PDA

צפה בגרסא המלאה : מי פה בהזעות כרוניות במסה?

Arsan
02-03-08, 18:01
רק אצלי?
העלתי קלוריות ואני מזיע כמו חזיר , במיוחד במקומות סגורים אני רואה אנשים מסביבי עם מעילים ואני פשוט רוצה למות מחום.
בחיטוב ההפך תמיד קר לי במיוחד בחורף , כנראה שזה עניין של פחמימות
לעוד משהו קורה את זה?

eminemfan
02-03-08, 18:02
רק אצלי?
העלתי קלוריות ואני מזיע כמו חזיר , במיוחד במקומות סגורים אני רואה אנשים מסביבי עם מעילים ואני פשוט רוצה למות מחום.
לעוד משהו קורה את זה?
+1.

goldBEN
02-03-08, 18:04
אני מזיע בתור שוער בכדורגל...

Alechko
02-03-08, 18:15
רק אצלי?
לעוד משהו קורה את זה?
+1.

Bullet
02-03-08, 18:20
רק אצלי?
לעוד משהו קורה את זה?
זה בגלל הIF

Mazoz3
02-03-08, 18:21
לא קורה... אני בקושי מזיע בכללי

denous
02-03-08, 18:31
אחושרמוטה :|
אני מזיע כמו חמור...
בהליכות והכל גם והליכות לא ארוכות או משהו או מהירות ובכללי פתאום מזיע הרבה יותר......
בכלל בלילה שאני קם בבוקר כולי מיםםםםםםםםםםםםםםם

Eskimo :-)
02-03-08, 18:42
כן אני מזיע יותר אבל לא הזעות כרוניות

אבל מה שמפחיד אותי זה הירידה המממש אבל ממש גדול בכושר שלי 3 חודש אחרי שעשיתי תמאסה ראיתי תידרידה הזאתה שהתחלתי לשלב ריצות בשביל לעלות יותר נקי
לא ידעתי שעד כדי כך אני ירד בכושר

ran_z
02-03-08, 18:51
כשאחוזי השומן עולים, מזיעים יותר.
אנשים שמנים מזיעים יותר מאנשים רזים.
אבא שלי שמן, אני רואה אותו אוכל צהריים, רק מתחיל למרוח חומוס על הפרוסת לחם, עוד לא לקח ביס אפילו, אני כבר רואה שלוליות על המצח.

Bullet
02-03-08, 18:54
כשאחוזי השומן עולים, מזיעים יותר.
אנשים שמנים מזיעים יותר מאנשים רזים.
אבא שלי שמן, אני רואה אותו אוכל צהריים, רק מתחיל למרוח חומוס על הפרוסת לחם, עוד לא לקח ביס אפילו, אני כבר רואה שלוליות על המצח.
תגיד לי איך אבא שלך שמן ואתה מבזבז 5000 ש"ח בחודש על גיינרים ולא עולה קילו :mellow:

ran_z
02-03-08, 18:59
לא יודע אחי :-)
אבא שלי תמיד היה שמן, שאני רואה תמונות שלו גם בילדות אני רואה ילד שמנמן מין אנדומורפ, אני ושאר האחים אקטומורפים, רבים מכות על כל קלוריה ובקושי עולים.
לא שאני לא מבסוט מזה, תודה לאל שאני כך.

*DAVID*
02-03-08, 19:13
הזמן היחיד שבו אני באמת מזיע זה כשאני משחק כדורגל וככה אני בכלל לא מזיע

Arsan
02-03-08, 19:35
זה בגלל הIF
ב IF יש בד"כ הזעות בלילה כשאתה אוכל הרבה , היה לי את זה גם אבל עבר.
אני יותר מזיע במשך היום כשאני אחרי צום של 10-12 שעות גם אחרי 6-8 ככה שאני לא חושב שזה העניין.
זה קרה רק כשהעלתי פחמימות .. אולי יש פעולה תרמית של המזון בגוף וההפיכה שלו לאנרגיה פולטת חום והגוף מקרר את עצמו כך..