PDA

צפה בגרסא המלאה : אני אקח את זה כעוד חוויה

Fiberglass
19-02-08, 23:49
שילשום יצאתי מהלימודים אני וידידה ישר אל הכביש כדי לחפש מונית(כדי לחזור הבית) ,בדרך כלל אני נוסע באוטובוס בגלל ה"חופשי חודשי " אבל אפעם לא הספקתי לקנות אז אמרתי ניקח מונית .

אחרי המתנה של כעשר דקות, נעצרה בחריקה מונית שירות. הדלת נפתחה בחוזקה והנהג צעק עלינו, במבטא רוסי כבד: "יאללה, תעלו כבר!" שנינו הסתכלנו אחד על השניה במבט של "הפסיכי הזה יסיע אותנו? אולי כדאי לוותר?". בסוף, העייפות ניצחה ועלינו למונית.

איך שהתיישבנו, הנהג סגר את הדלת בחבטה, ונתן גז. שנינו נדבקנו לזכוכית שלפנינו. הנהג נסע ממש במהירות, חותך מכוניות אחרות, צופר, צועק, ובעיקר מקלל. פתאום, תחנה. עוצרים בחריקה. שנינו, למודי נסיון, אוחזים חזק בידיות של הכסאות. זה הקל במעט את עוצמת הפגיעה. הנהג פתח שוב את הדלת בכעס, וצעק לאנשים שיעלו. אנשים לא עלו אז הוא קילל אותם, טרק את הדלת ושוב נתן גז. הפעם כבר אבטחנו עצמנו למקום. שנינו מסתכלים אחד על השניה וחושבים לעצמנו "שרק נחזור בשלום הביתה". מיותר לציין ששאר הנוסעים היו מפוחדים מדי בשביל אפילו לחשוב.

ברוגוזין, אחת הנוסעות ביקשה מהנהג לעצור לה. "תיכף, אני לא יכול פה!" צרח עליה. היא היתה בהלם. אחרי שכבר עברנו את הרמזור ואת איפה שהיתה צריכה לרדת, המסכנה, היא שוב פנתה אל הנהג בנימוס וביקשה ממנו שיעצור. ניחשתם נכון. המונית עצרה בחריקה וכולם עפו קדימה. הנהג רטן לעומתה "יאללה צאי". כדירדה, היא הסתכלה עליו, המומה לגמרי, ואמרה לו "אתה מטורף לגמרי". "ואת :):):):)" הוא ענה לה, טרק את הדלת ונתן שוב גז.

כך נמשך הריטואל הקבוע בכל תחנה, כשאנשים מתחלשים בינם לבין עצמם, כדי שלא לעצבן, חלילה, את הנהג, שלא יעשה להם משהו רע. חלק מהאנשים אמרו שהם רוצים לרדת ולא אכפת להם ללכת הביתה ברגל. אז הוא עצר את המונית (תנחשו לבד איך), וצעק עליהם: "אתם רוצים לרדת? תרדו. לכו!", קילל אותם והמשיך.

ממשיכים לנסוע. רכבת. שתולים.הסעיף, גן-יבנה. מה שהשתנה בין תחנה לתחנה, בתוך השגרה של החריקה-צעקות-קללות-טריקת-דלת-פול גז, היו הקללות עצמם. הנהג היה מאד יצירתי והיה לו, כך נראה, אוצר מילים בלתי נדלה, והוא הפליא לקמבן קללות שלא ידעתי שהמציאו אותן אפילו. האמת היא שדי ריחמתי עליו, שלא יכולתי אפילו להתעצבן. מה גם שזה היה ממש משעשע. אחרי הכל, אותי הוא לא קילל, וזה תמיד מצחיק כשזה קורה למישהו אחר. כמובן ששאר הנוסעים, כולל הידידה שלי , ואולי במיוחד הידידה שלי, שהיתה מבועתת, לא ראו את כל העניין כמוני. כנראה שהם לא נוסעים מספיק במוניות שירות. לצערי, לא יצא לי לדבר קצת עם שאר הנוסעים, כי הייתי מקדימה. אני מניח שגם מאחורה היה אקשן.

חזרה לכביש. הפעם לא היינו מוכנים, כי דיברנו בינינו, וכשהמונית עצרה, שוב נדבקנו לשמשה. לא כיף בכלל. הפעם היה תור הידידה שלי לרדת. היא פשוט מיהרה לברוח מהמונית לפני שהנהג יספיק לקלל גם אותה. למונית עלתה בחורה צעירה שהתיישבה לידי. אמרתי לה להחזיק חזק. היא שאלה למה, ועניתי לה שעדיף שלא תשאל אלא פשוט תחזיק. אז היא החזיקה, וטוב שכך, כי המונית נתנה רייס שלא רואים במירוצי פורמולה. אחרי שהיא התיישרה במקום היא הודתה לי על הטיפ. גם היא היתה מבועתת לגמרי. "עוד לא היה לי דבר כזה", אמרה. "זה בסדר, יהיה לך מה לספר לחברים", עניתי לה בחיוך. דברים מעניינים קורים כשאנשים שאין ביניהם שום דבר משותף, הופכים שותפים לחוויה דומה. הם אפעילו נעשים חברים. וכך הרווחית חברה חדשה לשיחה באותה נסיעה.

אתם תתפלאו לשמוע, אבל ככל שהמונית הקרבה לתחנה הסופית, הנהג הלך ונרגע. מוזר, לא? מבורך, כן. פתאום התחלתי לשים לב לזה. הנוסעים במונית התמעטו, עד שנשארתי לבד, אתו. לא הייתי לחוץ ולא פחדתי, אולי משום שלא היה ממה לפחד. אבל באיזשהו שלב הוא הוריד מהמהירות, כבר לא פתח וסגר דלתות בטריקה, וגם הפסיק לקלל. איך נהיה? אל תגידו לי שגן-יבנה(המקום בו אני גר) זה מקום שמרגיע אנשים. אין לי מושג, וכנראה שזה גם לא ממש משנה. צריך פשוט ליהנות מזה. "לאן אתה צריך?" שאל אותי הנהג, בשקט. "תחנה אחרונה", עניתי. הוא הנהנן בראשו ופנה לכיוון מרכז . בתחנה האחרונה הוא עצר את המונית כמעט בעדינות. ירדתי, חייכתי אליו ואמרתי לו תודה וערב טוב, ואז קרה משהו מדהים: הוא ענה לי "ערב טוב גם לך" וחייך בחזרה. וואלה, אולי יש תקוה בשבילו.

לא ראיתי אותו מאז, ואין לי משוג מה קורה אתו. מעניין אם הוא עדיין עצבני או שהוא נרגע קצת. יש לקוות שכן, לטובתו ולטובת ציבור הנוסעים.

סעו בזהירות, אנשים.

Fiberglass
19-02-08, 23:49
כן אני יודע זה אוליי קצת ארוך
אבל זה נכתב בצורה מעניינת ככה שיהיה לכם נחמד לקרוא

TheGift
19-02-08, 23:52
wtf?

JoeTwille
19-02-08, 23:54
קראתי הכל.. חחח סחטיין על הכתיבה, נהנתי (:

gil-Nissim
19-02-08, 23:55
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...
שפכת אותי גגדול!!!!!!!

Night_Wolf
19-02-08, 23:58
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחח
דייייייייייייייייי קראתי מילה ומילה איזה סיפור לילה טוב בונא מזה החולה נפש הזה חחחחחחחחח מענין למה היה עצבני:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Gil-G
20-02-08, 00:01
זיינת אותה או לא?

Powerlifter
20-02-08, 00:03
חחח היית דופק לו איזה אחת משתק אותו

Blabla144
20-02-08, 00:07
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחח אחי פעם ראשונה שקראתי פסוט כל כלך ארוך חח תיהיה סופר מענין וגם מצחיק זה טמבל הלוואי היתי נופםל על נהג כזה הנהגים שנופלים עליי אדישים כאילו יש להם חודש לעבור שתי תחנות

goldBEN
20-02-08, 00:25
יש מצב הוא הסתכל על התחת שלך כשירדת מהאוטובוס?

Fiberglass
20-02-08, 00:29
יש מצב הוא הסתכל על התחת שלך כשירדת מהאוטובוס?

*מונית
אממ יכול להיות ...
אבל ככל שהיתקרבו ועברנו תחנות הוא נירגע מעט (עוד לפני שראה את התחת שלי )

Naor Pinto
20-02-08, 00:46
זה סיפר אמיתי אחי?

Fiberglass
20-02-08, 00:59
זה סיפר אמיתי אחי?
לגמרי
רק שניסחתי אותו בצודה משעמשת מעט ומעניינת
כי בכל זאת ,כשאתה קורא משהו ארוך צריך שיהיה מעניין קצת אחרת אתה מפסיק באמצע

TzviKa
20-02-08, 01:02
חחחחחחחחח הזוי ביותר Xd
לפחות יצאתם ללא פגע :)
אכן משעשע למדי מהצד

עלוש
20-02-08, 01:06
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עשית לי את הלילה
תהיה בריא :) :flowers:

shahar-king
20-02-08, 01:07
בטח אישתו לא נתנה לו בלילה

SiX PACK
20-02-08, 02:15
:):):):) כתבת יפה מאוד נהנתי לקרוא......

בתמונה שלך בצד נראה שאתה לא אחד שרוצים להתחיל איתו, אולי זו הסיבה שהוא לא קילל אותך....

בכל אופן נקרעתי.....

Danzig
20-02-08, 02:56
איי איי נהגי המוניות המשוגעים האלה פשוט חולי נפש.

Fiberglass
20-02-08, 07:10
חח תודה שמחתי שאהבתם

Natanz
20-02-08, 07:39
כתיבה + ניסוח יפה! ונקרעתי מצחוק :)

BXL
20-02-08, 08:45
חחחחחחחחחחחחחחח גדול אחי!
יש לי מלא סיפורים על דברים שקרו לי במוניות שרות אבל..למי יש כוח עכשיו לספר,בהזדמנות ;]

eyalamzleg
20-02-08, 09:17
חחחחחח חשבתי בהתחלה שאיזה טקסט של זהירות בדרכים אם תאונה וכו...
בכל מקרה כתיבה יפה חח בדוק הבחורה הרגיעה אותו

פינגווין
20-02-08, 10:00
חחחחחחחחח וואלה כתבת יפה חחחחחחח , אחלה כתיבה באמת
בטח קרה לו משו בבית לך תידע

nati10
20-02-08, 13:00
בטח שתה לפני הנסיעה , גם לי פעם קרה משו דומה רק עם נהג אוטובוס רק שהוא עצר תאוטובוס בצד והזמין משטרה לא רצה להמשיך לנסוע עד שאנחנו נירד מהאוטובוס.

xLaes
20-02-08, 13:31
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
אחלה נהג.שמח שעדיין לא פגשתי כזה.
:mellow:

ZoonD
20-02-08, 13:53
מאיפה אתה אחי ?
זה נשמע לי כמו הנהגים אצלנו בקריות
חולים במוח גם ....

בשיעור נהיגה אתמול
אני נוסע ככה בפנאן פתאום הבן :):):):) זוחל לי 20 בכביש
באתי עשיתי עקיפה הוא הסתכל עליי כמו רוצח ..
אחר כך הוא נסע אחרי 15 דקות וצפצף לי מאחורה פרנציף...
בסוך הוא עקף אותי ועשה לי זין :mellow:

חולים בראש תאמין לי

Danielllo
20-02-08, 14:04
חחח אחי יש לי סיפור שאם אני יפרט אותו עכשיו החוויה שלך תחשב למשחק פינג פונג לעומת מה שאני עברתי...

טיפ אחד- אל תעלו על מוניות שירות של בדואי חאפר מערד לבאר שבע

*ראו הוזהרתם*

The Iron Man
20-02-08, 14:55
חחחחחחחחחחח אהבתי אחי
שלח את זה למקושרים חחח

Fiberglass
20-02-08, 16:58
מאיפה אתה אחי ?

גן-יבנה

Fiberglass
20-02-08, 16:59
חחחחחחחחחחח אהבתי אחי
שלח את זה למקושרים חחח

יש לי מקושרים אבל לא הבנתי מה זאת אומרת לשלוח את זה ?

The Iron Man
20-02-08, 17:03
יש לי מקושרים אבל לא הבנתי מה זאת אומרת לשלוח את זה ?
כמו הדברים שיש בדף הראשי אחי

ahtung
20-02-08, 17:55
חחח יפה מאוד אחי, יצירתי מאוד.

בעבודה יש גם לפעמים נהגים עצבנים אחושרמוטה מתחילים לצרוח בהסעות,או נגיד מחר אני נוסע לחיפה בבוקר מוקדם אז הנהג נוסע כל הדרך 140 בפניות,עצרה אותו משטרה כמה פעמים גם אחרי דו"ח הוא לא מוריד מזה ...

נ.ב
איך אתה מגיע להתאמן ב"גו אקטיב" מגן יבנה כל יום?

Fiberglass
20-02-08, 18:17
חחח יפה מאוד אחי, יצירתי מאוד.

בעבודה יש גם לפעמים נהגים עצבנים אחושרמוטה מתחילים לצרוח בהסעות,או נגיד מחר אני נוסע לחיפה בבוקר מוקדם אז הנהג נוסע כל הדרך 140 בפניות,עצרה אותו משטרה כמה פעמים גם אחרי דו"ח הוא לא מוריד מזה ...

נ.ב
איך אתה מגיע להתאמן ב"גו אקטיב" מגן יבנה כל יום?

אממ ליפעמים אני נישאר אחרי בית ספר מביא איתי תיק באוטו עם בגדים והכל
ולפעמים אני חוזר בערב , כמעט תמיד יש לי אוטו או מאמא או מאבא שלי

אני מבין שאתה עובד ? איך זה מיסתדר לך עם הלימודים איך אתה יכול לשלב את זה
טוב אוליי י"ד פחות לחץ לאדע

ahtung
20-02-08, 18:26
אחי אני עובד פעם פעם בשבוע ככה לא משהו רציני,גם לפעמים זה לא,כשיש זמן.
אני גם חוץ מהי"ד עושה פרוייקט דרך הצבא ולא הבית ספר(אני פרוייקטנט) אז כל יום חמישי שזה היום החופשי אצלנו או כל יום פנוי אחר אני הולך לעבוד בשחור.
לחץ תלוי-השנה כן יש לחץ כי הברזתי המון משיעורים,תכלס אותה כמות חומר י"ג וי"ד ...
פרוייקט אל תדאג הרוב קלוד,דוודה וליאור מקמבנים.

Gil-G
20-02-08, 18:29
אחי אני עובד פעם פעם בשבוע ככה לא משהו רציני,גם לפעמים זה לא,כשיש זמן.
אני גם חוץ מהי"ד עושה פרוייקט דרך הצבא ולא הבית ספר(אני פרוייקטנט) אז כל יום חמישי שזה היום החופשי אצלנו או כל יום פנוי אחר אני הולך לעבוד בשחור.
לחץ תלוי-השנה כן יש לחץ כי הברזתי המון משיעורים,תכלס אותה כמות חומר י"ג וי"ד ...
פרוייקט אל תדאג הרוב קלוד,דוודה וליאור מקמבנים.

בואנה אתה תותח אלקטרוניקה אהה

ahtung
20-02-08, 18:37
:):):):) כן הנדסאי ממש תותח.

Gil-G
20-02-08, 18:40
:):):):) כן הנדסאי ממש תותח.

פרוייקטנטים זה החזקים.. אם אתה טוב בזה תוכל להגיע רחוק..

imported_NIR_B
20-02-08, 18:57
חחח אחי יש לי סיפור שאם אני יפרט אותו עכשיו החוויה שלך תחשב למשחק פינג פונג לעומת מה שאני עברתי...

טיפ אחד- אל תעלו על מוניות שירות של בדואי חאפר מערד לבאר שבע

*ראו הוזהרתם*

די ביחית אל תגיד לי שלנהג קראו ראזי משהו כזה?
כי קרה לי משהו ממש משוגע עם נהג בדואי פה בב"ש שקראו לו ראזי הוא היה מסטול תחת

dor_dru
20-02-08, 20:07
יכול להיות שפשוט הוא ראה שאתה סוס ואיתך הוא לא רצה להתעסק?

Fiberglass
20-02-08, 22:37
טוב חבר'ה הסיפור לא אמיתי רדו מזה
סתם רציתי להפגין את כושר הכתיבה שלי
חח סליחה אה, אבל היה כיף
(כמו הפוסט המוזרם הזה שעשיתי מיזמן מי שזוכר על הגרניום ,פחח זה היה חזק)

פינגווין
20-02-08, 22:42
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחח

Danielllo
20-02-08, 22:43
די ביחית אל תגיד לי שלנהג קראו ראזי משהו כזה?
כי קרה לי משהו ממש משוגע עם נהג בדואי פה בב"ש שקראו לו ראזי הוא היה מסטול תחת

לא יודע אחי אבל אם בשבילך חוויה,זה ששוטרים סימנו לו לעצור ביציאה מערד הוא ברח להם לשטחים ועשה מרדף של 5 דקות, שאנחנו אוטו מלא ואחי אם מדים של חייל ובהמשך אחרי שהוא הצליח לברוח הוא דיבר אם ערבי בקשר ואחי מבין ערבית הוא אמר לערבי "ברחתי מהשוטרים, אתה חושב הם עלו עלינו?" ובהמשך הדרך כל 20 דקות הוא עוצר בצד הדרך על הכביש באמצע המדבר ומעלה כל פעם ערבי.

כן חשבנו שהולכים לחטוף אותנו...

Fiberglass
20-02-08, 22:47
יכול להיות שפשוט הוא ראה שאתה סוס ואיתך הוא לא רצה להתעסק?
אני לא סוס

Dino Psaras
20-02-08, 23:45
טוב חבר'ה הסיפור לא אמיתי רדו מזה
סתם רציתי להפגין את כושר הכתיבה שלי
חח סליחה אה, אבל היה כיף
(כמו הפוסט המוזרם הזה שעשיתי מיזמן מי שזוכר על הגרניום ,פחח זה היה חזק)

חחחחח אני זוכר את זה פתחת עוד משתמש ודיברת עם עצמך..:laughing:

Fiberglass
20-02-08, 23:56
חחחחח אני זוכר את זה פתחת עוד משתמש ודיברת עם עצמך..:laughing:

כן חח הייתי חייב כדי להזרים את הנושא לכיוון שרציתי
אבל זאת היתה אחת ההזרמות שרצו פה
כל המוניטין שלי היה מפוצץ ב איי סי קיו של אנשים שכתבו תחזור אלי ייש לי שאלות אליך וזה...מטורף

gil-Nissim
21-02-08, 00:09
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח..
ידעתי שמשהו בסיפור הזה קצת לא הגינוי.

Fiberglass
21-02-08, 00:12
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח..
ידעתי שמשהו בסיפור הזה קצת לא הגינוי.

אבל תודה שניהנית ;)