PDA

צפה בגרסא המלאה : לגמור לימודים בלי תעודת בגרות - מה דעתכם?

מוטי
03-03-08, 12:06
מה דעתכם בנוגע לנושא הזה? אתם חושבים שאנשים יכולים למצוא את עצמם בשוק העבודה בלי תעודת בגרות? ויש אנשים פה בלי תעודת בגרות שאחרי זה השלימו?

eminemfan
03-03-08, 12:07
לי יש בגרות מלאה ואחי מצטער כל יום שאין לו בגרות מלאה,שלא תעיז לנשור אל תיהיה קוקסינל.

*DAVID*
03-03-08, 12:10
עם אין לך תעודת בגרות זה בעיה אחי אבל אני מכיר אישית כאלה שגם אין להם בגרות גם כשה הם היו צעירים הם עשו בעיות גם עשו בעיות בצבאא ועפו מי שם אבל בסוף היסתדרו בחיים

מוטי
03-03-08, 12:13
אני לא חושב על לנשור, אבל המצב שלי באמת בקרשים
אני עכשיו כיתה י"א, הכיתה הכי קריטית
כל השנים האלה לא למדתי טוב, ושנה שעברה היה שיפור, במיוחד סוף שנה
ישבתי כל הקיץ ללמוד בקורס ללשון ובסוף עשיתי את הבגרות, מתמטיקה אני כולה 3 יחידות
ישבתי כל הקיץ למדתי מתמטיקה ובסוף קיבלתי מגן 90, ניגשתי לבגרות ובום קיבלתי בלאק אוט מטורף ונלחצתי כמו דפוק, קיבלתי איזה 60 בסוף

אין והשביתה הזאת בכלל הוציאה אותי מהאווירה של הלימודים, מאז קשה לי לבוא בכלל ללימודים
גם ככה אני רוב הזמן מתעורר ואין אף אחד בבית, אני אומר לא נורא לא נלך היום

יום רביעי יש לי שיחה עם המחנך והרכזת, נראה מה יהיה..

גם הקטע שאני רוצה לעבור לכיתה אחרת משפיע עלי, ולא נותנים לי פשוט! הרכזת אמרה לאבא שלי שאי אפשר לעבור עכשיו, ועוד כמה ימים ילד מהכיתה שלי עובר בדיוק לכיתה שאני רוצה לעבור אליה

מוטי
03-03-08, 12:14
עם אין לך תעודת בגרות זה בעיה אחי אבל אני מכיר אישית כאלה שגם אין להם בגרות גם כשה הם היו צעירים הם עשו בעיות גם עשו בעיות בצבאא ועפו מי שם אבל בסוף היסתדרו בחיים

כן, אבל צריך הרבה מזל אחי
לא לכל אחד הולך ככה

ומצטער על הדאבל

eminemfan
03-03-08, 12:14
קח את עצמך בידיים אחי,אני יודע שזה קל לדבר אבל אין לך ברירה ,בהצלחה!

מוטי
03-03-08, 12:18
תודה גבר, מקווה שבאמת המצב ישתפר

פינגווין
03-03-08, 12:30
תמיד אפשר להשלים בגרות אחרי הצבא, כמובן עדיף לסיים עם זה בבית ספר
זול הרבה יותר, לוקח פחות זמן וכו
אבל לא כולם מקבלים שכל בזמן של הבית ספר....

Ori-Silver
03-03-08, 12:35
מה בגרות כל כך נותנת שצריך כל כך להיצטער אם לא עושים בגרות?

yespocket
03-03-08, 12:35
גם לא לא תהיה בגרות סוף השנה הזאת אבל עוד חודשיים חייבים להשלים א זה אין מה לעשות

yogev l.
03-03-08, 12:36
גם לי בגלל השביתה אני עכשיו י"ב מאז שניגמרה השביתה אני בכלל לא בעיניינים של הלימודים וגם כן המורים אצלנו עושים טובה ומחפפים

rrkk
03-03-08, 13:20
תמיד תוכל למצוא דוגמאות של אנשים שהצליחו בחיים ללא בגרויות וגם ללא לימודים אקדמאים
אבל זה יוצא דופן . וככל שהזמן עובר קשה להצליח ללא לימודים
תעודת בגרות זה הבסיס
נכון שאפשר להשלים. אבל השאלה למה להשלים אחרי הצבא ולבזבז הרבה כסף והרבה זמן
ישנן שתי אפשרויות
אחת שתיקח את עצמך בידיים ותתחיל ללמוד. בלי פינוקים ובלי בכיות.... תעשה סדר יום (כי לדעתי פשוט אין לך דבר כזה היום. וכשאין סדר יום אז לא רק הלימודים נדפקים גם האימונים שלך ידפקו)
עדיין לא מאוחר להוציא בגרות מלאה (גם אם קיבלת ציון לא טוב בבחינת הבגרות, ציון המגן נשאר איתך עד שאתה מסיים יב אז כדאי לנצל אותו , כי הוא טוב, ולגשת לתיקון)
האפשרות השניה שהיא פחות טובה: תחליט שאתה מסמן לך מספר מטרות בבחינות הבגרות. לא ניגש לכולן אבל למה שאתה כן ניגש אתה עושה טוב, ואז יהיה לך פחות להשלים (תבזבז כסף וזמן אבל פחות ).
קח לך איזה חבר/ה שידרבנו אותך. ותאמין לי ברגע שתתחיל לארגן את עצמך הכל יבוא... אל תוותר
אם תתחיל לוותר לעצמך בגיל כזה מה יהיה בעתיד?
שיהיה בהצלחה

Mazoz3
03-03-08, 13:40
תמיד תוכל למצוא דוגמאות של אנשים שהצליחו בחיים ללא בגרויות וגם ללא לימודים אקדמאים
אבל זה יוצא דופן . וככל שהזמן עובר קשה להצליח ללא לימודים
תעודת בגרות זה הבסיס
נכון שאפשר להשלים. אבל השאלה למה להשלים אחרי הצבא ולבזבז הרבה כסף והרבה זמן
ישנן שתי אפשרויות
אחת שתיקח את עצמך בידיים ותתחיל ללמוד. בלי פינוקים ובלי בכיות.... תעשה סדר יום (כי לדעתי פשוט אין לך דבר כזה היום. וכשאין סדר יום אז לא רק הלימודים נדפקים גם האימונים שלך ידפקו)
עדיין לא מאוחר להוציא בגרות מלאה (גם אם קיבלת ציון לא טוב בבחינת הבגרות, ציון המגן נשאר איתך עד שאתה מסיים יב אז כדאי לנצל אותו , כי הוא טוב, ולגשת לתיקון)
האפשרות השניה שהיא פחות טובה: תחליט שאתה מסמן לך מספר מטרות בבחינות הבגרות. לא ניגש לכולן אבל למה שאתה כן ניגש אתה עושה טוב, ואז יהיה לך פחות להשלים (תבזבז כסף וזמן אבל פחות ).
קח לך איזה חבר/ה שידרבנו אותך. ותאמין לי ברגע שתתחיל לארגן את עצמך הכל יבוא... אל תוותר
אם תתחיל לוותר לעצמך בגיל כזה מה יהיה בעתיד?
שיהיה בהצלחה
וואלה.. כיף לקרוא תגובות שלך..

Yoshi-Moto
03-03-08, 13:41
וואלה.. כיף לקרוא תגובות שלך..
מה שבאתי להגיד.

עושה רושם של בן אדם עם חוכמת חיים

rrkk
03-03-08, 13:44
מה שבאתי להגיד.

"כולה" מורה

BBoyabon
03-03-08, 13:54
מה שבאתי להגיד.

כרגיל כמו שאמרתי מיתחנף

לדעתי לימודים מיבחנתי היו ביזבוז זמן טוטאלי
אם הייתי חוזר אחורה הייתי עוזב בצפר בכיתה ט כל הידע שיש לי זה מעצמי ולא מהחרא של בצפר ואני מצליח מצויין בלי הלימודים

toxicity
03-03-08, 13:55
כרגיל כמו שאמרתי מיתחנף

אם הייתי חוזר אחורה הייתי עוזב בצפר בכיתה ט כל הידע שיש לי זה מעצמי ולא מהחרא של בצפר ואני מצליח מצויין בלי הלימודים
לפי החלק השני של ההודעה שלך אפשר להבין את החלק הראשון בהודעה שלך

BBoyabon
03-03-08, 13:56
לפי החלק השני של ההודעה שלך אפשר להבין את החלק הראשון בהודעה שלך
ומה אתה רוצה להגיד בזה בדיוק?

denous
03-03-08, 14:03
ומה אתה רוצה להגיד בזה בדיוק?

הוא רוצה להגיד שאתה מדבר שטויות ואם הוא לא אז אני...
עשה לי טובה כמה ששונאים לימודים יש ילדים שאוהבים ואני אחד מאלו ששונאים ללמוד כמעט את כל המקצועות אם הייתי יכול היית עוזב את בית הספר אבל להגיד לי שזה לא הביא לי כלום ?
כמה שאני שונא לקום בבוקר שונא ללכת שונא לחכות לשעה אחרונה אם יש ביטול ועוד אלף דברים אני עושה את זה ויודע מה אחי ? אני לא מתחרט על שנייה אחת מכל הדברים האלו כי דוגרי מחשב כדורגל חדר כושר כל אלו לא יביאו לי את הפרנסה אחרי הלימודים וכל אלו לא יביאו אוכל לילדים שלי שיוולדו בעזרת השם בשביל זה יש לך מוח להכיל את מה שאתה לומד בבית הספר לסיים עם תעודת בגרות ולמצוא עבודה אחרי זה שתוכל להתפרנס כמו בן אדם למצוא לך מישהי ולפרנס גם אותה ולהביא איתה ילדים ולפרנס גם אותם אחרי הכל זה השאיפה של כולם כמעט בחיים להיות שמחים עם המשפחה.
מוטי חבל אחי כמה שזה קשה וראית גם אני שונא בדיוק כמוך ללמוד אבל אין מה לעשות אהבתי מאוד את התגובה של RKK תסמן לך למה אתה ניגש ותעשה את זה ואת השאר תשלים.
תלמד אחי זה ישתלם לך בסוף חבל שסתם תאכל חרא אחרי זה.... (ואל תצא מנקודת הנחה של כאילו 'אין לי תעודת בגרות...בסדר... נמשיך כבר איכשהו בחיים נמצא כבר משהו יסתדר' חבל אחי כי החיים דוגרי לא באים לטובתך אף פעם תמיד קשה בחיים וככה צריך.)

Danielllo
03-03-08, 14:05
תשמע תתכנן לך את החיים ומה תעשה עוד 8 שנים תדבוק במטרה חזק חזק ואתה תצליח! מי שמסמן לעצמו מטרה ולא מצליח הוא לא גבר. אם בגרות בלי בגרות זה לא משנה גם עסק אפשר לפתוח אם לא למדת בכלל כל החיים שלך, לעבוד עבודת כפיים 3 שנים לקרוע ת'תחת לחסוך כסף ולקנות עסק גם אם לא הוצאת רבע בגרות הכל יכול לקרות זה גם עניין של מזל אבל הכי חשוב זה להציב לעצמך מטרה!

BBoyabon
03-03-08, 14:08
הוא רוצה להגיד שאתה מדבר שטויות ואם הוא לא אז אני...
עשה לי טובה כמה ששונאים לימודים יש ילדים שאוהבים ואני אחד מאלו ששונאים ללמוד כמעט את כל המקצועות אם הייתי יכול היית עוזב את בית הספר אבל להגיד לי שזה לא הביא לי כלום ?
כמה שאני שונא לקום בבוקר שונא ללכת שונא לחכות לשעה אחרונה אם יש ביטול ועוד אלף דברים אני עושה את זה ויודע מה אחי ? אני לא מתחרט על שנייה אחת מכל הדברים האלו כי דוגרי מחשב כדורגל חדר כושר כל אלו לא יביאו לי את הפרנסה אחרי הלימודים וכל אלו לא יביאו אוכל לילדים שלי שיוולדו בעזרת השם בשביל זה יש לך מוח להכיל את מה שאתה לומד בבית הספר לסיים עם תעודת בגרות ולמצוא עבודה אחרי זה שתוכל להתפרנס כמו בן אדם למצוא לך מישהי ולפרנס גם אותה ולהביא איתה ילדים ולפרנס גם אותם אחרי הכל זה השאיפה של כולם כמעט בחיים להיות שמחים עם המשפחה.
מוטי חבל אחי כמה שזה קשה וראית גם אני שונא בדיוק כמוך ללמוד אבל אין מה לעשות אהבתי מאוד את התגובה של RKK תסמן לך למה אתה ניגש ותעשה את זה ואת השאר תשלים.
תלמד אחי זה ישתלם לך בסוף חבל שסתם תאכל חרא אחרי זה.... (ואל תצא מנקודת הנחה של כאילו 'אין לי תעודת בגרות...בסדר... נמשיך כבר איכשהו בחיים נמצא כבר משהו יסתדר' חבל אחי כי החיים דוגרי לא באים לטובתך אף פעם תמיד קשה בחיים וככה צריך.)

איך אתה יודע שאני מדבר שטויות ? אמרתי שזה על עצמי נטו מאז שעזבתי את הבצפר קיבלתי ביטחון עצמי קיבלתי חיים קיבלתי חופשיות נהיו לי חברים לא ספגתי השפלות לא מי מורים ולא מי תלמדים מכבדים אותי קיבלתי סיבות לקום בבוקר אז מה אתה מדבר ביכלל יא חתיכת חוצפן

אני לא יחזור ללימודים לעולם לא משנה מה יקרה

אני מצליח בלי לימודים מצויין

BBoyabon
03-03-08, 14:10
תשמע תתכנן לך את החיים ומה תעשה עוד 8 שנים תדבוק במטרה חזק חזק ואתה תצליח! מי שמסמן לעצמו מטרה ולא מצליח הוא לא גבר. אם בגרות בלי בגרות זה לא משנה גם עסק אפשר לפתוח אם לא למדת בכלל כל החיים שלך, לעבוד עבודת כפיים 3 שנים לקרוע ת'תחת לחסוך כסף ולקנות עסק גם אם לא הוצאת רבע בגרות הכל יכול לקרות זה גם עניין של מזל אבל הכי חשוב זה להציב לעצמך מטרה!
אני למדתי שליבנות מטרות לטווח ארוך זה לפעמים מאוד מאכזב גם לי היו חלומות ללכת לאונברסיטה שהייתי בין 15 והכל ולילמוד כלכלה וכו דברים מישתנים

אני עכשיו מציב לי מטרות לטווח הקרוב בדיוק כמו באימונים
מאימון לאימון אני מציב מטרה בין אם זה לעלות במשקלים וכו

כל עוד אני מרגיש טוב אם עצמי ואני מאושר לא אכפת לי כלום כסף בשבלי לא פונקציה

Dino Psaras
03-03-08, 14:11
אני עכשיו כיתה י"א, הכיתה הכי קריטית

אין כזה דבר הכיתה הכי קריטית אחי, זאת סתם חרטא שהמורים מוכרים כל שנה כדי שתחשוב שאתה באמת בשנה קריטית ואז תלמד יותר או משהו כזה..

כל הכיתות הן אותו הדבר

מוטי
03-03-08, 14:14
תודה לכולם על התגובות, אנשים פה ממש עוזרים :flowers:

אני אתחיל לקחת את עצמי בידיים, אחרי הכל, זה העתיד שלי..
תמיד אני אומר כמה חרא זה לימודים, ושם דגש על הדברים החרא

אבל דוגרי, אתה עובר את החוויות הכי טובות בזמן של הבצפר
ולא להיות עם חברים בהפסקה, בלי הטיולים השנתיים, השטויות שעושים בבצפר.. זה חור גדול בילדות לדעתי

ובאמת כמו ש-rkkk ציין, אין לי סדר יום
זה דופק לי הרבה פעמים את האימון, ודברים אחרים שאני רוצה וצריך לעשות

היה שווה לשאול את דעתכם :bow:

ותמשיכו להגיב אנשים, אני אשמח לשמוע עוד דעות

Yoshi-Moto
03-03-08, 14:17
כרגיל כמו שאמרתי מיתחנף

חחחחחחחחחח תעזוב אותי כבר

מה יצא לי מלהתחנף בפורום? אני בחיים לא אראה אותם בעיניים שלי, לא יצא לי כלום מהחנופנ הזאת, אסור להחמיא לבן אדם?
תבין יש מחמאה ויש חנופה.
ההבדל הוא שבחנופה יש אינטרס, ולי אין שום אינטרס

rrkk
03-03-08, 14:17
מוטי!
אז הנה אתה יודע בדיוק מה טוב בשבילך
עכשיו אתה צריך פשוט לתכנן, שזה כולל:
סדר יום החל ממחר (כולל הכל: לימודים אימונים חברים חברה ...)
ומהן המטרות שאתה רוצה להשיג בלימודים עד סוף השנה
ולעמוד בזה
זה פשוט תרגיל בהתבגרות

מוטי
03-03-08, 14:21
מוטי!
אז הנה אתה יודע בדיוק מה טוב בשבילך
עכשיו אתה צריך פשוט לתכנן, שזה כולל:
סדר יום החל ממחר (כולל הכל: לימודים אימונים חברים חברה ...)
ומהן המטרות שאתה רוצה להשיג בלימודים עד סוף השנה
ולעמוד בזה
זה פשוט תרגיל בהתבגרות

תודה על כל העצות
חבל שאין יותר מורים כמוך, כמעט כל המורים שלי שמים פס על התלמידים
המחנך שלי בכלל נכנס פעם בחודש לכיתה :unsure:

BBoyabon
03-03-08, 14:22
חחחחחחחחחח תעזוב אותי כבר

מה יצא לי מלהתחנף בפורום? אני בחיים לא אראה אותם בעיניים שלי, לא יצא לי כלום מהחנופנ הזאת, אסור להחמיא לבן אדם?
תבין יש מחמאה ויש חנופה.
ההבדל הוא שבחנופה יש אינטרס, ולי אין שום אינטרס
אתה מוכיח את זה בעצמך אתה פשוט חנפן
יש הבדל בין להחמיא לבין להחניף אתה פשוט חנפן

ואני לא יעזוב אותך עד שתפסיק כבר להיות קרציה ולדכא כול פוסט שלא טוב לך בעין ולהיות פעיל בכל טוב סתמי אבל שכן ניראה לך טוב לעין
אתה בדיוק כמו אנטון

BBoyabon
03-03-08, 14:22
בזה אני מסכים אם Rkk הזה

סדר יום בכלל בחיים זה מצויין לתכנן מה אתה עושה בכל יום כמה זמן לוקח כל דבר + הדברים הנילווים ולעשות ת זה בצורה הכי יעילה

Yoshi-Moto
03-03-08, 14:24
אתה מוכיח את זה בעצמך אתה פשוט חנפן
יש הבדל בין להחמיא לבין להחניף אתה פשוט חנפן

ואני לא יעזוב אותך עד שתפסיק כבר להיות קרציה ולדכא כול פוסט שלא טוב לך בעין ולהיות פעיל בכל טוב סתמי אבל שכן ניראה לך טוב לעין
אתה בדיוק כמו אנטון
איזה אינטרס בדיוק יש לי?

ואיזה אשכול הרסתי? שכולם נכנסו בsave us~~?
זה לא לדכא, זה פשוט להיות בן אדם, כולכם התנהגתם כמו קקות ואתה לא יכול להגיד שלא.

BBoyabon
03-03-08, 14:26
איזה אינטרס בדיוק יש לי?

ואיזה אשכול הרסתי? שכולם נכנסו בsave us~~?
זה לא לדכא, זה פשוט להיות בן אדם, כולכם התנהגתם כמו קקות ואתה לא יכול להגיד שלא.
כולכם ?

תחזור לאותו אשקול ותיראה איך אני הגבתי ואז תגיד כולכם אני מדבר בכללי אתה פשוט מדכא ! כמו אנטון דכאוני לא יודע ל מה יש לך את האופי המבאס הזה! חאלס

בדיוק כמו שארבל בא ניכנס לפורום סוף סוף תיגמר האנרכיה פה

תאכלס זה עד כדי כך מפריע לך ?

בוא תראה לי תגובה שלי שלא היתיחסתי בכבוד למישהו פה אפילו שדיברו אלי לא יפה והיתעלמתי

Logout
03-03-08, 14:29
כולכם ?

תחזור לאותו אשקול ותיראה איך אני הגבתי ואז תגיד כולכם אני מדבר בכללי אתה פשוט מדכא ! כמו אנטון דכאוני לא יודע ל מה יש לך את האופי המבאס הזה! חאלס

בוא תראה לי תגובה שלי שלא היתיחסתי בכבוד למישהו פה אפילו שדיברו אלי לא יפה והיתעלמתי
יאללה שתוק שתוק כבר...
איתן אחד המישתמשים האיכותים פה בפורום...
אתה יודע כמה מאמרים הוא היה מתרגם ומביא לפה?
כמה הוא עזר לאנשים??
מה אתה מזיין ת'שכל? :diractor:

שייקה
03-03-08, 14:31
אני עדיין בחטיבה אבל אני לא חושב שאני יצטרך להשלים בגרויות כי אני בכיתה ט' ושאנחנו עולים לחטיבה זה ככה:
תכם- כיתות מחשבים עם הרבה הרחבות ו15 יחידות לימוד!! Wtf!!
איוני רגיל- בגרות רגילה עם הרחבות כלשהן (אני כנראה הולך לזה)
מבר- כיתה קטנה עם מסלול בגרות רגיל
אתגר- להוציא תעודת בגרות אבל עם כמה מקצועות חסרים..
ביס למקצוע- חח לומדים מקצוע וזה הכי מעאפן שיש!! אין שם תעודת בגרות אפילו

BBoyabon
03-03-08, 14:32
יאללה שתוק שתוק כבר...
איתן אחד המישתמשים האיכותים פה בפורום...
אתה יודע כמה מאמרים הוא היה מתרגם ומביא לפה?
כמה הוא עזר לאנשים??
מה אתה מזיין ת'שכל? :diractor:
תרגיע את הדיבור שלך ילדון לא פניתי אליך ולא דיברתי אליך שמגיע לי דיבור כזה
אבל אני לא מצפה מכלום מחסר כבוד שכמותך

Yoshi-Moto
03-03-08, 14:36
כולכם ?

עברתי על כל השאכול ולא מצאתי בכלל שפניתי אלייך, מה מה קשור הטיעון הזה? אמרתי שלא התייחסת בכבוד? אמרתי שכולם הגיבו והסתלבטו בגלל שהוא מFXP ולא נתנו לו אפשרות להשתלב מראש.

Elevation
03-03-08, 14:41
תחתוך לאקסטרני, תציל לעצמך את החיים.

Mr.Bazooka
03-03-08, 14:48
כמו שידידי המלומד דניאלו אמר..
בגרות זה כלום היום עובדה שלא חסר אנשים שיש להם בגרות עשו כבר תואר שני במשפטים מחכים רק שיעסיקו אותם והם מה שנקרא עורכי דין מובטלים יש פה המון
אבל ממש המון אנשים במדינה בעל תואר ראשון ושני שיושבים בבית כל היום ומגרבצים כי אךף אחד לא יכול להעסיק אותם.
בגרות בתאכסלס זה כלום אפשר להצליח גם בלי אפשר לעבוד ולחסוך ולהיכנס כשותף בעסק מצליח ומשגשג בגרות היום זה כמו 12 שנות לימוד כלומר,זה שום דבר זה גורנישט!
היום עדיף יותר שתהיה לך תעודת מקצוע מאשר בגרות.
יש כלכך הרבה אנשים שהצליחו בלי בגרות בחיים שזה משהו לא להאמין ולא כמו שrrkk אמר שזה מקרים יוצאי דופן..אדוני אם ישלך קצת שכל ומזל אתה יכול לשחק אותה בחיים.
יש משפט שאומר "גבר אמיתי בונה לעצמו את המזל" ככה שנכון צריכים לאכול הרבה חרא
בחיים ולעבוד קשה אבל אין מה לעשות?מה אתם חושבים כל המ ליינים האלה בשכונות
הרסוף סביון דניה כפר שמריהו כל אלה נהיו עשיירם מכלום?לא הם קרעו תתחת
הייתי בהרצאה לפני כמה חודשים על בן אדם שהיה אחד התותחים בצבא אחד השועלים
מפקד סטילים כשהתחתן עם אשתו וחזרו במטוס בירח דבש הוא הרגיש כאב בחהז חשב שיש לו התקף לב ניתחוא ותו פעמיים והסירו לו שליש מהריאה הוא החליט שזה לא ישבור אותו התחיל לרוץ כל הזמן בשכונה עד שפגש חברה שמתחרים בטריאתלונים הם זלזלו בו עד שהוא הגיע לרמה תחרותית וזכה ב2 איירון מן בגיל 44 עם שלושת רבעי ריאה.
זאת אומרת שאם יש לך כוח רצון אתה תשיג את מה שאתה רוצה וכמו שהוא אמר אתה בוחר לעצמך איך תחיה
אם תחיה בגישה שכסף כן גודל על העצים הוא יגדל אבל אם תחיה בגישה שלא זה לא ככה וקשה מאוד אתה תאכל
הרבה חרא וסביר להניח שלא תצליח צריך תמיד להיות חיוביים ואופטימיים ולשאוף למעלה.

בגרות זה לא הכל בחיים אני עכשיו בראש כזה..אני ינסה לעבור את כל המבחני בגרות מה שאני לא יצליח יש לי המון זמן אחרי בצפר אני ישלים..
שיהיה לי את זה לפחות למרות שזה שווה לתחת..
אני מתכוון לחסוך הרבה כסף להצטרף כשותף של עסק מצליח או לפתוח עסק בעצמי זה כרגע המטרה כסף אפשר לעשות בארה"ב כמו זבל מלא ישראלים שם מצליחים ומחפשים עובדים ישראלים אמריקאים זה עם מטומטם ואנחנו עם של קומבינטורים אפשר להצליח שם כמו כלום ולחזור לארץ עם ימבה כסף.
בשביל להצליח בחיים צריך מזל ושכל לא יותר מזה למרות שגם פרוטקציות לא יזיקו :)

נ.ב
חמודי תעזוב את YOSHI MOTO הוא אחד האנשים היותר חשבוים בפורום הזה מה יש'ך אתה יורד לו לוורידים.

Danzig
03-03-08, 14:49
oyabon

הכל בסדR?

BBoyabon
03-03-08, 14:49
עברתי על כל השאכול ולא מצאתי בכלל שפניתי אלייך, מה מה קשור הטיעון הזה? אמרתי שלא התייחסת בכבוד? אמרתי שכולם הגיבו והסתלבטו בגלל שהוא מFXP ולא נתנו לו אפשרות להשתלב מראש.
אני לא היסטלבתי ולא אמרתי כלום עליו להפך רק החמאתי לו ואני מסכים איתך בזה שאף אחד לא נתן לו אפזרות להישתלב בגלל שהוא בא משם
אבל שיסים זיין הוא בסוף ימצא את המקום שלו שיעשו לי טובה כולם פה עשו פדיחות בהתחלה שיתאמנו
זה לא משנה אפילו אני פעם רציתי ריבועים כמו של מייקל לואיס אני שם זיין על מישהו פה?

או שכמו הילדון הזה לוגאוט בא ופותח עלי את הפה המגעיל שלו ומדבר אלי בצורה מגיעלה למה מי הוא אני שם זיין על מטומטמים כאלה? אתה חושב ? אם הילדון הזה היה רואה אותי הוא לא היה פותח מילה אחת את פה שלו יש פה מין אחווה בפורום הזה של כל מיני חנפנים וכן לדעתי אתה אחד מהם אני לא ישקר לך אני אומר לך בפנים(כמה שאפשר בפנים ) את מה שאני חושב עליך זה הכל

מצידי תישנא אותי הכל אין לי בעיה לפחות דבר אחד טוב אני יכול להגיד עליך שאתה מדבר איתי למרות שאני לא בדיוק טיפוס שיודע לדבר יפה ומכבד אותי ואני מעריך אותך על זה

BBoyabon
03-03-08, 14:50
oyabon

הכל בסדR?
הכל חרא וגרוע וזיין אבל אין מה לעשות מיתמודדים עוברים כל שלב לא משנה כמה גרוע

keen12
03-03-08, 15:09
בגרות זה כלום היום עובדה שלא חסר אנשים שיש להם בגרות עשו כבר תואר שני במשפטים מחכים רק שיעסיקו אותם והם מה שנקרא עורכי דין מובטלים יש פה המון
אבל ממש המון אנשים במדינה בעל תואר ראשון ושני שיושבים בבית כל היום ומגרבצים כי אךף אחד לא יכול להעסיק אותם.
בגרות בתאכסלס זה כלום אפשר להצליח גם בלי אפשר לעבוד ולחסוך ולהיכנס כשותף בעסק מצליח ומשגשג בגרות היום זה כמו 12 שנות לימוד כלומר,זה שום דבר זה גורנישט!
יש כלכך הרבה אנשים שהצליחו בלי בגרות בחיים שזה משהו לא להאמין ולא כמו שrrkk אמר שזה מקרים יוצאי דופן..אדוני אם ישלך קצת שכל ומזל אתה יכול לשחק אותה בחיים.
מפקד סטילים כשהתחתן עם אשתו וחזרו במטוס בירח דבש הוא הרגיש כאב בחהז חשב שיש לו התקף לב ניתחוא ותו פעמיים והסירו לו שליש מהריאה הוא החליט שזה לא ישבור אותו התחיל לרוץ כל הזמן בשכונה עד שפגש חברה שמתחרים בטריאתלונים הם זלזלו בו עד שהוא הגיע לרמה תחרותית וזכה ב2 איירון מן בגיל 44 עם שלושת רבעי ריאה.
זאת אומרת שאם יש לך כוח רצון אתה תשיג את מה שאתה רוצה וכמו שהוא אמר אתה בוחר לעצמך איך תחיה
אם תחיה בגישה שכסף כן גודל על העצים הוא יגדל אבל אם תחיה בגישה שלא זה לא ככה וקשה מאוד אתה תאכל

בגרות זה לא הכל בחיים אני עכשיו בראש כזה..אני ינסה לעבור את כל המבחני בגרות מה שאני לא יצליח יש לי המון זמן אחרי בצפר אני ישלים..
אני מתכוון לחסוך הרבה כסף להצטרף כשותף של עסק מצליח או לפתוח עסק בעצמי זה כרגע המטרה כסף אפשר לעשות בארה"ב כמו זבל מלא ישראלים שם מצליחים ומחפשים עובדים ישראלים אמריקאים זה עם מטומטם ואנחנו עם של קומבינטורים אפשר להצליח שם כמו כלום ולחזור לארץ עם ימבה כסף.

נ.ב
חמודי תעזוב את YOSHI MOTO הוא אחד האנשים היותר חשבוים בפורום הזה מה יש'ך אתה יורד לו לוורידים.

אחלה סיפור, ממש מעורר השראה..
רק שאם הורידו לו שלישי מהריאה, אמור להשאר לו 2/3 ולא 3/4 ממנה :flowers:

ZoonD
03-03-08, 15:57
גם אני ההיתי במצב שלך בי''א ...
על תלחץ קח את זה באיזי !

אפשר להסתדר בחיים גם בלי תעודת בגרות
אויל זה נשמע מופרך ומעעוס כבר
אבל אם יש לך פה גדול ובטחון עצמי כמו מניאק
אתה יכול לעבוד בכל עבודה ...

תראה את רני רהב ההומו השמן הזה
יש לו ג'ורה כמו מזבלה ובטחון עצמי של קוקסינל
תראה הוא קונסול של איזה מדינה טרופית
יש לו מכונית ונהג אישי
ווילה כמו 4 בלוקים

הכל תלוי ביכולת שלך להסתגל לחיים
יש אנשים עם תואר ראשון
שמנקים פאנלים ...
אבל תעודת בגרות תעזור לך כמובן
ולכן תשקול צעדים

toxicity
03-03-08, 16:06

נ.ב
היחס של האנשים שמשיגים עבודה מוצלחת בין אנשים שעשו בגרות או לא הרבה יותר גבוה לאנשים שעשו בגרות
90% פלוס מהאנשים שלמדו כן יצליחו
אולי 15-20 % מאלא שלא למדו יצליחו
אני מכיר בנאדם בן 45 עובד בתור מחסנאי
מה שאתם מכירים שאנשים שלא למדו והצליחו זה מעט מאוד אנשים

///Efi///
03-03-08, 16:15
מה דעתכם בנוגע לנושא הזה? אתם חושבים שאנשים יכולים למצוא את עצמם בשוק העבודה בלי תעודת בגרות? ויש אנשים פה בלי תעודת בגרות שאחרי זה השלימו?

תיראה איך אני רואה את זה- אתה חייב ללכת לבצפר, אין לך ברירה. בטוב או ברע אתה תגיע לבצפר אז למה לא לנצל את הזמן שבו אתה חייב להיות בבצפר כמו שצריך? חוץ מיזה שהיום בלי תואר ראשון אף אחד לא מיסתכל עליך, אז בטח שבלי בגרות יהיה לך קשה

toxicity
03-03-08, 16:48
"אם תחיה בגישה שכסף כן גודל על העצים הוא יגדל אבל אם תחיה בגישה שלא זה לא ככה וקשה מאוד אתה תאכל
"
הייתי חייב פשוט להגיב ישירות לזה, ואתה אמרת פה דבר כל כך מטומטם
בעלה של דודה שלי, מגיל 20 בערך כמוך כל הזמן מנסה להקים חברות משלו. הוא כל הזמן ניסה להקים חברות כאלה שיהיו הדבר הבא.
היום הוא עוד מעט בן 40, מרוויח בקושי 7 אלף לחודש.
אם אתה תחייה בגישה שכסף פשוט יפול עליך מהשמים אתה טועה ובגדול

Mr.Bazooka
03-03-08, 16:55
אחלה סיפור, ממש מעורר השראה..
רק שאם הורידו לו שלישי מהריאה, אמור להשאר לו 2/3 ולא 3/4 ממנה :flowers:
צודק טעות שלי יצאתי טמבל. =]

Mr.Bazooka
03-03-08, 16:56
"אם תחיה בגישה שכסף כן גודל על העצים הוא יגדל אבל אם תחיה בגישה שלא זה לא ככה וקשה מאוד אתה תאכל
"
הייתי חייב פשוט להגיב ישירות לזה, ואתה אמרת פה דבר כל כך מטומטם
בעלה של דודה שלי, מגיל 20 בערך כמוך כל הזמן מנסה להקים חברות משלו. הוא כל הזמן ניסה להקים חברות כאלה שיהיו הדבר הבא.
היום הוא עוד מעט בן 40, מרוויח בקושי 7 אלף לחודש.
אם אתה תחייה בגישה שכסף פשוט יפול עליך מהשמים אתה טועה ובגדול
חחח לא הבנת את העיקר ומה שהמשפט מנסה להגיד פה אני לא יתחיל להסביר כמובן.
לא לכולם הולך לא לכולם יש את זה כנראה שלבעלה של דודה שלך אין את זה..לא אמרתי שמי שאין לו בגרות
יצליח אתם פשוט אומרים שרוב הסיכויים שהוא לא יצליח אני רק בא לספר לכם כמזה לא נכון.

בגרות היום חשובה לתחת תעודת מקצוע באלקטרוניקה שווה הרבה יותר מבגרות של 5 יח' ספרות מורחב
+5 יח' תקשורת+5 יח' חרבון מעשי

Mr.Bazooka
03-03-08, 16:57
היחס של האנשים שמשיגים עבודה מוצלחת בין אנשים שעשו בגרות או לא הרבה יותר גבוה לאנשים שעשו בגרות
90% פלוס מהאנשים שלמדו כן יצליחו
אולי 15-20 % מאלא שלא למדו יצליחו
אני מכיר בנאדם בן 45 עובד בתור מחסנאי
מה שאתם מכירים שאנשים שלא למדו והצליחו זה מעט מאוד אנשים
מי שרוצה להצליח יצליח על כל דוגמה שאתה תתן לי שאנשים מצליחים
אפשר לתת עוד 5000 תגובות של א נשים שלא מצליחים.
היחס הזה הוא כב רמזמן לא ככה..צריך בסה"כ מזל ושכל והרבה ניסיון חיים.
יש סיפר על קבלן מנתניה שפרש בכיתה ח' מבצפר עבד להיות פועל בניין עד שנהפך לקבלן חובב לא היה
לו הרבה כסף עד שנפל על דיל טוב ונהיה קבלן של מבני קיזונו בלאס ווגאס והיום יש לו קזינו משלו.
הבן אדם היה כל כך עמחה שהיום בכלל לא תכיר אותו..נכן זה סיפור של אחד למיליון אבל בכל זאת זה בא
להראות שתעודת בגרות לא חשובה.
אין לי כוח לחפור לכם שכל אחד יעש המה שהוא רוצה בחיים ותצליחו זה מה שחשוב.

בן אדם בלי בגרות יקרע תתחת 4 שנים יעשה כסף..יפתח עסק שיתגלה ככישלון אז הוא הפסיד אין מה לעשות לא אמרתי
שזה 100 אחוז של הצלחה..
אבל היום גם מי שיש לו בגרות לא מצליח כל כך..השוק היום נורא קשה ומאמלל חיים רבים של אנשים.

Mr.Bazooka
03-03-08, 17:06
גם אני ההיתי במצב שלך בי''א ...
על תלחץ קח את זה באיזי !

אפשר להסתדר בחיים גם בלי תעודת בגרות
אויל זה נשמע מופרך ומעעוס כבר
אבל אם יש לך פה גדול ובטחון עצמי כמו מניאק
אתה יכול לעבוד בכל עבודה ...

תראה את רני רהב ההומו השמן הזה
יש לו ג'ורה כמו מזבלה ובטחון עצמי של קוקסינל
תראה הוא קונסול של איזה מדינה טרופית
יש לו מכונית ונהג אישי
ווילה כמו 4 בלוקים

הכל תלוי ביכולת שלך להסתגל לחיים
יש אנשים עם תואר ראשון
שמנקים פאנלים ...
אבל תעודת בגרות תעזור לך כמובן
ולכן תשקול צעדים
בדיוק מה שאמרתי..לא להיות טמבל ולנטוש תתיכון להפך..לפחות שיהיה לך בסיס ללימודים גבוהים אם תרצה בזה.
כרגע אף אחד כאן בפורום ואני מדבר על 98 אחוז לא יודע מה הוא יעשה בחיים כי כולם בגילאים של 16-18.

denous
03-03-08, 17:30
איך אתה יודע שאני מדבר שטויות ? אמרתי שזה על עצמי נטו מאז שעזבתי את הבצפר קיבלתי ביטחון עצמי קיבלתי חיים קיבלתי חופשיות נהיו לי חברים לא ספגתי השפלות לא מי מורים ולא מי תלמדים מכבדים אותי קיבלתי סיבות לקום בבוקר אז מה אתה מדבר ביכלל יא חתיכת חוצפן

אני לא יחזור ללימודים לעולם לא משנה מה יקרה

אני מצליח בלי לימודים מצויין

השפלות ממורים ?
חיי חברה זה כבר משהו אחר אתה בא לבית הספר כדי ללמוד חברה זה דבר שנלווה לזה ואתה בוחר את החברה שלך זה ממש לא קשור...
לגבי השפלות ממורים ? אני חושב שאתה די מגזים סלח לי אם לא אבל אני עדיין חשוב שאתה מגזים מאוד.
מכבדים אותך ? יש לך סיבות לקום בבוקר ? עוד הגזמות ? מה נהיית במאפיה שמכבדים אותך ? כאילו מה הסיבה שמכבדים אותך כי הפסקת ללמוד והתחלת משהו אחר שמה שבטוח הוא לא יכניס לך הרבה שכל לראש לדעתי שוב סלח לי אם אני טועה.
אתה מצליח כרגע בלי לימודים כי אתה לא צריך אותם עוד כמה שנים נראה מה יהיה עד אז תהנה...
ודרך אגב סתם לא מכליל או משהו באמת אבל סתם לידע כללי שלי לפי שאר התגובות שלך והדיון השני ועוד דברים שראיתי אני יכול להבין מזה שאתה לא בחור של לימודים אתה בחור של יותר עצבני מכות שם זין על כל העולם רוצה רק לקבל כבוד ומרביץ למי שלא נותן או בקיצור בשפה של היום אתה מין ערס...?
שוב סליחה אם אני טועה סתם לידע כללי.

BBoyabon
03-03-08, 18:21
השפלות ממורים ?
חיי חברה זה כבר משהו אחר אתה בא לבית הספר כדי ללמוד חברה זה דבר שנלווה לזה ואתה בוחר את החברה שלך זה ממש לא קשור...
לגבי השפלות ממורים ? אני חושב שאתה די מגזים סלח לי אם לא אבל אני עדיין חשוב שאתה מגזים מאוד.
מכבדים אותך ? יש לך סיבות לקום בבוקר ? עוד הגזמות ? מה נהיית במאפיה שמכבדים אותך ? כאילו מה הסיבה שמכבדים אותך כי הפסקת ללמוד והתחלת משהו אחר שמה שבטוח הוא לא יכניס לך הרבה שכל לראש לדעתי שוב סלח לי אם אני טועה.
אתה מצליח כרגע בלי לימודים כי אתה לא צריך אותם עוד כמה שנים נראה מה יהיה עד אז תהנה...
ודרך אגב סתם לא מכליל או משהו באמת אבל סתם לידע כללי שלי לפי שאר התגובות שלך והדיון השני ועוד דברים שראיתי אני יכול להבין מזה שאתה לא בחור של לימודים אתה בחור של יותר עצבני מכות שם זין על כל העולם רוצה רק לקבל כבוד ומרביץ למי שלא נותן או בקיצור בשפה של היום אתה מין ערס...?
שוב סליחה אם אני טועה סתם לידע כללי.
אני לא ערס אני פשוט בנאדם של כבוד בבצפר ספגדתי דברים בגלל שהייתי חלש אופי וחלש פיזית וניצלו את זה
השפלות מי מורים אתה הייתה בבצפר שלי ?
למדתה ב כיתה שלי שאתה חושב שאני מגזים חתיכת חוצפן אין לך שום זכות לבקר אותי בשום צורה לא לגבי ההחלטות שלי ולא לגבי מה שעברתי בבצפר אני עומד מאחורי כל מעשה שלי ומאחורי כל דבר שאני עושה או שעשיתי

לא מכבדים אותי כי אני עומד על שלי ושומרים מרחק עלי אף אחד לא תופס יותר טרמפ אף אחד

ועוד דבר חיי חברה זה משהו אחר ?
אני לעולם לא השפלתי בנאדם ודרכתי על בנאדם שהיה חלש לעולם !

אתה מה אתה מבין ביכלל ? מה אתה עברתה בחיים שנותן לך תזכות לימתוח עלי ביקורת פה אה? מה שאני עברתי אף אחד כאן בפורום הזה של הצפונבונים פה לא עבר ואת זה אני אומר במאה אחוז

///Efi///
03-03-08, 18:23
חחח לא הבנת את העיקר ומה שהמשפט מנסה להגיד פה אני לא יתחיל להסביר כמובן.
לא לכולם הולך לא לכולם יש את זה כנראה שלבעלה של דודה שלך אין את זה..לא אמרתי שמי שאין לו בגרות
יצליח אתם פשוט אומרים שרוב הסיכויים שהוא לא יצליח אני רק בא לספר לכם כמזה לא נכון.

בגרות היום חשובה לתחת תעודת מקצוע באלקטרוניקה שווה הרבה יותר מבגרות של 5 יח' ספרות מורחב
+5 יח' תקשורת+5 יח' חרבון מעשי

זה דיי תלוי בלמה אתה עובד... אם אתה עובד בשביל הנשמה/ בשביל ההרגשה הטובה אז אתה באמת לא צריך בצפר...
אם אתה רוצה עבודה נטו בשביל הכסף, אתה חורש בתיכון, עושה תואר ראשון במחשבים, תואר שני במתמטיקה, ואז ישר חוטפים אותך להייטק והמשכורת שלך רק תתחיל מ30 אלף.

עכשיו תחושב שאתה רוצה לימצוא עבודה ויש לך תעודת מיקצוע באלקטרוניקה, ומולך יתמודד על המקום עבודה מישו אם תואר מהאוניברסיטה באלקטרוניקה (לא יודע אם יש כזה דבר ביכלל... סתם הבאתי דוגמא)

toxicity
03-03-08, 19:17
מי שרוצה להצליח יצליח על כל דוגמה שאתה תתן לי שאנשים מצליחים
אפשר לתת עוד 5000 תגובות של א נשים שלא מצליחים.
היחס הזה הוא כב רמזמן לא ככה..צריך בסה"כ מזל ושכל והרבה ניסיון חיים.
יש סיפר על קבלן מנתניה שפרש בכיתה ח' מבצפר עבד להיות פועל בניין עד שנהפך לקבלן חובב לא היה
לו הרבה כסף עד שנפל על דיל טוב ונהיה קבלן של מבני קיזונו בלאס ווגאס והיום יש לו קזינו משלו.
הבן אדם היה כל כך עמחה שהיום בכלל לא תכיר אותו..נכן זה סיפור של אחד למיליון אבל בכל זאת זה בא
להראות שתעודת בגרות לא חשובה.
אין לי כוח לחפור לכם שכל אחד יעש המה שהוא רוצה בחיים ותצליחו זה מה שחשוב.

בן אדם בלי בגרות יקרע תתחת 4 שנים יעשה כסף..יפתח עסק שיתגלה ככישלון אז הוא הפסיד אין מה לעשות לא אמרתי
שזה 100 אחוז של הצלחה..
אבל היום גם מי שיש לו בגרות לא מצליח כל כך..השוק היום נורא קשה ומאמלל חיים רבים של אנשים.
אתה בדיוק מסוג האנשים שממלאים לוטו
רואים רק את המקרים הטובים בלי להסתכל על המקרים הרעים

BBoyabon
03-03-08, 19:20
אני לא יכול לערוך את התגובה שלי אז בנוגע לאותו משפט שרשמתי

" מה שאני עברתי אף אחד כאן בפורום הזה של הצפונבונים פה לא עבר ואת זה אני אומר במאה אחוז"

אני חוזר בי כי אני לא יודע מה כןל אחד פה עבר ואני לא מזלזל פה באף אחד כל אחד ומצבו
וגם אני חוזר מהמילה צפונבונים אני לא יודע איך אתם

xLaes
03-03-08, 19:39
אי אפשר.
ואני מזדהה עם המצב ש'ך,גם אני נדפקתי בגלל השביתה.
היה לי ממוצע 85+
הוא ירד בעךר ל75-80
אוח,העיקר שהמחצית הדפוקה הזאת נגמרת עוד שבוע-שבועיים.
ואז נוכל לחזור..

Gil-G
03-03-08, 19:42
אני לא יכול לערוך את התגובה שלי אז בנוגע לאותו משפט שרשמתי

" מה שאני עברתי אף אחד כאן בפורום הזה של הצפונבונים פה לא עבר ואת זה אני אומר במאה אחוז"

אני חוזר בי כי אני לא יודע מה כןל אחד פה עבר ואני לא מזלזל פה באף אחד כל אחד ומצבו
וגם אני חוזר מהמילה צפונבונים אני לא יודע איך אתם

יפה אמרת

toxicity
03-03-08, 19:43
אי אפשר.
ואני מזדהה עם המצב ש'ך,גם אני נדפקתי בגלל השביתה.
היה לי ממוצע 85+
הוא ירד בעךר ל75-80
אוח,העיקר שהמחצית הדפוקה הזאת נגמרת עוד שבוע-שבועיים.
ואז נוכל לחזור..
מסכן שלי 75-80..
הבנאדם מדבר איתך על לא לעשות בגרות אתה מדבר על ממוצע 80?

Mr.Bazooka
03-03-08, 20:20
אתה בדיוק מסוג האנשים שממלאים לוטו
רואים רק את המקרים הטובים בלי להסתכל על המקרים הרעים
ואתה מסוג האנשים שלעולם לא יצליחו אם לא יקחו סיכונים בחיים.
שווה לקחת סיכון אם לא לא מתקדמים ב חיים..
בחיים יש הרבה קטעים שתצטרך לחשוב לבד מה עושים איך ממשיכים הלאה אם ללכת
על המהלך או לא.

אתה עדיין לא יודע את זה.

Mr.Bazooka
03-03-08, 20:24
זה דיי תלוי בלמה אתה עובד... אם אתה עובד בשביל הנשמה/ בשביל ההרגשה הטובה אז אתה באמת לא צריך בצפר...
אם אתה רוצה עבודה נטו בשביל הכסף, אתה חורש בתיכון, עושה תואר ראשון במחשבים, תואר שני במתמטיקה, ואז ישר חוטפים אותך להייטק והמשכורת שלך רק תתחיל מ30 אלף.

עכשיו תחושב שאתה רוצה לימצוא עבודה ויש לך תעודת מיקצוע באלקטרוניקה, ומולך יתמודד על המקום עבודה מישו אם תואר מהאוניברסיטה באלקטרוניקה (לא יודע אם יש כזה דבר ביכלל... סתם הבאתי דוגמא)
אפשר לעשות גם הרבה כסף בלי תעודת בגרות.
סחר בסמים..שמעת על זה?אתה מגלגל מיליונים בקשנה וראיתי אנשים כאלה.
חוץ מזה אם אתה פותח עסק...בית קפה\פאב\מועדון נכון זאת השקעה של החיים
לחץ מטורף וצריכים לגייס המון כסף בשביל זה וחלק מהסיכון זה שאוו פאב\מועדון\בית קפה
יגיע לפשיטת רגל אבל יש סיכויים שהו איצליח ותגור לך בוילה עם אישה יפה ילדים חמודים
שתוכל לתת להם מה שלא היה לך כשהיית צעיר ולתת להם ערכים לחיים.

תחשוב על זה ככה.

toxicity
03-03-08, 20:27
אפשר לעשות גם הרבה כסף בלי תעודת בגרות.
סחר בסמים..שמעת על זה?אתה מגלגל מיליונים בקשנה וראיתי אנשים כאלה.
חוץ מזה אם אתה פותח עסק...בית קפה\פאב\מועדון נכון זאת השקעה של החיים
לחץ מטורף וצריכים לגייס המון כסף בשביל זה וחלק מהסיכון זה שאוו פאב\מועדון\בית קפה
יגיע לפשיטת רגל אבל יש סיכויים שהו איצליח ותגור לך בוילה עם אישה יפה ילדים חמודים
שתוכל לתת להם מה שלא היה לך כשהיית צעיר ולתת להם ערכים לחיים.

תחשוב על זה ככה.
תשמע אחי עם כל הכבוד אתה יותר מידיי אופטימי
אתה תדבר פה על להקים פאב\מועדונים וכו'.
בקשר אליהם אני לא יכול להגיד לך, אבל אני יודע שיותר מ70 אחוז מהמסעדות נסגרות רק אחרי השנה הראשונה שהן נפתחות, אני מתאר לעצמי שהדוגמאות שאתה הבאת גם בסביבה של זה
ברור שיש תאנשים שיצליחו, אבל אתה לא יכול לשים תקוות על דבר כזה
מה יקרה עם העסק לא יצליח, תהיה תקוע בחובות עד הכתפיים

Mr.Bazooka
03-03-08, 20:34
תשמע אחי עם כל הכבוד אתה יותר מידיי אופטימי
אתה תדבר פה על להקים פאב\מועדונים וכו'.
בקשר אליהם אני לא יכול להגיד לך, אבל אני יודע שיותר מ70 אחוז מהמסעדות נסגרות רק אחרי השנה הראשונה שהן נפתחות, אני מתאר לעצמי שהדוגמאות שאתה הבאת גם בסביבה של זה
ברור שיש תאנשים שיצליחו, אבל אתה לא יכול לשים תקוות על דבר כזה
מה יקרה עם העסק לא יצליח, תהיה תקוע בחובות עד הכתפיים
זאת אחראיות שאני יצטרך לקחת מראש.
צריכים להיות אנשים חכמים ולא דפוקים.
נניח מועדון?אתה עובר כל הזמן בכמה מועדונים אתה בודק מה הנוער אוהב איזו מוזיקה הוא אוהב מה מושך אנשים לקבל ביקורת על המסיבות להיות עירני לכל דבר מסיבה גרועה?הולכים משלמים יותר לדיג'יי יותר טוב לדפוק מופע יחצנות שיעיף לאנשים תתחת.
הולכים רואים מה המועדונים המתחרים עשוים לוקחים להם תרעיון ומשדרגים א ותו להיות רמה אחת מעל כולם.

חוץ מזה שפאב\מועדון\בית קפה בחיים לא מנהלים לבד תמיד יש 2-3 שותפים לעניין.
אז מקיסמום אני יפול?אז לא כל החובות נופלחים עליי ושמעתי הבה סיפורים על אנשים מבוססים שהחליטו לפתוח מועדון ונפלו קשה.זה כבר גורל אין מה לעשות.

בכל מקרה צריכים להיות אנשים חכמים שמבינים עניין לערוך מחקר מקיף על בניית עסק לקרוא ספרים שעוסקים בזה
ובכלל ללמוד על זה.

יש אצלנו בחיפה בן אדם שהקים מלא קיוסקים תחת השם שלו מלא סניפים של קי וסקים ופיצוצייות ועובדה שהולך לו כי הוא חשב צעד אחד קדימה ושידרג תקיוסקים שלו (בדברים שאני לא יכול להגיד פה) בכל רחבי חיפה הבן אדם היום דחוס בכסף הוא היה חבר של מרינה מהישרדות.

חשוב להיות אופטימי לא?
למה להיות דיכאוני זה לא עושה טוב לבריאות.:flowers:

denous
03-03-08, 21:15
אני לא ערס אני פשוט בנאדם של כבוד בבצפר ספגדתי דברים בגלל שהייתי חלש אופי וחלש פיזית וניצלו את זה
השפלות מי מורים אתה הייתה בבצפר שלי ?
למדתה ב כיתה שלי שאתה חושב שאני מגזים חתיכת חוצפן אין לך שום זכות לבקר אותי בשום צורה לא לגבי ההחלטות שלי ולא לגבי מה שעברתי בבצפר אני עומד מאחורי כל מעשה שלי ומאחורי כל דבר שאני עושה או שעשיתי

לא מכבדים אותי כי אני עומד על שלי ושומרים מרחק עלי אף אחד לא תופס יותר טרמפ אף אחד

ועוד דבר חיי חברה זה משהו אחר ?
אני לעולם לא השפלתי בנאדם ודרכתי על בנאדם שהיה חלש לעולם !

אתה מה אתה מבין ביכלל ? מה אתה עברתה בחיים שנותן לך תזכות לימתוח עלי ביקורת פה אה? מה שאני עברתי אף אחד כאן בפורום הזה של הצפונבונים פה לא עבר ואת זה אני אומר במאה אחוז

גם אני בן אדם שעומד על שלי וגם אני ספגתי יותר ממה שתספוג בכל החיים שלך וכן גם אני אומר לך את זה ב100 אחוז שאתה לא עברת ולא תעבור ולא עובר מה שאני עברתי בכל החיים שלי בחיים ואני לא אומר לך את זה סתם כדי להשוות את עצמי כאילו בשיא הרצינות אתה לא עברת ולא תעבור מה שעברתי ואם אני כותב לך תגובה כמה אתה מנסה להוציא את עצמך מסכן וכמה ככה וככה דברים שבעצם אתה יכול לתקן אחרי כל מה שאני עברתי תאמין לי שאתה יכול לתקן ולא רק להתעסק בכמה ספגת וכמה דרכו עליך ואתה היית מלאך ולא עשית כלום....
אני לא מעליב אותך או משהו אני אומר את זה פשוט מניסיון עצמי וידע כללי שאין דבר כזה שידרכו על בן אדם ישפילו אותו והמורים שלו ישפילו אותו בלי שהוא יעשה משהו שמצדיק את זה.
כמובן יש המון דרכים לעמוד על שלך תלוי במה בחרת יש המון דרכים שאפשר לבחור בהם וההשלכות לא ידועות כמובן.
ולסיכום בקיצור אתה מגדיר את עצמך כאחד שהיה ילד כאפות חסר כוח חסר דעה חסר הכל שדרכו עליו והשפילו אותו בכל צורה כל העולם ואף אח דלא תמך בו וביום בהיר אחד הוא קם מהמיטה החליט שהבצפר זה חרא לא עזר לו לא נתן לו כלום לא בחיי החברה שלו ולא להשכלה שלו ומאז לא דרכו עליו לא השפילו אותו היה לו כבוד... שים לב להדגשה.

Bullet
03-03-08, 21:33

למה נראה לך שיקחו מישהו עם תואר שני למתמטיקה? :laughing: זה מקצוע תיאורתי לגמרי ולא מעשי.
אם כבר מתמטיקה ומחשבים, אז יש תואר דו חוגי מתמטיקה ומדעי המחשב (משולב).

אתה חי בסרט כי משכורות בהייטק לא מתחילות מ30 אלף. גם אם תרוויח 30 אלף, מס הכנסה ישאיר לך רק 15,000 :(

לא יודע מה איתכם, אבל אני חושב שמעבר לכסף שעושים בעבודה- צריך גם לקבל סיפוק עצמי מהעבודה שאתה עושה. אם אתה מרוויח טוב אבל משעמם לך בעבודה ואין לך זין לעשות כלום, לאט לאט אתה תדרדר ולא תתקדם לשום מקום.
אם אתה לא מרוויח מי יודע מה אבל אוהב את מה שאתה עושה ומשקיע- אם יש לאן להתקדם אתה תתקדם וגם המשכורת תתקדם.

Tony Montana
03-03-08, 22:11
וואלה כל אחד פה מתכנן בידיוק מה הוא הולך לעשות בעוד 10 שנים...

יכול להיות אחד שיש לו ציונים של אחד ל10000 אלף ואחר כך הוא לא מרוויח גרוש ואחד שלא סיים בית ספר ועושה פי 10 ממנו וגם כמובן ההפך. מה שאני רוצה להגיד פה שהכל זה מזל. מזל מזל ועוד פעם מזל.

nati10
03-03-08, 23:31
מה לנשור יש לך עוד זמן אתה יכול לתקן אני הייתי במצב הרבה יותר גרוע ממך לא למדתי חצי שנה בי"א בגלל השעיה ובלגאן ועכשיו אני עושה בגרות מלאה

Ja Rule
03-03-08, 23:58
למה לברוח מדברים?
סבבה קשה לכם, לא מזלזל באף אחד או משהו, אבל לכל אחד קשה.
אז בגלל שקשה לכם צריך לוותר?
זה פאקינג בצפר, זה רק ההתחלה של החיים.
אם אתם פורשים עכשיו, מה אתם חושבים שיהיה לכם בעתיד, קל?
בלי בסיס יציב רוב הסיכויים שאותו אדם ייפול, נכון שיש אנשים שמצליחים
אבל הכל תלוי במזל.
נכון שצריך לשבת בבית וללמוד, לעשות שיעורים, ללכת לבצפר, אבל זה שטויות
אם משווים בין זה לבין חיי ה'מבוגרים'.
ואני לא מבין את זה בכלל, למה לא לעשות בגרות מלאה, ואחרי זה לעשות מה שבראש שלכם?
עדיף אם כבר שיהיה משהו ביד לפחות ואחרי זה להמשיך הלאה.
ואוקיי, תימצאו משהו שיכניס לכם כסף טוב, אבל אתם תואהבו את אותה עבודה?
אם אתם שואלים אותי, אני מעדיף למצוא עבודה שמכניסה כסף סביר ולהינות ממנה,
במקום למכור את החיים שלי בשביל כסף.
החיים לא סובבים סביב כסף תמיד, אומנם כסף לוקח חלק לא קטן בעולם, אבל קודם כל,
צריך את הבסיס.
ידע זה כוח, כבוד (למי שמחפש), כסף..למה ליזרוק את זה?
אתם רק מתחילים את החיים שלכם, למה לתכנן 10 שנים קדימה במקום לחיות?

rrkk
04-03-08, 00:09
למה לברוח מדברים?
סבבה קשה לכם, לא מזלזל באף אחד או משהו, אבל לכל אחד קשה.
אז בגלל שקשה לכם צריך לוותר?
זה פאקינג בצפר, זה רק ההתחלה של החיים.
אם אתם פורשים עכשיו, מה אתם חושבים שיהיה לכם בעתיד, קל?
בלי בסיס יציב רוב הסיכויים שאותו אדם ייפול, נכון שיש אנשים שמצליחים
אבל הכל תלוי במזל.
נכון שצריך לשבת בבית וללמוד, לעשות שיעורים, ללכת לבצפר, אבל זה שטויות
אם משווים בין זה לבין חיי ה'מבוגרים'.
ואני לא מבין את זה בכלל, למה לא לעשות בגרות מלאה, ואחרי זה לעשות מה שבראש שלכם?
עדיף אם כבר שיהיה משהו ביד לפחות ואחרי זה להמשיך הלאה.
ואוקיי, תימצאו משהו שיכניס לכם כסף טוב, אבל אתם תואהבו את אותה עבודה?
אם אתם שואלים אותי, אני מעדיף למצוא עבודה שמכניסה כסף סביר ולהינות ממנה,
במקום למכור את החיים שלי בשביל כסף.
החיים לא סובבים סביב כסף תמיד, אומנם כסף לוקח חלק לא קטן בעולם, אבל קודם כל,
צריך את הבסיס.
ידע זה כוח, כבוד (למי שמחפש), כסף..למה ליזרוק את זה?

אתם רק מתחילים את החיים שלכם, למה לתכנן 10 שנים קדימה במקום לחיות?
כל מילה בסלע
אני בטוח שאתה עם עצמך נוהג בשיטה הזו

Ja Rule
04-03-08, 00:26
כן..ובתקווה שאני אצליח באמת להגיע לעבודה שאני רוצה.

rrkk
04-03-08, 00:30
כן..ובתקווה שאני אצליח באמת להגיע לעבודה שאני רוצה.
עם רצון נחישות ויכולת אין סיבה שלא תגיע (כל עוד לא תוותר)

Ja Rule
04-03-08, 00:37
עם רצון נחישות ויכולת אין סיבה שלא תגיע (כל עוד לא תוותר)

יאפ, כמו בכל דבר אחר לא? (:
לוותר אצלי זאת בכלל לא אופציה, פעם אחת וויתרתי בחיים שלי,
וזה היה פאקינג מבאס.

rrkk
04-03-08, 00:44
זה טוב שיש לפעמים חוויה של ויתור או כשלון בתנאי שיודעים ללמוד ממנה
לדעת להיכשל זה חלק מהחיים . אבל צריך להמשיך הלאה ולשאוף למעלה. כמו שאמרת בכל דבר בחיים. אפילו בתחביב של כולנו=חדר כושר

Ja Rule
04-03-08, 00:48
זה טוב שיש לפעמים חוויה של ויתור או כשלון בתנאי שיודעים ללמוד ממנה
לדעת להיכשל זה חלק מהחיים . אבל צריך להמשיך הלאה ולשאוף למעלה. כמו שאמרת בכל דבר בחיים. אפילו בתחביב של כולנו=חדר כושר

אתה מתכוון ללדעת מתי לוותר או לקבל את הכישלון וללמוד ממנו, במקום לדעת להיכשל..לא?

rrkk
04-03-08, 00:51
אתה מתכוון ללדעת מתי לוותר או לקבל את הכישלון וללמוד ממנו, במקום לדעת להיכשל..לא?
קודם כל צריך לקבל את הכישלון וללמוד ממנו
ישנם מקרים , מעטים לדעתי, שצריך לדעת לוותר. אבל קודם כל מנסים את הכל ולומדים מטעויות

Ja Rule
04-03-08, 00:56
קודם כל צריך לקבל את הכישלון וללמוד ממנו
ישנם מקרים , מעטים לדעתי, שצריך לדעת לוותר. אבל קודם כל מנסים את הכל ולומדים מטעויות

כן, וכל זה בעצם לוקח חלק בחיים, לא משנה באיזה גיל.

rrkk
04-03-08, 00:59
נכון מאד

Danielllo
04-03-08, 11:23
חבר'ה, אם קצת רצון וקצת יכול אפילו פיל יכול לזיין תרנגולת

rrkk
04-03-08, 11:26
.... עם עוד רצון ויותר שכלול
הוא יעשה את זה לכל הלול

Night_Wolf
04-03-08, 11:32
תלמד עכשיו!!!
למה אם אתה לא תשקיע ולא תלמד בגיל 21 אתה תשלים כמו טאטאל'ה אם אתה תירצה עבודה נורמלית ולא עבודה מסריחה אם 20 שקל לשעה או פחות ומעבר לזה אתה תילמד כל יום מ5 וחצי בערב עד 11 בלילה כמו מאניק!

תלמד תישב ותלמד!!!

מניסיון!

Veron
04-03-08, 13:52
הנה אומר לך את זה אחד עם ניסיון. לא סתם כל הורה דואג שהבן שלו יסיים את הלימודים לפני הצבא. כל ההשלמות האלה אחרי הצבא סתם מעכבים לך את החיים, קיצור כאב ראש אחד גדול.
סיים עם זה עכשיו וזהו, שב כל יום שעה וחצי בבית על החומר, בסה"כ זה לא כזה סיפור גדול..

zuko
04-03-08, 14:20
השלמתי מ3 יחידות מטימטקה ל5,אחרי התיכון..

rrkk
04-03-08, 19:00
השלמתי מ3 יחידות מטימטקה ל5,אחרי התיכון..
זה מראה שהכל ניתן לתיקון
אבל עדיין זה לא אומר שצריך לוותר על הכל בתיכון
רצוי לנסות להוציא את המקסימום מהתיכון ובמקרה הכי גרוע עושים מספר תיקונים....
אבל בהחלט לא לוותר על הכל כי אז זה ביזבוז של המון זמן והמון כסף.
ושאלה לפותח הפוסט: מה המטרה בללכת לביס אם אתה לא מסיים.
ואם אתה לא מתכוון ללכת לביס מה אתה מתכוון לעשות?
מעטים הם בני הנוער שנשרו ועשו עם עצמם משהו (אני לא מדבר על אלו שהלכו לאקסטרני). עכשיו יביאו לי כמה אנשים פה דוגמאות. ברור שיש דוגמאות אבל זה מראה שזה יוצא דופן.
ואני מקווה שאתה יודע שמי שנושר מביס זה משפיע על הנתונים שלו בצבא

denous
04-03-08, 20:55
זה מראה שהכל ניתן לתיקון
אבל עדיין זה לא אומר שצריך לוותר על הכל בתיכון
רצוי לנסות להוציא את המקסימום מהתיכון ובמקרה הכי גרוע עושים מספר תיקונים....
אבל בהחלט לא לוותר על הכל כי אז זה ביזבוז של המון זמן והמון כסף.
ושאלה לפותח הפוסט: מה המטרה בללכת לביס אם אתה לא מסיים.
ואם אתה לא מתכוון ללכת לביס מה אתה מתכוון לעשות?
מעטים הם בני הנוער שנשרו ועשו עם עצמם משהו (אני לא מדבר על אלו שהלכו לאקסטרני). עכשיו יביאו לי כמה אנשים פה דוגמאות. ברור שיש דוגמאות אבל זה מראה שזה יוצא דופן.
ואני מקווה שאתה יודע שמי שנושר מביס זה משפיע על הנתונים שלו בצבא

תגיד איזה מקצועות אתה מלמד אם אפשר לדעת ?

Yoshi-Moto
04-03-08, 20:58
היסטוריה לפי מיטב ידיעתי

yonip
04-03-08, 21:10
תגידו אם כבר לימודים חחח
איך מורכב ציון המגן בפיסיקה ? אמרו לי 70% מתכונת ו30% כל השנה לא ?

rrkk
04-03-08, 21:37
היסטוריה וחיבור

goldBEN
04-03-08, 21:40
תגידו אם כבר לימודים חחח

אני בכלל שמעתי שהאולימפיאדה בפיזיקה יכולה להביא לך 100 בבגרות או במגן לפי מה שהבנתי...

rrkk
04-03-08, 21:42
תגידו אם כבר לימודים חחח
אין חוק קבוע
כל ביס קובע בעצמו

denous
04-03-08, 22:11
היסטוריה וחיבור

אני יודע שזה ממש לא קשור לעניין אבל יש לי מבחן מאוד חשוב ביום ראשון וחלק ממנו הוא על העלייה השלישית...
יש לך אולי איזה סיכום או משהו נורמלי ואמין (לא סיכום מגוגל בקובץ RFT... סיכום באמת של מורה לתלמידים למשל או משהו טוב) שאפשר לקרוא על העלייה השלישית מה היא מתי התרחשה מה הגורמים לעלייה במה היא תרמה והכל אני מאוד אודה לך אם תוכל !

rrkk
04-03-08, 22:46
אני יודע שזה ממש לא קשור לעניין אבל יש לי מבחן מאוד חשוב ביום ראשון וחלק ממנו הוא על העלייה השלישית...
יש לך אולי איזה סיכום או משהו נורמלי ואמין (לא סיכום מגוגל בקובץ RFT... סיכום באמת של מורה לתלמידים למשל או משהו טוב) שאפשר לקרוא על העלייה השלישית מה היא מתי התרחשה מה הגורמים לעלייה במה היא תרמה והכל אני מאוד אודה לך אם תוכל !
אין לי שום דבר על המחשב שאני יכל לשלוח לך
אם אתה צריך עזרה תשאיר את המסנגר שלך פה ואני אתחבר

denous
05-03-08, 06:29
אין לי שום דבר על המחשב שאני יכל לשלוח לך
אם אתה צריך עזרה תשאיר את המסנגר שלך פה ואני אתחבר

Xowaed@hotmail.co.il

rrkk
05-03-08, 13:08
Xowaed@hotmail.co.il
הוספתי אותך