PDA

צפה בגרסא המלאה : אמנם עלייה במסה אבל מגש פיצה זה קצת הרבה :(

sojgoon
13-09-06, 13:21
אמנם אני עכשיו בעלייה במסה....אבל עדיין :(
מגש פיצה זה לא הרבה מדיי?
מה דעתכם?

HHHEELLBBOOYY
13-09-06, 13:27
הלוואי עליי

ניגרי ענק
13-09-06, 13:30
תלוי בכמה דברים: אחד אם אתה יודע לחטב, אם אתה סומך על עצמך שתצליח לחטב, אם עברת פעם חיטוב רציני, כי לעלות סתם אחר כך לא לדעת מה לעשות עם זה, זה לא עסק.
שתיים: האם הפיצה היא בשיגרה או כצ'יטינג.
בשגרה אני לא הייתי ממליץ על דבר כזה, גם אם אתה עולה מלוכלך.
אם זה צ'יטינג, דהיינו אחת לשבוע ארוחה אחת ובשעה פחות או יותר קבועה, אין שום בעיה.
אני הייתי מפרק מגש פיצה או שני באגטים שווארמה או שלושה בורגר כפול, בצ'יטינג אפילו בשלבים הראשוניים של החיטוב, וזה לא פגע בשיט, אולי אפילו עזר.

sojgoon
13-09-06, 15:19
אוקיי תודה רבה ניגרי ענק!

ran7
13-09-06, 15:50
אתה יודע בערך כמה % שומן אתה????

PcGunMan
13-09-06, 16:23
תלוי בכמה דברים: אחד אם אתה יודע לחטב, אם אתה סומך על עצמך שתצליח לחטב, אם עברת פעם חיטוב רציני, כי לעלות סתם אחר כך לא לדעת מה לעשות עם זה, זה לא עסק.
שתיים: האם הפיצה היא בשיגרה או כצ'יטינג.
בשגרה אני לא הייתי ממליץ על דבר כזה, גם אם אתה עולה מלוכלך.
אם זה צ'יטינג, דהיינו אחת לשבוע ארוחה אחת ובשעה פחות או יותר קבועה, אין שום בעיה.
אני הייתי מפרק מגש פיצה או שני באגטים שווארמה או שלושה בורגר כפול, בצ'יטינג אפילו בשלבים הראשוניים של החיטוב, וזה לא פגע בשיט, אולי אפילו עזר.
פעם אחת או פעמים אתה לא תשמין אבל אם זה יהפוך לשגרה אתה בהחלט תשמין

maradona
13-09-06, 16:31
מגש פיצה פעם בשבועיים לא יהיה נורא
אבל תיקח בחשבון שאם אתה אוכל מגש פיצה שלם אז תוריד לך איזה חצי מהתפריט באותו יום
למה כי הקולריות בפיצה חוגגות

בכל מקרה אני במסה ואני לא חורג בכלום מהתפריט ואני לא מתפתה ואוכל דברים
אני אפילו לא אוכל מסטיק בזוקה,גם ככה יש לי ימבה קלוריות בתפריט(2600 קלוריות ל 55 קילו)

THE_JUGGERNAUT
13-09-06, 17:04
אם אתה כל כך דואג אז "תמזער נזקים" ותוריד קלוריות מהתפריט היומי (מהפחמימות והשומנים, מן הסתם) ולא יקרה כלום...

Ori-Silver
13-09-06, 17:11
בעעע מגש פיצה שלם זה יותר מידי פעם בשבוע במקום ארוחה אפשר לדפוק ככה לאפה שוארמה בחיטוב כמובן שמבחינתי אין בכלל על מה לדבר לא חורגים מהתפריט בשום צורה

שאול
13-09-06, 21:31
זה בסדר פעם בשבוע..אתה במאסה!!
אבל רק מתי שאתה יכול להוריד את זה...

shahaflol
13-09-06, 22:31
ואי מגש של פיצה כל שבוע זה מוגזם, וגם כל שבועיים... אלא אם כן אתה מוריד בצורה דרסטית את הקלוריות שלך באותו היום, כי בפיצה יש הרבה שומן הרבה פחמימות וגם הרבה חלבונים, אל תשכח זה די הרבה גבינה צהובה...

m0she
13-09-06, 22:36
נו מה עכשיו אחרי כל צ'יט יבואו לפה לבכות כמו כוסיות ? אכלת נהנית תמשיך הלאה!

BillGoldberg
13-09-06, 22:41
נו מה עכשיו אחרי כל צ'יט יבואו לפה לבכות כמו כוסיות ? אכלת נהנית תמשיך הלאה!
צודק.