PDA

צפה בגרסא המלאה : אלי האנה סוחר ?

ZoonD
20-02-08, 17:10
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3509215,00.html

או וויי :mellow:
מעניין לראות אותו באזיקים , יעלו עליו ?

zuko
20-02-08, 17:11
הא...זה כאילו חדש לך?
מילא את השוק בזיופים.

ran_z
20-02-08, 17:18
מחר, חמישי בערב.. הפגנה בכיכר רבין, "תנו להזריק בשקט" , "האנה חף מפשע".
בואו בהמוניכם.

ZoonD
20-02-08, 17:29
:):):):)..

Gil-G
20-02-08, 17:32
ממה שאני זוכר הוא מכר זיופים בכמויות אדירות

asaf900
20-02-08, 17:51
לא יעשו לו כלום אולי ישב שנה שנתיים הכי גרוע יקרה שיהיה כמה כושים חרמנים במקלחות והוא ישלם את המחיר אוהבים שם אנשים שרירים כמוהו...

ZoonD
20-02-08, 17:56
לא נראה לי שהוא יכול להתכופף אחי ....
יש חדרי כושר בכלבוש ? בישראל ?

בארה''ב זה אחד הדברים בכלא ...
פה בארץ הם יוצאים שחיפים מתים

yespocket
20-02-08, 17:57
לא יעשו לו כלום אולי ישב שנה שנתיים הכי גרוע יקרה שיהיה כמה כושים חרמנים במקלחות והוא ישלם את המחיר אוהבים שם אנשים שרירים כמוהו...
וואי דוגרי מסכן, גם אם אתה חזק כמו שוורצנגר יש גבול למה שבן אדם אחד מסוגל לעשות
בעיקר אם הוא מאוד איטי.. גם ברוס לי יש גבול כמה אנשים הוא יכול לנצח ביחד

אבל סחר בסטרואידים זה לא כמו סחר בחומרים יותר מסוכנים?
אם כן אז זה "קצת" יותר מכמה חודשים בכלא..

yespocket
20-02-08, 17:59
לא נראה לי שהוא יכול להתכופף אחי ....
יש חדרי כושר בכלבוש ? בישראל ?

בארה''ב זה אחד הדברים בכלא ...
פה בארץ הם יוצאים שחיפים מתים
חחח ההודעה שלך מזכירה לי תנושא שמישהו פעם פתח אם גיל יכול לבנות תפריט לחבר שלו שנכנס לכלא חח

אני חייב למצוא תנושא הזה!

Yoshi-Moto
20-02-08, 18:01
חחח ההודעה שלך מזכירה לי תנושא שמישהו פעם פתח אם גיל יכול לבנות תפריט לחבר שלו שנכנס לכלא חח

אני חייב למצוא תנושא הזה!
חחחחחח כל התפריט שעועית היה.

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=32657

ZoonD
20-02-08, 18:02
אבל תאכלס ...
יש כמה מכשירים בכלא ?
יענו חבל על אלי הוא יצא משם שחיף מת

yespocket
20-02-08, 18:05
אבל תאכלס ...
יש כמה מכשירים בכלא ?
יענו חבל על אלי הוא יצא משם שחיף מת
אי אפשר לעשות מתח, כפיפות בטן תרגילי ריכוז וכדומה?

BXL
20-02-08, 18:16
אפשר לאלתר מקבילים מ-2 מיטות כלא+מתח על הסורגים+שכיבות שמיכה+כפיפות בטן אפשר גם לעשות דד ליפט עם מיטה ולשים עליה את כל החפצים האיישים ואולי גם סקוואט עם תיק מלא באבנים שהוא ימצא בחצר של הכלא גם כפיפות מרפקים אפשר לעשות עם זה ואפילו עוד הרבה תרגילים,הא רואים גם בכלא אפשר להתאמן אז אין לו תרוצים לא להתאמן:)

Meir787
20-02-08, 18:17
מה אתה THE FUCKING A TEAM ?
מתחיל לאלתר לי פה מכשירים... :mellow:

Yoshi-Moto
20-02-08, 18:19
leo אני זוכר היה מספר שהוא היה מאמן את הגב שלו בעזרת רצפה וכרית.
מתיישב על כרית ומתחיל לחתור XDD איזה קטע הזוי.

gman
20-02-08, 18:57
חחחחחח כל התפריט שעועית היה.

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=32657
חחחחחחחחחחחחחח פאק דיון אדיר!!

ran_z
20-02-08, 19:01
אבל סחר בסטרואידים זה לא כמו סחר בחומרים יותר מסוכנים?
אם כן אז זה "קצת" יותר מכמה חודשים בכלא..

סטרואידים = סמים

Elevation
20-02-08, 19:09
סטרואידים = סמים

סטרואידים לא שקולים למה שנמצא בפקודה. ממש ממש לא.

yespocket
20-02-08, 19:11
סטרואידים = סמים
חח אז כל מי שמוכר במכון סטרואידים הוא סוחר סמים?

איזה מדינה הזוייה

NSH1
20-02-08, 19:34
leo אני זוכר היה מספר שהוא היה מאמן את הגב שלו בעזרת רצפה וכרית.
מתיישב על כרית ומתחיל לחתור XDD איזה קטע הזוי.

נגיד.. איך בדיוק?

dudedo
20-02-08, 19:37
בנאדם מסונטל ...

Ido
20-02-08, 19:41
חחחחחחחחחחחחחח מה אתם כבר קובעים שהוא ייכנס לכלא.. Lol

maya
20-02-08, 19:44
עוד מעט יהיה בחדשות על אלי אנה שסחר בסטרואידים בערוץ 22

tomerA
20-02-08, 19:49
זה מצב מוזר כי אני לא יודע במי לתמוך O.ם
במשטרה שסוף סוף תופסת סוחרי סמים או במפתחי הגוף שאני מבין אותם והכול חחח

Yoshi-Moto
20-02-08, 19:51
נגיד.. איך בדיוק?
מה לא מובן
שם כרית על הרצפה, מתיישב עליה ונותן דחיפות עם הידיים כמו שחותרים בסירה, נותן תחיפות על הרצפה.
נשמע דפוק, אני בחיים לא הייתי עושה את זה

Mr.Bazooka
20-02-08, 20:08
הנה עכישו הכתבה בערץ 22

Logout
20-02-08, 20:10
בנאדם מסונטל ...
כשתגיע לחצי ממה שהוא הגיע בלי הסינטול שלח לי יונת דואר...
כבודו במקומו מונח..כן סינטל ת'יד האחורית..אבל עדיין...3 פעמים מר עולם...
לא לזלזל..

maya
20-02-08, 20:21
http://www.keshet-tv.com/VideoPage.aspx?MediaID=33017&CatID=338

save_us_Y2J
20-02-08, 20:24
שתפסו אותו הוא אמר התפקיד שלי זה להסתיר והתפקיד שלכם זה לתפוס אותי....

קשה להאמין עליו שהוא עשה דבר כזה הוא דווקא בן אדם טוב..... להזכר בתמונה שלי איתו:

http://i30.tinypic.com/no8pxj.jpg

Dino Psaras
20-02-08, 20:29
קשה להאמין עליו שהוא עשה דבר כזה הוא דווקא בן אדם טוב.....

זה שהוא סוחר בסטרואידים לא הופך אותו לבנאדם לא טוב. זה שבמדינה שלנו הכל דפוק, זה מה שלא טוב.

Gangsta
20-02-08, 20:29
מישו היה צריך לעשות את זה בארץ לא?אחרת איך לכל הבודיבילדרים פה היה ממי לקנות?!
אז הוא עשה את זה ונתפס..
הוא הולך לשבת...חבל חבל

Antonator1
20-02-08, 20:36
"זה כל ה body building הזה.
דוחפים לעצמם טונות של כימיקלים הורמונים וסטרואידים..... מה זה? ספורט יענו?

מחליא."

אחת התגובות בYNET

Antonator1
20-02-08, 20:39
ותקראו תגובות אחרות - פשוט זבל טהור של אנשים...

יש אפילו כמה אנשים ש"טוענים" שמכירים אותו אישית ומלכלכים עליו.

Logout
20-02-08, 20:42
http://www.keshet-tv.com/VideoPage.aspx?MediaID=33017&CatID=338
תודה..

פינגווין
20-02-08, 20:42
ותקראו תגובות אחרות - פשוט זבל טהור של אנשים...

יש אפילו כמה אנשים ש"טוענים" שמכירים אותו אישית ומלכלכים עליו.
יותר שחיפים בארץ יותר טוב לנו

*DAVID*
20-02-08, 20:43
מחר, חמישי בערב.. הפגנה בכיכר רבין, "תנו להזריק בשקט" , "האנה חף מפשע".
בואו בהמוניכם.
:):):):) יאללה הסיסמה שלנו זה תנו להזריק בשקט חח נעשה מיצעדים וכאלה

*DAVID*
20-02-08, 20:47
אני לא מאמין שהוא יישב ואני גם לא חושב שמגיע לו לשבת כי עם לא הוא היה עושה את זה אז מישו אחר היה עושה את זה ועדיף שהוא שיעשהכי יש לו ידע בזה וכל החרא הזה

Logout
20-02-08, 20:47
יותר שחיפים בארץ יותר טוב לנו
חחחחחחחחחח רסמי...

כמה שהספורט לא מפותח פה בארץ....
פשוט עצוב.. אבל מה מרגיז אותי...לא זה שהם לא מבינים כלום...
אלא זה שהם לא מבינים כלום וכותבים כל כך הרבה שטיות ובכזה ביטחון....
זה כמו שאני לא אשלח לפורום של מכבי חיפה ויזין שם את השכל..כי אני יודע שאני לא מבין כלום בזה...

yespocket
20-02-08, 20:52
שתפסו אותו הוא אמר התפקיד שלי זה להסתיר והתפקיד שלכם זה לתפוס אותי....

קשה להאמין עליו שהוא עשה דבר כזה הוא דווקא בן אדם טוב..... להזכר בתמונה שלי איתו:

את הטוב לב שבו למדתי להכיר מההודעות שלו באתר נאבא..

ואמרו פה שאלה היו כדורים מזוייפים?
אם כן אז מה יש להעריך??

Sugarzaza
20-02-08, 20:58
זה ידוע ממזמן שהוא סוחר, ולוקח מן הסתם...

BXL
20-02-08, 21:04
ראיתי אותו בחדשות היה עכשיו לא מזמן,והיה שמה תקטע ממר עולם 2003 שהוא זכה,פיי נגנבתי! למישהו יש וידיאוים שלו מתחרויות של מר עולם?

TheRock
20-02-08, 21:31
כשתגיע לחצי ממה שהוא הגיע בלי הסינטול שלח לי יונת דואר...
כבודו במקומו מונח..כן סינטל ת'יד האחורית..אבל עדיין...3 פעמים מר עולם...
לא לזלזל..

איפה כתוב שהוא סינטל תיד אחורית? מישהו ראה כתבה על זה?

Ja Rule
20-02-08, 21:33
הייתה כתבה על זה לפני כמה דקות..

TheRock
20-02-08, 21:34
זה ברור שהוא משתמש וגם סוחר

פינגווין
20-02-08, 21:39
ראיתי אותו בחדשות היה עכשיו לא מזמן,והיה שמה תקטע ממר עולם 2003 שהוא זכה,פיי נגנבתי! למישהו יש וידיאוים שלו מתחרויות של מר עולם?
http://youtube.com/watch?v=4wthccyq9TM&feature=related

AkunaMatata
20-02-08, 21:45
אני לא מאמין שהוא יישב ואני גם לא חושב שמגיע לו לשבת כי עם לא הוא היה עושה את זה אז מישו אחר היה עושה את זה ועדיף שהוא שיעשהכי יש לו ידע בזה וכל החרא הזה
אתה טמבל אה?
הוא עבר על החוק ברור שהוא צריך להישפט

BXL
20-02-08, 22:21
http://youtube.com/watch?v=4wthccyq9TM&feature=related
תודה אחי :)

Night_Wolf
20-02-08, 23:02
איזה תגובות מטומטמות יא ראבאק!!!!!!!!!!!

בא לי להעיף פה לכמה חבר'ה כאפה אחו שרמוטה רק על הטימטום אתה החדש מFXP מה הקשר שהוא בן אדם רע לזה שהוא מכר סטרואידים מה ינעל ראבאק!!!
אלי האנה בן אדם טוב שהשקיע ותמך בספורטאים בצורא מדהימה!
העמיד תחרות הכי מקצועית בארץ!!!! בכל הזמנים תחרות שאף אחד לא היה מעמיד נאבא 2007 חלום!!! בזמן שבפורום המעפן שלך אומרים "אני לא לוקח אבקות ניפוחים" איפה הקשר חחחחחחחחחחח אתה חי בסרט אחו שרמוטה הא?
מה אתה חושב??שאם הקריאטין המסריח שלך תצבור שריר???אם הסל טק והבוסטרים וגיינר תעלה ותגיע לתוצאות מחרידות שאתה או כל אחד אחר מעלה באינטרנט תמונה ואומר זה המטרה שלי זה המטרה שלי????יאללללללללללללללללללללללללללה בחיאט זומזום GET REAL

עשו ג'סטה תנעלו תפוסט הזה!
ותמחקו תהודעות המפגרות פה למה חחחחחחחחחחחחח אחרי זה סתם יצחקו עוד יותר על הפורום באמת שכן יאנו סליחה שאני מגיב ככה בעצבים אבל יש גבול לטימטום :laughing:

Antonator1
21-02-08, 01:17
איזה תגובות מטומטמות יא ראבאק!!!!!!!!!!!

בא לי להעיף פה לכמה חבר'ה כאפה אחו שרמוטה רק על הטימטום אתה החדש מFXP מה הקשר שהוא בן אדם רע לזה שהוא מכר סטרואידים מה ינעל ראבאק!!!
אלי האנה בן אדם טוב שהשקיע ותמך בספורטאים בצורא מדהימה!
העמיד תחרות הכי מקצועית בארץ!!!! בכל הזמנים תחרות שאף אחד לא היה מעמיד נאבא 2007 חלום!!! בזמן שבפורום המעפן שלך אומרים "אני לא לוקח אבקות ניפוחים" איפה הקשר חחחחחחחחחחח אתה חי בסרט אחו שרמוטה הא?
מה אתה חושב??שאם הקריאטין המסריח שלך תצבור שריר???אם הסל טק והבוסטרים וגיינר תעלה ותגיע לתוצאות מחרידות שאתה או כל אחד אחר מעלה באינטרנט תמונה ואומר זה המטרה שלי זה המטרה שלי????יאללללללללללללללללללללללללללה בחיאט זומזום GET REAL

עשו ג'סטה תנעלו תפוסט הזה!
ותמחקו תהודעות המפגרות פה למה חחחחחחחחחחחחח אחרי זה סתם יצחקו עוד יותר על הפורום באמת שכן יאנו סליחה שאני מגיב ככה בעצבים אבל יש גבול לטימטום :laughing: אחי, זה עוד ממש כלום לעומת התגובות ב - Ynet ששם בכלל הזלזול בבודיבילדינג גורם לי פשוט לייאוש מהמצב של הספורט במדינה הזאת. הכתבה הזאת כל כך מורידה לתחתונים את הדעה של הציבור על הספורט הזה, והיה לי ברור לגמרי מה יהיו התגובות כאשר בעמוד הראשי מנצנצת לה כתבה עם המלים "אלי האנה" ו"סטרואידים". בושה וחרפה.

Danzig
21-02-08, 02:17
"זה כל ה body building הזה.
דוחפים לעצמם טונות של כימיקלים הורמונים וסטרואידים..... מה זה? ספורט יענו?

מחליא."

אחת התגובות בYNET

אפשר לחשוב שבחצי מתחומי הספורט האחרים לא משתמשים בסטרואידים, סתם פלצנים מטומטמים.

תנו להזריק בשקט.

HammEr-StriKe
21-02-08, 07:16
עם כל זה שאלי האנה חשוד בסחר הזה כולם פה ובכל המדינה צריכים להגיד בפה פתוח אלי האנה נחשב חף מפשע לעומת כל הממשלה המושחתת שלנו אם נשווה את אלי האנה לאהוד אולמרט נבין באמת מי ראוי לשבת שם במליאה בכנסת ומי לא.. וכן אלי האנה הוא בנאדם שיכול לשבת שם.. היחס וההבנה לתחום הזה שנקרא בודיבילדינג בארץ ע-ל - ה-פ-נ-י-ם!!! בגלל זה אנחנו לא ברמה מצויינת! מתי?! מתי ייכנס לאנשים שכל ויבינו שהתחום הזה צריך להיות גם כן בראש סדר העדיפויות מבחינת ספורט.. זה ספורט יפה וייצוגי.. באמת חבל שזה ככה!

kaga
21-02-08, 10:36
... מתי ייכנס לאנשים שכל ויבינו שהתחום הזה צריך להיות גם כן בראש סדר העדיפויות מבחינת ספורט.. זה ספורט יפה וייצוגי.. באמת חבל שזה ככה!
יש את המשחקים האולימפיים שהם אמורים להיות בראש סדר, ואף אחד לא משקיע (אני מתכוון למדינה כי הספורטאים נותנים את הנשמה פה) העדיפויות ולא הספורט האסטתי הזה.

bigbit
21-02-08, 11:26
אתם מפספסים את הנקודה החשובה פה..אין ספק שאיש מייצג בכבוד את ישראל..הוא הביא הרבה כבוד והוא מפתח גוף מעולה ואולי גם בנאדם 10 זה לא משנה
הוא עשה מעשה שבל יעשה..הברחות מחו'ל והמעלמות מס בסכומי עתק של 3 מיליון דולר..זה עבירה חמורה..אני מתבייש בתור מפתח גוף שהבנאדם הזה שמייצג אותי מזלזל בחוק של מדינת ישראל ומרשה לעצמו להעלים מס ברמות מטורפות..מי הוא בכלל?!?! אני משלם מס כמו כל אדם אחר במדינת ישראל...למה זה פוטר אותו?
בושה..אני מקווה שיקבל עונש בצורה של קנס כבד באותו סכום שהוא הרוויח במרמה..אין ברכה בכסף הזה..

Night_Wolf
21-02-08, 12:08
זילזול כזה בחיים שלי לא ראיתי...כל אחד פה קופץ כמו גיבור ואומר "אלי בן אדם רע אלי בן אדם לא טוב" אבל בתחרויות ובכנסים של נאבא אתם רצים כמו ילדים טובים לעמוד בתור להצטלם איתו!
בושה כמה שאנשים פה צבועים,ולכל מי שאיי פעם יש לו חלום להתחרות..או חושב על זה אפילו אם הוא לא מספר שתדעו לכם שאם אתם רוצים להכיר בן אדם רע ומאניק אין אחר מאשר פריג'!
אלי האנה הוא זה שיתמוך בכם אם תיתחרו אצלו והוא זה שיעמיד תחרות מקצועית שיתיחסו אליכם בכבוד ולא כמו אל כלבים שמה שקובע בתחנות זה גודל הארנק שלכם!

Bodybuilder
21-02-08, 12:19
פעם ראשונה בישראל מארגנים תחרות פיתוח גוף מכובדת ופעם ראשונה מחלקים פרסים כספיים ומבתיחים לעלות את ס"כ כול הפרסים לפי 2 בתחרות הבעה ויש כאן עוד אנשים שמאזים לפתוח תפה שלהם ולא מתביישים !
BIG BIT מה שאמרת בקשר למ"ס שהוא לא רצה לשלם,למה אתה צריך לשלם והוא לא
אז זה נשמע בדיוק כמו:למה לסיקס פאק יש גנטיקה טוב,ולי גנטיקה מפגרת,בוא נהרוג אותו על זה !
קנאה מגעילה קוראים לזה,צריך להיסתכל לצלחת שלך ולא של אנשים אחרים !!!
אל תקח קשה את מה שאמרתי !!!

alpha
21-02-08, 12:31
מה הקשר יש חוקים במדינה ולא משנה מי הוא ומה הוא...אסור לו להפר אותם.

Bodybuilder
21-02-08, 12:39
חוקים מעפנים,לא נותנים לנשום לאנשים,חונקים אותם !
ואם היו פה חוקים אז היו מעיפים מזמן את אולמרט הבן :):):):):):) הזה מרשות ראש הממשלה,ראש הממשלה של ישראל הוא פושע מס' 1 בארץ !
חוץ מזה למה מתעסקים דבקא בaas,יש כו-כך הרבה סוחרי סמים בארץ,אבל בגלל שהם משלמים לשותרים המזדיינים האלה ותאכלס הם עובדים ביחד אז לכן לא סוגרים אותם,כול הסוחרים שלא רצו לשלם - מזמן כבר יושבים בכלא !
אצלנו בנהריה מוכרים
בעכו מוכרים
בכפר-יסיף מוכרים
אני יודע בדיוק איפה,ומישהו כאן רוצה להגיד לי שאם אני יודע לפחות 5 מקומות בצפון (שמוכרים בהם כמויות אדירות של סמים כול יום)אז השוטרים לא יודעים על זה כלום ?! אני יודע והם לא ??
פשוט בושה !

stimpy0
21-02-08, 12:41
רבותיי אם הבן אדם רימה ולא דיווח למס הכנסה הוא פושע וכמו כל פושע מגיע לא לשבת בבית סוהר.
תחשבו עם ילדים מטומטמים שלוקחים סטרואידים ומה ההשלכות הבריאותיות של זה.

stimpy0
21-02-08, 12:42
רבותיי אם הבן אדם רימה ולא דיווח למס הכנסה הוא פושע וכמו כל פושע מגיע לא לשבת בבית סוהר.
תחשבו עלילדים מטומטמים שלוקחים סטרואידים ומה ההשלכות הבריאותיות של זה.

Night_Wolf
21-02-08, 13:23
אליייייייייי מלך ישראל!!!חי חי וקיים!!!!:diractor: :diractor: :diractor: :diractor: :diractor:

ימותו הזונות והקנאים!!!

Blabla144
21-02-08, 14:27
תחשבו עלילדים מטומטמים שלוקחים סטרואידים ומה ההשלכות הבריאותיות של זה.
תאמין לי שאין "ילדים" שלוקחים את זה מי שלוקח יודע מה הוא לוקח ומזריק.
אז אל תדברו שטויות ילדים שמלדים שום ילד לא יקנה מהאתר שלו ב1000 דולר כי אני לא מאמין שיש לו סכום כזה והמינימום הזמנה באתר זה 1000 דולר.

snirzaharonz
21-02-08, 15:32
ככה זה בארץ העלובה שלנו
המודעות לבאדיבילדינג שואפת ל - 0

sason
21-02-08, 15:40
חשבתי שזה רק מכירת סמים אם זה גם העלמת מס הוא הולך להכנס להרבה.. וחבל..
אבל לכו תדעו במדינה שלנו יוכלו בסוף לתת לו 8 חודשים במקום עונש של מאסר..

toxicity
21-02-08, 15:41
ככה זה בארץ העלובה שלנו
המודעות לבאדיבילדינג שואפת ל - 0
אז?
יש הרבה ענפי ספורט שאין להם מודעות, ואני בטוח שגם אתה פה ושם לכלכת עליהם

arbel2
21-02-08, 17:43
למעשה זה לא סחר בסמים ,זה סחר בתרופות ללא רישיון שעונש המאסר עליו הוא לא גדול מדי
הבעיה האמיתית שלו תהיה מס הכנסה ,שיעשו חישובים לכמה כסף הוא חייב למדינה בגלל הכסף שהוא הרוויח לפי החישובים שלהם ,וכמה מס הוא היה אמור לשלם ,מה שהולך לצאת הרבה מאוד כסף.

jonathan
21-02-08, 17:46
אז זה נשמע בדיוק כמו:למה לסיקס פאק יש גנטיקה טוב,ולי גנטיקה מפגרת,בוא נהרוג אותו על זה !

אוי..אוי..אני מתבייש שיש אנשים כמוך בפורום..
אז בוא נרד לרמה שלך ונסביר לך.
יש חוק,יש מדינה,לא מעלימים מס נקודה.למה?למה אם כולם לא ישלמו מיסים כמה כסף תיהיה למדינה שלנו?מה יהיה עם הצבא?
אז זה איך אתה משווה את זה לבן אדם שנולד עם גנטיקה טובה ואחד שנולד עם גנטיקה מפגרת?
על איזה חוק סיקס פאק עבר שיש לו גנטיקה טובה?יש חוק שאוסר על גנטיקה טובה?
אני מסכים עם BIG BIT ב100% והכבוד לאלי האנה שהעלה את הרמה של הפיתוח גוף בארץ, וזכה בפרסים גדולים, ניתן.

maorstyle
21-02-08, 18:34
אוי..אוי..אני מתבייש שיש אנשים כמוך בפורום..
אז בוא נרד לרמה שלך ונסביר לך.
יש חוק,יש מדינה,לא מעלימים מס נקודה.למה?למה אם כולם לא ישלמו מיסים כמה כסף תיהיה למדינה שלנו?מה יהיה עם הצבא?
אז זה איך אתה משווה את זה לבן אדם שנולד עם גנטיקה טובה ואחד שנולד עם גנטיקה מפגרת?
על איזה חוק סיקס פאק עבר שיש לו גנטיקה טובה?יש חוק שאוסר על גנטיקה טובה?
אני מסכים עם BIG BIT ב100% והכבוד לאלי האנה שהעלה את הרמה של הפיתוח גוף בארץ, וזכה בפרסים גדולים, ניתן.

כל מילה בסלע .
אין לי מה להוסיף הוא אמר הכל
כל הכבוד על ההסבר!
וגם לביג בט

Yoggie
21-02-08, 19:04
תאמין לי שאין "ילדים" שלוקחים את זה מי שלוקח יודע מה הוא לוקח ומזריק.
אז אל תדברו שטויות ילדים שמלדים שום ילד לא יקנה מהאתר שלו ב1000 דולר כי אני לא מאמין שיש לו סכום כזה והמינימום הזמנה באתר זה 1000 דולר.
כנראה שאתה לא ממש מודע למה שקורה בתחום הזה. את החומרים שהוא שיווק דרך האתר שלו יכולת גם להשיג בארץ. בלי להתייחס כרגע לזה שהם היו מיצור מחתרתי ואמינותם די מוטלת בספק הם היו נמכרים ולכל המרבה במחיר. גם לנוער. ברור לי שיש פה חבר'ה שלוקחים והם מעל לגיל 18 והם משוכנעים שהם כבר סיימו את ההתחמחות שלהם באונקולוגיה ויושבים כרגע לכתוב את הספר השני שלהם בנושא פארמקודינמיקה, איתם אני לא אתווכח הם האחראים היחידים לגופם. אבל תאמין לי שכבר נתקלתי במספר לא קטן של ילדים שלא ידעו מה הם עושים והונחו ע"י איזה מדריך חדר כושר כזה או אחר שמכר להם. והמחירים לא כאלה גבוהים כמו שנדמה לך.
אתה צריך לקחת בחשבון שמדובר פה בתרופות שהשימוש שלהם כמו שהוא נעשה אצל מפתחי גוף לעולם לא נבדק ונחקר לעומק בצורה רצינית שיכולה באמת לתת אינדיקציה אמיתית להשלכות של השימוש. אין פה הוראות שימוש ברורות אלא רק אנשים שמכווינים אנשים אחרים מתוך נסיון אישי.

arbel2
21-02-08, 19:07
כנראה שאתה לא ממש מודע למה שקורה בתחום הזה. את החומרים שהוא שיווק דרך האתר שלו יכולת גם להשיג בארץ. בלי להתייחס כרגע לזה שהם היו מיצור מחתרתי ואמינותם די מוטלת בספק הם היו נמכרים ולכל המרבה במחיר. גם לנוער. ברור לי שיש פה חבר'ה שלוקחים והם מעל לגיל 18 והם משוכנעים שהם כבר סיימו את ההתחמחות שלהם באונקולוגיה ויושבים כרגע לכתוב את הספר השני שלהם בנושא פארמקודינמיקה, איתם אני לא אתווכח הם האחראים היחידים לגופם. אבל תאמין לי שכבר נתקלתי במספר לא קטן של ילדים שלא ידעו מה הם עושים והונחו ע"י איזה מדריך חדר כושר כזה או אחר שמכר להם. והמחירים לא כאלה גבוהים כמו שנדמה לך.
אתה צריך לקחת בחשבון שמדובר פה בתרופות שהשימוש שלהם כמו שהוא נעשה אצל מפתחי גוף לעולם לא נבדק ונחקר לעומק בצורה רצינית שיכולה באמת לתת אינדיקציה אמיתית להשלכות של השימוש. אין פה הוראות שימוש ברורות אלא רק אנשים שמכווינים אנשים אחרים מתוך נסיון אישי.

מסכים עם כל מילה.

Bullet
21-02-08, 20:06
זה מצב מוזר כי אני לא יודע במי לתמוך O.ם
במשטרה שסוף סוף תופסת סוחרי סמים או במפתחי הגוף שאני מבין אותם והכול חחח
ברור שבמשטרה...
הוא בטח מכר במחירים מה-זה מופקעים, וחומרים מזוייפים.

yespocket
21-02-08, 21:14
יש לכם כתובות של האתרים שהוא מכר בהם פעם?
(עכשיו הם נסגרו האתרים ולא מוכרים שם יותר אחרי מה שקרה, אז זה לא פוגע בחוקי הפורם הקדושים)

אורן_ג
21-02-08, 21:32
פעם ראשונה בישראל מארגנים תחרות פיתוח גוף מכובדת ופעם ראשונה מחלקים פרסים כספיים ומבתיחים לעלות את ס"כ כול הפרסים לפי 2 בתחרות הבעה ויש כאן עוד אנשים שמאזים לפתוח תפה שלהם ולא מתביישים !
קנאה מגעילה קוראים לזה,צריך להיסתכל לצלחת שלך ולא של אנשים אחרים !!!
אל תקח קשה את מה שאמרתי !!!

מה אתה מסטלבת בן כמה אתה?

מה קנאה חח על כל מס שהוא מעלים אתה משלם יותר מה אתה חושב?

ZoonD
21-02-08, 21:44
אוקצור ..
אלי בנאדם 10 , הוא הביא לתודע את פיתוח הגוף
הוא מלך בכל מה שקשור לפיתוח גוף .
זה שהוא כיביכול חשוד בסחר לא חוקי של "תרופות"
לא עושה אותו חרא בנאדם .

שאפחד לא ישחק אותה פה !!
אם היתם בסיטואציה שלו
גם אתם ההיתם מעלימים מס
כולכם פה צדיקים גדולים

אני עומד מאחוריו , למרות שהוא עבר על חוקי מדינת ישראל
הוא לא פושע ולא עבריין בנאדם גדול וזהו

Yoggie
21-02-08, 23:37
אוקצור ..
אלי בנאדם 10 , הוא הביא לתודע את פיתוח הגוף
הוא מלך בכל מה שקשור לפיתוח גוף .
זה שהוא כיביכול חשוד בסחר לא חוקי של "תרופות"
לא עושה אותו חרא בנאדם .

שאפחד לא ישחק אותה פה !!
אם היתם בסיטואציה שלו
גם אתם ההיתם מעלימים מס
כולכם פה צדיקים גדולים

אני עומד מאחוריו , למרות שהוא עבר על חוקי מדינת ישראל
הוא לא פושע ולא עבריין בנאדם גדול וזהו

אתה מוזמן לדבר בשם עצמך. אני לא הייתי מעלים מס. אני אזרח במדינה הזו ואפילו למרות שאני גר בחול למשך ה7 שנים הקרובות אני עדיין משלם מיסים כמו כל אחד אחר לשמור על זכויותי. אף אחד לא הוריד לרגע מכבודו ומהמעשים שעשה על מנת לעלות את תודעת הציבור לענף אבל דווקא הוא כאדם שמייצג את התחום עושה מעשה כזה הוא מכתים בכתם שחור וברגע אחד הורס את כל מה שהוא בנה ואפשר לראות את זה מהתגובות של הציבור באתרים שבהם התפרסמה ההודעה כמו למשל בYNET. אגב, לא הבנתי את המשפט "אם הייתם בסיטואציה שלו", עד כמה שאני יודע רובנו הגדול פה לא בעלי אתרים למסחר בסטרואידים ואיננו עוברים על החוק. ברור שהענף הזה מבוסס על שימוש בחומרים אני לא מנסה להצטדק לרגע, אבל עדיין הסוחר בהם מבחינה משפטית נחשב לעבריין במדינה.

ZoonD
21-02-08, 23:53
בסדר מקובל עליי..
ברור זאת עברה על החוק

אבל אני אם היתה לי אפשרות
לסחור בכמויות כאלה ולהרוויח כסף
ההיתי עושה את זה , כי אנחנו לא חיים בעולם של אגדות
וצריכים להתקדם בחיים .

אני לא בידיוק יודע מה הולך עם אלי
אומרים שהוא זייף , והביא חרא חומרים
זה כבר משהו אחר .
ואם הוא נתפס הוא כנראה הגזים קצת
לסחור בכמויות בשביל החבר'ה ..
לא כזה נורא

toxicity
22-02-08, 00:02
אתה מוזמן לדבר בשם עצמך. אני לא הייתי מעלים מס. אני אזרח במדינה הזו ואפילו למרות שאני גר בחול למשך ה7 שנים הקרובות אני עדיין משלם מיסים כמו כל אחד אחר לשמור על זכויותי. אף אחד לא הוריד לרגע מכבודו ומהמעשים שעשה על מנת לעלות את תודעת הציבור לענף אבל דווקא הוא כאדם שמייצג את התחום עושה מעשה כזה הוא מכתים בכתם שחור וברגע אחד הורס את כל מה שהוא בנה ואפשר לראות את זה מהתגובות של הציבור באתרים שבהם התפרסמה ההודעה כמו למשל בYNET. אגב, לא הבנתי את המשפט "אם הייתם בסיטואציה שלו", עד כמה שאני יודע רובנו הגדול פה לא בעלי אתרים למסחר בסטרואידים ואיננו עוברים על החוק. ברור שהענף הזה מבוסס על שימוש בחומרים אני לא מנסה להצטדק לרגע, אבל עדיין הסוחר בהם מבחינה משפטית נחשב לעבריין במדינה.
לא נשמע לך קצת הזוי שהוא ישלם מס על הכנסות לא חוקיות?

Bullet
22-02-08, 00:06
ואם הוא נתפס הוא כנראה הגזים קצת
לסחור בכמויות בשביל החבר'ה ..
לא כזה נורא
לא כזה נורא?
אתה לא יודע שסטרואידים יכולים לגרום לנזק גופני? לסחור במשהו שיכול לגרום לך להיות חולה זה לא כזה נורא? מה אם ילד בן 15 שם את הידיים שלו על זה? גם אז זה לא כזה נורא?

Yoggie
22-02-08, 00:13
לא נשמע לך קצת הזוי שהוא ישלם מס על הכנסות לא חוקיות?

ברור. אני התייחסתי רק בנוגע למס שדובר כאן.

znood, אתה יכול לעשות הרבה דברים כדי להרוויח כסף ולא לחיות ב"עולם של אגדות"...
אתה יכול למשל לשדוד עסקים, אתה יכול לפרוץ לבתים, אתה יכול לגדל ולמכור גראס, אתה יכול לסחור בנשים... לא חסרות לך האופציות. אבל כולן הן עברות על החוק... רק שבראייה המעוותת שלך סחר בתרופות נחשב עבירה קלה כנראה. אתה יודע כמה מקרים קרו של אנשים שנפגעו מתרופות כאלו שנמכרות במחתרת? ואני לא מדבר רק על סטרואידים אנאבולים. אגב, באתר של אלי היו כל מני תרופות בהן גם גלולות למניעת הריון אם אני זוכר נכון. יש חוק במדינה, מי שעובר עליו נחשב לפושע ולוקח על עצמו את הסיכון של להתפס ולעמוד מאחורי סורג הבריח.
אני חושב שכדאי לך לשנות את השאיפות שלך בחיים, אתה עוד צעיר ...

ZoonD
22-02-08, 00:48
אני לא דוגל בשיטה הזאת
וברור שזה מסוכן ..

כשאמרתי לסחור בשביל כמה חבר'ה ...
לא התכוונתי למקרה של אלי ..
התכוונתי נגיד אתה סוחר בשביל חברים שלך שאתה מכיר והם
מבינים את הנזקים והסיכונים ..
בזה אני לא רואה בעיה

אצל אלי זה שוק גדול וזה באמת מסוכן
אני לא שואף להיות עבריין חס ושלום
אני רק אומר שלפעמים החיים מובילים אותך להזדמנויות
שמאד קשה לעקוף אותן , ואלי נפל בבור הזה

shahar-king
22-02-08, 01:29
זה שהוא סוחר בסטרואידים לא הופך אותו לבנאדם לא טוב. זה שבמדינה שלנו הכל דפוק, זה מה שלא טוב.

למה במדינות אחרות זה חוקי?

Dino Psaras
22-02-08, 01:43
למה במדינות אחרות זה חוקי?

מה זה למה? זה חוקי בארה"ב.

Yoggie
22-02-08, 01:51
מה זה למה? זה חוקי בארה"ב.

זה לא חוקי בארה"ב. מאיפה הבאת את השטות הזו...
במקסיקו זה חוקי.

Dino Psaras
22-02-08, 02:14
זה לא חוקי בארה"ב. מאיפה הבאת את השטות הזו...
במקסיקו זה חוקי.

זה חוקי לשימוש עצמי או משהו כזה. לא זוכר בדיוק..

adilevy
22-02-08, 02:59
זה חוקי לשימוש עצמי או משהו כזה. לא זוכר בדיוק..
So the rumors are true,i saw it today on a different discussion board(im here in the us)-saw it on outlawmuscle.com,....DAMN!!!,Anyway to answer your question,they had a HUGE drug operation back in august here in the us,its called "operation raw-deal",and they busted a bunch of underground labs,and a bunch of people were arrested,anyway,it is absolutly illegal here in the us,YOU WILL GO TO JAIL IF YOU GET CAUGHT WITH SOME... ADI.

Dino Psaras
22-02-08, 03:52
So the rumors are true,i saw it today on a different discussion board(im here in the us)-saw it on outlawmuscle.com,....DAMN!!!,Anyway to answer your question,they had a HUGE drug operation back in august here in the us,its called "operation raw-deal",and they busted a bunch of underground labs,and a bunch of people were arrested,anyway,it is absolutly illegal here in the us,YOU WILL GO TO JAIL IF YOU GET CAUGHT WITH SOME... ADI.

If it's absoluty illegal, why did you wrote "the rumors are true" ssss

adilevy
22-02-08, 04:37
If it's absoluty illegal, why did you wrote "the rumors are true" ssss

Because i wasnt sure if it was true,see someone here posted it and i needed to see some proof (i saw the ynet link)-over here .so what is it so hard to understand?and what "illegal " has to do with it?-i was making 2- different comments,thats all.

itaiprz1
22-02-08, 10:05
אם תסחור יעצרו אותך אם תיקח לשימוש אישי לא יעשו לך כלום.
כאילו יחרימו לך יקחו אותך לגמילה אבל לא מעבר הבעיה היא שמי שלוקח צריך כסף והוא מתחיל לימכור.

trx--->sus
22-02-08, 10:15
נתפסים מדבר כזה רק אם מישהו מלשין.....

SiX PACK
22-02-08, 14:42
איך הגעתם מהעלמת מיסים, לגנטיקה שלי..? :wacko:

jonathan
22-02-08, 15:55
איך הגעתם מהעלמת מיסים, לגנטיקה שלי..? :wacko:
איזה בוק אחד חשב שאלי אנה זכאי כמו שאתה קיבלת גנטיקה טובה ואתה לא אשם..
מבולבל?
גם אני.

yespocket
22-02-08, 16:01
או שמישהו מהמשטרה מכיר את אחד האתרים..
או שמישהו רואה שהועברו אליו מלא כסף שהוא לא דיווח ובדקו את זה

jonathan
22-02-08, 16:25
אתם יודעים שהגיוני שדרך הפורום גילו אותו?
בעבר מישהו הביא את האתר והייתה תגובה על זה שזה שלו..לכו תדעו איזה סמויים מסתובבים פה בפורום.

Yoggie
22-02-08, 17:27

המשלוחים שלו נתפסו הרבה פעמים בידי המכס ... הוא פשוט מגיע, מצהיר שזה לא שלו וזהו או משהו כזה. אבל מאותו רגע הוא נחשד כסוחר בחומרים ובטוח התנהלה נגדו חקירה סמויה עד שנאספו מספיק ראיות מפלילות. הכל זה משחקים של חתול ועכבר עקב מגבלות החוק.

maya
22-02-08, 21:17
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3510000,00.html