PDA

צפה בגרסא המלאה : כנסו משהו חשוב

Eskimo :-)
11-02-08, 21:14
שמעו אני חייב ללכת לדבר אם תזונאי אבל אני חייב תזונאי שמבין ממש טוב יענו לא איזה תזונאית שלא
יודעת מהחיים שלה אני רוצה ללכת לגיל גרנות אבל זה קצת בעיה כי זה בתלאביב ואין לי רשיון וה סיפור אני גר באיזור חיפה אז אם מישהו מכיר תזונאי טוב שיגיד לי יענו באיזור חיפה הקריות ואם גיל אולי אני יודע גם עובד בחיפה גם אז בכלל טוב אולי יש לכם עוד תזונאים בישראל בודי באיזור חיפה או משהו אז אני יהיה מסודר.............

Yoshi-Moto
11-02-08, 21:20
אפשר לבנות לבד תפריט מידע בסיסי, אתה מעלה לפורום ומתקנים אותך איפה שטעית.

11-02-08, 21:26
אני בניתי וזה אבל לא יודע אפילו אמרו לי שזה תפריט קטן מדי למאסה ואני לא אוכל ציטים אבל עדיין אני עולה 6 קילו בחודשיים שזה הרבה ןזה לא רק תפריט וזה עוד הרבה דברים שכאן בפורום אי מנסה לשאול אבל משום מה המנהלים כאן לא יודע למה נועלים תם מגיבים לי שני אנשים שלא ענו לי על השאלה אני אומר עוד תגובות וזה וישר נועלים לי גם שכתבתי בעייה בפציעות בקושי אחד הגיב לי ישר נעלו לי תאשכול.......
אני לא יודע למה זה אולי רוצים שיותר ילכו לתזונאים אז לא רוצים שיענו לי על האשכול ואחרי זה כולם כאן חופרים למה הרמה יורדת ותאמינו לי שזה לא שאלות כאלה מפגרות לעומת שאלות שאני רואה שם כמו של asi200 שלא קרא מאמר בחיים שלו וכתוב שטיות ומה שמצחיק שלא לא נעלו אף אשכול ורוב האשכול ספאם ואצליבכלל אין ספאם באשכולות
לפי הנעילות של האשכולות זה המנהלים אלה שמעודדים שכול הדיבורים יהיו בדיבורים כללי

TapuzSini
11-02-08, 21:29
רק גיל בעל החציל אם מוח של 10 אלף פיל יתן לך את השירות הכי טוב בארץ!
אתה עצלן!!! תזמין אוטובס ויאללה לדרך!
אני נסעתי מי אילת לתלאביב רק בישביל לפגוש גיל גרנות השועל!!
תאמין לי יצא לך אחלה.

11-02-08, 21:30
רק גיל בעל החציל אם מוח של 10 אלף פיל יתן לך את השירות הכי טוב בארץ!
אתה עצלן!!! תזמין אוטובס ויאללה לדרך!
אני נסעתי מי אילת לתלאביב רק בישביל לפגוש גיל גרנות השועל!!
תאמין לי יצא לך אחלה.
כן הבעייה שאין לי מושג איפה זה ואני לא מכיר את תל אביב מה אני יסע לבד כמו פג כזה ויתחיל להסתובב שם בתל אביב ולא למצוא תצמי