PDA

צפה בגרסא המלאה : איך יוצאים מהמצב הנוראי הזה (+תמונות)

avl
09-02-08, 02:44
שלום לכם, אני אובד עצות.
למען האמת קצת מתבייש...
אני בן 18 עוד שניה, ויש לי שומן מעצבן בבטן התחתונה...
גובהי 1.79 ומשקלי 65.
אז ככה... הבעיה היא שהבטן התחתונה שלי, יש לה צורה נורא מכוערת, אני לא שמן ממש במשקל, אבל הגוף שלי מעוות... :\ (אשמח אם תצליחו פחות או יותר לזהות את אחוזי השומן והזמן שיידרש לי להוריד את הכרס)
ניסיתי דיאטה פעם, ירדתי ל59 קילו, אמנם הכרס הייתה קטנה יותר, אבל עדיין נראתה ככה, אני רוצה בטן שטוחה.
אני פשוט מתחנן, יש לי מולטיטריינר בבית, ואליפטיקל... אני עובד איתם אבל אין שינוי... הוספתי לכם תמונות כדי שתראו את הזוועות...
אני מתחנן, תמליצו לי על תרגילים, על דברים שאני יכול לעשות כדי שזה "ימתח"
על תזונה נכונה, מה צריך לאכול וכמה, תרגילים והכל...

תודה רבה

avl
09-02-08, 02:51
התמונות... מצטער מראש...

Kachok
09-02-08, 04:51
חיטוב זה מה שיעזור.....
אי אפשר להוריד שומן בצורה נקודתית...(חוץ משאיבת שומן כמובן)
לכן תנסה לעשות חיטוב ואני מאמין שתראה תוצאות טובות

אגב גם אצלי כשאני מעלה שומן הבטן תופסת צורה כזו,אין מה לעשות

shahar-king
09-02-08, 05:12
לפי התמונות זה ניראה כאילו אתה על אחוזי שומן גבוהים לכן תזונה נכונה + ארובי יעזרו לך להשיג את המטרה מכיוון שהמטרה שלך זה להוריד את הבטן שאתה כל כך לא אוהב זה לא משנה כל כך איזה תוכנית אימונים תעשה כמובן חשוב לעשות ולא איזה סתם תוכנית פשוט אתה לא צריך תוכנית אנארובית מורכבת אתה צריך רק תזונה נכונה וחיטוב בכמות הנכונה

לסיום ידידי אני רק יכול להגיד לך שלפי התמונות המצב שלך לא כל כך גרוע כמו שאתה חושב גם שאני בתקופת מסה יש לי טיפה הצטברות בחלקה התחתון של הבטן אבל אני רגוע כי אני יודע שאיך שאני מתחיל חיטוב הכל יסתדר. עלה והצלח אחי

tal_s
09-02-08, 11:29
אתה בתת משקל רציני... עזוב אותך חיטוב תנסה לעלות קצת במאסה ולחזק את הרחב בטני...

Motke
09-02-08, 11:56
קודם כל לחזק ת'בטן אחרי זה חיטוב .. כמו שאמרת שכבר עשית חיטוב ועדיין היתה לך בטן קטנה ..

אתה חייב לעבוד הרבה על הבטן .. אחרי שהיא תיהיה חזקה .. תוכל לעשות דיאטה ולא תיהיה לך שום בטן לדעתי.

avl
09-02-08, 13:17
תודה... עשיתי דיאטה... והייתי תת משקל, וזה לא נתן לי כלום אז הפסקתי... ולמען האמת אף אחד לא ראה שינוי כשהעלתי 7 קילו, אני בקושי ראיתי שינוי...
דיאטה גרמה לי רק לעייפות...

ריצה על האליפטיקל שעה מספיקה? נגיד 3 פעמים בשבוע? תנו לי עצות לתרגילים שאפשר לעשות

ושוב תודה לכולם

Mr.Dino
09-02-08, 13:23
תנסה להשיג משו עוד חודשיים ואז תתחיל חיטוב ככה חודשיים וחצי לפני הקיץ.

Arsan
09-02-08, 14:52
במצב הזה הייתי עושה מסה עד 70-75 קילו ואז עושה חיטוב.
אם תחטב עכשיו עוד 6 קילו אתה בתת משקל.

avl
09-02-08, 16:30
מ'זתומרת.?

תקשיבו, בשלב הזה אני לא מתיימר להיות שרירי וחסון, יש לי מכשירים ויכולות לעשות, אני באמת לא יודע מה טוב לעשות, כרגע בעיקר אני רוצה בטן שטוחה...

yonip
09-02-08, 16:33
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=8395

אה ודרך אגב תגיבו לי בתזונה ותוספים :)

itaiprz1
09-02-08, 16:49
זה יעבור אחרי חיטוב.
זה הבעיה אצל הבנים כל השומן מתרכז בבטן אבל לא נוראה אני מאמין שאם תתחיל עכשיו חיטוב זה יעבור עד הקיץ

avl
09-02-08, 16:59
מה שאני מבקש לדעת זה איזה סוג של חיטוב אני צריך לעשות... כמו שאמרתי יש לי בבית מולטיטריינר ואליפטיקל, הכושר שלי לא ממש גרוע, כאילו תנו לי כמויות של מה לעשות מכל דבר בבקשה...

וכמה זמן לדעתכם ייקח (מניסיון שלכם) עד שהכרס תרד... אגב... התמונות צולמו אחרי ארוחת שישי אז יש להתחשב :)

avl
09-02-08, 17:07
תודה על הקישור אגב, הוא מצוין

imported_NIR_B
09-02-08, 17:32
זה גנטיקה אן מה לעשות
תן מסה בכל הכח תרשם למכון תתחיל לעבוד
שיצטבר לך מסת שריר בבטן ואז זה יתאזן

V.G
10-02-08, 14:56
אחי רק מאסה!!! אתה חייב לעלות במשקל דחוף!!! (כמובן שכמה שיותר מאסת שריר) וכשתהיה על 70 ק"ג או אולי אפילו 75 דפוק חיטוב רצחני תוריד הכל...
אחי עזוב אותך מהשאיפה לבטן שטוחה בלי מסאת שריר, כי אין דבר כזה (אלא אם כן הגנטיקה מאפשרת וזה די נדיר)

יאללה מאסההה

Fatboy
10-02-08, 15:41
גם לי יש תחרא הזה אבל אין לך מה לחטב אתה תהיה עגלה

אין מה לעשות חוץ מלהוריד שומן כללי אבל קודם תיתן במאסה ואז תחטב שאהיה מה לחטב :jockey:

avl
10-02-08, 23:29
אוקיי.. לפי מה שאתם אומרים אני צריך להשמין? זה לא יהיה קשה בהתחשב בעובדה שאני חוסך באוכל כדי לא להיות שמן... נגיד הגעתי ל70 קילו, מה הלאה? איך מחטבים?