PDA

צפה בגרסא המלאה : השרדות פרק 18

סהר!
14-02-08, 02:03
לא היה משהו מיוחד חוץ מזה שמשה שוב הפסיד לגיא.
גיא לקח שתי תחרויות משימת פרס והוא ודן יצאו תיקו,המשימה הייתה לקחת דגים תלוים על עמוד רק בעזרת הפה ולשים אותם בתוך סל ולמי שיש את הסל הכי כבד לוקח.
גיא ודן סיימו עם 2.75 ק''ג.
וגיא זו ארץ אמר להם מי אתה רוצים שיצטרף אליכם לארוחה?
הם הזמינו את ליה.
דן כמובן ניסה לסגור דילים עם גיא שהבנים יהיו ביחד כי להם מגיע לזכות במיליון(והוא רצה כמובן להעיף מישהו מסבנה כדי שיהיה לגיברו יתרון מספרי.)
גיא כמובן לא הסכים,אז גיברו שלחו את יעל שתסגור דילים עם שחר כמו שסבנה עשו למשה מי דה זה וו אבל שחר לא ממש נענתה להצעה הזאת.
ובמשימת פרס גיא לקח,המשימה הייתה מי נשאר הכי הרבה זמן על המתח וגיא לקח.
ואני מחכה בשבת ל ההההה קרב מושיק נגד נועם.
מי נראה לכם יזכה מושיק או נועם לי נראה נועם אבל בעד מושיק?

Yoshi-Moto
14-02-08, 12:46
שכחת להגיד " עד כאן חדשות ההישרדות, בחזרה לאולפן"
ואז אני אומר "תודה רבה לסהר, כתבנו לענייני הישרדות"

Danielllo
14-02-08, 12:52
לא היה משהו מיוחד חוץ מזה שמשה שוב הפסיד לגיא.
גיא לקח שתי תחרויות משימת פרס והוא ודן יצאו תיקו,המשימה הייתה לקחת דגים תלוים על עמוד רק בעזרת הפה ולשים אותם בתוך סל ולמי שיש את הסל הכי כבד לוקח.
גיא ודן סיימו עם 2.75 ק''ג.
וגיא זו ארץ אמר להם מי אתה רוצים שיצטרף אליכם לארוחה?
הם הזמינו את ליה.
דן כמובן ניסה לסגור דילים עם גיא שהבנים יהיו ביחד כי להם מגיע לזכות במיליון(והוא רצה כמובן להעיף מישהו מסבנה כדי שיהיה לגיברו יתרון מספרי.)
גיא כמובן לא הסכים,אז גיברו שלחו את יעל שתסגור דילים עם שחר כמו שסבנה עשו למשה מי דה זה וו אבל שחר לא ממש נענתה להצעה הזאת.
ובמשימת פרס גיא לקח,המשימה הייתה מי נשאר הכי הרבה זמן על המתח וגיא לקח.
ואני מחכה בשבת ל ההההה קרב מושיק נגד נועם.
מי נראה לכם יזכה מושיק או נועם לי נראה נועם אבל בעד מושיק?

חחח תשנה את הכינוי שלך ל"סהר לענייני השרדות" ונסגור עניין

maorstyle
14-02-08, 12:54
עזבו תבחור...
עושה עבודה טובה

Danielllo
14-02-08, 12:55
אבל מה משה האידיוט הזה יכל להוכיח ת'עצמו לפחות פעם אחת בן אדם כזה לוזר לא ראיתי הרבה זמן וגם אם אתה מתייאש אל תראה את זה על הפנים שלך יא לוזרר וישר הוא בוכה על החיים שלו הנקבה הזה תאמינו לי הלוואי והייתי בהשרדות הייתי עושה שם בצפר לכולם

Yoshi-Moto
14-02-08, 12:58
תגובה לעניין:
חחחח ראיתם את משה בכיין הזה אחרי המשיחת חסינות?
"למה אני אף פעם לא מנצח? מה ביקשתי? להחזיק פעם אחת את שרשרת החסינות בגאווה?"
הוא היה כזה מעורר רחמים.

תכלס אני לא מבין מה בן אדם עם יכולות פיזיות כמו שלו הולך לתוכנית כזאת...

slim shady
14-02-08, 13:13
ועכשיו לחדשות הישרדות בהרחבה:

גיא-אני שחיף אבל בכל זאת דוגמן- זילברמן, לקח יחד עם דן- אני פה בגלל צוות ההפקה- מנו, את משימת הפרס שהייתה לקחת דגים תלוים על עמוד רק בעזרת הפה ולשים אותם בתוך סל ולמי שיש את הסל הכי כבד לוקח. גאי ודן סיימו ב- גאי זוארץ לא יודע לקרוא משקל- תיקו.
לגאי ודן היה הזדמנות- ההפקה עושה מה בראש שלה- להביא חבר נוסף והם בחרו בליה- אני חושבת שאני אמא- גיל,
דן כמובן ניסה לסגור דילים- בוא נעיף כבר את קפון ונאכל את קוריצה- עם גיא שהבנים יהיו ביחד כי להם מגיע לזכות במיליון. גיא כמובן לא- אני חושב שקפון "ראויי" להיות שורד אז אני לא מדיח אותו- הסכים, אז גיברו- אנחנו שבט מאגניב- שלחו את יעל- מישהו שם לב שאני פה- צפריר, שתסגור דילים עם שחר- מה זה השערות האלה בבית שחי- רז, כמו שסבנה- "חבורה של קוקסינלים פחדנים"- עשו למשה- אני כל החיים שלי מפסיד- דן, אבל שחר לא ממש הסכימה.
ובמשימת חסינות גיא- אני היחיד שמתאמן בשבט- לקח, המשימה הייתה מי נשאר- שחר ימגעילה תיפלי כבר- הכי הרבה זמן על המתח וגיא לקח.

ועכשיו עוד כותרות.... :flowers:

HareLevi
14-02-08, 14:45

גיא-אני שחיף אבל בכל זאת דוגמן- זילברמן, לקח יחד עם דן- אני פה בגלל צוות ההפקה- מנו, את משימת הפרס שהייתה לקחת דגים תלוים על עמוד רק בעזרת הפה ולשים אותם בתוך סל ולמי שיש את הסל הכי כבד לוקח. גאי ודן סיימו ב- גאי זוארץ לא יודע לקרוא משקל- תיקו.
לגאי ודן היה הזדמנות- ההפקה עושה מה בראש שלה- להביא חבר נוסף והם בחרו בליה- אני חושבת שאני אמא- גיל,
דן כמובן ניסה לסגור דילים- בוא נעיף כבר את קפון ונאכל את קוריצה- עם גיא שהבנים יהיו ביחד כי להם מגיע לזכות במיליון. גיא כמובן לא- אני חושב שקפון "ראויי" להיות שורד אז אני לא מדיח אותו- הסכים, אז גיברו- אנחנו שבט מאגניב- שלחו את יעל- מישהו שם לב שאני פה- צפריר, שתסגור דילים עם שחר- מה זה השערות האלה בבית שחי- רז, כמו שסבנה- "חבורה של קוקסינלים פחדנים"- עשו למשה- אני כל החיים שלי מפסיד- דן, אבל שחר לא ממש הסכימה.
ובמשימת חסינות גיא- אני היחיד שמתאמן בשבט- לקח, המשימה הייתה מי נשאר- שחר ימגעילה תיפלי כבר- הכי הרבה זמן על המתח וגיא לקח.

חחחחחח חזקקקק

פינגווין
14-02-08, 14:49
מתי גיא נלחם נגד משה לפני זה?

סהר!
14-02-08, 15:37
מתי גיא נלחם נגד משה לפני זה?
היה משימת פרס.
לזרוק אננסים לתוך פח כזה ומשה וגיא התחרו גיא לקח בו וגם התגרה בו זרק מאחורי הראש ואפילו הביא זריקות צדדיות כאלה כמו Nba.

פינגווין
14-02-08, 15:39
אהההה נכון נכון חחח, חזקק

Danielllo
14-02-08, 15:44

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יצאת מלךךךךךךךךךךךךךך חחח ארץץ נהדרת שליטהההההההההה!

סהר!
14-02-08, 15:47
ד''א למה הם קוראים לתרנגולות קוריצה?
כי הרי זה בעצם מילה של ארץ נהדרת תוכנית הדגל של קשת ובעצם הם מחזקים את ארץ נהדרת וכבר הקוריצה מזמן עף מהעולם וד''א שמעתי שעוזי כהן ז''ל שארץ נהדרת גם צחוק עליו נפטר זה נכון (בגלל התקף לב)

פינגווין
14-02-08, 15:50
קוריצה זה תרנגול ברוסית :|

Dino Psaras
14-02-08, 15:54
ד''א למה הם קוראים לתרנגולות קוריצה?
כי הרי זה בעצם מילה של ארץ נהדרת תוכנית הדגל של קשת ובעצם הם מחזקים את ארץ נהדרת וכבר הקוריצה מזמן עף מהעולם וד''א שמעתי שעוזי כהן ז''ל שארץ נהדרת גם צחוק עליו נפטר זה נכון (בגלל התקף לב)

מה בעצם אתה בא לומר? :sad: :huh:

וכמו שפינגווין אמר..

סהר!
14-02-08, 16:02
מה בעצם אתה בא לומר? :sad: :huh:

וכמו שפינגווין אמר..
מה שאני בא לומר שככה הם מחזקים את המתחרים(ערוץ 22)ומי קרא לתרנגולת קורציה לפני ארץ נהדרת?

Danielllo
14-02-08, 16:15
מה שאני בא לומר שככה הם מחזקים את המתחרים(ערוץ 22)ומי קרא לתרנגולת קורציה לפני ארץ נהדרת?

חלאס כבר להכנס לסרטים אם עצמכם כל אחד נהיה לי פה חוש חש הבלשש חושבים שהשרדות זה פצצת פרסומות... מרינה מפרסמת שתלי סיליקון לתחת, עידן קפון מפרסם את אל קפונה כדי לקדם את הקריריהה, דן מנו מפרסם רפסודות וכל הסדרה זה פרסומות סמויות כדי לקדם את התאגידים הגדולים שמנסים להשתלט על העולם אם רובוטים בצורות קוקוסים שיורים אורז אחד על השני כדי שכולם יעברו לאיים הקריביים כי שם בטוח...

מספיקק לזיין ת'שכל ולהתעסק בקקה, אני אומר? זה יפה? זה מעניין? על הזיין שלי הכל אני נהנה וזה מספיק.

slim shady
14-02-08, 16:21
חלאס כבר להכנס לסרטים אם עצמכם כל אחד נהיה לי פה חוש חש הבלשש חושבים שהשרדות זה פצצת פרסומות... מרינה מפרסמת שתלי סיליקון לתחת, עידן קפון מפרסם את אל קפונה כדי לקדם את הקריריהה, דן מנו מפרסם רפסודות וכל הסדרה זה פרסומות סמויות כדי לקדם את התאגידים הגדולים שמנסים להשתלט על העולם אם רובוטים בצורות קוקוסים שיורים אורז אחד על השני כדי שכולם יעברו לאיים הקריביים כי שם בטוח...

מספיקק לזיין ת'שכל ולהתעסק בקקה, אני אומר? זה יפה? זה מעניין? על הזיין שלי הכל אני נהנה וזה מספיק.

מה משה מפרסם??

פינגווין
14-02-08, 16:24
מה משה מפרסם??
שינוי מין

ran_z
14-02-08, 16:24
תמיד שאני רואה את משה, ואז כתוב מלצר, אני צוחק. וואלה לא יודע למה הוא נראה כזה דבע אחושקשוקה. חחחח' אני אומר לכם הוא עוד יזכה בהישרדות.

Danielllo
14-02-08, 16:38
מה משה מפרסם??
חיתולי האגיס

maorstyle
14-02-08, 20:41

אהבתייי ביותר מושקע אחי חחחחח קבל ח"ח:sbb4: :sbb4: :bow: :bow:

Jones
14-02-08, 22:28
איך השחר הזאתי??אני לא מבין בכלל מה היא עושה שם????????גם מכוערת וגם טמבלית וגם שערות בית שחי חחח

gman
14-02-08, 22:47
כל בנאדם דובר רוסית?