PDA

צפה בגרסא המלאה : להיות קרבי בצבא.

DarkGulis
04-02-08, 14:14
להיות חייל קרבי זה לקלל את הגשם והבוץ עכשיו, אבל להתעקש לצאת למארב בלילה.

להתקשר לאמא להרגיע, ולהגיד לאבא ש"לא נכון", שאתה בבית שמש ולא בבית לחם.

זה להבין את פחד האזרחים בלי לדעת אם הם מבינים את הפחד שלך.

זה להציץ בשמש השוקעת, ולדעת שרק עכשיו מתחיל היום.

להיות חייל קרבי זה לשאול המון שאלות על המוות, בלי לקבל תשובה אחת על החיים.

להיות לוחם זה לאבד אחים לנשק, אך לא את התקווה,

הטירוף שבעיינים והצלילות שבמחשבה.

להיות לוחם זה להרגיש תחושת נקם אחרי עוד פיגוע, אבל לא להתאכזר לערבי שבמחסום.

להיות חייל קרבי זה לחלום על חו"ל ולטייל בשטחי ארץ ישראל.

לתת ביס מהלוף ולחשוב על שווארמה.

להיות חייל קרבי זה לראות את הנוף מהחלון האוטבוס, ולדעת שגם שם צעדת.

זה לתפור מטרת קרטון, אבל לנשום את הקרב.

לקלל שלוש שנים, ולחשוב שזה לא מספיק.

להתעצבן על ההקפצה מהבית, אך להכיר את הזכות שביציאה.

להיות חייל קרבי זה לחלק את האומץ לדרגות שונות של פחד.

זו רעות עמוקה, אבל תמיד מגלים יותר.

זו אפלה מוחלטת, אבל הלילה לבן.

זה לכעוס על החברה שחיכתה אבל בסוף עזבה, כי אתה לא בא הביתה, בלי שתדע בעצמך מתי אתה חוזר.

זה להיפצע רק מרסיסי הלב.

להיות חייל קרבי זה לגמור מסע כשאתה אוהב את הארץ הפרושה לרגליך.

להיות חייל קרבי זה הווה ועתיד, וחלום ותקווה, ושקיעות ונחלים, הרים וזריחות, וכוכבים נופלים, ויש מאין, ועייפות מתמדת, ודתיים וחילונים, וגעגוע וזעוזע, ויד שתמיד אוחזת בנשק.

זה לחשוב קודם על המדינה, ולשאוף תמיד ליותר.

זה לא לתת למה שאתה להפריע למי שאתה יכול להיות.

הקרקע ספוגה בדם ואנחנו כאן בשבילכם, לביטחונכם.

אוהבים את האנשים, אוהבים את המולדת ונשבעים לנצח ירושלים.

כי להיות חייל קרבי זה קודם כל להיות בן אדם!

zuko
04-02-08, 14:35
מאיפה התעקת את זה?

DarkGulis
04-02-08, 14:41
מאיפה התעקת את זה?
מאתר אחד? מה זה משנה?מה חשבת שאני כתבתי את זה.?

zuko
04-02-08, 14:52
לא לא חשבתי.אתה הריי אפילו לא חייל עדיין.
זה חמוד,אבל רוב משכתוב זה שטויות.קילשאות.

*DAVID*
04-02-08, 15:01
+11

SuzukiR
04-02-08, 15:28

זה משנה?
שזה שהרוב שטויות זה משנה שהרוב קילשאות ?
רוב הדברים שאמא עושה גם זה לרוב שטויות אבל זה גורם לך להרגשה חיובית אם עצמך ?

אני אישית עוד מעט מיתגייס ורשמתי כבר שהיו לי תקלים אם הצבא וירד לי כל המוטיבציה שהייתה לי אני מיתגייס לקרבי עוד קצת מחודש
ואני הולך להדפיס את זה ולקחת איתי לכל מקום בצבא כי זה גורם לי קצת הרגשה טובה אם עצמי

לא אכפת לי מכלום חוץ מההרגשה שלי אם עצמי אנשים לא יודעים עד כמה זה חשוב לא רק לכבד אחרים ועד כמה זה קשה להעריך ולכבד את עצמך ולדעת שמה שאתה עושה לא משנה בכוונות טובותזה טוב

zuko
04-02-08, 15:50
בהצלחה!

DarkGulis
04-02-08, 17:09
זה משנה?
שזה שהרוב שטויות זה משנה שהרוב קילשאות ?
רוב הדברים שאמא עושה גם זה לרוב שטויות אבל זה גורם לך להרגשה חיובית אם עצמך ?

אני אישית עוד מעט מיתגייס ורשמתי כבר שהיו לי תקלים אם הצבא וירד לי כל המוטיבציה שהייתה לי אני מיתגייס לקרבי עוד קצת מחודש
ואני הולך להדפיס את זה ולקחת איתי לכל מקום בצבא כי זה גורם לי קצת הרגשה טובה אם עצמי

לא אכפת לי מכלום חוץ מההרגשה שלי אם עצמי אנשים לא יודעים עד כמה זה חשוב לא רק לכבד אחרים ועד כמה זה קשה להעריך ולכבד את עצמך ולדעת שמה שאתה עושה לא משנה בכוונות טובותזה טוב
כל הכבוד אחי קבל ח"ח

סהר!
05-02-08, 00:55
להיות חייל קרבי זה לקלל את הגשם והבוץ עכשיו, אבל להתעקש לצאת למארב בלילה.

להתקשר לאמא להרגיע, ולהגיד לאבא ש"לא נכון", שאתה בבית שמש ולא בבית לחם.

זה להבין את פחד האזרחים בלי לדעת אם הם מבינים את הפחד שלך.

זה להציץ בשמש השוקעת, ולדעת שרק עכשיו מתחיל היום.

להיות חייל קרבי זה לשאול המון שאלות על המוות, בלי לקבל תשובה אחת על החיים.

להיות לוחם זה לאבד אחים לנשק, אך לא את התקווה,

הטירוף שבעיינים והצלילות שבמחשבה.

להיות לוחם זה להרגיש תחושת נקם אחרי עוד פיגוע, אבל לא להתאכזר לערבי שבמחסום.

להיות חייל קרבי זה לחלום על חו"ל ולטייל בשטחי ארץ ישראל.

לתת ביס מהלוף ולחשוב על שווארמה.

להיות חייל קרבי זה לראות את הנוף מהחלון האוטבוס, ולדעת שגם שם צעדת.

זה לתפור מטרת קרטון, אבל לנשום את הקרב.

לקלל שלוש שנים, ולחשוב שזה לא מספיק.

להתעצבן על ההקפצה מהבית, אך להכיר את הזכות שביציאה.

להיות חייל קרבי זה לחלק את האומץ לדרגות שונות של פחד.

זו רעות עמוקה, אבל תמיד מגלים יותר.

זו אפלה מוחלטת, אבל הלילה לבן.

זה לכעוס על החברה שחיכתה אבל בסוף עזבה, כי אתה לא בא הביתה, בלי שתדע בעצמך מתי אתה חוזר.

זה להיפצע רק מרסיסי הלב.

להיות חייל קרבי זה לגמור מסע כשאתה אוהב את הארץ הפרושה לרגליך.

להיות חייל קרבי זה הווה ועתיד, וחלום ותקווה, ושקיעות ונחלים, הרים וזריחות, וכוכבים נופלים, ויש מאין, ועייפות מתמדת, ודתיים וחילונים, וגעגוע וזעוזע, ויד שתמיד אוחזת בנשק.

זה לחשוב קודם על המדינה, ולשאוף תמיד ליותר.

זה לא לתת למה שאתה להפריע למי שאתה יכול להיות.

הקרקע ספוגה בדם ואנחנו כאן בשבילכם, לביטחונכם.

אוהבים את האנשים, אוהבים את המולדת ונשבעים לנצח ירושלים.

כי להיות חייל קרבי זה קודם כל להיות בן אדם!

כמו שאמרו כל הכבוד!
ולאן אתה מתגייס בקרבי ושיהיה בהצלחה ושמור על עצמך!
טעות התבלבלתי עם אחת התגובות כאן

Eskimo :-)
05-02-08, 01:25
+11
מה אתה משחק תה מבין בצבא אתה עדיין בן 15 רק עוד שנתיים תקבל צו ראשון

ninja
05-02-08, 09:47

אורגינל..

Night_Wolf
05-02-08, 09:51

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
:laughing:

Sugarzaza
05-02-08, 09:54
מוגש מטעם לשכת הגיוס תל השומר, וואללה תתגייסו תעשו טובה

אליאב קרייסלר
05-02-08, 10:14
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה תתגייסו תעשו טובה מה אתה ליצן
הצבא הזה זה סתם חרא הם היו מתים לקבל חייל קרבי כמוני אבל אני והמשפחה שלי כל החיים אכלנו חרא מהמדינה הזאת שיגידו תודה שאני הלכתי לצו ראשון בכלל

כל הצבא הזה והאנשים שם זה לוליינות אחת גדולה אתם עכשיו תומכים בזה והכל כי אתם עוד ברעל של הצבא מורעלים וכו' וכו' ...
חכו תתגייסו אתם תגידו איך זרקתי את החיים האישיים שלי ואת כל מה שאני אוהב בשביל לאכול חרא מאנשים אחרים

ninja
05-02-08, 10:17
הצבא הזה זה סתם חרא הם היו מתים לקבל חייל קרבי כמוני אבל אני והמשפחה שלי כל החיים אכלנו חרא מהמדינה הזאת שיגידו תודה שאני הלכתי לצו ראשון בכלל

כל הצבא הזה והאנשים שם זה לוליינות אחת גדולה אתם עכשיו תומכים בזה והכל כי אתם עוד ברעל של הצבא מורעלים וכו' וכו' ...
חכו תתגייסו אתם תגידו איך זרקתי את החיים האישיים שלי ואת כל מה שאני אוהב בשביל לאכול חרא מאנשים אחרים

היו מתים לקבל חייל כמוך?
אחויה לדרוך רובה אתה לא יודע אז מה כבר נהיית לי ג'ון רמבו החדש?

מספיק עם הגישה הזאת, מי שרוצה להתגייס יתגייס ומי שלא לא

Nova
05-02-08, 11:33
ממממממ נחמד השיר הזה.. למרות שאני לא רוצה ליהיות קרבי מצידי שימו אותי מוכר וופלים בקיוסק צבאי חח

יהורם
05-02-08, 12:57

עם אנשים כמוך לא נגיע רחוק...

aaSH
05-02-08, 13:11

לפי דעתי לא מגיע לך לחיות במדינה הזאת למרות שזאת דעתך האישית
אם כל בנאדם במדינה היה לו מחשבה כמו שלך היום היית מלקק לערבים את הביצים מתי שהם ירצו

"איך זרקתי את החיים האישיים שלי ואת כל מה שאני אוהב "
תגיד את זה לחייל קרבי שמשרת אותך ואת כל המדינה בשביל שתישב אם התחת היפה שלך על המכשירים ותנפח שרירים בזמן שהוא ניתחן בשטח כדי לשמור עליך ועל ההורים שלך בלילות

ואללה אח שלייי יש לך חשיבה של ילד קטן מצטער

maorstyle
05-02-08, 13:30
אם כל בנאדם במדינה היה לו מחשבה כמו שלך היום היית מלקק לערבים את הביצים מתי שהם ירצו

תגיד את זה לחייל קרבי שמשרת אותך ואת כל המדינה בשביל שתישב אם התחת היפה שלך על המכשירים ותנפח שרירים בזמן שהוא ניתחן בשטח כדי לשמור עליך ועל ההורים שלך בלילות

אני חושב כמוך ויש לי התלבטות קשה מאוד אם להיות לוחם או לא אבל מה שבטוח אני מתגיסס.. אבל אני כרגע רוצה להיות לוחם אני רק עדין לא סגור על עצמי

zuko
05-02-08, 13:31

מילים,אלה של אליאב באות מתוך תסכול עמוק,שגם אני עברתי מהמערכת מפגרת שניקראת "צהל",
אני בניגוד לילדים שעדיין לא היו בצו ראשון הייתי בקרבי ואכלתי הרבה חרא מהמערכת העתומה הזאת,לא יכול להיות שחיל בעל מוטיבציה גבוהה לתרום למדינה,ירקו לו בפרצוף,אז וואלה אחרי שנה פרשתי.אל תשפטו אדם לפני שהייתם בסיטואציה שלו!

ודי אם הקילשאות ילדים!

aaSH
05-02-08, 13:39
מילים,אלה של אליאב באות מתוך תסכול עמוק,שגם אני עברתי מהמערכת מפגרת שניקראת "צהל",
אני בניגוד לילדים שעדיין לא היו בצו ראשון הייתי בקרבי ואכלתי הרבה חרא מהמערכת העתומה הזאת,לא יכול להיות שחיל בעל מוטיבציה גבוהה לתרום למדינה,ירקו לו בפרצוף,אז וואלה אחרי שנה פרשתי.אל תשפטו אדם לפני שהייתם בסיטואציה שלו!

ודי אם הקילשאות ילדים!
אתה צודק, אבל לבוא בגישה שלילית כזאת מההתחלה זאת לא הדרך, אתה תסכים איתי?
ואני באמת שומע מחברים שאוכלים חרא בקרבי גדוד 51 ו 13 בגולני אבל אני בטוח בזה שגם הם יודעים את זה שמתי שהם יגמרו אם ה שלוש שנים האלה הם יסתכלו אחורה ויראו מה הם עברו וזה יכשל אותם לכל החיים הם מדברים ככה לבנתים

יהורם
05-02-08, 13:51

ודי אם הקילשאות ילדים!
זה מצחיק שאתה יוצא מנקודת הנחה שאתה הכי "בוגר" בפורום...
שמע גבר גבר אני לא מגיב בדר"כ כלל בפורומים פה ואם אני רושם משהו זה רק בשביל להרחיב את הידע שלי בפיתוח גוף נטו...
דיפדפתי פה בפורום וראיתי את את הנו' ועניין אותי כל הסיפור הזה עכשיו העניין הוא שגם אני וגם אתה יודעים [שרוב הגולשים פה הם בני נוער לפני גיוס אפילו יותר קטנים והם מאוד מושפעים מהבחורים הגדולים {תרתי משמע} פה ואליאב הוא בהחלט אחד מהם,כל מה שאני מנסה להגיד זה שהוא צריך להיות אחראי הרבה יותר עם ההצהרות שלו ואני לא שופט אותו פשוט הוא צריך לדעת שיש לו פה הרבה השפעה.

אליאב קרייסלר
05-02-08, 13:58

דבר ראשון בחיים שלך אל תצא עליי בהצהרות ויציאות כמו שעשית עכשיו כי אתה לא יודע מי יושב מאחורה המחשבדבר שני אני אמרתי שהמדינה הזאת מסריחה ודופקת אנשים טובים בלי חשבון כל חלק מהאנשים זה המשפחה שלי לא אמרתי שאין לי כבוד לחיילים הפוך כל הכבוד להם שהם עושים מה שהם עושים ומוותרים על המון דברים בשביל לעשות מה שהם עושים

אליאב קרייסלר
05-02-08, 14:02
היו מתים לקבל חייל כמוך?
אחויה לדרוך רובה אתה לא יודע אז מה כבר נהיית לי ג'ון רמבו החדש?

למה אתה חושב שכל מי שהולך להיות קרבי באמת נהיה קרבי תאמין לי שיש המון ילדים שיכולים להיות קרביים ולא רוצים את זה כי זה לא בראש שלהם

במקום כל מיני אשכנזים שבחיים שלהם לא רבו מכות פתאום קופצים לי ורוצים להחזיק רובה
על כל אחד כזה יש לפחות ילד אחד שרב דקירות בשכונה ואין לו מה להפסיד בחיים תאמין לי שאם לא הייתי מפחד על האימונים הייתי רץ לקרבי

עוד משהו בואו אני יגיד לכם אני בעצמי רציתי להיות קרבי וכבר הלכתי לגיבושים והכל בלי שאף אחד ידע על זה פה מהפורום נתתי את כל מה שיש לי אבל ברגע שביקשתי משהו אחד האנשים שם ירקו לי בפנים

יהורם
05-02-08, 14:09
למה אתה חושב שכל מי שהולך להיות קרבי באמת נהיה קרבי תאמין לי שיש המון ילדים שיכולים להיות קרביים ולא רוצים את זה כי זה לא בראש שלהם

במקום כל מיני אשכנזים שבחיים שלהם לא רבו מכות פתאום קופצים לי ורוצים להחזיק רובה
על כל אחד כזה יש לפחות ילד אחד שרב דקירות בשכונה ואין לו מה להפסיד בחיים תאמין לי שאם לא הייתי מפחד על האימונים הייתי רץ לקרבי

עוד משהו בואו אני יגיד לכם אני בעצמי רציתי להיות קרבי וכבר הלכתי לגיבושים והכל בלי שאף אחד ידע על זה פה מהפורום נתתי את כל מה שיש לי אבל ברגע שביקשתי משהו אחד האנשים שם ירקו לי בפנים
עוד פעם אחי אני לא שופט אותך בכלל,בסוף כל אחד עושה מה שטוב לו אבל חשוב להדגיש את החשיבות של הנו'

אליאב קרייסלר
05-02-08, 14:10
שוב פעם אני לא מדבר על החיילים שהולכים להיות קרביים אלה יש לי כבוד אליהם אני מדבר על המערכת עצמה שזאת חרא של מערכת

כל אלה שמשחקים לי אותה פה גברים שנתנו להם להחזיק רובה ולטעון כמו פליסטשן
אז שיפסיקו לבלבל תמוח על מי שיכול להיות קרבי או לא קרבי
כי בשביל הכסף לסייקלים אני כל יום מסתכן בדקירה וקיבלתי לא פעם אחת אז אל תדברו איתי פה על מי שיכול להיות ככה או לא

אליאב קרייסלר
05-02-08, 14:12
עוד פעם אחי אני לא שופט אותך בכלל,בסוף כל אחד עושה מה שטוב לו אבל חשוב להדגיש את החשיבות של הנו'

זה חשוב , צבא זה חשוב , ויש לי כבוד לכל אלה שמשרתים וכמובן לקרביים...
אבל המערכת עצמה דופקת אותך בלי חשבון יש לי חברים קיבלו כדורים , פציעות , חולים מתים בצבא ואף אחד לא שם עליהם אפילו הרופא לא משחרר

NIV-L
05-02-08, 14:21
אני מתגייס ביולי
הבעיה עם הצבא שהם מורידים את החשק כבר להתגייס אתה מבקש משהו הם נותנים לך משהו אחר ולא בגלל שאתה לא טוב או לא יכול או לא מתאים זה פשוט נהיה עניין של הרגל ופרנציפ
יש כל כך הרבה מורעלים (וטוב שככה) אבל לכולם מורידים את החשק אתה אומר א עונים לך ז אין עם מי לדבר.....

ZoonD
05-02-08, 14:22
נקודת המוצא שלכם היא לא נכונה ..
הצבא זאת מערכת אטומה !
הצבא מחולק לדרגות , ואם אתה צעיר יסמרטטו אותך

אם אתם תצאו מנקודת ההנחה הזאת היה לכם הרבה יותר קל בשרות !
תאמינו לי אני הולך לקרבי לא בשביל הפוזה
לא בשביל לצאת עם כומת וסיכה .
אולי זה נשמע קצת זול , אבל אני הולך שכשבעוד 50
יכתבו ספרים ויראו תוכניות על החיילים שלחמו והגנו על ארצם .
אני יוכל להגיד לבן או לנכד שלי , אני ההיתי חלק מהם .
חלק מאותם אלה שלחמו ובחרו לא לברוח מהאש , לא לחיות בתוך בועה .
אלה לאכול ת'חול של הארץ הזאת , גם במחיר מוות !

ברור לי שזה נשמע וורוד וסיפור מאד יפה וזה לא ככה במציאות
אבל אם הנתונים שלי מאפשרים לי להיות לוחם
אני מוכן להלחם.
ואם הנתונים שלי יאפשרו לי להיות מפקד
אני היה מפקד .
הכל זה כוח רצון , כולם כבר יודעים שהיום קרבי זה לא מה שהיה פעם
הכבוד והכל
אבל בכל זאת אני רוצה להיות לוחם

eyalamzleg
05-02-08, 14:26
הצבא שם עליכם פס לא משנה מה תיהיה ומה תעשה שם

rrkk
05-02-08, 14:27
להסכמה לא תגיעו
אולי תגיעו להסכמה שלא מסכימים...
ולעניין:
הצבא זה לא בית ספר . ולא מקשיבים לכל אחד וזה נכון. ולפעמים הם גם מורידים מוטיבציה. אבל ככה זה במערכת שפועלת כמו הצבא. אין אפשרות לתת יחס אישי כמו שאתם מקבלים בבית או בבית הספר.
דבר נוסף,לא כל אחד צריך להיות קרבי. הצבא לא צריך רק קרביים ובטח לא נמדוד את האנשים במדינה על פי מידת קרביותם
העיקר שכל אחד יתרום למדינה על פי יכולותיו וכישוריו

eyalamzleg
05-02-08, 15:09
הצבא צריך קרביים יותר מתמיד
אני ועוד כמה אנשים למשל הובטח לנו בשל למידה חיצונית של רשתות שנגויס לחל תקשוב או שנעסוק בזה בצבא למרות זאת אחרי הרצאות וחירטוטים של הצבא "נגוייס לחל תקשוב" בתור אנשי קשר קרביים
ז"א חרא תפקיד
אני כבר הרמתי ידיים ממערכת של צה"ל זה פשוט זילזול מגעיל באנשים לא פלא שהיחס הוא כזה

DarkGulis
05-02-08, 18:20
:mellow: למה אתה חושב שכל מי שהולך להיות קרבי באמת נהיה קרבי תאמין לי שיש המון ילדים שיכולים להיות קרביים ולא רוצים את זה כי זה לא בראש שלהם

מה שאמרת עכשיו אני לא מסכים איתך לא ידעתי שהדעות שלך כאלה,זה שערסים רבים ונדקרים זה הופך אותם לגברים? זה הופך אותם למפגרים,ראיתי טקס קסלת נשק של בןדוד שלי באגוז כולם אשכנזים ותאמין לי הערסים לא מגיעים אפילו לחצי מרמת ההשכלה שלהם או מהיכולות הספורטיביות שלהם אז אל דבר סתם אחי לא מתאים לך...לא שאני כזה מכיר אותך אבל לפי התגובות שך בפורום אתה נשמע בןאדם משכיל וגם תכלס הייתי מת לחצי מהמסת שריר שך אבל לא ציפיתי לתגובה כזאת ממך.