PDA

צפה בגרסא המלאה : אהלן יש לי שאלה לגבי תוכנית אימונים שלי.. שינוי בה..

yorgenson
17-02-08, 19:01
בעיקרון אני מתאמן :11:
אבל אני מרגיש שאני מתאמן מתאמן מפתח את השרירים אבל עדיין יש שומן, זה לא שלא רואים כלום, פשוט יש שומן.
השאלה שלי אם כדאי, למשך עכשיו עד סוף החודש, לעבוד על אירובי/ריצה/חבל/שק וכו'.. כדי לשרוף קלוריות ועקב כך ירידה במשקל.. ולאחר מכן לחזור להתאמן על כוח, ופיתוח גוף? או לעשות דיאטה ולהישאר על התוכנית כוח ?

תודה רבה לעונים.

רומם אברבוך
17-02-08, 20:05
תקציב לעצמך מטרת יעד: על כמה אחוז אתה עומד עכשיו, ולאן אתה רוצה להגיע.
כנ"ל לגבי מסת השריר.
ככה תוכל לבנות תוכנית מסודרת עם יעדים ופרקי זמן קצובים, תראה מה לוקח לך יותר זמן ומה הולך לך מהר יותר, וכמה זמן אתה צריך בשביל להשיג כל מטרת ביניים.
אגב, לגוף נדרש זמן לעשות סוויטץ' בין עליה במסה לבין שריפת שומן, ככה שלעשות שבועיים אירובי ואז לחזור למסה לא יתן לך שום דבר חוץ מעבודה רבה לחינם.

yorgenson
17-02-08, 20:23
תקציב לעצמך מטרת יעד: על כמה אחוז אתה עומד עכשיו, ולאן אתה רוצה להגיע.
כנ"ל לגבי מסת השריר.
ככה תוכל לבנות תוכנית מסודרת עם יעדים ופרקי זמן קצובים, תראה מה לוקח לך יותר זמן ומה הולך לך מהר יותר, וכמה זמן אתה צריך בשביל להשיג כל מטרת ביניים.
אגב, לגוף נדרש זמן לעשות סוויטץ' בין עליה במסה לבין שריפת שומן, ככה שלעשות שבועיים אירובי ואז לחזור למסה לא יתן לך שום דבר חוץ מעבודה רבה לחינם.

אני רוצה להגיע מ12-13 אחוז שומן שאני עומד עליהם עכשיו ל8-10 אחוזי שומן..
מה שאתה אומר בעצם שאם אני אעשה עכשיו אירובי עד סוף החודש זה יהיה לחינם אני צריך להקציב לכך תקופה יותר ארוכה, של כמה חודשים?

tomerA
17-02-08, 20:59
שמע תצבור עכשיו עוד מסה ובערך חודש לפני הקיץ תעשה חיטוב.
רק אם ממש מפריע לך שיש עליך קצת שומן תעשה עכשיו חיטוב.
אחרת זה סתם בזבוז של זמן מסה יקר.

yorgenson
17-02-08, 21:05
חיטוב= תזונה נכונה + חזרות מרובות על השריר?

או שאני טועה?
בכל זאת תודה לעונים.. אני עדיין מתלבט מה לעשות אבל עדיין עזרתם לי חלקית :)

tomerA
17-02-08, 21:11
תקרא בפורום תזונה ותוספים יש שם מדריך לחיטוב.