PDA

צפה בגרסא המלאה : WinGate

TapuzSini
06-02-08, 15:00
שאלה לי עליכם..
רציתי להירשם לעשות קורס מדריכים ,אבל אני לא רואה שרשום באתר שיש קורס מדריכים..
אז אתם אוליי יודעים על מקומות אחרים שיכולים להכשיר?
וכמה מזומני זה עולה :p?

Blabla144
06-02-08, 16:09
שאלה לי עליכם..
רציתי להירשם לעשות קורס מדריכים ,אבל אני לא רואה שרשום באתר שיש קורס מדריכים..
אז אתם אוליי יודעים על מקומות אחרים שיכולים להכשיר?
וכמה מזומני זה עולה :p?
מכללת וושינגטון

Avi
06-02-08, 20:18
מכון וינגייט זה הכי מומלץ. 6160 שקל. הבעיה היא שקשה מאוד לעבור את הבחינות שלהם. אתה יכול לעשות במכללת וינגייט, סמינר הקיבוצים ועוד מקומות ששם זה שכונה. בחלק מהמקומות לא מבקשים ממכם אפילו להבחן על סקוואט ולחיצת חזה. פשוט לשלם ולקחת תעודה.

Logout
06-02-08, 21:01
מכון וינגייט זה הכי מומלץ. 6160 שקל. הבעיה היא שקשה מאוד לעבור את הבחינות שלהם. אתה יכול לעשות במכללת וינגייט, סמינר הקיבוצים ועוד מקומות ששם זה שכונה. בחלק מהמקומות לא מבקשים ממכם אפילו להבחן על סקוואט ולחיצת חזה. פשוט לשלם ולקחת תעודה.
מה זאתמרת להיבחן על סקוואט ולחיצת חזה?
יש מיבחן מעשי? לעשות למשל 70 קילו RM 10? (סתם לדוגמא)

TapuzSini
06-02-08, 21:32
עידן תסביר לי גם אחרזה במסן

Avi
07-02-08, 00:00
מה זאתמרת להיבחן על סקוואט ולחיצת חזה?
יש מיבחן מעשי? לעשות למשל 70 קילו RM 10? (סתם לדוגמא)

כן. אבל זה החלק הקל. רק כדאי לראות שלא באת להם לקורס בלי נסיון. החלק הקשה במכון ויינגיט זה המבחן הסופי. בקורס האחרון בתל אביב עברו 2 מתוך 15. אבל כמו שאמרתי יש את מכללת וינגייט ועוד מקומות ששם מעבירים בלי בעיה.

SiX PACK
07-02-08, 01:19
כן. אבל זה החלק הקל. רק כדאי לראות שלא באת להם לקורס בלי נסיון. החלק הקשה במכון ויינגיט זה המבחן הסופי. בקורס האחרון בתל אביב עברו 2 מתוך 15. אבל כמו שאמרתי יש את מכללת וינגייט ועוד מקומות ששם מעבירים בלי בעיה.

מה אתה רציני..? אני שוקל לרדת לארץ לעשות את הקורס המזורז של השלושה חודשים..

תגיד אחי אתה יודע אם הם מוקירים תעודה בין לאומית, זאת אומרת שאני אוכל לעבוד כמאמן חדר כושר גם באירופה לדוגמא..? ובקשר לבחינה הסופית, היא באמת כל כך קשה..? אני לא טוב בבחינות.

Danzig
07-02-08, 01:31
יש קורס מזורז של חודש לא?

Avi
07-02-08, 10:22
הקורס המזורז של מכון וינגייט הוא 4 חודשים. ונראה לי שלא משנה איפה עושים את הקורס מקבלים תעודה בין לאומית. אז מי שמפחד להכשל בקורס פשוט שלא יעשה במכון וינגייט. בשאר המקומות נותנים לכל טמבל תעודה. אבל קחו בחשבון שבמכון וינגייט יש מרצים טובים, לעומת מכללת וינגייט שם המרצים לפי מה שהבנתי פחות טובים.

Crocker
07-02-08, 14:30
לא הבנתי מה זה "מכון ווינגייט" ומה זה "מכללת ווינגייט"?
אני לדוגמא שילמתי את הכסף לווינגייט , והם באים לחיפה, יש להם שלוחה לחיפה והלימודים מתקיימים בביה"ס ליאובק (בבניין החדש משהו על רמה חדש ויפה).

אז זה אומר שאני במכללה או במכון? המבחנים יהיו לי קלים או קשים?

TapuzSini
07-02-08, 17:55
מכון או מכללה?
הסבר?

Avi
07-02-08, 18:01
בוינגייט יש שלושה גופים עיקריים. מכון וינגייט, מכללת וינגייט, והצבא. עד לפני כמה שנים למכון וינגייט היה מונופול על הדרכת מאמני חדרי כושר. מאז השוק נפרץ והיום יש הרבה מקומות שיכולים לתת בדיוק את אותה התעודה.
הקורס של מכון וינגייט עולה 6160 שקל. של מכללת וינגייט עולב בסביבות החמש וחצי אלף. ויש עוד הרבה מקומות שאפשר לעשות בהם את הקורס. במכון וינגייט הכי קשה לעבור את הקורס למרות שהיו קורסים שאיזה 90 אחוז עברו. ובשאר המקומות לא כל כך עושים בעיות.
עוד משהו?