PDA

צפה בגרסא המלאה : נפשונית חדר כושר על הפנים!

Night_Wolf
26-02-08, 20:36
כמה שהחדר כושר הזה מגעיל אתם לא מבינים אני חייב לפרוק את זה לפני שאני זורק תמחשב מהחלון מרוב עצבים!:diractor: :diractor: :diractor: :diractor:
:nono: :nono: :nono: :nono:
1.הקירור כבוי!אין מזגן..לא מפריע לי להיתאמן בלי מזגן תאמת ממש על הזין שלי!!אבל שיש מדריך בן 60 שאומר קר לי ושאני אומר 60 אני מתכוון לזה!!!ומדליק את החימום!!!זה מטורף כבר לא?!
2.אוירה של שחיפים ופרחות!לחדר כושר הזה מגיעה קבוע חבורה של חבר'ה צעירים כולם 20 קילו מקלות!וכל היום עסוקים להתאמן...כל להתאמן על שרירי הפה!!!מדברים בין סטים ועושים מנוחה של 10 דקות רבע שעה שצריך לבקש מהם בנימוס "זדיין מהמכשיר יאלה יאלה סע סע סע" כדי שהם יעופו משם!לפעמים לדפוק כאף כדי להראות שאתה רציני!
3.מוסיקה..אני לא אומר שצריך לשמוע בחדר כושר מזרחית ממש לא!אבל..לפחות לשים מוסיקה שתיתן קצב!למשל אני הייתי חולם על אמון אמארת' או דיסטורבד באימונים אבל זאת הבחירה שלי לאימונים בלבד!או מוסיקה שחורה או סתם היפ הופ או טראנס או משהו קצבי!
אבללללללללללללל בגלל שיש לנו מדריך :):):):):):) הומו ניטחן בשם שמואל המתחנגל!הוא שם לי באמצע החדר כושר בנוסף לחימום שהוא בטוב ליבו הדליק...RAY CHARLES מי לעזאזל שומע תמוסיקה הזאת באימונים מי?!?!איך אפשר להיתאמן אם כזה דבר ששר לך "שיר לילה טוב" באמצע הסקוואט?
4.פחדנים!אם יש משהו שאני שונא באנשים זה פחדנות אני לא סובללללללללללללל פחדנים ואנשים אם אופי של כוסיות דגש על גברים פחדנים זה דוחה אותי!!!אז אם אני בטעות מפיל משקולת בריצפה ולא תגידו איזה מבוגר..בחור צעיר בן 24 ניגש אלי ואומר לי "אתה מוכן לא לזרוק?!זה לא גן חיות פה ולא מר עולם!זה מפריע ומבהיל!" מה אני אמור לעשות?לפוצץ לו תצורא באמצע המכון ליד כולם או אחרי שהוא יוצא לפוצץ לו תצורא במגרש חניה פשוט קשה לי להחליט??!@#?!@#?
5.זקנות מסריחות סובלות מקור!אני פשוט לא יכול לסבול את העובדה שלחדר כושר מגיעות כל מיני מגעילות ומטומטמות שאני בכלל לא מסתכל לכיון שלהם!!!גם כי יש לי חברה:wub1: וגם כי הם דוחות רצח!:wacko:
שבאות למדריך ואומרות "קר לי בבקשה תכבה את המזגן" יבת אלף :):):):) מסריחה :):):):):):)?!?!?מה אנחנו ניראים לך פה???בבית הבראה??קר לך?שוואלה?סימי מעיל יזבל גם תורידי יותר מים ישמנה מזדיינת במקום לספר לעולם על כמה העוגה שהכנת דיאטטית וכמה שזללת אותה בפראות ואת לא מבינה למה את לא מרזה?!??@?@!2

לכל מי שחושב לעשות שם מנוי בעיקר לכל החולונים שפה!!!תיתרחקו ותירשמו לגו אקטיב או לחיטובים!:flowers:

Gangsta
26-02-08, 20:42
חחחחחחחחחחחחחחחח
בנאדם אתה לא רגוע בכלללללל חח
לא צריך לפוצץ כל אחד שרק זרק לך איזה מילה ועוד לא תגיד מילה רעה או משו..
אני מבקש תיהיה רגוע חח

Shauder
26-02-08, 20:44
חחחח הקטע של Ray Charles הרג אותי....

שחיפים לכל מכון יש...

tomerA
26-02-08, 20:49
תיקח אוזניות חחחח

Ido
26-02-08, 20:51
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרגת אותי סופית גלעד !!!!

Natanz
26-02-08, 20:53
באתי להתפוצץ בידיוק על המכון שלי אבל גלעד סיכם את זה, אמנם אני לא במצב של המכון שלו ( כן אני מבין שזה לא תורם גלעד, 3>) אבל פשוט נמאס מכול הזקנים המזויינים האלה ומכול האווירה של ספא.

NSH1
26-02-08, 20:55
חחח מסטול אתה..

אבל תביא להם מכות באמת, חבל לשמור בפנים

*DAVID*
26-02-08, 20:55
תישרוף את המכון ותירשם במקום אחר

TheGift
26-02-08, 20:56
שחיפים שבאים רק לדבר ולעבוד על חזה ויד קדמית או להרים 2וחצי קילו בבנט אובר רו ולהתלהב מהטכניקה זה מכה אחושרמוטה במכון שלי!!

צריך לעשות להם אזור מיוחד, למשל כמו שיש בבריכה מים רדודים לילדים קטנים שעושים פיפי במכנסיים כך צריך לעשות "אזור שחיפים שבאים לזיין את המוח" בכול מכון.

ZoonD
26-02-08, 21:01
פחחחחחח

אני במקומך באותו רגע קם והולך בעע

הלכתי "למכון" בכפר גלעדי ההיתי בצימר שם
גם כן צימר פחח
קיצר הלכתי ככה בסטייל נכנסתי , נפלו לי הבייצים לג'קוזי
דבר ראשון זה חדר כושר 5 מ' על 5 מ' אני לא צוחק
יש שם מולטי טריינר אחד
2 מדפים של דאמבלים עד 25 קילו בעעעעעעעעעעעעע
4 הליכונים , ומדריך מתחנגל , שמחלק מגבות

באתי עבדתי 2 דקות על הבייסיפס וברחתי משם זרקתי את המגבת על הרצפה
לא יכלתי ברחתי כל עוד נפשי בי ...
היום אני ידוע להעריך את המכון שלי

arbel2
26-02-08, 21:05
עם כמה שאני אוהב את ריי צ'ארלס ,ביום שמישהו ישים לי דיסק שלו באימון זה היום שאני אגלה עם פלטה של 20 קילו ממתכת יכולה להיות פריזבי יעיל.

The Iron Man
ככה היה במכון הקודם שהייתי
גועל נפש.
במקום מוזיקה היו שמים כל היום גלגל''צ, מלא זקנים, מאמן אהבל מציק וכאלה

Meir787
תכלס..

!Demon!
26-02-08, 21:08
מוכר חחח מה שעוד מעצבן אותי זה לשמוע אנשים שאומרים דברים מטומטמים כמו:כפיפות בטן בשיפוע שלילי עושה קרס ^_^

maorstyle
26-02-08, 21:21
תאמת המכון שלי מבחינתי מושלם.. לכל הבנות יש את האזור אירובי שלהם ומכון רק של בנות בתוך המכון עצמו חח

ולנו לגברים יש את האזור שלנו כל המשקל חופשי לומרות שגם שם יש את כל השחיפים אבל במינון נמוך כי הם הולכים לרוב למכשירים אז זה לא מפריע...

הבעיה היחידה שיש שם איזה מאמן מסריח בן :):):):) שיקבל סרטן שכל פעם שהוא רואה אותו הוא חייב להגיד איזה משהו...
פעם אחת עשיתי פולי עליון אם חגורת גב (כמו כל אימון) אז הוא רואה אותי ואומר לי כל המחקים מראים שחגורת גב בפולי עליון זה סתם ואתה שם את זה רק בשביל הפוזה
באותו רגע רציתי לזרוק לו דמבאל לפנים....

Blabla144
26-02-08, 21:24
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח
גלעד הרגתה אותי כם לי יש מאמן מבוגר אבל סוס:sbb4: סרגיי :):):):)

imported_NIR_B
26-02-08, 21:26
חאלס להיות ערס מעפן

arbel2
26-02-08, 21:43
תאמת המכון שלי מבחינתי מושלם.. לכל הבנות יש את האזור אירובי שלהם ומכון רק של בנות בתוך המכון עצמו חח

ולנו לגברים יש את האזור שלנו כל המשקל חופשי לומרות שגם שם יש את כל השחיפים אבל במינון נמוך כי הם הולכים לרוב למכשירים אז זה לא מפריע...

הבעיה היחידה שיש שם איזה מאמן מסריח בן :):):):) שיקבל סרטן שכל פעם שהוא רואה אותו הוא חייב להגיד איזה משהו...
פעם אחת עשיתי פולי עליון אם חגורת גב (כמו כל אימון) אז הוא רואה אותי ואומר לי כל המחקים מראים שחגורת גב בפולי עליון זה סתם ואתה שם את זה רק בשביל הפוזה

בשביל מה באמת פולי עליון עם חגורת גב ? :unsure:

yespocket
26-02-08, 21:43
4.פחדנים!אם יש משהו שאני שונא באנשים זה פחדנות אני לא סובללללללללללללל פחדנים ואנשים אם אופי של כוסיות דגש על גברים פחדנים זה דוחה אותי!!!אז אם אני בטעות מפיל משקולת בריצפה ולא תגידו איזה מבוגר..בחור צעיר בן 24 ניגש אלי ואומר לי "אתה מוכן לא לזרוק?!זה לא גן חיות פה ולא מר עולם!זה מפריע ומבהיל!" מה אני אמור לעשות?לפוצץ לו תצורא באמצע המכון ליד כולם או אחרי שהוא יוצא לפוצץ לו תצורא במגרש חניה פשוט קשה לי להחליט??!@#?!@#?

:flowers:

חחח אז למה אתה הולך לשם?
ותאמין לי יש יותר גרוע..

ב-4 הוא צודק, אבל אם קשה לך אל תתיחס אליו. בלי קשר לזה שהוא הומו.

maorstyle
26-02-08, 21:44
כיד לתמוך בגב ...בכל מקרה אני אוהב לעבוד אם חגורה ואם זה מפריע למישהו שיזדיין
(לא אישי לך ארבל)

Bullet
26-02-08, 21:45
יצאת טמבל... מי שם חגורת גב בפולי עליון? :laughing:
ההתנגדות מושכת אותך למעלה...

Gil-G
26-02-08, 21:48
בודיליין ירושלים בקניון מלחה החדר כושר הכי טוב בארץ
וואלה אין לי תלונה אחת
אני רואה פה מלא שמתלוננים על המדריכים ועל כל הקקה בחדר כושר שלהם
על בודיליין לא הייתה לי תלונה אחת.. וגם שהייתה תלונה על זה שמשלמים הרבה (2700 לשנה)
והתמורה לא כל כך תואמת.. אז עשו שיפוץ כללי (המחיר נשאר אותו דבר) ועכשיו זה אשכרה חדר כושר מושלם

maorstyle
26-02-08, 21:50
יצאת טמבל... מי שם חגורת גב בפולי עליון? :laughing:
ההתנגדות מושכת אותך למעלה...

זה לא העניין אחי זה יותר בשביל תמיכה בגב ומזה משנה בשביל מה .. אני מעדיף לשים וזהו למה זה כואב למישהו שאני שם קיצור עזבו...

Night_Wolf
26-02-08, 21:52
אלללה מהיום רק חדר כושר חיטובים חבר'ה!
חיט טפו על הנפשונית!!!
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

BodyKilo
26-02-08, 22:07
הכעס הזה גם יכול להיות חיובי, תוציא אותו באימונים על המשקולות ^^

בכל מקרה... חחח באמת נשמע סיוט שם.. שים זין אחי עזוב'תך, וההומו הבא שאומר לך "זה לא גן חיות פה ולא מר עולם" תפוס איתו איזה שיחה קטנה בצד, סדר איתי ת'עניינים... היד שלך לפי מה שראיתי יכולה להיות מאוד מאיימת חחח (:

hasman90
26-02-08, 22:07
בגלל זה החדרי כושר הכי טובים לבנאדם כמוך עם ניסיון + עצבים לשחרר זה רק הארדקור ברזלים :/

mishel27
26-02-08, 22:12
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח
גלעד הרגתה אותי כם לי יש מאמן מבוגר אבל סוס:sbb4: סרגיי :):):):)

באיזה מכון אתה?

גלעד , תביא איתך MP3 שים אוזניות ,תתרכז רק בעצמך תיהי אדיש.
מבין את התסכול תנסה לבדוק מכונים אחרים.

Gangsta
26-02-08, 22:18
זה לא העניין אחי זה יותר בשביל תמיכה בגב ומזה משנה בשביל מה .. אני מעדיף לשים וזהו למה זה כואב למישהו שאני שם קיצור עזבו...

חחח אבל אין מה לתמוךך אין שום לחץ על הגב תחתון
חח תחשוב קצת בהיגיון

sagi10
26-02-08, 22:19
וואלה פתחו חדר כושר חדש בטבריה "אולימפוס " ומנהל אותו אחלה בחור שקוראים לו ואדים .
בחור רציני אין מה להגיד!! שם מוזיקה טובה יודע לתת טיפים טובים ואחלה בנאדם בכללי !
יש שם הרבה מקום למשקלים חופשיים וגם דיי הרבה מכונות , באים לשם כמה אנשים רציניים , אבל הרוב שחיפים...לא שזה מפריע לי .

חדר כושר דלוקס !

!Demon!
26-02-08, 22:21
חחח אבל אין מה לתמוךך אין שום לחץ על הגב תחתון
חח תחשוב קצת בהיגיון
+1..להפך משחרר תגב התחתון כמו להיטלה על מתח..

arbel2
26-02-08, 22:22
באיזה מכון אתה?

גלעד , תביא איתך MP3 שים אוזניות ,תתרכז רק בעצמך תיהי אדיש.
מבין את התסכול תנסה לבדוק מכונים אחרים.

מחזק
סחב אותי במשך שנה וקצת במכון הקודם שלי ,והמכון ההוא היה בית אבות אמיתי.

Antonator1
26-02-08, 22:35
שאלה - מי חושב שהדבר הכי מעצבן שיש שאתה בא לעשות לחיצות כמו בן אדם, תמיד יש את המניאק שגם שוקל 2 קילוו וגם וגם מרים 2 קילו שבשום אופן לא מוכן לעבוד על הבנץ' עם אף אחד לסירוגין, משריין אותו לעצמו, וכשאתה שואל אותו כמה סטים נשאר לו הוא תמיד יענה לך שלא פחות מ - 5 ואחרי כל סט (שנמשך בלי להגזים משהו כמו 2 דקות לפחות) הוא הולך לי לטייל רבע שעה. כל זה נמשך עד שאתה מחליט לעבור כבר לתרגיל אחר.

Logout
26-02-08, 22:39
שאלה - מי חושב שהדבר הכי מעצבן שיש שאתה בא לעשות לחיצות כמו בן אדם, תמיד יש את המניאק שגם שוקל 2 קילוו וגם וגם מרים 2 קילו שבשום אופן לא מוכן לעבוד על הבנץ' עם אף אחד לסירוגין, משריין אותו לעצמו, וכשאתה שואל אותו כמה סטים נשאר לו הוא תמיד יענה לך שלא פחות מ - 5 ואחרי כל סט (שנמשך בלי להגזים משהו כמו 2 דקות לפחות) הוא הולך לי לטייל רבע שעה. כל זה נמשך עד שאתה מחליט לעבור כבר לתרגיל אחר.
תעיף אותו....מה זה הולך לטייל..
אם הוא הולך לכמה זמן ולא חוזר..תזיז ת'מגבת שלו ותתחיל ללחוץ..מה הוא יעשה?
ינשוף עליך?

toxicity
26-02-08, 22:45
קרה לי פעם באימון רגליים
סיימתי דדליפט ואני רואה ילד קטן עושה לחיצת רגליים, חיכתי יותר מ 5 דקות, פתאום אני שם לב הוא הולך לטייל ומשאיר תמגבת על המתקן. העפתי לו את המגבת, והוספתי עוד איזה 200 קילו על המתקן, בשביל שאחרי זה הוא לא יבכה לי עבדתי פה

Eskimo :-)
26-02-08, 22:45
לא אכפת לנו אבל עשית מהמאמן שלך מטומטם ובסוף מה שהוא אומר נכון
(בלי להעריך תמאמנים בארץ עדיין רובם מטומטמים)

Roei
26-02-08, 22:46
וואלה פתחו חדר כושר חדש בטבריה "אולימפוס " ומנהל אותו אחלה בחור שקוראים לו ואדים .
בחור רציני אין מה להגיד!! שם מוזיקה טובה יודע לתת טיפים טובים ואחלה בנאדם בכללי !
יש שם הרבה מקום למשקלים חופשיים וגם דיי הרבה מכונות , באים לשם כמה אנשים רציניים , אבל הרוב שחיפים...לא שזה מפריע לי .

חדר כושר דלוקס !
שוב עזבת את בית אייל?

Homie
27-02-08, 02:30
בשורה התחתונה, גלעד, כמו שנאמר על ידי הוויקינגים שציינת
Let Them Feel Your HATE

Night_Wolf
27-02-08, 02:39
ואה ואה קרו לי כמה מקרים כאלו!
כל פעם ראיון מקורי אחר!
א.פעם אחת לקחתי תמגבת שלו וזרקתי מהחלון של החדר כושר הבחור לא הבין איפה היא..
ב.פעם אחת איזה ילד אחד עשה את הטריק המעצבן הזה אז לקחתי תמגבת שלו ניגבתי תזיעה הייתי מצונן אז פיצצתי לו תמגבת נזלת ותקעתי עליה נוד:unsure:
ג.פעם אחת לקחתי לו את המגבת והבאתי לו מכות אם המגבת שלו (ברצינות לא בצחוק) וגירשתי אותו חחחחחחחחחחחחחחחחח:boxing:

ThaiB0X
27-02-08, 06:53
זה למה אני אוהב את הבארבל והפלאטות החלודות שלי :)
לא צריך להתעסק בקאקאמייקה כל האימון

*DAVID*
27-02-08, 08:54
מוכר חחח מה שעוד מעצבן אותי זה לשמוע אנשים שאומרים דברים מטומטמים כמו:כפיפות בטן בשיפוע שלילי עושה קרס ^_^
מה חחחחחח זה כבר מוגזם זה שיא הטיפשות:ohmy:

MagneZium
27-02-08, 10:25
ואייייייייייי כמה שאני מבין אותךך במכון הקודם שלי סטודי טל איזה מכון מסריח אלוהים ישמור בעל בית כזה קמצן לא ראיתי בחיים מוזיקה של זקנים אתה בא למכון כולך באטרף לאימון אתה נכנס בסוף רואה איזה ילד בן 13 שנרדם לך על הפולי נזלת באף מאז שאני בגו אקטיב חברהה השתניתי פלאיםם אתם לא מבינים בכלל אנשים שהיו מתאמנים איתי במכון הקודם וראו אותי היו בשוק
אתה נכנס יש לך מדריכים איכותיים רובם כבר חברים שלך ציוד אימונים איכותי ספות בלי סוף
רמקולים כמו של המועדונים עם בסים ענקיים בכול פינה פול וולאים טראנסים עצבניים וכמובן אין לו מקררים בלי סוףף שאתה רואה אותם מתאמנים אתה לא יכול להרשות לעצמך לשחק בקקי

maorstyle
27-02-08, 13:12
לא אכפת לנו אבל עשית מהמאמן שלך מטומטם ובסוף מה שהוא אומר נכון
(בלי להעריך תמאמנים בארץ עדיין רובם מטומטמים)

כן אז בוא אני יגיד לך משהו .. עזוב רגע את הפולי עליון נניח שאני אוהב לעבוד שם אם חגורה (העדפה שלי)
אבל אותו מאמן אומר לחבר שלי את אותו הדבר שהוא עשה סקוואט מה תגיד על זה...

Bodybuilder
27-02-08, 13:34
כן אז בוא אני יגיד לך משהו .. עזוב רגע את הפולי עליון נניח שאני אוהב לעבוד שם אם חגורה (העדפה שלי)
אבל אותו מאמן אומר לחבר שלי את אותו הדבר שהוא עשה סקוואט מה תגיד על זה...

יש לך טענה אחרת נגד המאמן ? לא צריך לשים חגורה בסקוואט,רק כשמבצעים סט מאוד כבד !
המאמן חושב בדיוק כמוני חחח

וגלעד תיהיה יותר רגוע אחי חחח,אין טעם להיתוכח איתם,הדבר הכי נכון לעשות זה לחפש מכון נורמלי :(
כשאני היתי מתאמן ב לייף&פיטנס נהריה,גם אני היתי סובל,זה לא יאומן כמה כוסיות(בחורים שחיפים שכול היום מדברים על איך עבר היום,או באיזה מועדון הם חגגו את היומולדת של חבר ההומו שלהם,כמה כול אחד שתה וכו' ועוד מלא סיפורים מפגרים מהתחת וכול זה בזמן שהם יושבים על ספסל חזה או לחיצת כתפיים)
וגם אני כשהיתי זורק משקולות על הרצפה,כולם היו מסתכלים עליי כאילו עשיתי משהו חריג יוצא דופן שעסור לעשות,מאמנים היו מזינים לי במח,היו אומרים להיתאמן בצורה יותר רגועה וכו' - בקיצור פשוט סיוט !:shok1:

בחיים אני לא חוזר לשם:no:

sagi10
27-02-08, 13:48
שוב עזבת את בית אייל?
עדיין לא , בתהליך .

V.G
27-02-08, 14:08
אגן מצב קשה D: (אני מת פה)
אחי נראה לי שאתה צריך לעשות אחד משניים
או להחליף מכון או לבנות לעצמך מכון כושר פרטי וזהו...

נראה לי שהזרקת יותר מדי טוסט' ואתה לא רגוע עכשיו

maradona
27-02-08, 15:25
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קרעת אותי!!!!!!!!!!!!
במיוחד בשורה האחרונה עם הזקנות,פשוט חריף

Shirel
27-02-08, 18:32
יש לך טענה אחרת נגד המאמן ? לא צריך לשים חגורה בסקוואט,רק כשמבצעים סט מאוד כבד !

וגלעד תיהיה יותר רגוע אחי חחח,אין טעם להיתוכח איתם,הדבר הכי נכון לעשות זה לחפש מכון נורמלי :(
כשאני היתי מתאמן ב לייף&פיטנס נהריה,גם אני היתי סובל,זה לא יאומן כמה כוסיות(בחורים שחיפים שכול היום מדברים על איך עבר היום,או באיזה מועדון הם חגגו את היומולדת של חבר ההומו שלהם,כמה כול אחד שתה וכו' ועוד מלא סיפורים מפגרים מהתחת וכול זה בזמן שהם יושבים על ספסל חזה או לחיצת כתפיים)
וגם אני כשהיתי זורק משקולות על הרצפה,כולם היו מסתכלים עליי כאילו עשיתי משהו חריג יוצא דופן שעסור לעשות,מאמנים היו מזינים לי במח,היו אומרים להיתאמן בצורה יותר רגועה וכו' - בקיצור פשוט סיוט !:shok1:

איפה אתה עכשיו?

27-02-08, 18:37

חחחחח הזכרת לי סיפור ואין לך מושג כמה זה נכון לגבי מה שאמרת לגבי זריקת משקולת
חחח המדריך האשכנזי הזה כזה בא אלי אחרי זרקתי תמשקולת אל תזרוק עוד פעם תמשקולות הם ישברו בסוף חחח ועוד הוא אומר לי אם אתה מסוגל להרים אותם תחזיר אותם כמו שצריך הוא לא מבין שזה בשביל האווירה כזה שאת זורק משקולת

27-02-08, 18:43
חחח אתה יודע מה אני עושה לאלו בזמן שהם הולכים לטייל אני זורק להם תמגבת ואז אין לו ברירה אלא לעשות איתי סטס סט ואז אני מספיק לסיים את הכול בזמן המנוחה שלו

עריכה : ראיתי את ההודע של גלעד חח והשתנתי מצחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחח עלק זורק לו תמגבת מהחלון חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה חזק זה חחח ועלק מרביץ לו אם המגבת חחחחח אני מתאר אותך רודף אאחריו עם המגבת ומצליף בווו חחח והוא רת להלשין למאמןחחחחחחחחחחחחחחחחח

yonip
27-02-08, 18:53

חחחחחחחחחח מי זה ואדים אחי ? ואדים הכי מציק
באימון לפני איזה 3 שבועות בסוף מאסה אימון אחרון לפני חיטוב אני עשיתי אימון ממש ממש חזק
26 קילו דאמבלים חזה עליון (חח לא הרבה אבל מה לעשות) סט שמיני ומפיל נגמר לי הכוח והואדים הזה אומר למישהו אחר "כל אחד פה מתכונן לאולימפיה" "ילדים דופקים תעצמות שלהם"
יש עוד אחד זה עוד השיער המכוער .. הוא גדול אבל מציקקקק (שיער שחור ליפה כזה..) הוא חושב שהוא יודע הכל והוא אחד הטמבלים הוא אומר לי שעדיף אוכל טבעי לא אבקות :mellow:
אנדרי הזה אחד התותחים

maorstyle
27-02-08, 18:58
חחחחחחחחחח מי זה ואדים אחי ? ואדים הכי מציק
באימון לפני איזה 3 שבועות בסוף מאסה אימון אחרון לפני חיטוב אני עשיתי אימון ממש ממש חזק
26 קילו דאמבלים חזה עליון (חח לא הרבה אבל מה לעשות) סט שמיני ומפיל נגמר לי הכוח והואדים הזה אומר למישהו אחר "כל אחד פה מתכונן לאולימפיה" "ילדים דופקים תעצמות שלהם"
יש עוד אחד זה עוד השיער המכוער .. הוא גדול אבל מציקקקק (שיער שחור ליפה כזה..) הוא חושב שהוא יודע הכל והוא אחד הטמבלים הוא אומר לי שעדיף אוכל טבעי לא אבקות :mellow:
אנדרי הזה אחד התותחים

כן ואדים הבן :):):):) הזה.. מחליקה לך המגבת מהיד והוא צועק עליך כוסאמא שלו

save_us_Y2J
27-02-08, 21:55
גלעד תלמד משפט סיני חכם ועתיק: "יותר שחיפים יותר טוב בשבילך!!!"

Mr.Bazooka
27-02-08, 22:58
לא מבין מה אתם עושים עניין..
אני במכון שאנימתאמן יש שם גורילות שאני לא יודע איך הטבע יצר רוסים מגודלים
חבל על הזמן..יש איזה אחד אפשר לגדל עיר על הבייספס שלו ממש מטורף..
והוא סבבה עם כולם צוחק עם כולם ואני יחסית לגורילות ששם אני נחשב שם צוציק והוא מדבר לעניין ובחור ממש נחמד.

לקחתם קשה את עניין "בוא נרביץ לשחיפים" חאלס צאו מזה.
תתאמנו בכיף שלכם מה אין לכם מה לשעות בחיים אז אתם מתעללים בשחיפים..
תאכלו תתאמנו חזק במכון ותלכו הביתה.
אגב אני שמח להגיד שבשבועיים שלוש שאני מתאמן היד האחורית שלי שהייתה חלשה ביותר התפתחה פלאים

Ido
27-02-08, 23:31
לא מבין מה אתם עושים עניין..
אני במכון שאנימתאמן יש שם גורילות שאני לא יודע איך הטבע יצר רוסים מגודלים
חבל על הזמן..יש איזה אחד אפשר לגדל עיר על הבייספס שלו ממש מטורף..
והוא סבבה עם כולם צוחק עם כולם ואני יחסית לגורילות ששם אני נחשב שם צוציק והוא מדבר לעניין ובחור ממש נחמד.

לקחתם קשה את עניין "בוא נרביץ לשחיפים" חאלס צאו מזה.
תתאמנו בכיף שלכם מה אין לכם מה לשעות בחיים אז אתם מתעללים בשחיפים..
תאכלו תתאמנו חזק במכון ותלכו הביתה.
אגב אני שמח להגיד שבשבועיים שלוש שאני מתאמן היד האחורית שלי שהייתה חלשה ביותר התפתחה פלאים

התחלת להזריק יא פושע?

Mr.Bazooka
27-02-08, 23:34
התחלת להזריק יא פושע?
בזוקה לא מספר את סודותיו.:book: