PDA

צפה בגרסא המלאה : אן.בי.איי אולסטאר 2008

Daniel-Barak
15-02-08, 12:09
בסופ"ש הזה יערך האולסטאר ה-57 של הליגה הטובה בעולם, ליגת ה-nba
הנה סיקור קטנטן למה שצפוי להיות:

15 בפברואר
אולסטאר סלבריטאים - כ-18 סלבריטאים יתחרו ביניהם במשחק אולסטאר משל עצמם. גם כאן יהיה מזרח מול מערב. המשחק יחולק לרבעים, כל רבע כ8 דקות. בין המשתתפים: טרי קרוס ("כולם שונאים את כריס"), כריס טאקר, הזמר ני-או וג'יימס קייסון לי ("גיבורים").

הרוקיז (שנה ראשונה) נגד הסופמורז (שנה שנייה) - ההרכבים עוד לא פורסמו, אך ניתן לצפות שבין המשתתפים ברוקיז יהיו קווין דורנאט (סיאטל), אל הארפורד (אטלנטה) ו-יי ג'יאליאן (מילווקי). בסופמורז יככבו רודי גיי (ממפיס), ברנדון רוי (פורטלנד) ודניאל גיבסון (קליבלנד).

16 בפברואר
תחרות ההטבעות - האירוע המרכזי של -16 בפברואר. ג'ראלד (מיניסוטה) גרין ינסה להגן על התואר שלו מ-2007. אליו יצטרפו דוויט האוורד (אורלנדו), המאוכזב, שהיה אמור, לדעת רבים, לזכות בתחרות של 2007, ג'מאריו מון (טורונטו) ורודי גיי (ממפיס).

תחרות השלשות - דניאל גיבסון (קליבלנד), ריצ'רד ("ריפ") המילטון (דטרויט), סטיב נאש (פיניקס), דירק נוביצקי (דאלאס), פג'ה סטוייקוביץ' (ניו אורלינס) והאלוף מ-2007, ג'ייסון קאפונו (טורנטו), יתחרו זה בזה על תואר אלוף השלשות.

תחרות הכישורים - ג'ייסון קיד (ניו ג'רזי), כריס פול (ניו אורלינס), דרון וויליאמס (יוטה) והמחזיק בתואר משנת 2006 וגם 2007, דווין וייד (מיאמי), יתחרו בתחרות חדשה יחסית, שהוצגה לראשונה באולסטאר 2003, ובו יצטרכו להפגין את כישורי הכדרור, מסירה וזריזות שלהם. מי שיעצות את השעות בזמן הכי מהיר - ינצח.

תחרות "כוכבים זורקים" - עוד תחרות חדשה יחסית לגילו של הרולסטאר. עדיין לא פורסמו שמות המתחרים. כ-4 קבוצות, הכוללות 3 שחקנים בכל קבוצה: שחקן פעיל מה-nba, שחקנית פעילה מה-wnba ושחקן עבר, יצטרכו לזרוק, כל אחד בתורו, מנקודות שונות במגרש. רק כאשר כל אחד קלע את זריקותיו, יוכלו ללכת אל התחנה האחרונה - קו החצי, ומשם לנסות לקלוע. 2 הקבוצות שישיגו את הזמן הכי מהיר, תעלנה לגמר, שם תתחרנה ראש בראש.

17 בפברואר
הרגע הגדול - משחק האולסטאר ה-57 של ליגת ה-nba.

הרכב המזרח - חמישייה ראשונה:
פויינט גארד - ג'ייסון קיד (ניו ג'רזי)
שוטינג גארד - דווין וייד (מיאמי)
סמול פורוורד - לברון ג'יימס (קליבלנד)
פאוור פורוורד - קווין גארנט (בוסטון). פצוע, ולא ישחק. במקומו ישחק אנטוון ג'יימסון (וושינגטון)
סנטר - דוויט האווארד (אורלנדו)
מחליפים:
ריי אלן (בוסטון), במקום קארון באטלר (וושינגטון) הפצוע
צ'אנסי בילאפס (דטרויט)
כריס בוש (טורונטו)
ריצ'רד המילטון (דטרויט)
ג'ו ג'ונסון (אטלנטה)
פול פירס (בוסטון)
ראשיד וואלאס (דטרויט)
מאמן: דוק ריבס (בוסטון)

הרכב המערב - חמישייה ראשונה:
פויינט גארד - אלן אייברסון (דנבר)
שוטינג גארד - קובי בראיינט (לוס אנג'לס לייקרס). מסתמן שלא ישחק בגלל פציעה. לא ידוע מי יחליפו
סמול פורוורד - כרמלו אנתוני (דנבר)
פאוור פורוורד - טים דאנקן (סן אנטוניו)
סנטר - יאו מינג (יוסטון)
מחליפים:
קרלוס בוזר (יוטה)
סטיב נאש (פיניקס)
דירק נוביצקי (דאלאס)
אמארה סטאדומייר (פיניקס).
דיוויד ווסט (ניו אורלינס). הופעה ראשונה באולסטאר
כריס פול (ניו אורלינס). הופעה ראשונה באולסטאר
ברנדון רוי (פורטלנד). הופעה ראשונה באולסטאר
מאמן: ביירון סרוט (ניו אורלינס)

ז-ה-ו

תגובות!

HareLevi
15-02-08, 13:42
הולך להיות ענק..
תגידו יש מצב מישו יוכל לארגן הורדה כמה ימים אחרי השידור?
למה אין לי כוח לקום ב4..

Yoshi-Moto
15-02-08, 13:45
הולך להיות ענק..
תגידו יש מצב מישו יוכל לארגן הורדה כמה ימים אחרי השידור?
למה אין לי כוח לקום ב4..
בספורט 5 משדרים שידורים חוזרים בלופים

idan1523
15-02-08, 14:22
מישהו יודע אם היום (15) בלילה יהיה שידור של משחק הכוכבים והרוקיז?

tomerA
15-02-08, 15:48
ענק!!!

Daniel-Barak
15-02-08, 17:03
מאחר וכאשר האולסטאר ותחרות ההטבעות תהיה, אני אהיה במקום בלי טלויזיה עם כבלים, מישהו יכול לסדר לי איזה לינק טוב לצפייה ישירה, או כל דבר אחר כמו להוריד תוכנה נורמלית ש*כן* תעבוד? Big Bug? מישהו?

coffee
15-02-08, 19:53
וואי איזה חמישייה חזקה יש למזרח השנה... אגב, מישהו יודע מה יהיה אם קיד יעבור לדאלאס? באיזה צד הוא יהיה?

Daniel-Barak
16-02-08, 09:20
אם הוא יעבור, זה יהיה אחרי האולסטאר.
בינתיים העסקה תקועה.