PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימון ביתית,חיפשתי לא מצאתי

Atex445
13-02-08, 21:04
שמעתי שיש בפורם אחלה תוכניות לאימון ביתי,חיפשתי באשכולות הנועצים וקצת בפורם עצמו דרך המנוע החיפוש ולא הצלחתי למצוא,אבל אמרו לי שיש פה..
מישהו יכול לעזור?

BXL
13-02-08, 21:57
בכיף,תגיד רק מה הציוד שיש לך כרגע בבית ומזה אני יוכל לבנות לך תוכנית פחות או יותר לפי הציוד:)

coffee
14-02-08, 17:09
אני גם רוצה עכשיו לעבור להתאמן בבית. אתה יכול להגיד ככה בערך מה הציוד הבסיסי שצריך בשביל להתאמן בבית רציני?

Masquerade
14-02-08, 17:29
אני גם רוצה עכשיו לעבור להתאמן בבית. אתה יכול להגיד ככה בערך מה הציוד הבסיסי שצריך בשביל להתאמן בבית רציני?
ברבל, 2 דמבלים, משקולות ומתח.

trx--->sus
14-02-08, 17:32
וכמובן ספה

BXL
14-02-08, 17:32
יש לך פחות או יותר הכל חוץ מספה,אם אין לך כרגע כסף לקנות ספה תאלתר משהו מ-2 כיסאות וקח לך תוכנית מפה: www.isra elbody.org (תוריד תרווחים).
כנס שמה לתוכניות אימונים למעלה ובחר לעצמך תוכנית:)

coffee
14-02-08, 17:39
תשמע אחי הייתי כמעט שנה בחדר כושר אבל אני לא מבין בשמות בכלל ככה שאין לי מושג מזה ברבל ודמבל...

Masquerade
14-02-08, 18:09
דמבל-מוט יד (הכוונה בלי משקולות, אלא עצם שעליה מרכיבים משקולות)
ברבל-מוט ארוך (לשתי ידיים)

Masquerade
14-02-08, 18:10
וכמובן ספה
ספה תהפוך את האימון לאולטימטיבי, אבל אני כרגע בלי ספה ומסתדר.. יש לי בשביל בנצ' ופלייז שני שולחנות רצפה כרגע, עד שאני אקנה ספה. :jockey:

Less18
14-02-08, 18:11
אני עברתי אחרי חצי שנה בחדר כושר להתאמן בבית, והאמת אני לא מתחרט וזה רק משתפר.
אחרי בחישה באתר הזה ובאתרים נוספים בניתי לעצמי תוכנית, Fbw - אני אישית הכי נהנה משיטה כזאת, ואני מרגיש שמתחילים לאט לאט שינויים מה שלא קרה בחדר כושר, בעיקר בגלל התזונה.
בחדר כושר לא היה לי נוח לשמור על ארוחות טובות בגלל הנסיעות לשם ומשם ושרציתי להגיע בזמן שלא מלא שם...
עכשיו אני אוכל הרבה יותר טוב, עושה אימונים בבית בכיף, ממש ממליץ.

בקשר לציוד ותוכנית, אני חושב שצריך משקולות יד (זה דאמבלים), שאפשר לשנות את המשקל עם צלחות. (או אם יש לך מקום וכסף אז הרבה משקולות עם משקל קבוע חח), מתח כמובן, ספה נוחה לעשות תרגילים בשכיבה עם מקום לידיים מהצדדים (בנץ' הכי נוח, אבל תופס מקום ולא זול), מוט ישר לביצוע תרגילים שונים, כפפות לא יזיקו וכן חבל קפיצה, בתקופת חיטוב זה ממש יעזור לי לדעתי, שורף לא קטן החבל הזה.
אם אתה רוצה תבחש כמה דפים אחורה יש את התוכנית שאני עושה וממש טוב לי איתה, אבל שוב, כל גוף לגופו חח.

coffee
14-02-08, 18:12
דמבל-מוט יד (הכוונה בלי משקולות, אלא עצם שעליה מרכיבים משקולות)
ברבל-מוט ארוך (לשתי ידיים)
אה... סבבה אחי תודה...

coffee
14-02-08, 19:48
אני כשהייתי בחדר כושר עשיתי abc ואז גם ab ואני רוצה להתאמן בערך 4 פעמים בשבוע בבית. אני ישיג את הברבל, הדמבלרים והמשכולות (מתח יש לי) אבל אני לא יודע איזה תוכנית לעשות שתתאים לאמצעים שיש לי. מישהו יכול להביא לי לפה איזה לינק או אפילו יותר טוב להסביר לי פה?

Masquerade
14-02-08, 20:57
אני אפרסם את מה שאני עושה בשביל לקבל ביקורת, מתאר לעצמי שזה יוכל לתת לך כיוון.
אני במקום לעבוד בab (שזה יומיים ברצף ולפעמים קשה קצת במייצבים שעבדו יום קודם), עובד Abcabacb, שזה 4 פעמים בשבוע, פעם וחצי כל אימון (abc..), כי זה בעצם 3 פעמים בשבועיים.

coffee
14-02-08, 21:09
סבבה נראה לי שהבנתי אבל מה לגבי התרגילים עצמם. אני לא יודע מה לעשות כי לא את כל הדברים אפשר לעשות עם הדברים שבבית.