PDA

צפה בגרסא המלאה : מרץ 08 להתפקד

ZivX
02-03-08, 12:19
יש פה מתגיסי מרץ 08? או שכולם פה ג'ובניקים?
אם כן לאן ומתי ובכלל כמה מילים

eminemfan
02-03-08, 12:21
אוי אוי איזה צעירים אני מרץ 03'

Yoggie
02-03-08, 12:31
אוי אוי איזה צעירים אני מרץ 03'

אוי אוי צעיר...

eminemfan
02-03-08, 12:36
אוי אוי צעיר...
תמיד יש מישהו יותר פז"מ.אתה?

סוליקו
02-03-08, 13:16
מרץ 08 זה למודיעין השדה ....אז בהצלחה לכולם

Homie
02-03-08, 13:16
יש פה מתגיסי מרץ 08? או שכולם פה ג'ובניקים?
אם כן לאן ומתי ובכלל כמה מילים

חח מה קשור?
בכל חודש יש גיוסי ג'ובניקים..
אני מתגייס בעוד 3 ימים 5.3
מדריך מדריכי קרב מגע לאשכים :sbb4:

!Demon!
02-03-08, 15:31
מרץ 08 זה למודיעין השדה ....אז בהצלחה לכולם

ממש לא...יש הרבה גיוסים במרץ ביניהם כם גבעתי וקל"ץ ועוד הרבה..זה דומה לגיוסים בנובמבר ואוגוסט..

Danzig
02-03-08, 15:32
27 למרץ

סוליקו
02-03-08, 15:38
ממש לא...יש הרבה גיוסים במרץ ביניהם כם גבעתי וקל"ץ ועוד הרבה..זה דומה לגיוסים בנובמבר ואוגוסט..

אח שלי ...תמיד יש גיוס לשני מקומות שונים
בנוב' זה יצא מוד"ש עם גבעתי

ואל תגיד לי לא אם אתה לא יודע ..הרגע פינינו את הפלוגה שלנו לטירונים חדשים שאמורים להגיע במרץ08

Danzig
02-03-08, 15:42

ואל תגיד לי לא אם אתה לא יודע ..הרגע פינינו את הפלוגה שלנו לטירונים חדשים שאמורים להגיע במרץ08

אתה טועה, במרץ יש טונה של גיוסים, מה18-22 או 23 זה קרבי יחידות שדה בעיקר, אחרי זה ג'ובניקים וכו'.
כמובן שגם מודיעין שדה יש שם אם לזה התכוונת.

!Demon!
02-03-08, 15:53

תאמין לי שאני יודע..לא אמרתי גם שאין גיוס למוד"ש...
אני אומר שבמרץ יש גיוס כמעט לכל היחידת ..ישנם 3 חודשים שיש בהם עומס גיוסים:אוגוסט, מרץ ונובמבר

!Demon!
02-03-08, 15:54
אתה טועה, במרץ יש טונה של גיוסים, מה18-22 או 23 זה קרבי יחידות שדה בעיקר, אחרי זה ג'ובניקים וכו'.

גובניקים מתגייסים לפני הקרביים, קל"ץ לפחות

Danzig
02-03-08, 16:14
לא הפעם
כל"ץ*

!Demon!
02-03-08, 16:22
לא הפעם
כל"ץ*
איך אתה יודע שלא?הם צריכים להתגייס כדי להיות מסופחים לבקום 3 שבועות..

AB6Killer
02-03-08, 18:53
פשש חשבתי שהתגייסת מזמן בגלל זה לא רואים אותך פה ולא שומעים!..
מה עם זה איזה תמונה ככה ????הרבה זמן לא שמענו וראינו ממך...

Gil-G
02-03-08, 19:07
1.4...

The Sun
02-03-08, 19:53
אוי ואבוי..
אוג 6'

AB6Killer
02-03-08, 20:19
06 כבוד

HotChizzy
02-03-08, 21:15
לא הפעם
כל"ץ*
ג'ובניקים מתגייסים לפני ה16.03, שזה גיוס גולני, הראשון בגיוסים של יחידות השדה החודש..

ZlaTaN
02-03-08, 22:02
אני מתגייס למוד"ש

סוליקו
02-03-08, 23:55

אח שלי ..אני במודיעין שדה ועכשיו פינינו תפלוגה למה אמרו לנו שבדוק מגיעים טירונים חדשים במרץ 08 .
הקיצר אין לי כוח נחכה ונראה

ZivX
03-03-08, 00:29
פשש חשבתי שהתגייסת מזמן בגלל זה לא רואים אותך פה ולא שומעים!..
מה עם זה איזה תמונה ככה ????הרבה זמן לא שמענו וראינו ממך...

איזה גבר, אתה זוכר אותי :laughing:
הייתי בטוח שגובניקים זה אפריל והלאה.. כמו שאני הייתי לא מזמן
אני בן יחיד והכל אבל בסופו של דבר הבנתי מה הדבר הנכון לעשות..
אני הולך לנח"ל ואין שום אפשרות חוץ מפלס"ר

אחי בקשר לתמונה חח.. אני כבר כל כך הרבה זמן לא בתחום.. עזבי את זה לפני שנה בערך
הבנתי שזה ספורט אובססיבי שבחיים לא מגיעים איתו לסיפוק.. זאת באמת תחרות יופי..

תותח אתה אני עוקב אחרי ההודעות שלך

Mr.Bazooka
03-03-08, 00:38
הלו הלו הלו הלו גם אני זוכר אותך אתה כל כך עתיק למשתמש שלך יש ריח של נפתלין.

Gangsta
03-03-08, 01:04
מה פתאום ג'ובניקים זה לפני הקרבי של מרץ וגם קצת אחרי מרץ באפריל
10/3/2008: כלל צה"לי, חיל האוויר
11/3/2008: כלל צה"לי
12/3/2008: חיל המודיעין

אני חיל האויר 3\10
זה בעצם 3\9 ככה כתוב בצו גיוס..

Eagle
03-03-08, 13:03
משמר הגבול

zidan
03-03-08, 15:51
איזה גבר, אתה זוכר אותי :laughing:
הייתי בטוח שגובניקים זה אפריל והלאה.. כמו שאני הייתי לא מזמן
אני בן יחיד והכל אבל בסופו של דבר הבנתי מה הדבר הנכון לעשות..
אני הולך לנח"ל ואין שום אפשרות חוץ מפלס"ר

אחי בקשר לתמונה חח.. אני כבר כל כך הרבה זמן לא בתחום.. עזבי את זה לפני שנה בערך
הבנתי שזה ספורט אובססיבי שבחיים לא מגיעים איתו לסיפוק.. זאת באמת תחרות יופי..

תותח אתה אני עוקב אחרי ההודעות שלך

אולי ניתראה,אני גם עושה "גיוס" חדש,אחרי 3 חודשים בצבא אני מקווה לעבור בעזרת ה לקרבי,יום חמישי יש לי קמ"ט לוחמה ואני מבקש ממנו נח"ל. אז ניתראה בתל-ערד אחי..

ZivX
03-03-08, 19:19
ואלה בזוקה יא כריש חח

מקוה לראות אותך בנח"ל אחי!

ומסר לכולם, תעשו צבא תלכו לקרבי!!!

BBoyabon
03-03-08, 19:21
אני גם מיתגייס לנח "ל ....

סוליקו
03-03-08, 19:40
ואלה בזוקה יא כריש חח

מקוה לראות אותך בנח"ל אחי!

ומסר לכולם, תעשו צבא תלכו לקרבי!!!

טוב לראות שלא רק אני מוותר על התחום והולך לקרבי חח

AB6Killer
03-03-08, 20:24
תאמין לי אפילו עם הייתי מר עולם (אממממממ.....מממממ) והייתי צריך לוותר בכדאי ללכת לקרבי הייתי עושה את זה בלי היסוס .
דוגמא טובה ניתן לכם ,אני הייתי צריך להיות האמא של הגו'בניקים עקב בעיות חמורות רפואיות של חברי המשפחה שלי ואני הלכתי לקרבי כמו גדול וטוחן את הנשמה שם ...
עם אני יכול כל אחד יכולה ..ואני לא אפרט את כל הדברים שאתה מקבל מקרבי ,כן כן יש הרבה מי זה!

*זיו חבל לי לשמוע ממך את זה ..אני עוד זוכר כמה תמונות מהפורום השחור שפירסמת על הציוד שהתאמנת בבית ....אני גם זוכר שהיו לך וואחד רגלים עצבניות!
אני עכשיו בדיוק מנסה בקושי להתאמן בבית לאחר ששנה וחצי לא נגעתי בברזילים וירדתי איזה 10 ק"ג...
למרות שאני לא ממש מצליח עקב שאני חוזר הביתה כל יום באיזה 7 בלאט בערב.

Danielllo
03-03-08, 20:28
תגידו לי... אני שואל עכשיו בשיא הרצינות וסליחה על הבורות כן? אבל איך זה שאתם יודעים מה כל תאריך ותאריך מסמן איך אתם יודעים למשל שה11/3 זה כלל צה''לי? אם זה קרבי? אם זה צנחנים? מאיפה לעזאזאל המידע הזה? אני שואל ברצינות

zidan
03-03-08, 20:35
בעיקרון כאילו יודעים שמרץ/נוב/אוג זה קרבי וכו',ומידע יותר ספציפי יש אנשים שיודעים מכל מיני אנשים מהמערכת שמספרים להם,והיום רוב המידע לקוח מאתרים כמו "יחידה" ו"שבוז" שיש שם אנשים עם קשרים שמספקים תאריכים ,ומה כל תאריך אומר.

Gil-G
03-03-08, 20:41
תגידו לי... אני שואל עכשיו בשיא הרצינות וסליחה על הבורות כן? אבל איך זה שאתם יודעים מה כל תאריך ותאריך מסמן איך אתם יודעים למשל שה11/3 זה כלל צה''לי? אם זה קרבי? אם זה צנחנים? מאיפה לעזאזאל המידע הזה? אני שואל ברצינות

http://www.yehida.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=23344&sid=f56b35874070d7286e1bdacc5d6323d6

כאן

ZivX
04-03-08, 19:46
תאמין לי אפילו עם הייתי מר עולם (אממממממ.....מממממ) והייתי צריך לוותר בכדאי ללכת לקרבי הייתי עושה את זה בלי היסוס .
דוגמא טובה ניתן לכם ,אני הייתי צריך להיות האמא של הגו'בניקים עקב בעיות חמורות רפואיות של חברי המשפחה שלי ואני הלכתי לקרבי כמו גדול וטוחן את הנשמה שם ...
עם אני יכול כל אחד יכולה ..ואני לא אפרט את כל הדברים שאתה מקבל מקרבי ,כן כן יש הרבה מי זה!

*זיו חבל לי לשמוע ממך את זה ..אני עוד זוכר כמה תמונות מהפורום השחור שפירסמת על הציוד שהתאמנת בבית ....אני גם זוכר שהיו לך וואחד רגלים עצבניות!
אני עכשיו בדיוק מנסה בקושי להתאמן בבית לאחר ששנה וחצי לא נגעתי בברזילים וירדתי איזה 10 ק"ג...
למרות שאני לא ממש מצליח עקב שאני חוזר הביתה כל יום באיזה 7 בלאט בערב.

חח תודה אחי.. שמע אני חושב שעדיף להיות גורילה "של צבא"
מכיר תאנשים האלה בקרבי שאין להם אולי חיטובים כמו בתחום הזה אבל הם קרנפים והיד שלך נישברת מהלחיצת יד שלהם? כזה אני רוצה להיות
אגב איפה אתה משרת?

סוליקו כל הכבוד

Danielllo
04-03-08, 19:53
http://www.yehida.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=23344&sid=f56b35874070d7286e1bdacc5d6323d6

כאן

תודה אחי ענית לי על השאלה

AB6Killer
04-03-08, 21:22
חטיבת כפיר(900 לשעבר) גדוד לביא(96)..

מכיר מכיר..

zidan
04-03-08, 23:49
חטיבת כפיר(900 לשעבר) גדוד לביא(96)..

מכיר מכיר..

אחי אני גם מורעל,ואני עובר לקרבי אחרי כמה חודשים שאני כבר בצבא,לא ממש אכפת לי מה שאומרים,שלא שווה לשרת בשביל המדינה ושהמדינה נותנת זין בסוף לחיילים,אני חושב שצריך לשרת את המדינה ולא את הממשלה,כי לא משנה איזה ממשלה תהיה תמיד יתקפו אותנו ואנחנו נצטרך לשמור על עצמנו,אז כל אחד צריך לתת 3 שנים ולהגן על האחים הקטנים שלו..

עכשיו סתם בשביל הסקרנות,איזה דברים קרבי נותן לך? (לא רק מהבחינה הפיזית,יענו גם מבחינת אישיות והכל)

ועוד שאלה אחי,לפי מה שהבנתי רוב הטירונויות היציאות הם שבת 1 ל 2 ,ופעם אחת סוגרים 21.
איך היציאות אחרי הטירונות והאימון מתקדם?
בתכלס אפשר להיות בקשר עם בחורה בזמן שמשרתים בקרבי?

SecretGod
05-03-08, 00:04
מי שמתגייס ב 5 למרץ שזה בעצם היום...הוא מסכן זה גיוס עזר לגיוס הולכים להיות סנג'רים חודש שלם בבקו"ם.

Mr.Bazooka
05-03-08, 00:07
אחי אני גם מורעל,ואני עובר לקרבי אחרי כמה חודשים שאני כבר בצבא,לא ממש אכפת לי מה שאומרים,שלא שווה לשרת בשביל המדינה ושהמדינה נותנת זין בסוף לחיילים,אני חושב שצריך לשרת את המדינה ולא את הממשלה,כי לא משנה איזה ממשלה תהיה תמיד יתקפו אותנו ואנחנו נצטרך לשמור על עצמנו,אז כל אחד צריך לתת 3 שנים ולהגן על האחים הקטנים שלו..

עכשיו סתם בשביל הסקרנות,איזה דברים קרבי נותן לך? (לא רק מהבחינה הפיזית,יענו גם מבחינת אישיות והכל)

ועוד שאלה אחי,לפי מה שהבנתי רוב הטירונויות היציאות הם שבת 1 ל 2 ,ופעם אחת סוגרים 21.
אם חברה שלך לא זונה והיא אוהבת אותך כמוש אתה אותה היא תחכה לך גם בזמן השירות הקרבי רק באסה יהיה לחזור כל פעם כשיש לה מחזור :laughing:
רוב הקשרים נגמרים בגלל הקטע עם הצבא
בקשר למהש אתה חושב על הצבא כל הכבוד לך שאתה חושב ככה מי יתן וכל החיילים יהיו כמוך:sbb4:
זה גם מופנה לAB6Killer

סוליקו
05-03-08, 00:12

יציאות כעקרון זה 12-2 על ההתחלה ואחרי זה משתנה
בקשר עם בחורה ?? לדעתי זה אפשרי זה רק תלוי בך תאמין לי
וקרבי מבחינה פיזית אני חושב שזה ידוע ואיזה כוח זה יכול לתת ואישיות אחי רק אתה יכול לקבוע

zidan
05-03-08, 00:27
יציאות כעקרון זה 12-2 על ההתחלה ואחרי זה משתנה
בקשר עם בחורה ?? לדעתי זה אפשרי זה רק תלוי בך תאמין לי
וקרבי מבחינה פיזית אני חושב שזה ידוע ואיזה כוח זה יכול לתת ואישיות אחי רק אתה יכול לקבוע

אה אתה בבית אחי..מה איך במודיעין שדה? זאת גם הייתה אופציה בשבילי אבל החלטתי נח"ל,תאמת רק יום חמישי אחרי הראיון קמ"ט לחימה שיש לי אני יחליט סופית,אבל כרגע זה בכיוון של הנח"ל.

שאתה אומר אחרי זה היציאות משתנות,למה הם משתנות?

מה שקרה זה שסיימתי קורס,ובקורס הייתי ממש מורעל,ועכשיו שובצתי לבסיס ליד הבית,וביום אחד התרגלתי לאנשים ואני ממש מסודר בבסיס,וידעתי שתהיה לי הירידת מוטיבציה לקרבי,כי זה שוב טירונות ותיזוזים וכל זה,וזה לגיטימי שזאת ההרגשה שלי,אבל אני לא מוותר על הקרבי ואני יתגבר על הכל,כי אין לי ארץ אחרת!.