PDA

צפה בגרסא המלאה : פאדיחות משיעורי נהיגה

The Iron Man
09-02-08, 15:06
יאללה ספרו על פאדיחות שהיו לכם/לחברים שלכם בשיעורי נהיגה:flowers:

חח היה איזה יום אחד שסיימתי את השיעור והתחלפתי עם איזה אחת שהייתה אחרי
קיצר ההיא נוסעת כזה בפנאן שיא השקט פתאום אחד המורים צעק בקשר:
"מה זה השקט הזהההה" ההיא דפקה וואחד זינוק עזבה ת'הגה כמעט דפקה תאונה
אה ואיזה שיעור אחד כמעט דרסתי כלב :ohmy:

SuzukiR
09-02-08, 15:12
לי נימאס היה שמצפצפים לי לפעמים רק בגלל שאני ל אז קיצר אנחנו במרזור רמזור אדום בנאדם מצפצף שיגע לי תמוח היתחרפנתי החרמתי אמברקס שמתי בניוטרל יצאתי אליו הלכתי לחלון אמרתי לו מה אתה מצפצף יש לי פנצ'ר? ככה שיגעתי עד שכימאט הרמזור חלף אני עברתתי והוא נישאר שם עוד רמזור חחח

וגם פעם אחת איזה בחורה עוברת כוסית חבל על הזמן והמורה שלי חרמן אחושרמוטה אז הוא מיסטכל

וגם אני מיסתכל והגה נטה שמאלה כימאט ניכנסתי במשאית :):):):) אז המורה לי
שהמורה נהיגה מיסתכל על בחורה התלמיד על הכביש שהתלמיד מיסתכל על בחורה המורה על הכביש חחחחח

Gil-G
09-02-08, 15:19
יום אחד עליתי עם המורה והייתה תלמידה בשיעור ראשון (הסיוט של מורה נהיגה)
קיצר ההיא נסעה בבגין ואני רואה איך העצבים של המורה נהיגה שלי עומדים
להגמר והוא הולך לקבל עליה חפפה של החיים שלו.. זיינה לו ת'אמאמאמא של האוטו
פתאום בטעות מכניסה לרוורס, מכניסה להילוך נמוך במקום גבוה יותר..

Mazoz3
09-02-08, 15:24
נסעתי בכביש צר והייתה איזו כוסית בצד השמאלי של הכביש אז המורה שלי עושה לי תתקרב לצד השמאלי, יצא חצי גוף מהאוטו והביא לה ספנק על התחת נכנס והתפוצץ מצחוק. אני רציני לחלוטין, סיפור אמיתי. הוא גמר אותי מצחוק איזה שבוע בגלל זה..

eyalamzleg
09-02-08, 15:37
נסעתי בכביש צר והייתה איזו כוסית בצד השמאלי של הכביש אז המורה שלי עושה לי תתקרב לצד השמאלי, יצא חצי גוף מהאוטו והביא לה ספנק על התחת נכנס והתפוצץ מצחוק. אני רציני לחלוטין, סיפור אמיתי. הוא גמר אותי מצחוק איזה שבוע בגלל זה..
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עלוש
09-02-08, 15:49
:laughing: :laughing: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

tomerA
09-02-08, 15:51
פעם הבשיעור היה איתי איזה אחד שעשה די הרבה טעויות והמורה שלי איים עליו בצחוק שעוד טעות אחת והוא מכניס לו כאפה. בסוף נמאס לו והוא הכניס לו כאפה בקטנה וקלל אותו במשהו עם אחותו הצולעת חחחח

Mad_dog
09-02-08, 16:04
המורה החליף רכב באיזה שיעור לסובארו B4 אז אחד שישב שם כול הזמן התלונן מתחילת הנסיעה שהרכב לא סוחב .... הוא נסע איזה 4 ק"מ אולי 5 על הילוך ראשון גז עד הסוף והומורה לא היה לו מילים פשוט הסתכל עליו בשוק ...

היה גם פעם אחת שאחת שחכה להוריד אמברקס התחילה לנסוע והרכב כולו מתשתגע שומעים את המנוע כמעט מתפוץ עד שהיא סוף סוף הבינה שצריך להוריד את האמברקס

Danzig
09-02-08, 16:28
חחח אני זוכר בשיעור השני שלי נסעתי עם המורה, בקיצור באיזה כביש כזה עם הרבה סיבובים נצמדתי יותר מדי ימינה והיה בור קטן ופוף פאנצ'ר בגלגל, בגלל זה היינו צריכים ליסוע על איזה 5 קמ"ש 5 קילומטר עד למוסך בשביל שהגלגל לא יקרע, זה היה סיוט.

Daniel-Barak
09-02-08, 16:42
ואללה לי לא היו ממש קטעים. היה לי מורה לנהיגה סטלן כזה, בקושי שם לב מה הולך איתו. כל הזמן היה מדבר בקשר עם שאר המורים ומעבירים דאחקות.
אז פעם אחת, מרוב שהבן אדם אדיש, כשהייתי בכביש בין עירוני ועמדתי ראשון ברמזור, עשיתי פתיחה עם האוטו (עומד משולב לראשון, קלאץ' לחוץ עד הסוף, נותן גז כמעט עד סוף הטורים וכשבא ירוק - זורק קלאץ'.. האוטו עף בחריקה קדימה). זה היה מה זה מצחיק, פתאום הוא התעורר כזה וצועק לי "בלי חרקות, בלי חרקות!"

TzviKa
09-02-08, 19:13
עצרתי להוריד תלמידה שהייתה לפני, והתחלתי לנסוע כשהיא עוד לא יצאה לגמרי מהאוטו..חח המורה דפק ברקס חזק כזה אומר לי חכה מה אתה רוצה לדרוס אותה? :p

Eskimo :-)
09-02-08, 19:21
הכי חזק אם נותנים למורה שלך קנס רק בגלל שזרקת משהו מהחלון או שחכת חגורה איזה חזק זה

או שאתה תוקע לו נוד בתוך האוטו והוא שומע אותך......................

חחחחחחחחחחח משהו שקרה לי כזה הוא אומר שאני כול הזמן מתווכח הקיצר הוא אומר לי משהו אתה מכיר משהו כזה את הסיפור עם הקיפוד והצפרדע לא זוכר מזה אפילו אז אני לא מקשיב לו אני אומר לו כןכן רק שישתוק כי לא היה לי כוח שיתחיל לחפור לו על הסיפור הקיצר אחרי שנייה הוא שואל אותי מה הסיפור ואז אני אומר לו לא יודע ישר חחחח אחרי אמרתי לו שאני מכיר תסיפור שנייה פני

או עוד משהו חזק שחבר שלי עשה לפעמים המורה שלך יורד לאיזה מקום באמצע הדרך לעשות משהו הקיצר הוא תמיד אומר לך אל תיגע בכלום אז פעם אחת חבר שלי נעל אתה המורה בחוץ בשביל הצחוק הוא יענו נעל תדלתות
או שעוד סיפור חחחחח אותו אחד פגש חבר שלו באמצע רמזור הקיצר הוא היה שיעור שני אז הוא בא אליו בוא פתיחות הקיצור המורה שתה באותו רגע כולו נחנק

snirzaharonz
09-02-08, 19:35
חבר של אבא שלי סיפר לי על המורה נהיגה שהיה לו אחד הסאטלנים
קיצר מזיין תמוח חופשי אז הוא לא הקשיב לו ..
הוא נסעו באיזה כביש אז המורה נהיגה מדבר איתו ובן לבן זרק לו שיש בור גדול בכביש ושיזהר
חבר של אבא שלי ממלמל לו כן ברור וזה ..
שתי דקות אחרי זה הם הזמינו גרר
:d:d:d
שמעתי את זה לא הפסקתי לצחוק ...!

The Iron Man
09-02-08, 19:36
וואלה איזה שיעור אחד עשיתי זריקת תחת בפניה ליד וואדי המורה שלי קיבל חום חחחחחחח

Night_Wolf
09-02-08, 19:41
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
קבלו פאדיחה חזקה אש פעם אחת באתי לפנות שמאלה במקום שאסור לפנות שמאלה והמורה התחרפן ישר תפס תהגה כמו איזה משוגע ונכנס באוטו אחר מאחורה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ירדו לי דמעות ...באתי הבייתה ונחנקתי מצחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Mad_dog
09-02-08, 19:44
עזבו אותכם ...
אבא שלי עוד ברוסיה שלמד נהיגה שיעור ראשון שלו הוא תלש את המברס חחח לפני איזה 5 שנים בא חבר משם סיפר שעדיין במקום הזה שאבא שלי למד ספרים את הסיפור הזה

Gil-G
09-02-08, 19:49
Jחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יש פה קטעים ענקיים

09-02-08, 19:52
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
קבלו פאדיחה חזקה אש פעם אחת באתי לפנות שמאלה במקום שאסור לפנות שמאלה והמורה התחרפן ישר תפס תהגה כמו איזה משוגע ונכנס באוטו אחר מאחורה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ירדו לי דמעות ...באתי הבייתה ונחנקתי מצחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חח גם אני עשיתי משהו דומה כזה נסעתי סתם פתאום שחחכתי שזה שני נתיבים נכנסתי לנתיב השני כי חשבתי שמשם הי אפשר לפנות לאותו מקום הקיצר המורה םתאום קולטתצמו בכביש השני וכולם מצפצפים לו הוא לא ידע לאן להסתכל אבל לא נתקעתי ברכב אחר
או שפעם אחת הייתי צריך לפנות בפנייה שמורדים לראון הקיצר לא הורדתי לראשון אחרי זה עצרנו שם הוא מתחיל להסביר לי לחפור לי כזה אני מסתכל אחורה אני רואה איזה 100מכוניות מאחוריי והוא ממשיך להסביר את שומע את כולם צופרים חחחח הוא אומר לי עזוב אותם הם לא חשובים

keen12
09-02-08, 21:11
בשיעור הראשון שלי כשרק נכנסתי למושב של הנהג, זה היה יום קיצי והמורה כזה מראה לי איפה האיתות,
אז הוא אומר לי:
"אוקי זה האיתות השמאלי, ומוריד את המתג הזה של האיתות למטה כדי לאותת שמאלה,
הוא אמר לי עכשיו תורך, אוקי הדלקתי כיביתי איתות שמאלי כמה פעמים,
ואז הוא אמר לי טוב תפעיל איתות ימני,
אז הפעלתי..
מסתבר שכשמורידים את המתג שמימין לאוטו למטה זה מפעיל תווישרים ולא תאיתות הימני..
לא נורא, העיקר עברתי ראשון בסוף חחחחחחחח

09-02-08, 21:41
בשיעור הראשון שלי כשרק נכנסתי למושב של הנהג, זה היה יום קיצי והמורה כזה מראה לי איפה האיתות,
אז הוא אומר לי:
"אוקי זה האיתות השמאלי, ומוריד את המתג הזה של האיתות למטה כדי לאותת שמאלה,
הוא אמר לי עכשיו תורך, אוקי הדלקתי כיביתי איתות שמאלי כמה פעמים,
ואז הוא אמר לי טוב תפעיל איתות ימני,
אז הפעלתי..
מסתבר שכשמורידים את המתג שמימין לאוטו למטה זה מפעיל תווישרים ולא תאיתות הימני..
לא נורא, העיקר עברתי ראשון בסוף חחחחחחחח

גם לי זה קרה

eyalamzleg
09-02-08, 21:55
וואלה איזה שיעור אחד עשיתי זריקת תחת בפניה ליד וואדי המורה שלי קיבל חום חחחחחחח
עשיתי את זה והעפתי לו את כל הדפים וכל הדברים שהיו על הדאש לפרצוף חח

Night_Wolf
09-02-08, 22:13
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שמעו זה דבר באמת שיגרום לכם לפרפר מצחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קיצור לחבר שלי היה מורה נהיגה משהו 30 שקל לשיעור אוטו מתפרק והמורה כולו קשיש עצבני עכשיו הוינקר של האיטוט שלו היה שבור ומודבק אם נייר סלוטייפ אז תמיד הוא הדגיש "להוריד תוינקר לאט ובזהירות!!!!" קיצור הלכתי אם חבר שלי לשיעור כל השיעור אני יושב מאחורה ומתפוצץ מצחוק כי האוטו מתפרק ופתאום הגעתי לרמזור המורה אומר עצור חבר שלי דוחף ברקס משהו עצבני עפנו קדימה הוא צורח עליו "עידן אתה מוכן להרגע?????" אז הוא נלחץ והיה ירוק והוא לא שם לב אז המורה אומר לו נו???ימינה!! הוא הוא שבר לו תוינקר של האיטוט המורה התעצבן אחרי זה האוטו נכבה עצרנו בצד הכפתור של איטוט בעיה מקולקל באמצע הכביש בא שוטר התחיל לרשום דו"ח חחחחחחחחחחח אני וחבר שלי כבר בוכים מצחוק המורה צועק בטלפון ומתבכיין על השוטר בעט באוטו אז חבר שלי זרק לו 30 שקל אמר לו לך זדיין והלכנו משם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Night_Wolf
09-02-08, 22:14
עשיתי את זה והעפתי לו את כל הדפים וכל הדברים שהיו על הדאש לפרצוף חח

פעם אחת נסעתי איתו באיילון וקרה דבר דומה שאיזה תלמיד אהבל פתח תחלון באמצע איילון ואיזה 6 דפים עפו לו החוצא מהאוטו המורה שלי התחרפן!!!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח

ahtung
09-02-08, 22:35
לא היו קטעים חוץ מדבר אחד -הכסא היה יותר מתי צמוד קדימה ולא היה לי נוח לשבת,המורה שלי בינתיים דיבר בקשר והייתי על הילוך ראשון עם הקלאץ' בפנים,אז אני מזיז תכיסא אחורה ופתאום בום חחחח המנוע נכבא כי עזבתי יותר מדי תקלאץ בזמן שהזזתי תכסא.
אגב המורה שלי כלי נתן לי לעשות כמה פעמים פתיחות חחחח.

MagneZium
09-02-08, 22:51
יש לי חבר שבאמצע טסט התקרב לכיכר הטסט אומר לו בכיכר שמאלה אז הוא נכנס בכיכר שמאלההההההה נגד כיון התנוע חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
היינו פיפיי