PDA

צפה בגרסא המלאה : עשו לי את המוות ..

BBoyabon
03-03-08, 13:58
בסוף אני הולך לנח"ל .... איימו עלי שלא יגיסו אותי כבר ...

זה היה או זה או שריון ...

אני כולי בבאסה עכשיו בא לי למות ... אני לא מאמין שאני הולך לנח"ל הדבר הכי רחוק ממני בחיים שלי

Danielllo
03-03-08, 14:00
לא הבנתי מה קרה בדיוק תפרט? סירבת להתפנות ובחרו לקחת אותך לנח''ל?

BBoyabon
03-03-08, 14:03
בהתחלה לא רצו לגייס אותי ביכלל ... עשיתי להם בעיות וזה ונתתי מכות לקצין מיון בלשכת גיוס

אז קבעו לי פגישה אם פסיכיאטרית הייתה נחמדה והכל ועזרה לי ואמרה לי בסוף שיגיסו אותי אחר כך שלחו לי פיתאום גיוס שריון היתקשרתי רבתי איתם הייתצי בלשכת גיוס עשו לי את המוות כימאט הבאתי עוד פעם מכות לאותו קצין מיון אבל שלטתי בעצמי
בסוף אמרו לי זה או זה או נח"ל או שמעפים אותי מהשרות ביכלל ....

מה אני יעשה עדיף נח"ל על שריון אבל עדיין אני בבאסה למה חלום שלי היה גולני אח שלי היה באגוז קצין אני כולי בדיכאון עכשיו ...

BBoyabon
03-03-08, 14:04
והביאו לי עוד את הכי נגדי מי גולני גם אמרו לי שבלתי אפשרי גולני בגלל התיק האישי שלי ובגלל שעל כול מקום בגולני נילחמים 4 אנשים אז אין לי סיכוי לשם ....
ובגלל הקב"ה שלי רוצים לתת לי היזדמנות בנח"ל ...

Gil-G
03-03-08, 17:19
וואלה נחל סטלנים לפנים אולי יעשו ממך בנאדם

Ori-Silver
03-03-08, 17:28
מה רע בנחל?יש שם הרבה חברה טובים.

BBoyabon
03-03-08, 18:24
וואלה נחל סטלנים לפנים אולי יעשו ממך בנאדם
יעשו ממני בנאדם למה אתה יודע איך אני שאתה שופט אותי ככה ?
איך אתם מרשים לעצמכם פה לדב ר

BBoyabon
03-03-08, 18:25
מה רע בנחל?יש שם הרבה חברה טובים.

לא מתאים לי מיבחנתי זה החטיבה הכי חרא שיכלתי לקבל
אנשים לא בראש שלי לא מאותו מקום שאני בא ממנו
מיבחנתי זה החברה הכי חרא שיכול להיות לי

Gil-G
03-03-08, 18:28
יעשו ממני בנאדם למה אתה יודע איך אני שאתה שופט אותי ככה ?
איך אתם מרשים לעצמכם פה לדב ר

בצחוק מה אתה לוקח ללב
אני דווקא ניסיתי להלחם לקבל נחל אבל לדבר עם צהל זה כמו לדבר לקיר בטון..
הדבר היחיד שיכול לעזור זה בעיות בבקום עם קציון מיון ואז שמים לב שאתה קיים
אתה יכול לעשות בעיות בבקום לקבל איזה ג'וב (אולי תצתרך לשבת בכלא קצת) ובגיוס קרבי הבא תנסה שוב ללכת לגולני

BBoyabon
03-03-08, 18:30
בצחוק מה אתה לוקח ללב
אני דווקא ניסיתי להלחם לקבל נחל אבל לדבר עם צהל זה כמו לדבר לקיר בטון..
הדבר היחיד שיכול לעזור זה בעיות בבקום עם קציון מיון ואז שמים לב שאתה קיים
אתה יכול לעשות בעיות בבקום לקבל איזה ג'וב (אולי תצתרך לשבת בכלא קצת) ובגיוס קרבי הבא תנסה שוב ללכת לגולני
אני לא מדברים אלי ככה זה לא שאתה רואה פנים של בנאדם כדי לדעת צוחק או לא

אין לי סיכוי להגיע לגולני כבר בדקתי את כל האפשריות ולא הייתה לי בעיה בלשבת בכלא הקטע זה עוד בעית משמעת אחת אני מקבל פטור מהצבא

אולי נחל אנשים כמוך

אני מיבחנתי מיתגייס רק בשביל השרות הקרבי לא מעניין אותי חברים שם לא מענייןאותי כלום חוץ מאולי בנות שזה לפחות יש שם ... זה הכל

הדבר הכי חרא שיכול להיות בשבלי זה להגיע לשם והינה אם המזל שלי הגעתי לשם לא מבין איך אפילו אבל כמו שאמרתה צה"ל צבא דפוק

Yoggie
03-03-08, 19:43
אני לא מדברים אלי ככה זה לא שאתה רואה פנים של בנאדם כדי לדעת צוחק או לא

אין לי סיכוי להגיע לגולני כבר בדקתי את כל האפשריות ולא הייתה לי בעיה בלשבת בכלא הקטע זה עוד בעית משמעת אחת אני מקבל פטור מהצבא

אולי נחל אנשים כמוך

אני מיבחנתי מיתגייס רק בשביל השרות הקרבי לא מעניין אותי חברים שם לא מענייןאותי כלום חוץ מאולי בנות שזה לפחות יש שם ... זה הכל

הדבר הכי חרא שיכול להיות בשבלי זה להגיע לשם והינה אם המזל שלי הגעתי לשם לא מבין איך אפילו אבל כמו שאמרתה צה"ל צבא דפוק

אין לך מושג מה זה צבא. בכל חטיבה יש אנשים מרקעים שונים . נכון בנחל בגלל בני משקים ושנות שירות יש יותר חבר'ה "צהובים" קיבוצניקים ומושבניקים. אבל אתה תמיד תמצא את החברים שלך בכל מקום. אתה חושב שבגולני כולם הם אנשים בעלי הרקע שאתה בא ממנו? איזה שטות...
בתור אחד שעבד עם רוב היחידות המיוחדות בצבא וגם עם הגדודים החטיבתיים כולם עושים עבודה קשה וקורעים את התחת.

סוליקו
03-03-08, 19:53
נחל זה מעולה אחי ...לך על זה

BBoyabon
03-03-08, 20:08
אולי אתם צודקים אני פשוט מבואס ...

ניראה כבר ... לילה טוב חברים תודה