PDA

צפה בגרסא המלאה : מה לעשות שאין ספוטר בסקוואט ?!

DropDead
14-02-08, 21:32
נתקעתי בהרבה מצבים שהמכון היה ריק\ לא היה מישהונ שיכול לשמור ועשיתי סקוואט כבד.
למזלי עד עכשיו כל החזרות עלו בחזרה אבל אני מפחד להגיע למצב שלא . .
אין לי כלוב אין כלום רק מעמד.

BXL
14-02-08, 21:39
לא צריך ספוטר בסקוואט:/
ואל תגיע למצב שאתה יודע שאתה לא תצליח בטוח בחזרה הבאה לעלות למעלה,ומקסימום אם זה קורה לך פשוט זרוק את המוט אחורה.

Yoshi-Moto
14-02-08, 21:39
במקרים נדירים שכאלה, פשוט אל תגיע לכשל, מה לעשות?:s

xZiPeR
14-02-08, 22:43
קל להגיד "זרוק את המוט אחורה", מאוד קשה לבצע ..
הגעתי מספר פעמים למצבים כאלה ולזרוק את המוט אחורה היא ממש לא אופציה (אלא אם אני רוצה לעוף אחורה ביחד עם המוט וביחד עם הריצפה של החדר כושר). חוץ מזה - כשאתה במצב הזה, השכל יורד לקנטים - פעם אחת ניסיתי ברוב טמטומי לרדת לשכיבה על הבטן ושהמוט כאילו יהיה על הרצפה ואז אני אוכל לצאת ממתחת - רמז קטן - זה ממש לא נגמר טוב.
בקיצור - עצה מאוד ידידותית - לא להגיע לכשל !!!

DropDead
14-02-08, 22:46
אני לא מנסה להגיע לכשל.
אבל לא קרה לכם שחשבתם שתוכלו לגמור את הסט ובאמצע מסתבר שלא ..

tomerA
14-02-08, 22:53
זה הכול עניין של מודעות.
תקשיב לגוף שלך ותידע מתי אתה חזרה אחת לפני כשל, תניח את האגו בצד ותיזהר עם מה שאתה עושה.
קרה לי כמה פעמים שוואלה תיכננתי לעשות 5 חזרות אבל בחזרה ה4 ראיתי שזה יותר מידי וסיימתי את הסט עם 4 חזרות.

denous
14-02-08, 23:14
אחי ידוע שיש את הקטעים האלו שאתה מלא מוטיבציה ואתה חושב שאתה כן תצליח לתת את החזרה האחרונה למרות שרוב הסיכווים וזה רוב גדול שלא תצליח אז במקום לתת את החזרה האחרונה הזאת למרות כל המוטיבציה תוותר עלייה או מקסימום אתה יכול לעמוד במקום שיש מרחב גדול כלפי אחורה וכאשר אתה יודע שכנראה לא תצליח אולי כן פשוט לתת עלייה עם המוט ושאתה מרגיש זרוק אותו תזהר רק על הגב זאת אומרת זרוק אותו בעלייה

DropDead
14-02-08, 23:18
לזרוק את המשקל אחורה זו לא ממש אופציה ..
חשבתי על לקחת שתי קופסאות מכל צד להגביה אותם עם פלטות ושאני לא אצליח פשוט אטה את הגוף קדימה כמו safty pins.

trx--->sus
15-02-08, 08:47
אתה צריך להכיר את היכולות של עצמך גם אני עושה בלי ספוטר

///Efi///
15-02-08, 11:43
תיזרוק את המוט אם המישקל בfu על איזה סבתא