PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון של הצבא של סוריה לעומת שלנו

DarkGulis
07-02-08, 10:59
הצבא של סוריה (תראו עד הסוף)
http://www.youtube.com/watch?v=tvZcRJqeJ38&feature=related

אימון של ישראל
http://www.youtube.com/watch?v=1-yU26P9rJ8

:11:

ArschGesicht
07-02-08, 11:37
וואו!
תמיד גאווה לראות סרטונים של הצבא שלנו
מי ייתן וגם אצליח להשתחל לתוך איזו יחידה עילית

arbel2
07-02-08, 12:15
נותן יותר מוטיבציה מאשר כל סרט פיתוח גוף אי פעם.

Veron
07-02-08, 12:35
הסרטונים האלה מטעים, הרבה מורעלים שואבים את הרעל מדברים כאלה ואז מקבלים וואחד כאפה מצלצלת בצבא...

maorstyle
07-02-08, 12:55
הסרטונים האלה מטעים, הרבה מורעלים שואבים את הרעל מדברים כאלה ואז מקבלים וואחד כאפה מצלצלת בצבא...

אתה יכול בבקשה להסביר את עצמך?

Veron
07-02-08, 13:06
רואים בסרטונים לוחמים נכנס דרך חלונות ובאלגנים, חושבים שהצבא זה סרט פעולה אחד גדול - מה שלא נכון בכלל בעליל. אני מכיר כמה שהתגייסו ליחידות העילית, חשבו שהם הולכים להיות כל אחד רמבו ואחרי שבוע הם הבינו מה זה צבא וברחו משם כל עוד נפשם בם (ז"א אחרי כמה חודשים של אכילת חרא).

maorstyle
07-02-08, 13:14
רואים בסרטונים לוחמים נכנס דרך חלונות ובאלגנים, חושבים שהצבא זה סרט פעולה אחד גדול - מה שלא נכון בכלל בעליל. אני מכיר כמה שהתגייסו ליחידות העילית, חשבו שהם הולכים להיות כל אחד רמבו ואחרי שבוע הם הבינו מה זה צבא וברחו משם כל עוד נפשם בם (ז"א אחרי כמה חודשים של אכילת חרא).

אני לא משל עוד שנה וחצי מתגייס ואני לא רוצה להעיבר תזמן שלי בצבא בתפקיד משעמם אבל אני גם לא אחד שיושב על התחת אני רוצה להיות קרבי ותמיד רציתי אז מה שאתה עכשיו אומר שלא משתלם להיות קרבי וזאת קריאת תחת?..
תשמע אני יודע שלהיות קרבי זאת לא קיטנה אבל זה אשכרה כזה חרא??

Elevation
07-02-08, 13:24
אני לא משל עוד שנה וחצי מתגייס ואני לא רוצה להעיבר תזמן שלי בצבא בתפקיד משעמם אבל אני גם לא אחד שיושב על התחת אני רוצה להיות קרבי ותמיד רציתי אז מה שאתה עכשיו אומר שלא משתלם להיות קרבי וזאת קריאת תחת?..

בתור משתמט מניאק, תן לי לומר לך שזה לא תמיד ככה.

אני מכיר מספיק אנשים שנהנו בקרבי, ועוד יותר שסבלו. זה תלוי באופי, תלוי איפה אתה נופל ואיך אתה אוכל את זה.

לא כולם מבינים שבהתחלה, אם זה בצבא, בלימודים, בבתי ספר, בעבודות ובכל דבר, תמיד אוכלים חרא. לא רק בגלל שאתה צעיר, חדש ולא מכיר אנשים, אלא בגלל שלוקח זמן ליישר קו ולהסתגל לתכתיבים.

אני אישית בחרתי שלא, אבל אם אתה מורעל ורואה את עצמך כקרבי מראש, לך על זה. מקס'.... חוויה.

Nano
07-02-08, 13:25
חחחחחחחחחחחחחח יאו הרג אותי איך הם התהפכו מה הוא חש בקורבט מה זה הדריפט המסריח הזה

///Efi///
07-02-08, 13:30
חחחחח הרגו אותי הסורים האלה, זה 100% מינימום יחידה מובחרת שלהם

Avi
07-02-08, 13:30
כל הסרטון אני אומר לעצמי וואלה מרשים, ופתאום הם דופקים הפכה. הרגו אותי מצחוק.

ArschGesicht
07-02-08, 13:34
אני בא ממשפחה של שוטרים, אצלנו הגברים שירתו בקרבי ובשביל להיות ג'ובניק אתה צריך קריטריונים מסויימים - להיות בת \ להיות נכה \ להיות ילד יחיד (למזלי אני בריא כמו שור ולא בן יחיד:boxing: )
בושה אם אני אגיד לאבא שלי שאני אהיה ג'ובניק.. יותר יכאב לי להגיד לו את זה מאשר שערבי ידפוק לי כדור בתחת למען האמת (יש לי אבא עירקי ולפעמים הוא יודע להתנהג כמו ערבי בעצמו)
תאמין לי שאני לא חושב לרגע שהצבא הולך להיות כיף, אין שום עניין כזה פה
ואת השירות שלי אני הולך לתת במלואו על הצד הכי טוב שאני יכול
תחשבו על זה ככה צבא זה צבא, בזמן מלחמה \ פעולות יש מצב שחיילים ימותו אבל מה אפשר לעשות זה כל הקטע בלהיות חייל לא?

THE_JUGGERNAUT
07-02-08, 13:39
קשה לי להאמין שזה סרט של הצבא הסורי...יותר נראה כמו משטרה פלשטינאית
ולא לזלזל בצבא סוריה

///Efi///
07-02-08, 13:41
קשה לי להאמין שזה סרט של הצבא הסורי...יותר נראה כמו משטרה פלשטינאית
ולא לזלזל בצבא סוריה

שמעתי שהם קנו דגם חדיש של גמלים ממצרים.

Veron
07-02-08, 13:54
איך הגעתם לזה שאני נגד שירות קרבי? כולה אמרתי שלהיות יותר מדי מושפע מסרטונים זה לא בריא כי החיים בצבא הם לא כאלה זוהרים ונוצצים כמו שהם מוצגים בסרטונים האלו.

ZoonD
07-02-08, 14:55
שמעתי שהם קנו דגם חדיש של גמלים ממצרים.

חחח ..

אבל תאכלס הדבר הכי גרוע בעולם זה לזלזל ביריב שלך
או באוייב שלך במקרה הזה !

ישראל זלזלה בשנות ה 70 בהמון העזתי
שזרק אבנים והתנהג כמו אוהדים מתפרעים ..
ותראו איפה אנחנו היום , יש להם טילים מתקדמים
נשקים ותחמושת בכמויות ענקיות !
צריך ללמוד מטעויות העבר , ההינו צריכים להמציא פתרון יצירתי
עם העזתים לספק אותם במשהו , ולא להגרר לאינתיפדה
חוסכים לעצמיינו בכי לדורות

Gil-G
07-02-08, 15:06
כל לשכת הגיוס בני זונות

superbik3
07-02-08, 15:15
לפי התגובות כנראה שזה או הצבא הלבנוני או העירקי אבל דוגרי מה ההבדל כולם ערבים!!! מצידי שיהיו כורדים

חח נקעתי מההפכה

והצבא הישראלי מרשים כמו תמיד [תמיד ככה אבל במלחמה האחרונה לא התרשמתי חח]

Mr.Bazooka
07-02-08, 15:22
כל לשכת הגיוס בני זונות
דווקא חמודים לאללה קיבלתי בדיוק מה שרציתי.

Gil-G
07-02-08, 15:23

אני מאחל מוות בייסורים לכל מי שאחראי עליהם

Homie
07-02-08, 15:36
רק משו אחד, תחשבו אם הגיוס לא היה חובה אם הייתם מתגייסים.

///Efi///
07-02-08, 15:39

אם הגיוס לא היה חובה אז המשכורות של הלוחמים היו מתחילים מ10 אלף, וכל מי שלא מוצא את עצמו מישתלב בשוק העבודה היה מיתגייס. (כמו בארה"ב)

///Efi///
07-02-08, 15:42
חחח ..

אבל תאכלס הדבר הכי גרוע בעולם זה לזלזל ביריב שלך
או באוייב שלך במקרה הזה !

ישראל זלזלה בשנות ה 70 בהמון העזתי
שזרק אבנים והתנהג כמו אוהדים מתפרעים ..
ותראו איפה אנחנו היום , יש להם טילים מתקדמים
נשקים ותחמושת בכמויות ענקיות !
צריך ללמוד מטעויות העבר , ההינו צריכים להמציא פתרון יצירתי
עם העזתים לספק אותם במשהו , ולא להגרר לאינתיפדה
חוסכים לעצמיינו בכי לדורות

צודק אחי. אבל מבחינת יכולת טכנולוגית, יש איזה מדינה באלפי קילומטרים מסביב שמישתווה לנו?

אל תישכח שאנחנו מדינה קטנה בצפון אפריקה/ מערב אסיה. אנחנו מוקפים ברפוליקות בננות...
מה שקורה בעזה או מה שקרה במילחמת לבנון זה לא דוגמא לכלום!, אם צהל היה פחות הומניטרי, והם היו מקבלים פקודות כמו "להוריד כל מחמוד" כל המשברים שלנו היו ניפתרים תוך פחות מחצי שנה.

Ori-Silver
07-02-08, 15:45
כל לשכת הגיוס בני זונות
ברןך הבא למועדון שונאי לשכת הגיוס,אני כבר לא יכול לראות את המקום הזה,הייתי בלשכת הגיוס מעל 15 פעם,כל פעם שרציתי משהו מצה"ל הייתי נוסע ללשכת הגיוס והולך לדבר שם כי פשוט בטלפון אף אף פעם לא עונים,החיילים שם זה פשוט זבל,הם עושים לעצמם הפסקות של שעתיים ומיצידם שתמות,כל פעם שבאים לשם זה מינימום 4 שעות,באתי היום לבדיקת אולטרסאונד שקבעו לי,חיכיתי 3 שעות בשביל שהחיילים יבואו להגיד לי שהרופא הלך הבייתה מוקדם.

Danzig
07-02-08, 15:58

הלוואי עלינו.

Gil-G
07-02-08, 16:35

מי היה מתגייס..
הייתי עף מפה לקיבינימט

ran7
07-02-08, 16:37
תראה גבר אם אתה באמת רוצה להגיע ליחידת עילית תתחיל להתאמן ולא להקשיב לא-ף א-ח-ד בטח שלא מהאינטרנט שיגיד לך שזה חרא!!

Homie
07-02-08, 17:42
מי היה מתגייס..
הייתי עף מפה לקיבינימט

:jockey:

כמו 90% מהמורעלים

TzachimmortaL
07-02-08, 18:09
כל לשכת הגיוס בני זונות
היי היי
זה הכל הוראות מלמעלה
אני במרכז מידע ותדע לך שאני רוצה לעזור בקטע של מי שרוצה להתגייס לקרבי, אבל לפעמים ואללה לא מסתדר שמישהו עם קב"א 46 רוצה סיירות, מה לעשות...

Homie
07-02-08, 18:10
היי היי
זה הכל הוראות מלמעלה
אני במרכז מידע ותדע לך שאני רוצה לעזור בקטע של מי שרוצה להתגייס לקרבי, אבל לפעמים ואללה לא מסתדר שמישהו עם קב"א 46 רוצה סיירות, מה לעשות...

סבבה, 98% מלשכת גיוס חרא

TzachimmortaL
07-02-08, 18:10
ברןך הבא למועדון שונאי לשכת הגיוס,אני כבר לא יכול לראות את המקום הזה,הייתי בלשכת הגיוס מעל 15 פעם,כל פעם שרציתי משהו מצה"ל הייתי נוסע ללשכת הגיוס והולך לדבר שם כי פשוט בטלפון אף אף פעם לא עונים,החיילים שם זה פשוט זבל,הם עושים לעצמם הפסקות של שעתיים ומיצידם שתמות,כל פעם שבאים לשם זה מינימום 4 שעות,באתי היום לבדיקת אולטרסאונד שקבעו לי,חיכיתי 3 שעות בשביל שהחיילים יבואו להגיד לי שהרופא הלך הבייתה מוקדם.
אל תכליל, חח אמנם אתה צודק ויש מקרים (רבים לצערי) שהחיילים מתחפשנים ולא עושים כלום, אבל יש כאלה שעושים עבודה רציפה עם הפסקות מוגדרות ביותר.
סבבה, 98% מלשכת גיוס חרא
אני כמעט מסכים איתך P:

Homie
07-02-08, 18:12
נסגור על 90 % ?
ולי זה עולה יותר!

מוטי
07-02-08, 19:00
אלעק כתבו שם בתגובות שזה הצבא הישראלי
אינעל האבא הערבי שלהם

shahar-king
07-02-08, 20:04
סוריה: חח חחחחחח

ישראל: תותחיםםם סרטט מרעיללל ביותר

TzachimmortaL
07-02-08, 20:47
נסגור על 90 % ?
ולי זה עולה יותר!
חח סגור!
וכן, זה באיזור ה90%, יש את העשרה אחוזים שהם באמת אנשים שרוצים שיהיה גיוס כמה שיותר איכותי ומנסים להעלות מוטיבציה כמה שיותר

feznot
07-02-08, 21:10
חח סגור!
וכן, זה באיזור ה90%, יש את העשרה אחוזים שהם באמת אנשים שרוצים שיהיה גיוס כמה שיותר איכותי ומנסים להעלות מוטיבציה כמה שיותר
אחי באיזה לשכה אתה משרת?

אני מתקשר כל היום ולא עונים לי אני מת לקבל סיירות

Gil-G
07-02-08, 21:13
אחי באיזה לשכה אתה משרת?

אני מתקשר כל היום ולא עונים לי אני מת לקבל סיירות

צריך להתקשר איזה מליון פעם עד שזה תופס
אני ממליץ לך ללכת ישירות לשם
אם שואלים אותך בכניסה למה באת תסבן אותם קצת ותיכנס

Dino Psaras
07-02-08, 21:16
לשכת גיוס זה מקום של זונות