PDA

צפה בגרסא המלאה : תעזרו למצוא אוטו בחייאת

Gil-G
02-03-08, 23:04
אחרי התאונה מחפשים אוטו חדש...
התקציב - עד 95 אלף שקל
מכוניות - מאזדה 3, הונדה סיויק, טויוטה קורולה
עד 35-40 קילומטר גגגג..
מנוע 1600
יד ראשונה בלבד
שנים - מ2005..

מי שמכיר אוטו כזה למכירה בבעלות פרטית (בלי חברות השכרה!!!!!!!!!)
אני אודה לו מאוד אם יעזור..

מי שבזין שלו מוזמן לחפש באתרים..

BBoyabon
02-03-08, 23:33
עצה שלי אחי ?

מאזדה 3 מצויין
אל תיקנה סיוק(למרות שהונדה זה אוטו מצויין חביבי) אחר כך קשה להיתפטר מהם ויורד הערך מלא!
טיוטה קורלה גם טוב אבל עדיף מאזדה

תאמין לי לך על מאזדה 323 2004 בין זונה של אוטו או מאזדה 3 איך שבא לך

yespocket
02-03-08, 23:35
יה מליין
אותו פרטי לך במחיר כזה?

וכך טויוטה

Mazoz3
02-03-08, 23:37
עצה שלי אחי ?

מאזדה 3 מצויין
אל תיקנה סיוק(למרות שהונדה זה אוטו מצויין חביבי) אחר כך קשה להיתפטר מהם ויורד הערך מלא!
טיוטה קורלה גם טוב אבל עדיף מאזדה

תאמין לי לך על מאזדה 323 2004 בין :):):):) של אוטו או מאזדה 3 איך שבא לך
אתה אמיתי ?

BBoyabon
02-03-08, 23:43
אתה אמיתי ?

כן צ

Danielllo
02-03-08, 23:46
אתה אמיתי ?

למה עמית מה רע במה שהוא אמר הוא צודק גם אני בראש שלו הרי זה אוטו פרטי למשפחה לא לגיל עצמו מאזדה 323 ומאזדה 3 זה האוטו המשפחתי המושלם לפי דעתי לא מטחנת דלק אוטו אמין ובלי בעיות, אחלה אוטו שבעולם.

Mazoz3
03-03-08, 00:02
ממ הכוונה היא לא לטיב הרכב, שלושת הרכבים שהוא הציע מצויינים למשפחתית ממוצעת למשפחה ממוצעת.הבעיה היא השטות העצומה שהוא רשם לגבי הסחירות של הרכב.

"מאזדה 3 מצויין אל תיקנה סיוק(למרות שהונדה זה אוטו מצויין חביבי) אחר כך קשה להיתפטר מהם ויורד הערך מלא!"

אני לא בראש ממש לכתוב אז אני אגיד בקצרה;
אם ישנו אוטו סחיר מהרשימה הנ"ל זאת ההונדה סיוויק. זה האוטו שהכי ישתלם לך להחזיק מבחינת סחירות, הרכב מבוקש מאוד והוא הרכב שהכי פחות יורד לו הערך מכל הרכבים הנ"ל, וכאמור הכי קל להיפטר ממנו. מאזדה 3 אוטו נחמד, לדעתי פחות טוב מהסיוויק ואני אישית גם הייתי בוחר את הקורולה עליו בשנתון הנ"ל. מאזדה 3 היא האוטו הכי לא סחיר ממה שנתת כאן ברשימה. אני אתן לך לעיין בתגובה הזאת (http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1592652&postcount=5) אם תרצה לראות. לדעתי האישית ההונדה היא הבחיה הנכונה כאן, הכי אנושית הכי אהובה הכי יפה חיצונית, כולן אמינות וצורכות דלק זהה, בנוסף יש לזכור כי להונדה מקדם פוזה גבוה יותר. הבעיה היחידה בהונדה היא שהביטוח צעיר עליה טיפה יותר יקר מהאחרות, בגלל הבני זונות על הסיוויק האצ'בק שמעלים תסטטיסטיקה של התאונות של צעירים עם הונדה.. (מתי תהיה לי האצ'בק :,(
בקיצור בהצלחה עם מציאת אקזמפלר טוב... אם אני אשמע ממכרים על מכונית שכזאת, אני אקפיץ את האשכול.. (יש לציין שאם זאת ההונדה סיוויק אני אנסה להוציא אותה בזול לעצמי קודם :))

BBoyabon
03-03-08, 00:05
ממ הכוונה היא לא לטיב הרכב, שלושת הרכבים שהוא הציע מצויינים למשפחתית ממוצעת למשפחה ממוצעת.הבעיה היא השטות העצומה שהוא רשם לגבי הסחירות של הרכב.

"מאזדה 3 מצויין אל תיקנה סיוק(למרות שהונדה זה אוטו מצויין חביבי) אחר כך קשה להיתפטר מהם ויורד הערך מלא!"

אני לא בראש ממש לכתוב אז אני אגיד בקצרה;
אם ישנו אוטו סחיר מהרשימה הנ"ל זאת ההונדה סיוויק. זה האוטו שהכי ישתלם לך להחזיק מבחינת סחירות, הרכב מבוקש מאוד והוא הרכב שהכי פחות יורד לו הערך מכל הרכבים הנ"ל, וכאמור הכי קל להיפטר ממנו. מאזדה 3 אוטו נחמד, לדעתי פחות טוב מהסיוויק ואני אישית גם הייתי בוחר את הקורולה עליו בשנתון הנ"ל. מאזדה 3 היא האוטו הכי לא סחיר ממה שנתת כאן ברשימה. אני אתן לך לעיין בתגובה הזאת (http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1592652&postcount=5) אם תרצה לראות. לדעתי האישית ההונדה היא הבחיה הנכונה כאן, הכי אנושית הכי אהובה הכי יפה חיצונית, כולן אמינות וצורכות דלק זהה, בנוסף יש לזכור כי להונדה מקדם פוזה גבוה יותר. הבעיה היחידה בהונדה היא שהביטוח צעיר עליה טיפה יותר יקר מהאחרות, בגלל הבני זונות על הסיוויק האצ'בק שמעלים תסטטיסטיקה של התאונות של צעירים עם הונדה.. (מתי תהיה לי האצ'בק :,(
בקיצור בהצלחה עם מציאת אקזמפלר טוב... אם אני אשמע ממכרים על מכונית שכזאת, אני אקפיץ את האשכול.. (יש לציין שאם זאת ההונדה סיוויק אני אנסה להוציא אותה בזול לעצמי קודם :))

בסדר דעתך יכלתה להגיד בצורה קצת יותר מכובדת
אבל נחיה וניראה

Mazoz3
03-03-08, 00:07
בסדר דעתך יכלתה להגיד בצורה קצת יותר מכובדת
אבל נחיה וניראה
מצטער אחי, פשוט רשמת שגיאה עם הרבה ביטחון כאילו הדבר נכון, לא התכוונתי לבוא בפוזה.

BBoyabon
03-03-08, 00:10
מצטער אחי, פשוט רשמת שגיאה עם הרבה ביטחון כאילו הדבר נכון, לא התכוונתי לבוא בפוזה.
זה לא שרשמתי בהרבה ביטחון הוא ביקש עצה אני נתתי לו ממה שאני יודע זה הכל
ולא צריך להיתצטער אין על מה

Danzig
03-03-08, 03:51
מאזדה 3 אוטו נחמד לא יותר מזה, אם אתה קונה אותו רק לעצמך אז תקנה (הלוואי עליי), אם זה למשפחה וכו' עזוב אותך שטויות.
ב95 אלף? הונדה סיויק, הונדה אקורד (עד 2004 לדעתי), אחלה מכוניות, כמובן יש גם את כל הסיאט אבל זה יותר פרייבט מאשר משפחתי
מה הבעיה למצוא? כנס ליד 2 או לכל אתרי היד שנייה האלו, בתקציב הזה לא חסר מכוניות שתוכל לקנות.

eyalamzleg
03-03-08, 08:12
סוויק עדיף