PDA

צפה בגרסא המלאה : אני מיואשת כבר :(

סתוויק (:
07-02-08, 14:16
שלום,
קוראים לי סתו .
אני חדשה פה .
מקווה להמשיך ולהיכנס לפה הרבה , כי הפורום שלכם באמת מעניין [:
אז ככה ,
אני התאמנתי לפני חודש וחצי בכדור יד ובריקוד, הייתי בשניהם באותו זמן במקביל .
לכדור יד הצטרפתי לפני חודש וחצי, ובריקוד מאז ומתמיד הייתי .
לאחר אולי 3 שבועות שהצטרפתי לכדור יד התחילו הצרות .
התחלתי להרגיש כאבים באזור הירך הימנית למעלה, איפה שהמפשעות .
כאבים שכבר אי אפשר לעשות שפגט , להרים רגל גבוה, לרוץ מהר...
כואב לי כבר יותר מחודש, אז התחלתי לשים את המשחה בנגי(המשחה הזאת שיש לה ריח של מנטה), שמתי במשך שבוע ולא עבר.
אז הבנתי שזה יותר רציני והלכתי לאורטופד והוא אמר לי שיש לי דלקת בגיד .
הוא נתן לי כדורים לשבוע ומנוחה של שבועיים, כאילו לא להתאמן לא בשיעורי ספורט, בריקוד .. לא להתאמן בכלל.
ובגלל הדלקת הזאת החלטתי לצאת מהכדור יד .
שאלתי את הרופא אם אפשר ללכת לפיזוטרפיה , הוא אמר לי שלא בגלל שאני עדיין גודלת.
היום זה בידיוק שבועיים שנגמרו לי המנוחה , ובכללי אני כבר סובלת חודש וחצי מהדלקת הזאתי .
אני הכי מיואשת כבר :(
מה לעשות :[ ?

דנידין
07-02-08, 14:23
אהלן מה קורה? שמעי מה שלא הבנתי זה מה הקשר בכלל בין ללכת לפזטרפיה ולבין לזה שאת גודלת הצחיק אותי לרגע חח אממ יכול להיות שהוספת יותר מידי אימונים וכנראה את לא רגילה להם.ואם יש לך את הפציעה הזאת כבר יותר מחודש אז זה באמת משהו חמור...

נ.ב אם אין ברירה אחרת אז זה רק לנוח, וכשתחזרי להתאמן בעזרת השם אז תרגישי יותר חזקה!
בהצלחה

Playa
07-02-08, 14:28
שלום,
קוראים לי סתו .
אני חדשה פה .
מקווה להמשיך ולהיכנס לפה הרבה , כי הפורום שלכם באמת מעניין [:
אז ככה ,
אני התאמנתי לפני חודש וחצי בכדור יד ובריקוד, הייתי בשניהם באותו זמן במקביל .
לכדור יד הצטרפתי לפני חודש וחצי, ובריקוד מאז ומתמיד הייתי .
לאחר אולי 3 שבועות שהצטרפתי לכדור יד התחילו הצרות .
התחלתי להרגיש כאבים באזור הירך הימנית למעלה, איפה שהמפשעות .
כאבים שכבר אי אפשר לעשות שפגט , להרים רגל גבוה, לרוץ מהר...
כואב לי כבר יותר מחודש, אז התחלתי לשים את המשחה בנגי(המשחה הזאת שיש לה ריח של מנטה), שמתי במשך שבוע ולא עבר.
אז הבנתי שזה יותר רציני והלכתי לאורטופד והוא אמר לי שיש לי דלקת בגיד .
הוא נתן לי כדורים לשבוע ומנוחה של שבועיים, כאילו לא להתאמן לא בשיעורי ספורט, בריקוד .. לא להתאמן בכלל.
ובגלל הדלקת הזאת החלטתי לצאת מהכדור יד .
שאלתי את הרופא אם אפשר ללכת לפיזוטרפיה , הוא אמר לי שלא בגלל שאני עדיין גודלת.
היום זה בידיוק שבועיים שנגמרו לי המנוחה , ובכללי אני כבר סובלת חודש וחצי מהדלקת הזאתי .
אני הכי מיואשת כבר :(
מה לעשות :[ ?
תהיה חזקה,תמשיכי לקחת כדורים, תמשיכי לנוח, תמשיכי לחמם את המקום( לא בבנגי כי לאורך זמן זה לא בריא יש תחבושות או כריות חום למשל) וזה יעבור,אל תעשי ספורט בתקופה הזאת כי זה רק יחמיר את המצב.

Blabla144
07-02-08, 14:52
הכי חשוב תמשיכי בכדוריד:)
איזה קבוצה את משחקת?
ובנגיי לפני אימון..לתקופה קצרה יותר מידי זמן זה רק יגרום לכאבים...

סתוויק (:
07-02-08, 15:06
תהיה חזקה,תמשיכי לקחת כדורים, תמשיכי לנוח, תמשיכי לחמם את המקום( לא בבנגי כי לאורך זמן זה לא בריא יש תחבושות או כריות חום למשל) וזה יעבור,אל תעשי ספורט בתקופה הזאת כי זה רק יחמיר את המצב.

אני מקווה :[

nati10
07-02-08, 15:28
דלקות עוברות עם הזמן זה עניין של כמה שבועות ,תמשיכי עם הכדורים לדלקת אין לך מה לדאוג.

שביט
08-02-08, 22:31
תחליפי רופא!

רופא שנותן לספורטאי תשובה לא להתאמן הוא כנראה לא מתאים לך, אני יוצא מנקודת הנחה שהוא לא מיצה את כל האפשרויות לפי תשובתך.

דלקות ופציעות זה חלק משגרת האימונים וצריך לטפל אצל אנשי מקצוע, לא פשוט למצוא אותם.

יש עיסויים עמוקים
יש משחות
טיפולים בקרח
תמציות הומואופטיות

השאלה היא עד זה חשוב לך.

מקוה שעזרתי

shahar-king
08-02-08, 23:39
אל תעזבי ואל כלום קחי מנוחה שזה יעבור תמשיכי

m0she
09-02-08, 01:20
תחליפי רופא!

רופא שנותן לספורטאי תשובה לא להתאמן הוא כנראה לא מתאים לך, אני יוצא מנקודת הנחה שהוא לא מיצה את כל האפשרויות לפי תשובתך.

דלקות ופציעות זה חלק משגרת האימונים וצריך לטפל אצל אנשי מקצוע, לא פשוט למצוא אותם.

יש עיסויים עמוקים
יש משחות
טיפולים בקרח
תמציות הומואופטיות

השאלה היא עד זה חשוב לך.

מקוה שעזרתי

אם צריך להחליף מישהו, זה בן אדם שממליץ על תמציות הומאופטיות.

סתיו - הפתרון הכי טוב לדלקת זה לנוח, אין מה לעשות. תנוחי, תקחי את הכדורים כמו שהוא רשם לך ותהיי סבלנית. כדאי לחזור אליו לבקורת אם את לא רואה שיפור. לחזור להתאמן עם הדלקת זה מתכון להכנס לסיפור שלא נגמר של דלקות חוזרות ונשנות.

Sugarzaza
09-02-08, 02:37
אם צריך להחליף מישהו, זה בן אדם שממליץ על תמציות הומאופטיות.

סתיו - הפתרון הכי טוב לדלקת זה לנוח, אין מה לעשות. תנוחי, תקחי את הכדורים כמו שהוא רשם לך ותהיי סבלנית. כדאי לחזור אליו לבקורת אם את לא רואה שיפור. לחזור להתאמן עם הדלקת זה מתכון להכנס לסיפור שלא נגמר של דלקות חוזרות ונשנות.

חפש ב-PUBMED דווקא יש כל מיני עדויות מעניינות על הומאופתיה שם

סתיו, חכי גלעד יכנס לפה ירעיל אותך :)

Danzig
09-02-08, 05:38
חחח גלעד המרעיל

בתאכלס לדעתי אין הרבה מה לעשות חוץ מלחכות בסבלנות ולהקשיב להמלצות הרופא, שיהיה בהצלחה והחלמה מהירה.

maya
09-02-08, 06:33
:flowers:

מצד אחד אתה צודק שבשביל שדלקת תעבור צריך לנוח אבל ספורטאי שרגיל להיתאמן וזה שגרה עבורו פתאום לא יוכול זה משנה לו את כול החיים יש לו המון זמן זה גורם לדיכאון ולהרגשה מנטלית לא טובה , אם היא ההיתה הולכת לרופא ספורט הוא היה אומר לה לעשות מה שלא כואב לה כמו שחייה אולי להיתאמן בחדר כושר וביניתיים לחזק פלג גוף עליון לפעמים יש אופניים לידיים בחלק מהמכונים.
בכול תתני למקום הכואב לנוח כך תחזרי יותר מהר לפעילות

סתוויק (:
09-02-08, 12:22
:flowers:
מצד אחד אתה צודק שבשביל שדלקת תעבור צריך לנוח אבל ספורטאי שרגיל להיתאמן וזה שגרה עבורו פתאום לא יוכול זה משנה לו את כול החיים יש לו המון זמן זה גורם לדיכאון ולהרגשה מנטלית לא טובה , אם היא ההיתה הולכת לרופא ספורט הוא היה אומר לה לעשות מה שלא כואב לה כמו שחייה אולי להיתאמן בחדר כושר וביניתיים לחזק פלג גוף עליון לפעמים יש אופניים לידיים בחלק מהמכונים.
בכול תתני למקום הכואב לנוח כך תחזרי יותר מהר לפעילות

את כל כך צודקת , בידיוק כמו שהגדרת את זה.
אני רגילה להתאמן וספורט זה באמת הכל בשבילי.
מאז הפציעה אני בדיכאון יותר מידי וכמו שאמרת הרגשה מנטלית לא טובה.
ספורט זה משהו כבר רגיל אצלי לעשות במשך היום, ועכשיו אני מרגישה שזה הכי חסר לי .
לא להתאמן כבר שבועיים וקצת יותר הכניס אותי לדיכאון שכבר לא באלי לצאת מהבית או לעשות משהו.
ואני נחה, אני משתדלת לא לעשות פעילות עם הרגל הכואבת..
ובקשר לכדורים הרופא אמר לי לנוח שבועיים ונתן לי כדורים לשבוע ..
והכדורים בכלל לא השפיעו עליי ..
:(

שביט
09-02-08, 14:19
זה מוכיח לך שצריך טיפול אנטי דלקתי מכיוון שדלקת לא תעבור מעצמה
את צודקת בכך שאת לא צריכה להפסיק להתאמן
בכדי להצליח צריך להתנסות בכל מיני שיטות ובודאי לא לפסול אותן- קצת מפליא שזה בא מכאלה שמשתמשים בתוספים(ואולי גם קוראים לעצמם ספורטאים)

יש צמח שנקרא Arnica ויש אותו גם בתמציות וגם בג'ל קרח עם תמציות אנטי דלקתיות.
את התמצית מוכרים בהדר יוסף
את הג'ל אפשר לקנות גם בהדר יוסף וגם בסופר :):):):) או בניו :):):):)

Meir787
09-02-08, 14:20
כנראה מתחת שריר או משהו. הייתי שוקל גם סבירות לדלקת... מה אמר הרופא ?
אגב כדור-יד, איזה תפקיד שיחקת ?

Antonator1
09-02-08, 16:31
אני פשוט מתעב מכל הלב את הרופאים שהפתרון שלהם לפציעות זה חוסר פעילות מוחלט. דבר ראשון ספורטאי נפשית לא יכול לעשות את זה, דבר שני - זה ממש לא הפתרון. גם לי היה משהו דומה - אולי פחות חמור (אם אני מבין את המצב שלך נכון) בכתף האחורית - דווקא האימונים עזרו לי להתגבר על זה אני מאמין. מסה של כדורים לא תעזור לך ממש - הכי חשוב זה למצוא איזה ענף ספורט שאת יכולה להתמיד בו כרגע.

Antonator1
09-02-08, 16:38
מאיה - הוצאת לי את המלים מהפה. כתבתי שבשביל ספורטאי להפסיק להתאמן זה פחות או יותר כמו לכרות יד ואז ראיתי שכבר כתבת את זה.

m0she
09-02-08, 16:40
סלחו לי רבותיי ומלומדיי, הומאופתיה זה חרא ואני עומד מאחורי דברי. לדלל תרופות ולטעון שזה הופך אותן ליותר פוטנטיות זה לא חכם במיוחד. צריכים לקרוא את המחקרים על זה מאוד בזהירות:

J Clin Epidemiol. (javascript:AL_get(this, 'jour', 'J Clin Epidemiol.');) 1999 Jul;52(7):631-6.

Impact of study quality on outcome in placebo-controlled trials of homeopathy.

We investigated the influence of indicators of methodological quality on study outcome in a set of 89 placebo-controlled clinical trials of homoeopathy in three different ways: (1) The results of studies meeting single criteria (explicit statement of random allocation, allocation concealment, double-blinding, completeness of follow-up) of methodological quality were compared with those of studies not meeting the criteria in univariate and multivariate analyses; (2) The results of studies scoring above and below predefined scores in two quality assessment scales were compared; (3) Primary studies were consecutively entered into a cumulative meta-analysis according to the summary scores derived from the quality assessment scales. All analyses were performed using meta-regression methods. Studies that were explicitly randomized and were double-blind as well as studies scoring above the cut-points yielded significantly less positive results than studies not meeting the criteria. In the cumulative meta-analyses, there was a trend for increasing effect sizes when more studies with lower-quality scores were added. However, there was no linear relationship between quality scores and study outcome. We conclude that in the study set investigated, there was clear evidence that studies with better methodological quality tended to yield less positive results. Because summarizing disparate study features into a single score is problematic, meta-regression methods simultaneously investigating the influence of single study features seem the best method for investigating the impact of study quality on outcome.

זה שאני משתמש או לא משתמש בתוספים לא קשור לדעה שלי בנוגע להומאופתיה, בודאי שהשאלה האם אני ספורטאי או לא אינה קשורה לנושא.

מאיה - אם היא רוצה להתאמן על איזור בלי דלקת, זה בסדר, אבל חשוב לזכור שכל סוג של אימון מחליש את המערכת החיסונית וצריכים לקחת את זה בחשבון. הדרך הכי מהירה להפטר מהדלקת היא מנוחה, אין מה לעשות.

סתוויק (:
09-02-08, 17:20
כנראה מתחת שריר או משהו. הייתי שוקל גם סבירות לדלקת... מה אמר הרופא ?
אגב כדור-יד, איזה תפקיד שיחקת ?

מקשרת,
לקבוצה שלי היה היום משחק ומבאס אותי שבגלל הרגל לא יכולתי לשחק :(

Bullet
09-02-08, 21:39
האם יש לך רפרנס לכך שכ-ל סוג של אימון מחליש את המערכת החיסונית? מה עם אימון בווליום נמוך?

m0she
09-02-08, 23:13
הכוונה בכל סוג היתה לאימון על כל איזור בגוף, דהיינו אימון רגליים אמנם לא מעמיס ישירות על האיזור המודלק אבל כן יכול להחליש את מערכת החיסון. ניסוח קלוקל.

Antonator1
09-02-08, 23:15
רגע, את לא יכולה לא לרקוד ולא לשחק כדוריד (בנפרד כאילו)? כי אולי אחד מהם אפשר לעשות במצבך בעצימות לא מטורפת.

tomerA
09-02-08, 23:26
אם כבר אז כבר חחח
יש לי שאלה בקשר לכתף, אם יש לי פציעה בכתף הקידמית, יש בעיה שאני יעבוד על הגב?
כי עד עכשיו עבדתי על הגב הכתף לא הפריע לי אבל אני לא יודע אם זה מפריע.

Blabla144
10-02-08, 14:27
איזה קבוצה את משחקת? עיר?

סתוויק (:
10-02-08, 18:54
התחלתי לשים משחה שהמליצו לי עלייה ..
Cold
&
Warm
מישהו מכיר אותה אם היא טובה או משהו ?
קניתי אותה יום שבת ..

Meir787
10-02-08, 20:47
מקשרת,
לקבוצה שלי היה היום משחק ומבאס אותי שבגלל הרגל לא יכולתי לשחק :(
מקשרת.. גבוהה יחסית ? :) אני שיחקתי פיבוט הרבה זמן...
לגבי המשחה - מהנסיון שלי C&w משחה דיי טובה, אבל אני בכל זאת מעדיף את בנגיי.

amir
10-02-08, 20:57
איפה את משחקת? אני גם פיבוט.

תנסי ללכת לאימונים אבל רק ליזרוק או להתאמן על טכניקה, לפחות לא תשבי בבית כל היום.

Meir787
10-02-08, 21:46
מה את!? :(
איפה אתה משחק אם כבר ? שיחקתי בבאר שבע.. עכשיו לא יודע מה הולך איתי

סתוויק (:
11-02-08, 06:54
איפה את משחקת? אני גם פיבוט.

תנסי ללכת לאימונים אבל רק ליזרוק או להתאמן על טכניקה, לפחות לא תשבי בבית כל היום.

בחולון .. שיחקתי איזה שנה פחות או יותר .
אבל בוא נגיד שגם אני לא יודעת מה יהיה איתי ..

YOG558
12-02-08, 16:05
את חייבת לנוח עד שזה יחלים וטפולים בחום וקור יעזרו לחמם מקום ל 10 דקות ואז להפסיק ככה כמה פעמים ביום זה מאוד עוזר ולקחת כמובן כדורים נגד דלקת כמו אטופן וכאלה