PDA

צפה בגרסא המלאה : מתי כדאי וכמה לבצע אירובי בחיטוב

dor_dru
18-02-08, 17:35
יש 3 אופציות נא לייעץ לי על אחת מהן שבה הכי פחות אפרק מאסה:
א. להתחיל מ20 דקות אירובי אחרי אימון ולעלות בהדרגה. בעצם לבצע 4 אימוני אירובי אחרי אימון
ב. לעשות 3\2 ארובי ביום ללא אימון בשבוע של 50 דקות ולעלות בהדרגה.
ג. לעשות גם את את א וגם את ב.

ועוד שאלה שקשורה
להשאיר את התרגילים ורק להוריד מהמשקלים....בלי להגיע לכשל?

imported_NIR_B
18-02-08, 17:44
די מזה השטויות האלה
מזה כמה אירובי לעשות חח
תעשה כמה שבאלך.. כמה שיותר יותר טוב
אם אתה עושה יותר אתה גם יכול לאכול יותר.. יש אנשים שמאוד קשה להם בחיטוב לא כי הם לא יכולים לאכול מתוק אלא פשוט כי הם לא יכולים לאכול בקושי כלום.. אז הם עושים יותר אירובי ואוכלים יותר
תעשה מה שבאלך כמה שיותר יותר טוב

ובקשר לדבר השני כן תוריד במשקל ותעשה יותר חזרות

BXL
18-02-08, 19:32
זה לא ממש משנה אחי,אני אישית ממליץ לך לעשות כמעט כל יום בשבוע (לפחות 5 פעמים בשבוע) ככה שיוצא שאתה עושה גם בימי אימון אז תעשה אחרי האימון 30 דקות של ריצה נטו בעצימות בינונית-גבוהה או אם לא נוח לך ישר אחרי המכון תעשה ריצה בבוקר/לילה איך שנוח לך,וכמובן בימים ללא אימון משקולות תעשה ריצה בעצימות בינונית-גבוהה של כ-60 דקות מתי שתרצה,בקשר למשקלים,אתה יכול להשאר עם אותם משקלים פחות או יותר,מזמן כבר נשבר המיתוס הזה של 15 חזרות ומעלה לחיטוב אתה יכול לעשות כמה חזרות שאתה רוצה (מומלץ לא לבצע פחות מ-8 חזרות בחיטוב בגלל שזה עומס קשה על הגוף עקב התזונה הדלה והצולעת של החיטוב).

dor_dru
18-02-08, 19:38
תגידו אז אפשר פשוט להיות בגירעון של 500-700 קלוריות ובכלל לא לעשות אירובי?
רק אימונים אנארובי
חשבתי שהריצה גם שורפת שומן....

BXL
18-02-08, 19:43
הריצה שורפת שומן ובעוד דברים היא תורמת בחיטוב,אתה צריך להיות על מאזן נייטרלי,ואז לעשות ריצות שישרפו לך משהו כמו 500 קלוריות ותיהיה על גרעון שלילי בעזרת הריצות,בגלל זה שהגרעון לא יעבור את ה-500-600 קלוריות אחרת אתה תאבד שריר כמו מים :/

Danzig
18-02-08, 20:09
הריצה שורפת שומן ובעוד דברים היא תורמת בחיטוב,אתה צריך להיות על מאזן נייטרלי,ואז לעשות ריצות שישרפו לך משהו כמו 500 קלוריות ותיהיה על גרעון שלילי בעזרת הריצות,בגלל זה שהגרעון לא יעבור את ה-500-600 קלוריות אחרת אתה תאבד שריר כמו מים :/

טעות בפיך בני :flowers:

הריצה שורפת קלוריות, היא עוזרת לניווד שומן עיקש וכו', כמובן גם עוזרת בהורדת נוזלים ומשפרת סיבולת לב ריאה וכדומה.
הכל נקבע בסופו של דבר לפי הגרעון, תהיה בגרעון שלילי - תרד, השאלה היא באיזה קצב תרד (שוב הכל תלוי בקלוריות), אתה יכול להיות בגרעון ענק אך להפסיד שריר בהתאם, בכל אופן גרעון של 500 קלוריות לדעתי יהיה יעיל (כל עוד אתה ממשיך באימוני משקולות רגילים בהם אתה גם שורף קלוריות מן הסתם) גם ללא אירובי, אך המלצה - תוסיף אירובי לחיטוב, במיוחד אם אתה לא עושה במאסה תעבוד קצת על סיבולת לב ריאה לא יזיק.

בקשר למספ' חזרות עבודה וכו', תהיה על אותה תכנית בעקרון, כמובן שתשים לב לבד שהמשקלים ירדו עקב חוסר אנרגיה מהתזונה הדלה, מומלץ לא להגיע לכשל ולהתאם אינטנסיבי יתר על המידה בשביל להמנע מפציעות.

imported_NIR_B
18-02-08, 20:16
אוקי אני חושב שדיי הסבירו לך פה

אבל להיות עם גרעון קלורי של 500 -700 בלי אירובי זה פשוט מוות

נגיד שה bmr שלך הוא 1700 (סתם לקחתי ממוצע) תוכל רק 1000 קלוריות ביום? זה מוות רצח ולא יהיה לך כח לכלום

תוכל טוב, תעשה גרעון של 200-300 עם הרבה אירובי, תישן, אם אתה בא לאכול משהו שלא רשום בתפריט שלך תחשוב על יודלה מאסקימו לימון, ויהיה טוב..

BXL
18-02-08, 21:07
אה וואלה דן לא ידעתי אחי..תמיד מכל המאמרים שקראתי המליצו להיות על מאזן נייטרלי ואז לעשות ריצות בכדי להיות על מאזן שלילי בעזרת הריצות..וכן בקשר לחזרות כמו שאמרתי שיעשה רגיל אבל שישתדל לא לרדת מ-8 חזרות (לא מומלץ).

Danzig
18-02-08, 21:09

נגיד שה bmr שלך הוא 1700 (סתם לקחתי ממוצע) תוכל רק 1000 קלוריות ביום? זה מוות רצח ולא יהיה לך כח לכלום

תוכל טוב, תעשה גרעון של 200-300 עם הרבה אירובי, תישן, אם אתה בא לאכול משהו שלא רשום בתפריט שלך תחשוב על יודלה מאסקימו לימון, ויהיה טוב..

מה זה משנה? ונגיד הBMR שלו 5000 אז הוא יאכל "רק" 4300 קלוריות? הכל יחסי.

דבר שני 500 גרעון זה לא הכי נורא, הכל גם תלוי ממה מורכב התפריט.

BXL
18-02-08, 21:13
500-700 קלוריות בגרעון שלילי זה אחלה,מתחת לזה זה כבר גובל בהתאבדות:)

Danzig
18-02-08, 21:14
שון, כנראה קראת מדריכים על הפנים (לא חסר כאלה), יש לך אחלה מדריך באתר עכשיו שמשה כתב, תעיין :)

BXL
18-02-08, 21:16
כן כנראה,אני לא הכי בקיע בעניין החיטוב הייתי צריך לסתום :x

tomerA
18-02-08, 21:25
ד"א לא חייבים אירובי בחיטוב.
בדרך כלל צריך אירובי כי כמות השומן החלבון והפחמימות המינימיליות עוברות את הגירעון של ה500 קלוריות לכן צריל הגדיל את הגירעון.
אבל אם אתה יכול להחזיק את עצמך על כמות נמוכה של פחמימות יכול להיות שלא תזקק לאירובי בכלל.

king l8
18-02-08, 22:25

חחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי !!!
אעלק תחשוב על יודלה מאסקימו לימון :):):):)