PDA

צפה בגרסא המלאה : כוס עמק נמאס לי כבר

Ori-Silver
04-02-08, 16:51
אני כבר מעל חצי שנה לא מצליח להתאמן כמו בן אדם,היה לי חוסר בברזל ובגלל זה הייתי חלש והתאמנתי כמו נקניק,תיספתי בברזל והכל הסתדר וקיבלתי מחלת הנשיקה והייתי חצי מת לכמה שבועות,איך שהכל הסתדר עברתי אפנדציט והייתי מושבת מעל חודש וחצי,חזרתי להתאמן הכל טוב ויפה וביום חמישי בערב קיבלתי חום של 39 ואני כבר ארבעה ימים עם חום,בחילה וכאבי ראש ובקושי מצליח להכניס משהו לפה.
:cry::cry::cry:

ran_z
04-02-08, 16:58
כך את החיים בסבבה אם לא אלוהים יקח אותך יא באבא

Gootche
04-02-08, 17:09
תבדוק תמזוזות בבית

Blabla144
04-02-08, 17:23
אני כבר מעל חצי שנה לא מצליח להתאמן כמו בן אדם,היה לי חוסר בברזל ובגלל זה הייתי חלש והתאמנתי כמו נקניק,תיספתי בברזל והכל הסתדר וקיבלתי מחלת הנשיקה והייתי חצי מת לכמה שבועות,איך שהכל הסתדר עברתי אפנדציט והייתי מושבת מעל חודש וחצי,חזרתי להתאמן הכל טוב ויפה וביום חמישי בערב קיבלתי חום של 39 ואני כבר ארבעה ימים עם חום,בחילה וכאבי ראש ובקושי מצליח להכניס משהו לפה.
:cry::cry::cry:
גם לי היה הנשיקרה אחרי שבועיים חזרתי להיתאמן אני מרגיש סבבה רופאים לא מרשים אבל זיין ..
זה הגזמה מה שהם עושים חוץ מזה שדוד שלי אמר לי לא לאמן בטן אם אני כבר מתאמן והוא מנהל בית חולים בחול:)

Jeka
05-02-08, 00:28
יש לי בעיה דומה שאני חולה ומצטנן הרבה,כנראה מערכת חיסונית חלשה.
יש אפשרות לחזק אותה?

Mr.Bazooka
05-02-08, 01:38
יש לי בעיה דומה שאני חולה ומצטנן הרבה,כנראה מערכת חיסונית חלשה.
יש אפשרות לחזק אותה?
2 שיני שום כל יום.

Jeka
05-02-08, 09:42
lets try...

gman
05-02-08, 10:46
2 שיני שום כל יום.
דווקא שמעתי שלא מומלץ לאכול יותר מדי שום...

ran_z
05-02-08, 10:53
דווקא שמעתי שלא מומלץ לאכול יותר מדי שום...

במיוחד בתקופה שיש לך חברה. זה אולי בריא לגוף אבל לא למערכת יחסים.

nati10
05-02-08, 11:27
אחלה דבר זה שום למחלות זה כמו אנטיביוטיקה מנקה את כל הגוף אבל מה לא כדאי להתקרב למי שאכל את זה. היה תקופה פעם שהייתי אוכל שום הייתי נגעל מעצמי.

gman
05-02-08, 12:39
במיוחד בתקופה שיש לך חברה. זה אולי בריא לגוף אבל לא למערכת יחסים.
דווקא לא בגלל זה, אלא כי אם אוכלים יותר מדי שום זה משפיע איך שהוא על הלב או משהו כזה...

*DAVID*
05-02-08, 15:41
שטיות שום זה אחד הדברים הכי בראים שיש

trx--->sus
05-02-08, 16:02
אחי לי אין את הבעיות שלך אבל אני אף פעם לא התאמנתי כמו בנאדם כי יאן לי אמצעים... אבל קח הכל בeasy

עריכה:
ובלי קשר עכשיו גם אני חולה + עברתי ניתוח ביום חמישי ואני מושבת

Arsan
05-02-08, 16:29
אחי אני אותו דבר רק בשנה האחרונה , עשיתי חיטוב אחרי זה לא התאמנתי תקופה של כמה חודשים ואז הייתי צריך לעשות ניתוח ואז החלמתי מהניתוח ואז חזרתי לאימונים ואז הגיע ביקור לא צפוי שגם שם לא התאמנתי כמה שבועות ואז תקפה אותי מחלה שדרשה אישפוז ועכשיו אני כבר שלושה חודשים בתהליכים לחזור עם ניסיונות חדשים וקומבינציות חדשות רק שזה לא יפסק , אין מה לעשות לפעמים יש תקופות חרא בחיים זה עובר