PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום אני חדש פה, ושאלה לי אליכם..

david12
03-03-08, 08:52
שמי דוד, בן 22.. הגעתי לפורום הזה כי חיפשתי אתרים שקשורים לחזה נשי אצל גברים
מה שיש לי, אמנם לא במידה גדולה אבל עדיין מאוד מפריע כמובן..
אני מצרף תמונה, האם אתם ממליצים על ניתוח גניקומסטיה?
או האם עבודה על שרירי החזה תספיק? או שזה רק יעשה את המצב גרוע יותר? (כמו שקראתי שקרה לכמה אנשים פה)..או האם יש רעיון אחר?

התמונה: http://img214.imageshack.us/img214/2266/photo17lh3.jpg

תודה רבה!!

TheRock
03-03-08, 21:14

Logout
03-03-08, 21:16
פייייייי איזה פיטמותתתת
למה אתה יותר טוב?
למה אתה חרא?
אתה חושב שהוא לא יודע על זה? הוא אמר את זה בעצמו בכל ההודעה..
למה לפזר מלח על הפצעים?

Yoshi-Moto
03-03-08, 21:18
פייייייי איזה פיטמותתתת
איזה מיותר..

פותח הפוסט, אכן יש ג'ינו, ויש ניתוחים שמורידים את זה, אין לך מה לדאוג, לך תתייעץ עם רופא אם זה מפריע לך.

Danielllo
03-03-08, 21:19
תשמע אחי יש לך מצב של ג'ינו די חמור, אני הייתי עושה ניתוח זה לא נראה לי הכי יקר, ואז הייתי מפתח את שרירי החזה. אבל זה אני

mishel27
03-03-08, 21:20
דוד ברוך הבא לפורם !

אני חושב שהכי טוב שתקבל דעה מקצועית ,אני מציע שתלך לראות רופא מומחה .

Gil-G
03-03-08, 21:22
ממליץ מאוד על ניתוח גינומסטיה

Meir787
03-03-08, 21:25
יש לך גניקומסטיה בדרגה דיי חמורה. תתייעץ עם רופא מומחה, והוא כנראה ימליץ על טיפולים הורמונאליים או ניתוח (כנראה שניתוח, טיפולים הורמונאליים הרבה פחות נפוצים...).

Fiberglass
03-03-08, 22:03
אני אומר תרזה קצת תיראה איך המצב ואז תחליט

Naor Pinto
03-03-08, 22:06
אחי אם תעשה דיאטה אתה תיראה שנוי

david12
04-03-08, 01:43
כן תיארתי לעצמי שאני צריך ניתוח.. תודה לכולם.
ואין לי מה לעשות דיאטה, אני שוקל 65 ק"ג והגובה שלי 174..
אני נראה אפילו רזה מידי, התמונה מטעה אולי בקשר למשקל

תמונה נוספת שאולי תבהיר את המצב שלי:
http://img205.imageshack.us/img205/4675/84305024sq1.jpg

Arsan
04-03-08, 07:04
זה לא גינקומסטיה זה פסאדוגינקומסטיה , שים לב שאין לך שפיץ בסוף אם מסתכלים בפרופיל , מה שאומר שהרוב שם שומן שהצטבר שהוא שומן מאוד עיקש , הניתוח יהיה דיי פשוט שאיבת שומן וגם במידה ויש גוש (שאני משאר שהוא קטן אם בכלל) הוא יצא בשאיבה , הצלקות יהיו מתחת לבית השחי.
במידה והפיטמות לא יוקטנו עקב כך , תצטרך לעשות גם צימצום לפטימות שפה חותכים כבר מסביב לפיטמה.
ממליץ לעשות את הדברים הבאים:
1. ללכת לרופא משפחה לבקש בדיקות דם בשל פנייה לאנדוקרינולוג (רופא הורמונים - בין היתר).
בבדיקות דם הדברים הכי חשובים הם פרולקטין (צריך לקום שעתיים לפני הבדיקה)
טסטסטרון ו Tsh מביאים גם בד"כ.
2. לקבוע תור לאנדוקרינולוג בד"כ לוקח המון זמן אם אין את הזמן הזה ואתה קצר רוח אפשר ללכת גם בצורה פרטית עולה 100 שקלים. (תעשה את הבדיקות דם כמובן לפני תבוא אל הרופא עם הכל מוכן).
3. אם וימצא ג'ינו מכל סוג שהוא, הדרך היא מנתח פלסטי עדיפות למנתח פרטי שאתה בוחר ולא דרך קופ"ח , המחירים הם סביב 8 ל15 אלף שקלים הממוצע הוא 10-13 , היציאה מהניתוח לא פשוטה כחודש - חודש וחצי עם ווסט עליך כל הזמן (לכן מומלץ לא לעשות גם בשיא עונת הקיץ) , יהיו גם בצקות או שיטפי דם שעוברים תוך כמה חודשים , סה"כ זמן החלמה שנה שלמה (עד שתראה תוצאות מקסימליות).

בכל מקרה ממליץ מאוד , משנה חיים ,
שיהיה בהצלחה.

david12
04-03-08, 07:50
תודה אחי, לפחות משהו טוב אולי
הבנתי מכל מיני מקומות שאפשר להוריד פסאדוגינקומסטיה בעזרת חיטוב ואירובי רציני..
אתם חושבים שזה אפשרי במצבי? כי שנה החלמה מניתוח זה קצת יותר מידי בשבילי אם עבודה מתמדת במכון תפתור את הבעיה..
אגב, עשיתי כמה וכמה בדיקות דם בנושא הזה בצו ה1 שלי, ואין לי שום בעיה הורמנלית, זה מחזק את העובדה שזה לא ג'ינו נכון? ואין לי גוש מתחת לפיטמה..
בעצם אם אין ג'ינו אין צורך בניתוח?

yogev l.
04-03-08, 08:06
גבר תרגע מה כולם אומרים ישר ניתוח כמו ילדים מטומטמים....
גבר תשמע לי אף אחד פה לא מבין פשוט אף אחד לך לרופא כמו שצריך שמבין תשב איתו תדבר איתו הוא ידע בטוח מה לעשות לא הייתי סומך על הפורום הזה כולם פה ילדים בניי 16

david12
04-03-08, 08:07
לא סמכתי, אבל חשבתי אולי מבינים משהו.
בכל מקרה אתה צודק אחי, גם ככה התכוונתי ללכת לרופא

Arsan
04-03-08, 10:16
תבין חיטוב יכול מאוד לעזור , השאלה עד כמה? זה שומן עיקש שמאוד קשה להוריד .
תעשה חישוב , חיטוב יקח לך 3-4 חודשים בערך אם תעשה לפי הספר , אם תעבוד 3 חודשים תקבל את הכסף לניתוח , אז מה שווה? שלא נדבר על כסף (אוכל יותר יקר כי צריך דברים "איכותיים" , תוספי מזון במידת הצורך וכו').
בקשר להחלמה של השנה , כנראה לא הבנת אותי נכון , לאחר כחודש וחצי אתה יכול לחזור לפעילות מלאה כולל חדר כושר וכל מה שתרצה , תתכן רגישות בחזה למשך כמה זמן העניין של השנה זה עד שרואים תוצאות מקסימליות זו לא הגבלה כלפיך או משהו כזה , פשוט לפעמים יש עור עודף או דברים בסיגנון שפשוט צריכים זמן , אם זה עור עודף אז להמתחות של העור בד"כ אצל אנשים צעירים זה קורה לבד , אם זה בצקות שנלעמות תוך כמה חודשים ושיטפי דם בד"כ יעלמו בחודשיים הראשונים.

BodyKilo
04-03-08, 14:16
שמע, זה לא נראה לי רציני, נכון שיש שם שומן שהצטבר וכל זה אבל לדעתי אתה לא צריך שום ניתוחים ושום כלום.

תעשה הרבה אירובי, תאכל נכון והשומן הזה כבר ירד, בנוסף תעבוד חזק על שרירי החזה.. עבודה על שרירי החזה לא תגדיל לך את זה, אלא יהיה לך שם שריר...
ועבודה על שרירי החזה לא מגדילה את הרוחב והגודל של הפטמות... סתם שטויות.

עדיף להפוך את מה שיש לך שם לשריר, תעשה חיטוב, ואז תעבוד חזק על מסה ואתה תראה כבר תוצאות..

אם אתה מעדיף ראש שקט לך לרופא שכבר ימליץ לך את האפשרות הטובה ביותר בשבילך.

The Iron Man
04-03-08, 14:40
שמע, קודם כל הייתי ממליץ לך על חיטוב.
במידה שהחיטוב לא משפיע אז תלך לרופא.

david12
04-03-08, 14:44
תודה רבה לכולם!!
אני אלך לרופא, אבדוק את זה מקצועית ואם אפשר לפתור את העניין בחיטוב אז כך אעשה...
עדיף חיטוב שיקח אפילו שנה מאשר לעשות ניתוח לדעתי..כי בניתוח יש זמן החלמה וצלקות ואם אפשר לפתור את זה במכון אני רגוע...

TheRock
04-03-08, 21:21
למה אתה יותר טוב?
למה אתה חרא?
אתה חושב שהוא לא יודע על זה? הוא אמר את זה בעצמו בכל ההודעה..
למה לפזר מלח על הפצעים?
לא התכוונתי אחי להעליב אותו

לפותח הפוסט אני מאמין שזה יעבור לך עם הזמן לא נראה לי שצריך ניתוח בשביל זה ,זה נראה כמו שומן מיותר שאפשר להוריד

david12
04-03-08, 23:28
לא העלבת אחי, שטויות
ותודה, אני מקווה..

speed
04-03-08, 23:36
וואיי כמה זמן לא הייתי פה.. סתם נכנסתי.. לא חשוב
שמע אחי, אם אתה רוצה יש לי עצה בשבילך, זה בדרך הטבעית אם תחליט לא לעשות ניתוח, אני רק מיעץ אבל אני ממליץ..כך: תעשה שכיבות שמיכה, כשהיידיים שלך פסוקות באורך של שלש בלטות, כלומר אם יש כאלה שעושים שכיבות שמיכה במרחק של הכתפיים אז תפסק עוד, זה אמור לצאת משהוא כמו 90 ס"מ (אורך הבלטות).
כשאתה עושה את זה, תקרע, תעשה ותמשיך גם כשכואב ותלחם עם עצמך להמשיך כמה שיותר כל יום בלי להפסיק.-כשעושים ככה זה מעצב את השריר החזה, יותר מהדו ראשי ביד. מננסיוןם אחריי חודש בערך אתה תצליח גם להקפיץ אבל משריר מעוצב ולא משומן.
דבר שני, תעשה ריצות בבוקר ומקלחות קרות. זה עוזר לשרוף שומן.
תשמע לי, אם תקפיד על זה אני דיי בטוח שתראה תוצאות אבל לא לוותר זה הכי חשוב אפילו לא יום אחד (סתם שתבין על כמה אני מדבר, זה מינימום 55 בפעם אחת ללא הפסקה ובקצב מהיר ואח"כ עוד 2 סטים, הראשון הוא העיקרי, בו צריך כמה שיותר, אם אתה לא יכול אז תבנה את עצמך עד שתגיע, אח"כ תעלה מ55 כל פעם כמה שיותר)
אחי, שיהיה לך ב"הצלחה ולא לוותר זה הכי חשוב!

david12
05-03-08, 03:16
נשמע מעולה אחי... קשה אבל טוב, אני בהחלט אנסה.
כרגע אני מסוגל רק 30 ברצף בקצב מהיר, נתקדם...
תודה רבה!!

shahar-king
05-03-08, 05:14
לפי דעתי זה לא גימנוסטיה

eyalamzleg
05-03-08, 08:23
שמע אחי, אם אתה רוצה יש לי עצה בשבילך, זה בדרך הטבעית אם תחליט לא לעשות ניתוח, אני רק מיעץ אבל אני ממליץ..כך: תעשה שכיבות שמיכה, כשהיידיים שלך פסוקות באורך של שלש בלטות, כלומר אם יש כאלה שעושים שכיבות שמיכה במרחק של הכתפיים אז תפסק עוד, זה אמור לצאת משהוא כמו 90 ס"מ (אורך הבלטות).
כשאתה עושה את זה, תקרע, תעשה ותמשיך גם כשכואב ותלחם עם עצמך להמשיך כמה שיותר כל יום בלי להפסיק.-כשעושים ככה זה מעצב את השריר החזה, יותר מהדו ראשי ביד. מננסיוןם אחריי חודש בערך אתה תצליח גם להקפיץ אבל משריר מעוצב ולא משומן.
תשמע לי, אם תקפיד על זה אני דיי בטוח שתראה תוצאות אבל לא לוותר זה הכי חשוב אפילו לא יום אחד (סתם שתבין על כמה אני מדבר, זה מינימום 55 בפעם אחת ללא הפסקה ובקצב מהיר ואח"כ עוד 2 סטים, הראשון הוא העיקרי, בו צריך כמה שיותר, אם אתה לא יכול אז תבנה את עצמך עד שתגיע, אח"כ תעלה מ55 כל פעם כמה שיותר)
למה נכנסת כדי לרשום שטויות?

r0y
05-03-08, 11:56

מ ה ק ש ו ר ?!?@?!@