PDA

צפה בגרסא המלאה : מוזיקאים - להתאגד!

Antonator1
29-02-08, 21:23
בזמן האחרון ממש נמאס לי מהגרוטאה (יחסית) שניגנתי עליה עד עכשיו, אז ככל הנראה בחודש הקרוב אני קונה גיטרה חדשה.

עכשיו, בקנייה הראשונה עשיתי הרבה טעויות. הטעות הכי כללית וגדולה שעשיתי זה לקנות סטראט. אז לא הבנתי Jackshit בגיטרות וקניתי סטראט רק בגלל שהיו הכי פחות פגמים במראה שלו. אבל עכשיו זה פשוט ברור שזה סתם היה אידיוטיזם של חוסר נסיון. באיבנזים לא אהבתי שהפיקאפים ככה, בגיבסון לא אהבתי שהגוף ככה וכו... מה שדפוק זה שסגנון הנגינה שלי זה לא סטראט. לא הבנתי אז מה זה האמבקרים, מה זה נק-ת'רו, מה זה פלויד רוז וכו... אחר כך גיליתי שאלו דברים שיכלו מאד לעזור לי (הפלויד רוז לא חובה). פשוט לא ידעתי שיש גיטרות שונות שמתאימות לדברים שונים. ארבעת החברות האהובות עליי כרגע הן כמובן:

BC Rich
Jackson/Charvel
ESP/LTD
Dean

מישהו יודע האם כל החברות האלה נמכרות בארץ? ESP וג'קסון אני יודע שכן, אבל לריץ' יש את הגיטרות הכי קטלניות בעולם ודין פשוט הפכו לאימפריה לאחרונה. הקטע הוא שיש גם חברות כמו Cort שמבחינת בנייה ואביזרים גם מתאימות. איבנז משום מה לא מצלצלים לי...

אני רוצה ללכת על משהו בסגנון ג'קסון סולואיסט\דינקי או הדגמים הבסיסיים יותר של ESP.

גיבסון אני לא רוצה בין השאר גם בגלל הנוחות והבנייה וגם בגלל שזה כמו לנגן על בלוק בטון.

Coleman
29-02-08, 21:41
Dean עוד לא ראיתי בארץ...כל השאר כן...אני הייתי ממליץ לך ללכת על ג'קסון בגלל הגיוון בסאונד...
Bc Rich וesp מאוד מקובעות על גוון סאונד שמתאים למטאל והקלינים שלהם ממש חרא...אם אתה רוצה למכור את הפנדר שלך אז תקנה ג'קסון...

Antonator1
29-02-08, 21:49
תאכלס גם קלין טוב זה די חשוב לי. למרות שאני מנגן בעיקר ליד שמתאים למטאל, אני אוהב לעשות אותו הרבה בקלין. הקטע הוא שקלין טוב זה הרבה פחות נדיר. כמעט לכל גיטרה יש קלין נסבל בהחלט אם אני לא טועה. בגיין הרבה נשמעות כמו איזה טרקטור...

Danzig
29-02-08, 21:56
בזמן האחרון ממש נמאס לי מהגרוטאה (יחסית) שניגנתי עליה עד עכשיו, אז ככל הנראה בחודש הקרוב אני קונה גיטרה חדשה.

עכשיו, בקנייה הראשונה עשיתי הרבה טעויות. הטעות הכי כללית וגדולה שעשיתי זה לקנות סטראט. אז לא הבנתי Jackshit בגיטרות וקניתי סטראט רק בגלל שהיו הכי פחות פגמים במראה שלו. אבל עכשיו זה פשוט ברור שזה סתם היה אידיוטיזם של חוסר נסיון. באיבנזים לא אהבתי שהפיקאפים ככה, בגיבסון לא אהבתי שהגוף ככה וכו... מה שדפוק זה שסגנון הנגינה שלי זה לא סטראט. לא הבנתי אז מה זה האמבקרים, מה זה נק-ת'רו, מה זה פלויד רוז וכו... אחר כך גיליתי שאלו דברים שיכלו מאד לעזור לי (הפלויד רוז לא חובה). פשוט לא ידעתי שיש גיטרות שונות שמתאימות לדברים שונים. ארבעת החברות האהובות עליי כרגע הן כמובן:

BC Rich
Jackson/Charvel
ESP/LTD
Dean

מישהו יודע האם כל החברות האלה נמכרות בארץ? ESP וג'קסון אני יודע שכן, אבל לריץ' יש את הגיטרות הכי קטלניות בעולם ודין פשוט הפכו לאימפריה לאחרונה. הקטע הוא שיש גם חברות כמו Cort שמבחינת בנייה ואביזרים גם מתאימות. איבנז משום מה לא מצלצלים לי...

אני רוצה ללכת על משהו בסגנון ג'קסון סולואיסט\דינקי או הדגמים הבסיסיים יותר של ESP.

גיבסון אני לא רוצה בין השאר גם בגלל הנוחות והבנייה וגם בגלל שזה כמו לנגן על בלוק בטון.

אוי אנטון כמה שאתה צעיר.
טעות גדולה לקנות סטראט? איזה סטראט לעזאזל קנית? יפנית?
סטראט זה אולי הגיטרה שנחשבת מאז ומתמיד מתאימה לכל דבר, קלין מצויין, סאונד פאנקי שצריך, עם דיסטורשיין נותנת סאונד חם סוף הדרך, בקיצור מבחינה פרקטית (ולא רק פרקטית, 100 בחינות) היא הכי מתאימה.

עכשיו לשאלה שלך, תראה, אם אתה בן אדם שמנגן אך ורק מטאל (אני פחות או יותר יודע גם על איזה סגנונות מדובר) הגיטרות שציינת יבואו לך בול, לDEAN יש קלין על הפנים, דיסטורשיין כבד אך גם לא הטעם שלי, איבנז בכל אופן (לא הדגמים הזולים המחורבנים) נשמעת טוב מאוד בדיסטורשייןן וגם קלין אפשרי שיהיה נחמד+. (כמובן אי אפשר להשוות עם פנדר ומעלה)
ESP אחלה גיטרה, הבעיה היחידה היא הESP בארץ - רובן הדגמים הפשוטים יותר, די קשה למצוא ESP מצויינת כמו שאתה שומע בחו"ל, עדיין אפשרי.
BC Rich? יד שנייה ראיתי אני זוכר בזמנו (לפני שנתיים שלוש) מודעות באינטרנט, ממש גיטרה עם כל השפיצים וכו', לא הכי אוהב אותה אבל אם זה מה שאתה דלוק עליו לך על זה.

Antonator1
29-02-08, 22:14
אצל בי סי ריץ' אני יותר אוהב את המראה של הדגמים Mockingbird ו - Bich. לא נראה חא שבאמת אני אחשוב אפילו על לקנות בי סי ריץ' על פני ג'קסון למשל.

לא יודע מה איתך, מבחינת נוחות, הסטראט זה הדבר הכי פחות נוח שניגנתי עליו (לא שניגנתי על כל גיטרה בעולם, אבל על מספיק). עם ESP וג'קסון אני מרגיש כאילו הן חלק ממני. גם איבנז לא רעות בכלל מבחינת ההרגשה. המבנה שלהן מתאים יותר לשרדינג בשריגים הגבוהים.

Danzig
29-02-08, 23:15
לי מאז ומתמיד יש סטראט אמריקאית (95' אם תמתעניין), גיטרה פשוט חבל על הזמן, וניגנתי על מלא גיטרות בחיים, ביניהן גיבסונים למיניהם איבנזים ועוד כל מיני.
בכל אופן, הכל תלוי בתקציב.

sixpounder
01-03-08, 02:29
Esp Ec-50!
זהו.

Antonator1
01-03-08, 03:50
Esp Ec-50!
זהו.
הצורה לא מי יודע מה... אני הולך 85% על צורה רגילה (כמו נגיד סולואיסט של ג'קסון) ואולי אני אלך על קלי או וי של ג'קסון...