכוני שיזוף (סולאריום) אתה יכול לדרג את רמת העוצמה של הקרינה, וכך למנוע מהעור להשרף ולשמור על רמה שעדיין תהייה מספיק גבוהה כדי לגרום לעור להשתחם מבלי שהוא יתקלף, סולאריום עדיף על חשיפה לשמש מבחינת הסימפטומים אבל הוא מהווה את אותה הסכנה. (סרטן העור)
ומבחינת נמשים וכתמי שמש וכל השטויות האלה?

NEATEYE
03-02-08, 21:24
מה אתה נראה ככה?
http://212.68.147.44/taklit-com/ugiSingels/albums/thumbs/userFile08122005191352.jpg

SiX PACK
03-02-08, 21:28
סולאריום זה קרינה של אולטרה וויולט, השמש גם מקריה אולטרה וויולט, לסולריום יש אפקט דיי זהה לשמש, פשוט הוא לא ממש פולט חום כמו השמש........

boris19
03-02-08, 21:29
מה עם תכשירים, מישהוא מכיר ויודע איך הם עובדים ?

muscler
03-02-08, 21:37
מה אתם לחוצים להשתזף חכו לקיץ פעמיים בים ויש אחלה צבע.

מספיק
03-02-08, 21:47
אני כל הזמן נהיה אדום וקצת נהיה צבע אבל זה חוזר ללבן מה אני עושה :ohmy:

Blabla144
03-02-08, 21:52
מחכים לאליאב אני זוכר היה אשכול הווא המליץ על משהו רק לך זוכר על מה חחחח

Avi
04-02-08, 09:54
הוא המליץ על שיזוף בהתזה. יש כל מיני מכונים בארץ, צריך רק להריץ חיפוש בגוגל. ויש כל מיני תכשירים לשיזוף עצמי שאפשר לקנות בבתי מרקחת. לפי מה שהבנתי הקלארינס אמור ליהיות משהו טוב.
דרך אגב, הדברים האלה די יקרים אז הייתי ממליץ על זה במידה ואתה עובד.

HuSxXx
04-02-08, 12:28
שמן גזר.
נותן צבע יפה ונשאר להרבה זמן.

Avi
04-02-08, 14:05
מסוכן כל השמני שיזוף האלה. גם אסור למרוח אותם על הפנים ככה שאתה יוצא מאוד שזוף בגוף ופתאום פנים לבנות כאלה.

zuko
04-02-08, 14:44
בתצוגות,או צילומים בלי חולצות,אני תמיד "משתזף" בהתזה,יש אחלה מכון בראשון לציון בדוד המלך,לגבי השיזוף הוא יורד אחרי 3 ימים ככה,מה שמעצבן זה שהוא יורד בצורה לא אחידה,אז כמה ימים אתה כמו כלב דלמטי,וגם משאיר צבע בבגדים,אם זה לאירוע או משהו זה מושלם,אם אתם רוצים שיזוף ליום יום,אין תחליף לUv ,לי באופן אישי לא אכפת מהשיזוף ביום יום.

Blabla144
04-02-08, 14:51
ליום יום אין משהו שנשאר להרבה זמן?!

zuko
04-02-08, 14:59
ליום יום אין משהו שנשאר להרבה זמן?!
יש,מיטת שיזוף,12 דקות, ואז פעם בשבוע כדי לשמור על הגוון,אבל גם פה המרקיב הגנטי חשוב,
סוג עור וכו.

Arsan
04-02-08, 16:02
יש,מיטת שיזוף,12 דקות, ואז פעם בשבוע כדי לשמור על הגוון,אבל גם פה המרקיב הגנטי חשוב,
סוג עור וכו.
המכון הזה נמצא בראשון?, אני מחפש מכון שיזוף ברמה , שיש שם מיטות שיזוף שהם בתו תקן לא משהו חאפרי , ולא בהתזה?
אם אפשר עוד פרטים על המכון הזה , אני אשמח ,
תודה.

nt1nt1
04-02-08, 16:08
יש לי הרגשה שלחא רשמתי נכון את הכותרת אבל אני אל בטוח אז לא נורא..
קיצרו השאלה שלי על איזה שיזוף ממליצים מלאכותי אני לבן מאוד..
להישתזף לא כל כך ילך חורף..
השאלה שלי מה ישאר הכי הרבה זמן ומה נראה הכי טוב?

אחי עצה שלי תבוא לגלוש חחח

אני בקיץ הזה נהיתי אתיופי באמא שלי איך השתחרתי חח משהו אששש

תילך בקיץ לים הרבה ותשתזף מה הקטע? למה מכון שיזוף... אין פה לאנשים על מה לשרוף תכסף

zuko
04-02-08, 16:15
המכון הזה נמצא בראשון?, אני מחפש מכון שיזוף ברמה , שיש שם מיטות שיזוף שהם בתו תקן לא משהו חאפרי , ולא בהתזה?
אם אפשר עוד פרטים על המכון הזה , אני אשמח ,
תודה.
המקום פגז.
אני יחפש באינטרנט אם אני ימצא אני ישים לינק.

אליאב קרייסלר
04-02-08, 16:22
כוסעמק מכונות מעפנות והתזות שיורדות אחרי יומיים

יש לי ידידה היא מכינה תכשירים כאלה מורחים על הגוף הולכים לישון וקמים בבוקר שחומים...
התכשיר מספיק לדי הרבה זמן וב100 שקל הוא מספיק לי פעמיים לכל הגוף (וזה לא שאני 60 קילו אז צאו מנקודת הנחה שלכם זה יספיק ליותר מפעמיים) כולל רגליים כמובן

אחלה תכשיר לפני כל יציאה מיוחדת אני שם...:sbb4: והוא גם עושה עור חלק כזה ויבש חח זה מוסיף המון למראה

zuko
04-02-08, 16:25

יש לי ידידה היא מכינה תכשירים כאלה מורחים על הגוף הולכים לישון וקמים בבוקר שחומים...
התכשיר מספיק לדי הרבה זמן וב100 שקל הוא מספיק לי פעמיים לכל הגוף (וזה לא שאני 60 קילו אז צאו מנקודת הנחה שלכם זה יספיק ליותר מפעמיים) כולל רגליים כמובן

אחלה תכשיר לפני כל יציאה מיוחדת אני שם...:sbb4: והוא גם עושה עור חלק כזה ויבש חח זה מוסיף המון למראה
חח,אתה נריאה תימני מה אתה צריך תכשירים?:basketball:

Blabla144
04-02-08, 17:21

כמה זמן מספיק ?
וכמו שרשמתי אני מתכוון ליום יום אז רצוי שזה יהיה מתאים ליום יום הכוונה מבחינת זמן ההשארות על העור

tima999
05-02-08, 00:36
כמה זמן מספיק ?
וכמו שרשמתי אני מתכוון ליום יום אז רצוי שזה יהיה מתאים ליום יום הכוונה מבחינת זמן ההשארות על העור

מצטרף לשאלה, לכמה ימים זה מספיק אליאב?:diractor:

Avi
05-02-08, 18:32
בכל בית מרקחת יש תתכשירים האלה. למה שלא תשאלו שם?

Blabla144
05-02-08, 22:52
בכל בית מרקחת יש תתכשירים האלה. למה שלא תשאלו שם?
כי יותר קל לשאול כאן :):flowers: