PDA

צפה בגרסא המלאה : לעשות פסיכומטרי? מה אתם אומרים..?

EyalHa
26-02-08, 14:46
אהלן, אני כיתה י"א עכשיו וכעיקרון תכננתי לעשות בקיץ פסיכומטרי בשביל להשאיר את אופציית העתודה שנה הבאה..
הציעו לי דרך הבית ספר לעשות קורס לפסיכומטרי (לחמן) שעולה כ1000 שקל..
אני מתלבט אם לעשות את הקורס הזה או לעשות קורס מחוץ לבית הספר (שעולה פי 6), מישהו התנסה עם קורסים שמועברים בבית ספר? זה אותה איכות מדריכים?
בשיקול שלי כסף ממש לא משתתף אז תתייחסו גם לזה..

bode
26-02-08, 14:56
אהלן, אני כיתה י"א עכשיו וכעיקרון תכננתי לעשות בקיץ פסיכומטרי בשביל להשאיר את אופציית העתודה שנה הבאה..
הציעו לי דרך הבית ספר לעשות קורס לפסיכומטרי (לחמן) שעולה כ1000 שקל..
אני מתלבט אם לעשות את הקורס הזה או לעשות קורס מחוץ לבית הספר (שעולה פי 6), מישהו התנסה עם קורסים שמועברים בבית ספר? זה אותה איכות מדריכים?
בשיקול שלי כסף ממש לא משתתף אז תתייחסו גם לזה..

מה הרקע שלך בלימודים [ כמה יחידות אתה מתמטיקה וכמה אנגלית?]
אתה מוכן להשקיע 5-6 שעות ביום במקרה הטוב?

Gootche
26-02-08, 15:05
הייתי בלחמן ואני מרוצה. תאכלס לפי דעתי זה פחות קשור למורה ולאיפה שאתה לומד אלא לכמה שאתה עצמך משקיע בזה

פינגווין
26-02-08, 15:08
יש לך מה להפסיד? לא
תעשה

bode
26-02-08, 15:09
יש לך מה להפסיד? לא
תעשה
צודק , תלך גם אם לא הצלחת רכשת ניסיון

EyalHa
26-02-08, 15:13
יש לך מה להפסיד? לא
תעשה

אממ זהו שאני רוצה להפסיד כמה שפחות אז כן אני יעשה פסיכומטרי, אבל איפה כדאי דרך הבי"ס או חיצוני..

לזה ששאל כמה יחידות בבי"ס אז 5 מתמטיקה ו5 אנגלית (גם 5 פיזיקה ואלקטרוניקה ומערכות מחשבים חח P: )

bode
26-02-08, 15:15
אממ זהו שאני רוצה להפסיד כמה שפחות אז כן אני יעשה פסיכומטרי, אבל איפה כדאי דרך הבי"ס או חיצוני..

לזה ששאל כמה יחידות בבי"ס אז 5 מתמטיקה ו5 אנגלית (גם 5 פיזיקה ואלקטרוניקה ומערכות מחשבים חח P: )
ציונים?
כי הלמידה שם משתנה , לא בהכרח אם תהיה 5 בהכל עם ציונים גבוהים אתה תפציץ בפסיכו' , אבל אין ספק שבפרקים לדוגמא באנגלית תצטרך ללמוד הרבה פחות ממי שנמצא ב3 יח"ל..
בקשר לאיפה ללמוד זה תלוי בכיתה , במידה ותיפול על כיתה שכולם עם פוטנציאל ל700 המורה תתאים את הלימדה שלה לכיתה אך יש סיכוי גדול שתיפול עם כיתה של ממוצעים , לכן אני ממליץ לך ללמוד בחיצוני שמה יש מיונים לדוגמא בקידום יש את מועדון 700 ..

EyalHa
26-02-08, 15:18
ציונים?
כי הלמידה שם משתנה , לא בהכרח אם תהיה 5 בהכל עם ציונים גבוהים אתה תפציץ בפסיכו' , אבל אין ספק שבפרקים לדוגמא באנגלית תצטרך ללמוד הרבה פחות ממי שנמצא ב3 יח"ל..

ציונים גבוהים יחסית.. (מתמטיקה פיזיקה אלק' סביב ה95-100, אנגלית קצת פחות), אבל זה לא אמור לשנות לא? כלומר הפסיכו זה לא שיטת חשיבה אחרת ובלה בלה בלה..?

bode
26-02-08, 15:20
ציונים גבוהים יחסית.. (מתמטיקה פיזיקה אלק' סביב ה95-100, אנגלית קצת פחות), אבל זה לא אמור לשנות לא? כלומר הפסיכו זה לא שיטת חשיבה אחרת ובלה בלה בלה..?
שיטת חשיבה שונה זה נכון , אבל ברוב המקרים עם התעסקת עם מספרים רוב חייך יהיה לך יותר קל לגשת לבעיות עם מספרים וכו'...
כך שאלה שאני זוכר .. זחל עולה בדקה 4 מדרגות ומחליק 2 , לאחר כמה דקות הזחל יגיע למדרגה ה-30? [תקציב לזה דקה]

EyalHa
26-02-08, 15:22
^^
אחלה, anyway איזה קורס כדאי לעשות?

bode
26-02-08, 15:23
בקשר לאיפה ללמוד זה תלוי בכיתה , במידה ותיפול על כיתה שכולם עם פוטנציאל ל700 המורה תתאים את הלימדה שלה לכיתה אך יש סיכוי גדול שתיפול עם כיתה של ממוצעים , לכן אני ממליץ לך ללמוד בחיצוני שמה יש מיונים לדוגמא בקידום יש את מועדון 700 .
בנוסף, זה לא הפורום המתאים לשאול את השאלה הזאתי , כנס לתפוז , לפורום פסיכומטרי תשאל שמה ותקבל את התשובה הרצויה

Jones
26-02-08, 21:15
אני לומד עכשיו בקידום 700 וואלה אחי אם יש לך יכולת מנטלית גבוהה ואתה טוב בכמותית ובאנגלית אז 'קידום 700 זה המקום..!

EyalHa
26-02-08, 21:20
אני רואה שיש באשדוד קידום אז זה יכול להיות רלוונטי עבורי..
רק איך אני יכול להיכנס ל"קידום 700", עוד לא עשיתי פסיכומטרי..

Jones
26-02-08, 21:27
אני רואה שיש באשדוד קידום אז זה יכול להיות רלוונטי עבורי..
רק איך אני יכול להיכנס ל"קידום 700", עוד לא עשיתי פסיכומטרי..
עושים לך מבחן בהתחלה כדי לבדוק עם איזה רמה אתה מגיע מהבית..אם אתה מביא אחוזים גבוההים אז אתה בקידום 700 אם לא גם קידום אישי כמעט באותו רמה.

EyalHa
26-02-08, 21:29
אחלה, אתה מאשדוד במקרה?

rrkk
26-02-08, 21:57
הקורסים המועברים בבית הספר מועברים על ידי חברה מסויימת לא על ידי מורי בית הספר
אם יש לך זמן ופניות אז תעשה. כל עוד זה לא ידפוק לך את הלימודים
(קח בחשבון שזה לוקח המון זמן. הרי המטרה שלך זה להוציא ציון גבוה. ואתה רוצה שישאר לך זמן גם לחברים לחדר כושר וכו..)
אין סיבה לשלם 6000 שח שאתה יכל לשלם "רק"1000
אני לא חושב שמצאת ברחוב 5000 שח
חוץ מזה שיש יתרון בללמוד לפסיכומטרי בתקופה הזו של התיכון כי אתה ב"שוונג" של למידה (זה בתנאי שאתה תלמיד שלומד...)

EyalHa
26-02-08, 22:02
^^
ההתלבטות שלי היא כבר לא אם אני אעשה או לא כי ברור לי כבר שאני אעשה בקיץ.. (הקורס אמור להיות באוגוסט ולגלוש לספטמבר.. אז הויתורים לא יהיו גדולים, ממלא אני מקדיש זמן ללימודים שלא קשורים לבית ספר אז אפשר מקסימום לוותר עליהם)
עכשיו ההתלבטות שלי אם כדאי לעשות דרך הבית ספר (כמובן שזה לא מורי בית הספר אלא כאמור מתרגלים של לחמן) או חיצוני.. ההתלבטות שלי נובעת מזה שכנראה לא תהיה חלוקה לרמות בבית הספר, ואני חושש שהמדריכים יהיו פחות מנוסים (כמו סטג' כזה.. בכל זאת לא סתם לוקחים 1000 שקל רק לא?)

rrkk
26-02-08, 22:05
^^
ההתלבטות שלי היא כבר לא אם אני אעשה או לא כי ברור לי כבר שאני אעשה בקיץ.. (הקורס אמור להיות באוגוסט ולגלוש לספטמבר.. אז הויתורים לא יהיו גדולים, ממלא אני מקדיש זמן ללימודים שלא קשורים לבית ספר אז אפשר מקסימום לוותר עליהם)
עכשיו ההתלבטות שלי אם כדאי לעשות דרך הבית ספר (כמובן שזה לא מורי בית הספר אלא כאמור מתרגלים של לחמן) או חיצוני.. ההתלבטות שלי נובעת מזה שכנראה לא תהיה חלוקה לרמות בבית הספר, ואני חושש שהמדריכים יהיו פחות מנוסים (כמו סטג' כזה.. בכל זאת לא סתם לוקחים 1000 שקל רק לא?)
מהנסיון שלי מדובר תמיד במדריכים טובים.
אבל נפילות תמיד יכולות להיות גם בקורסים שהם לא בביס
כעיקרון חברות הפסיכומטרי לוקחות תמיד מדריכים מעולים שקיבלו תוצאות מדהימות בפסיכומטרי
ואל תדאג הם לא מפסידים עליכם והמדריכים מקבלים בדכ את אותו שכר

Jones
26-02-08, 22:26
מהנסיון שלי מדובר תמיד במדריכים טובים.
אבל נפילות תמיד יכולות להיות גם בקורסים שהם לא בביס
כעיקרון חברות הפסיכומטרי לוקחות תמיד מדריכים מעולים שקיבלו תוצאות מדהימות בפסיכומטרי
ואל תדאג הם לא מפסידים עליכם והמדריכים מקבלים בדכ את אותו שכר
אם אתה עושה פסיכומטרי יענו לפעם אחת אז כדי שתעשה את זה טוב וכמו שצריך..אני ממליץ על קידום אישי למרות שהיא קשורה ללחמן(המדריכים עושים את הבטאג' שלהם בלחמן ועוברים לקידום).
בקיצור המצלחה חבוב..
ולא אני לא אשדודי אני תלאביבי..

DarkGulis
26-02-08, 22:37
^^
אחי מה הסוד שלך להצלחה,ציונים כאלה גבוהים ב5 יח' מתמטיקה אנגלית ופיסיקה? 95-100...?:unsure:

EyalHa
26-02-08, 22:44
לא סוד..
אוכל שינה ואימון..

P:
פשוט להקשיב בשיעור לא יותר מדי אבל הקשבה לייט.. תמיד לעשות שיעורים במקצועות ריאליים ואפשר להגיד שאני תמיד מגיע למבחנים מוכן (גם אם זה כרוך בחרישה אטומית, פשוט לכל מבחן אני מגיע שאני שולט פיקס בחומר לא משנה כמה השקעה זה דורש..)
תראה בשביל ציונים לאורך זמן צריך להשקיע אין ברירה, אם יש לך מטרה מסויימת נגיד יעד שהצבת לעצמך (נגיד ממוצע ציונים מסויים בשביל מטרה כלשהי), אין סיבה שלא תגיע אליה עם השקעה..

rrkk
26-02-08, 22:49
לא סוד..
אוכל שינה ואימון..

P:
פשוט להקשיב בשיעור לא יותר מדי אבל הקשבה לייט.. תמיד לעשות שיעורים במקצועות ריאליים ואפשר להגיד שאני תמיד מגיע למבחנים מוכן (גם אם זה כרוך בחרישה אטומית, פשוט לכל מבחן אני מגיע שאני שולט פיקס בחומר לא משנה כמה השקעה זה דורש..)
תראה בשביל ציונים לאורך זמן צריך להשקיע אין ברירה, אם יש לך מטרה מסויימת נגיד יעד שהצבת לעצמך (נגיד ממוצע ציונים מסויים בשביל מטרה כלשהי), אין סיבה שלא תגיע אליה עם השקעה..
כל הכבוד
הצלחה מגיעה רק עם השקעה (כל מי שמשקיע מרקיע...) כדאי לאמץ את הדרך הזו ללימודים לחדר כושר ובכלל

Yoggie
26-02-08, 23:19
נסיון תמיד מוסיף בפסיכומטרי, אם אתה יכול במחיר נמוך לעשות אז לך על זה. אולי יהיו לך הפתעות שיחסכו לך הרבה זמן אחרי הצבא.

בלי שום קשר אני מאוד ממליץ על יואל גבע , עשיתי שם קורס פעמיים (בראשון לא כל כך למדתי מסיבות אישיות) ובשניהם מאוד נהנתי והמורים מאוד מאוד מקצועיים, כולם בעלי נסיון של כמה שנים ממכונים אחרים בניהם גם קידום. יקרים אבל שווים את זה.

Avi
26-02-08, 23:39
אני בבית ספר הייתי על הפנים בבגרויות. עשיתי בלחמן את הקורס של החיילים (1500 שקל) וקיבלתי 660 שזה נחשב סבבה. אם הייתי עושה כל מה שהמדריך אמר לי הייתי מוציא הרבה יותר. בקיצור לחמן הכי מומלצים.

shahar-king
27-02-08, 00:42
תיראה אני עתודאי לפי דעתי קורס בבית ספר זה ממש לא קורס כמו בלחמן יואל גבע אבל זאתי רק דעתי

imported_NIR_B
27-02-08, 13:34

בונא אתה גהון

Logout
27-02-08, 14:27
בונא אתה גהון
גאון ניר..
גאון*...
:jockey: