PDA

צפה בגרסא המלאה : ללא תעודת בגרות .... מה אפשר לעשות בחיים ?

saraganzi
03-03-08, 18:29
בהמשך להודעתו של מוטי..
ממש נהנתי לקרוא את כל התגובות !
מוטי אחי אני מזדהה איתך...אני גם בכיתה יא' וגם לי אין זין לקום בבוקר
אני שם לי שעון מעורר ל6:30 וכל 10 דקות הוא מצלצל לי שוב...והופה כבר 10 בבוקר
ואז אני כבר לא הולך....אני מנסה לתת את הפוש האחרון להוציא כמה שיותר בגרויות
(מה שנכשלתי יש לי עוד אפשרות להשלים אותם במסגרת בצפר...בגלל שאני במגמה מיוחדת) (לא של אוטיסטים אל תדאגו )
אז לשאלתי .......למה אפשר להגיע בחיים בלי תעודת בגרות ?
אני לא מדבר על איזה סוחר בשוק....או כל החרטא הזה
אני למשל לקחתי בחשבון לחתום קבע בצה"ל..ולהשקיע שמה!
אם אתם מכירים מישהו שהיסתדר...שתפו ...כי הכל נראה אבוד :wub1:

פינגווין
03-03-08, 18:30
לפתוח עסק...לחתום קבע בצה"ל זה מאוד מסובך, כשתתחיל להוציא את כל הפרטים של זה
ותראה שלא הכל הולך לפי התכניות ....

BBoyabon
03-03-08, 18:32
אני אישית מסודר בלי לימודים

saraganzi
03-03-08, 18:33
אני אישית מסודר בלי לימודים
אז בוא ספר אך אתה מסודר
מה אתה מסטול מת הא...
זה מה ששאלתי :bow:

BBoyabon
03-03-08, 18:35
אז בוא ספר אך אתה מסודר
מה אתה מסטול מת הא...
זה מה ששאלתי :bow:
תדבר יפה .....

אני לא יספר למה פורום זה פורום חרא פשוט צריך לימצוא תכיוון שלך בחיים ולאמץ אותו זה הכל וברגע שתימצא אותו תיתן את הנשמה וזהו
אם יש לך שכל תיסתדר ואני לא חושב שאין לך

Veron
03-03-08, 18:39
בהמשך להודעתו של מוטי..
ממש נהנתי לקרוא את כל התגובות !
מוטי אחי אני מזדהה איתך...אני גם בכיתה יא' וגם לי אין זין לקום בבוקר
אני שם לי שעון מעורר ל6:30 וכל 10 דקות הוא מצלצל לי שוב...והופה כבר 10 בבוקר
ואז אני כבר לא הולך....אני מנסה לתת את הפוש האחרון להוציא כמה שיותר בגרויות
(מה שנכשלתי יש לי עוד אפשרות להשלים אותם במסגרת בצפר...בגלל שאני במגמה מיוחדת) (לא של אוטיסטים אל תדאגו )
אז לשאלתי .......למה אפשר להגיע בחיים בלי תעודת בגרות ?
אני לא מדבר על איזה סוחר בשוק....או כל החרטא הזה
אני למשל לקחתי בחשבון לחתום קבע בצה"ל..ולהשקיע שמה!
אם אתם מכירים מישהו שהיסתדר...שתפו ...כי הכל נראה אבוד :wub1:
אחי אין לך משמעת לקום ב-7 לבית ספר, אז איזה קריירה צבאית?
אל תוותר לעצמך, תוציא את התעודת בגרות הזאת ותחסוך לך הרבה כאבי ראש. אם תוותר לעצמך פה, תוותר גם בעתיד.

goldBEN
03-03-08, 18:43
תדבר יפה .....

אני לא יספר למה פורום זה פורום חרא פשוט צריך לימצוא תכיוון שלך בחיים ולאמץ אותו זה הכל וברגע שתימצא אותו תיתן את הנשמה וזהו

באמת מעניין איך אתה מסודר, אחי...
אני גם מסודר אבל אני לא מוכן לעבוד עצמאי במינימרקט...יותר מידי שעות ויותר מידי עבודה.
אתה מסודר דרך עסק של ההורים?

Yoshi-Moto
03-03-08, 18:45
למה לחשוב על איך אפשר להסתדר בלי?
אתה בי"א, תכניס את עצמך למסגרת, אם עכשיו אתה מתפנק מה יהיה בעתיד?

אתה כבר לא ילד, קח את עצמך בידיים, תשיג תעודת בגרות, באמת שזה לא קשה מידיי.

בלי שום קשר, לבן אדם בלי תעודת בגרות תמיד יהיה דימוי נמוך יותר, כל אלה שבלי, לא לתפוס ממה שאני אומר,ולא להעלב. אני יודע שיש גם גאונים בלי תעודת בגרות.
בכל מקרה, לא נראה לך משפיל סיטואציה עוד 5 שנים שתכיר בחורה ותצתרך להסביר לה שאין לך תעודת בגרות? זה נותן הרגשה של נחיתות(בן אדם לא רציני, לא לא חכם)
וכן, הרבה אנשים מסתכלים על זה. אם זה בעבודה ואם זה ביום יום.

ממש מיותר לוותר עכשיו, תקח את השנתיים האלה ברצינות וצא עם תעודת בגרות.

imported_NIR_B
03-03-08, 18:46
א' לעבוד בעבודה חרא כמו הבדואים בבניה או כמו אלא שאני בן 15 וחצי שוטף כלים במסעדה ולצידי שותפים עוד 2 בני 30 ו 40+, פה אתה מקבל מינימום + עבודה קשה

ס' לפתוח עסק, אבל אל תגיד לעצמך אוו אני יגדל אני יפתח עסק איזה קל.. אז זהו שזה לא כזה קל, קודם כל כדי לפתוח עסק צריך לפחות רבע מיליון להתחלה.. וגם שאתה פותח זה לא כזה קל הרבה מאוד עסקים נופלים

BenM
03-03-08, 18:53
אני חושב שאם אתה יכול טיפה להתאמץ אז עדיף כבר להיות עם תעודת בגרות, אבל כל מי שאומר שבלי זה אין לאן להגיע וזה מראה רמה של נחיתות זה ממש בולשיט לדעתי. כי כמו שאמרו פה אם באמת יש לך כיוון בחיים ותתן הכל כדי להגיע אליו תעודה בגרות זה לא מה שמשנה פה משהו.
אני בעצמי חשבתי על לנשור מהלימודים ואמרתי לעצמי שאני פשוט אתן מה שאני יכול ואם אני אראה שכמה שאני מנסה אני לא מצליח אולי כדאי לוותר. אבל מנסה לא לחשוב על זה בינתיים.

BBoyabon
03-03-08, 18:53
באמת מעניין איך אתה מסודר, אחי...
אני גם מסודר אבל אני לא מוכן לעבוד עצמאי במינימרקט...יותר מידי שעות ויותר מידי עבודה.
אתה מסודר דרך עסק של ההורים?
לא אין להורים שלי עסק הלוואי היה

להפך אני אין לי בעיה לעבוד בכל עבודה מצידי בזבל ומצידי בביוב

אבל היום אני כבר לא עובד בעבודות כאלה
זה לא שאני לא צריך לידאוג יותר מבחינה כלכלית להפך אני עדיין בונה את עצמי מכל מיני דברים שאני רוצה להשיג ...

imported_NIR_B
03-03-08, 18:54
אויבון למה נראלי שאתה אחד החרטטנים?

BBoyabon
03-03-08, 18:54
אויבון למה נראלי שאתה אחד החרטטנים?

כי ניראה לך זה בסדר תחשוב מה שאתה רוצה לא ממש מעניין אותי

saraganzi
03-03-08, 18:57
oyabon יא בן שרמוטה כושילי אמא שלך
סליחה שאני יורד לרמה של האפס הזה..אבל תעשה טובה תעוף מהאשכול הזה
חשב הוא איזה מלך הפשע הפלצן הזה
"אני אישית מסודר בלי לימודים"
"דבר יפה"
תעשה זה תעשה זה....יאאלה מה אתה עושה רעש וצלצולים מאחורי המחשב
וגם כן לא מוכן לפתוח ת'פה..אפשר לחשוב כבר מי אתה שאתה לא רוצה לגלות מה אתה עושה
כי זה פורום חרא? ימזדיין אני מתאר אך אתה במציאות..פשוט פלצן שחושב שהחיים זה משחקי כבוד
----
ואאלה ולבחור שהגיב בנוגע לצבא
הכל עניין של מוטיבציה
כן....אני עדיין חושב שהלימודים לא יתנו לי שום דבר..וזה פשוט מוריד את כל החשק!
למרות שאני מודע למה שיכול לקרות...בלי תעודת בגרות
אבל...אם אנחנו מדברים על הצבא..אז אני לוקח אותו במלוא הרצינות ומצדי לקום ב4 לפנות בוקר

BenM
03-03-08, 18:59
oyabon יא בן :):):):):):) כושילי אמא שלך
סליחה שאני יורד לרמה של האפס הזה..אבל תעשה טובה תעוף מהאשכול הזה
חשב הוא איזה מלך הפשע הפלצן הזה
"אני אישית מסודר בלי לימודים"
"דבר יפה"
תעשה זה תעשה זה....יאאלה מה אתה עושה רעש וצלצולים מאחורי המחשב
וגם כן לא מוכן לפתוח ת'פה..אפשר לחשוב כבר מי אתה שאתה לא רוצה לגלות מה אתה עושה
כי זה פורום חרא? ימזדיין אני מתאר אך אתה במציאות..פשוט פלצן שחושב שהחיים זה משחקי כבוד

מה נפלת עליו כאילו מה הוא אמר

Yoshi-Moto
03-03-08, 19:00
מה נפלת עליו כאילו מה הוא אמר
בונא יא בן זונה איך אתה מדבר?

חחח סתם.

saraganzi
03-03-08, 19:01
ואאלה זיין תמוח האפסון הזה
נתן מכות לקצין בלשכת גיוס..מתחיל לזיין פה תמוח יותר מדיי
שיעוף יחפש ת'חברים שלו
גם כן עוד פותח את הפה באינטרנט
הלוואי ולא יגייסו אותו הפלוץ הזה....לא מתבייש להכות קצין
ואחרי זה לבכות שלא רוצים לגייס אותו

BBoyabon
03-03-08, 19:04
בסדר תגיד מה שאתה רוצה אתה רוצה להאמין תאמין אתה לא רוצה להאמין על תאמין זה בעיה שלך

לא אמרתי שאני מלך הפשע אני לא מיתעסק בפשע כפי שאתה ברוב חוכמתך צינתה אני מיתעסק בדברים שלי ישר חשבתה פשע מעניין למה ?

לגבי הקללות שלך אתה סתם ילד קטן ערס צעצוע שחושב את עצמו

חכה תכיר מזה קציני מיון ואז תדבר פה

מצחיק אותי איזה קללות חחח
באמת אני כבר לא מיתעצבן מהשטויות האלה כי אני יודע שאתה כל כך קטן בחוץ שאין לך ביצים להגיד חצי ממה שאתה אומר פה בפורום לעומתך
יש פה כמה שמכירים אותי ואחד מהם אפילו אישית

Yoshi-Moto
03-03-08, 19:05
עכשיו יתחיל פה ריב...
פותח האשכול אתה סתם דופק לעצמך את האשכול אל תעודד את הריב הזה

BBoyabon
03-03-08, 19:05
עכשיו יתחיל פה ריב...
פותח האשכול אתה סתם דופק לעצמך את האשכול אל תעודד את הריב הזה
לא יתחיל פה ריב כיאני לא יגרר אם המטומטם הזה למדתי כבר להיתרחק מהדברים הטיפשיים האלה

saraganzi
03-03-08, 19:08
הנה..הוא כבר למד להיתרחק מהשטויות האלה
קיצר סע מפה לך תספר את הסיפורי חיים שלך במקום אחר...
"נתתי מכות לקצין מיון"
פחחחחח........אתה פשוט ילד מכוער
אני לא ערס צעצוע אבל אי אפשר להיתעלם מהכיעור שלך פה
לא נורא הלך האשכול בגלל הבנזונה הזה...
ובטח ובטח שהייתי אומר לך את זה בפנים

Yoshi-Moto
03-03-08, 19:09
לא יתחיל פה ריב כיאני לא יגרר אם המטומטם הזה למדתי כבר להיתרחק מהדברים הטיפשיים האלה
יפה..
האמת שהגבתי עוד לנפי שראיתי את התגובה שלך, חשבתי שיתחילו פה קללות...

saraganzi
03-03-08, 19:10
אה אה..ושכחתי עוד משהו
הוא גם נתן מכות לכמה מורים...או שסתם חירטטתה ?

BBoyabon
03-03-08, 19:10
יפה..
האמת שהגבתי עוד לנפי שראיתי את התגובה שלך, חשבתי שיתחילו פה קללות...
מה יצא לי מזה לקלל איזה אחד בפורום חחח הוא סתם מיתעצבן לחינם אני לא מבין מזה מפריע לו אבל בסדר שיעשה מה שבא לו

כמו שאמרתי ככה זה ערסים

BBoyabon
03-03-08, 19:11
אה אה..ושכחתי עוד משהו
הוא גם נתן מכות לכמה מורים...או שסתם חירטטתה ?

לא אמרתי שנתתי מכות למורים בבקשה אל תכניס לי מילים לפה

rrkk
03-03-08, 19:27
שקט בכיתה

rrkk
03-03-08, 19:35
ועכשיו ברצינות
אפשר להצליח בחיים אפילו בלי תעודת בגרות. יש מקרים כאלה אבל הם בודדים יחסית לכלל האוכלוסיה והם הולכים ומתמעטים. (תשאל כל הורה שהצליח בחיים בלי השכלה ותראה שהוא יגיד לך שהוא רוצה שהילד שלו ילמד)
עכשיו... גם עם תעודת בגרות אין לך הרבה מה לעשות. זה פשוט עוד שלב בתהליך ההשכלה
זה כמו שתשאל אם אפשר להסתפק בקרוא וכתוב (לא אי אפשר אבל אי אפשר בלעדי זה).
יכל להיות שבעוד כמה שנים תגיד לעצמך:"למה הייתי צריך את כל זה" אבל תזכור שתעודת בגרות זו דלת להמשך. בהמשך אתה תצטרך אותה כדי ללמוד משהו ברמה יותר גבוהה בתקווה שהלימודים באוניברסיטה או במכללות יביאו אותך להצלחה.
בעולם המודרני צריך השכלה. אין מה לעשות זה נתון סטטיסטי שהיום לרוב העבודות הנחשקות והמצליחות אתה צריך השכלה גבוהה והדרך לזה היא בבגרות (ומי שנותן דוגמאות אחרות זה מראה שזה יוצא דופן... תחשבו על זה)

yespocket
03-03-08, 19:35
אם אתה אל מסתדר בתיכון לא תסתדר בצה"ל

Gil-G
03-03-08, 19:38
ועכשיו ברצינות
אפשר להצליח בחיים אפילו בלי תעודת בגרות. יש מקרים כאלה אבל הם בודדים יחסית לכלל האוכלוסיה והם הולכים ומתמעטים. (תשאל כל הורה שהצליח בחיים בלי השכלה ותראה שהוא יגיד לך שהוא רוצה שהילד שלו ילמד)
עכשיו... גם עם תעודת בגרות אין לך הרבה מה לעשות. זה פשוט עוד שלב בתהליך ההשכלה
זה כמו שתשאל אם אפשר להסתפק בקרוא וכתוב (לא אי אפשר אבל אי אפשר בלעדי זה).
יכל להיות שבעוד כמה שנים תגיד לעצמך:"למה הייתי צריך את כל זה" אבל תזכור שתעודת בגרות זו דלת להמשך. בהמשך אתה תצטרך אותה כדי ללמוד משהו ברמה יותר גבוהה בתקווה שהלימודים באוניברסיטה או במכללות יביאו אותך להצלחה.
בעולם המודרני צריך השכלה. אין מה לעשות זה נתון סטטיסטי שהיום לרוב העבודות הנחשקות והמצליחות אתה צריך השכלה גבוהה והדרך לזה היא בבגרות (ומי שנותן דוגמאות אחרות זה מראה שזה יוצא דופן... תחשבו על זה)

מי אמר שצריך לחיות בעולם המודרני?
אללה מי בא לדפוק ת'ראש בהודו? :flowers: (למישהו בא פרח?:laughing: )

Gil-G
03-03-08, 19:38
אם אתה אל מסתדר בתיכון לא תסתדר בצה"ל

לא נכון בעליל.
יש אנשים שדווקא צהל מסדר להם את הראש (ואני מכיר כמה וכמה כאלה שאפילו הגיעו לדרגת קצונה, אלופים וכד'..)

yespocket
03-03-08, 19:41
רוב האנשיםש נאי מכיר שלא מסתדרים בבית ספר לא הולכים לצה"ל..

בעיקר אלה שאין להם כוח לקום בבוקר ומתקשים ללמוד, לא לא מנסים

סוליקו
03-03-08, 19:43
תדבר יפה .....

בול ...לא כל האנשים מסתדרים ומתאים להם אותו דרך של כולם שהיא בגרות
יש אנשים שמעדיפים ללכת בדרך עקיפה

rrkk
03-03-08, 19:44
מי אמר שצריך לחיות בעולם המודרני?
אללה מי בא לדפוק ת'ראש בהודו? :flowers: (למישהו בא פרח?:laughing: )
מנסיון: מומלץ מאד מאד ליסוע להודו.
אפשר מאד להנות שם בלי לדפוק את הראש

Danielllo
03-03-08, 19:46
קחו פתגם יפה שמתאים לכמה מפה:

אל תשפוט מי שניסה ונכשל, תשפוט את מי שלא ניסה בכלל.

Gil-G
03-03-08, 19:47
מנסיון: מומלץ מאד מאד ליסוע להודו.
אפשר מאד להנות שם בלי לדפוק את הראש

בהחלט.. אני מקווה מאוד למצוא את עצמי שם לתקופה טובה
אני מהמר שבסוף ישראל תשתלט על הודו ורק הדוסים ישארו פה
ההודים חושבים כבר שלישראל יש גבול איתם :laughing:

rrkk
03-03-08, 19:49
בהחלט.. אני מקווה מאוד למצוא את עצמי שם לתקופה טובה
אני מהמר שבסוף ישראל תשתלט על הודו ורק הדוסים ישארו פה
ההודים חושבים כבר שלישראל יש גבול איתם :laughing:
שתהיה בהודו תחשוב שהדוסים הגיעו גם לשם. בכל חור יש בית חב"ד

gman
03-03-08, 20:13
תשמעו זה תלוי מה לאן אתם שואפים ואיזה עבודה אתם רוצים.
בתכלס העיקר זה להשיג עבודה שתאהב, כמובן שיהיה לך מספיק בשביל לגמור את החודש, אבל הכי חשוב שתהיה לך עבודה שתאהב...אין טעם לעבוד כל יום 8 שעות בעבודה מסריחה, כשאפשר אולי להרוויח קצת פחות אבל להינות מהעבודה.

Danielllo
03-03-08, 20:18
בגרות אני עושה! אבל אני שואף לעשות משהו שלא דורש השכלה. לעבוד 3 שנים אחרי צבא עבודת כפיים קשה לעשות 30 שקל לשעה ולחסוך 320 אלף שקל + בכסף הזה לקנות בית ישן באיזור ישן להשכיר אותו לסטונדטים וכו... כל דמי שכירות שנכנסת לי אני משלם למשכנתא וכך אחרי 15 שנה אני מסיים את המשכנתא והבית נהיה שלי וכך נכנס רווח נקי של 4000 כל חודש מהצד. בזמן שאני משכיר את הדירה אני ילמד מנהל עסקים ואולי יפתח עסק קטן, ככה אני רואה אותי בעתיד וזה המטרה שלי. אני בטוח שזה לא קל ויהיו המון מכשולים בדרך אבל מגיל 27 אני יחיה בכבוד ממשכורת נורמלית.

Mr.Bazooka
03-03-08, 20:27
בגרות אני עושה! אבל אני שואף לעשות משהו שלא דורש השכלה. לעבוד 3 שנים אחרי צבא עבודת כפיים קשה לעשות 30 שקל לשעה ולחסוך 320 אלף שקל + בכסף הזה לקנות בית ישן באיזור ישן להשכיר אותו לסטונדטים וכו... כל דמי שכירות שנכנסת לי אני משלם למשכנתא וכך אחרי 15 שנה אני מסיים את המשכנתא והבית נהיה שלי וכך נכנס רווח נקי של 4000 כל חודש מהצד. בזמן שאני משכיר את הדירה אני ילמד מנהל עסקים ואולי יפתח עסק קטן, ככה אני רואה אותי בעתיד וזה המטרה שלי. אני בטוח שזה לא קל ויהיו המון מכשולים בדרך אבל מגיל 27 אני יחיה בכבוד ממשכורת נורמלית.
אתה נשמע כמו אדם שמבין עניין..
רק תגיד לי..איפה תגור בזמן שהסטודנטים האלה יהיו בבית שלך?תגור אצל ההורים עד גיל 30?
תגיע בסופושל דבר לשלב בחיים שתרגיש שאתה חייב קצת ספייס מהמשפחה אתה רוצה להתחיל לגור לבד להביא בנות מבלי להתבייש בזה שאתה גר עם ההורים.
תצטרך עוד דירה אז תתחיל לשלם ל2 דירות בוא זמנית?
אחרי שהבית יהיה שלך ויעברו 15 שנה שאני לא מאמין ש15 שנה אתה תשלם משכנתא לבית כי אתה עוד צעיר ויש לך
עוד הרבה מה לעבור ולא יהיה לך כסף לצרכים אישיים..יציאות,בילויים,בגדים חדשים.

תחשוב על זה ככה.רק אחרי 15 שנה תקבל תרווח שלך ורק אז תפתח עסק..
לא עדיף לקרוע את התחת 6 שנים ולהשקיע מחצית מהכסף או את רוב הכסף בעסק בזמן שאתה משלם דמי שכירות
בבית שאתה ממש גר בו?

Danielllo
03-03-08, 20:33
אתה נשמע כמו אדם שמבין עניין..
רק תגיד לי..איפה תגור בזמן שהסטודנטים האלה יהיו בבית שלך?תגור אצ ההורים עד גיל 27-30?

אני יגור בסטודיו נשמה שלי... זה שאני לומד אני גם יעבוד, וחוץ מזה זה לא בושה לגור אצל ההורים לפחות עד גיל 25 שאני ירים ת'עצמי קצת על הרגליים ודבר שניי אל תשכח שאני משלם את הבית במשכנתא שמגיע אליי מהכסף של השוכרים בנתיים יש לי בצד את כל הכסף של הקריעת תחת שעבדתי בשבילם 3 שנים (כן אני מדבר כאילו זה כבר בוצע, כי זה הסוד להצלחה אחי) בכסף הזה אני משלם לימודים משכיר מקום קטן לגור בו אולי פותח עסק קטן, למרות שאני מתכנן לפתוח רק אחרי שאניי יסיים את הלימודים אבל נראה מה העתיד יביא אליי..

ובקשר לבית זה נכס דבר ראשון זה כבר דבר טוב שיש לך נכס ביד, ודבר שני זה השקעה לטווח הארוך אחרי שיש משפחה וילדים, אתה יודע שיש לך כמה אלפים נקיים ביד שזה המינימום לפרנסת המשפחה וזה תהיה הכנסה משנית וחוץ מזה בתים ישנים סופם לקבל שיפוץ על חשבון העירייה כי הם נהיים בלאי, והערך עולה וזה הופך להיות דבר שווה תחשוב על זה

ואם לא הבנת את הרעיון של הבית כל היופי שבדבר זה כאילו בית בחינם שיושב בצד ואני לא מוציא שקל עליו, כל חודש הכסף שהשוכרים מביאים לי הולכים למשכנתא וזה יוצא שאני לא משלם כלום השוכרים ממנים את המשכנתא מובן?

Mr.Bazooka
03-03-08, 20:40
אני יגור בסטודיו נשמה שלי... זה שאני לומד אני גם יעבוד, וחוץ מזה זה לא בושה לגור אצל ההורים לפחות עד גיל 25 שאני ירים ת'עצמי קצת על הרגליים ודבר שניי אל תשכח שאני משלם את הבית במשכנתא שמגיע אליי מהכסף של השוכרים בנתיים יש לי בצד את כל הכסף של הקריעת תחת שעבדתי בשבילם 3 שנים (כן אני מדבר כאילו זה כבר בוצע, כי זה הסוד להצלחה אחי) בכסף הזה אני משלם לימודים משכיר מקום קטן לגור בו אולי פותח עסק קטן, למרות שאני מתכנן לפתוח רק אחרי שאניי יסיים את הלימודים אבל נראה מה העתיד יביא אליי..

ובקשר לבית זה נכס דבר ראשון זה כבר דבר טוב שיש לך נכס ביד, ודבר שני זה השקעה לטווח הארוך אחרי שיש משפחה וילדים, אתה יודע שיש לך כמה אלפים נקיים ביד שזה המינימום לפרנסת המשפחה וזה תהיה הכנסה משנית וחוץ מזה בתים ישנים סופם לקבל שיפוץ על חשבון העירייה כי הם נהיים בלאי, והערך עולה וזה הופך להיות דבר שווה תחשוב על זה

ואם לא הבנת את הרעיון של הבית כל היופי שבדבר זה כאילו בית בחינם שיושב בצד ואני לא מוציא שקל עליו, כל חודש הכסף שהשוכרים מביאים לי הולכים למשכנתא וזה יוצא שאני לא משלם כלום השוכרים ממנים את המשכנתא מובן?
מאיפה יש לך את כל הידע הזה?אתה לומד את זה?
מאחל לך שזה יצליח מי ידע אולי העתיד יפגיש בינינו נפתח איזה עסק של מכוני ליווי
שמעתי יש בזה הרבה כסף :P
וחוץ מזה הבן שלך לא יהיה בתול כבר בגיל 14 :P

Danielllo
03-03-08, 20:42
מאיפה יש לך את כל הידע הזה?אתה לומד את זה?
מאחל לך שזה יצליח מי ידע אולי העתיד יפגיש בינינו נפתח איזה עסק של מכוני ליווי
שמעתי יש בזה הרבה כסף :P
וחוץ מזה הבן שלך לא יהיה בתול כבר בגיל 14 :P

אני לא לומד שום דבר אחי, זה ראש, חשבתי על זה לבד, וזה המטרה שלי בחיים.

(אני מפחד שיגנבו לי את הרעיון אז אני ימחוק את מה שרשמתי חחחחח)

yespocket
03-03-08, 20:57
אחי אתה דפוק
(בלי להעליב)

ואיפה אתה תחייה? צריך לגור איפה שהוא?
ערך הדירה יורד עם הזמן, חשבתה על זה? צריך לעשות שיפוצים התפוצץ הבויילר, רוצים לצבוע תקיר מחדש, דיירים לא רוצים לשלם כסף, בונים ביניינים חדשים לסטודנטים

30 שקל לשעה ברוטו 3 שנים יוצא לך פחות מ-250,000 בדולר זה יוצא פחות מ 70,000
ב-3 שנים אתה צריך לחיות? צריך מגורים? אוכל? כסף לאוטו? בילויים? בריאות? חשמל? מים? ארנונה? מיסים?

עדיף לך כבר תיקנה קרוון, תפנק את עצמך וכך גם לא תגרו בשכונת פשע

ואני מכיר מחוננים ואנשי עסקים ומה אתה רוצה, בלי ביטחון (ידע פורמאלי) אתה לא שווה הרבה

Gil-G
03-03-08, 21:01
תפסיקו לתכנן את העתיד כאילו אתם אלוהים בחייאת

Danielllo
03-03-08, 21:08
אחי אתה דפוק
(בלי להעליב)

ואיפה אתה תחייה? צריך לגור איפה שהוא?
ערך הדירה יורד עם הזמן, חשבתה על זה? צריך לעשות שיפוצים התפוצץ הבויילר, רוצים לצבוע תקיר מחדש, דיירים לא רוצים לשלם כסף, בונים ביניינים חדשים לסטודנטים

30 שקל לשעה ברוטו 3 שנים יוצא לך פחות מ-250,000 בדולר זה יוצא פחות מ 70,000
ב-3 שנים אתה צריך לחיות? צריך מגורים? אוכל? כסף לאוטו? בילויים? בריאות? חשמל? מים? ארנונה? מיסים?

עדיף לך כבר תיקנה קרוון, תפנק את עצמך וכך גם לא תגרו בשכונת פשע

ואני מכיר מחוננים ואנשי עסקים ומה אתה רוצה, בלי ביטחון (ידע פורמאלי) אתה לא שווה הרבה

תשמע ותשמע לי טוב קודם כל אני מתכוון לעבודה שחורה - נקייה ממס. דבר שני אני מכיר מישהו שעבד איתי עשה בשנה אחת ממשכורת של 27 שקל לשעה 115 אלף שקל, קנה הונדה אקורד 2005 ב100 כן לא היה לו חיים היה עובד כפולות רוב הזמן אבל הוא היה יוצא בלילות היה מבזבז לבילויים ולא חי כמו כושי תאמין לי, וככה אני רוצה אחרי צבא אני גר אצל ההורים עובד עבודה קשה כזאתי כפולות כל היום בעבודה העבודה תהיה הבית השני שלי. פעם פעמיים בשבוע יציאה של 300 שקל אתה מסכים איתי שאני יעשה 300,000 בשלוש שנים לפחות? אם אני חי אם ההורים מבלה אם האוטו של ההורים וחי בבית כל הזמן הזה? יפה, אתה יודע כמה כסף נדרש כדי לקנות עסק סבבה אפילו?לא יותר מ200,000 שקל אולי קצת יותר תלוי בגודל ובאופי, בעניין הבית אין שום בעיות אני לקחתי בחשבון שיהיו בעיות פעם בכמה זמן. אז מה לא נורא שפעם בחצי שנה יש לעשות שיפוצים של 2000 שקל סידורים קטנים של פה ושם, לוקחים את הדברים האלה בחשבון, אבל תאמין לי זה לא מה שיכניס לי חובות עד הכתפיים הדברים הקטנים האלה.. מה זה צביעה? אני יצבע מה הבעיה? מה בויילר? שטויות בויילר חדש מחזיק לפחות 6 שנים, זה דברים בקטנה אחי בקטנה איפה כל הכסף שעבדתי עליו קשה 3 שנים? תאמין לי שהכסף הזה יעזור לי בכסף הזה אני ישלם לימודים ואולי אני ישקול לפתוח עסק או להמשיך לחסוך בזמן הלימודים, אם אני ירצה אני יעזוב ת'בית ישכיר אחלה סטודיו ב1800 שקל לחודש שזה כלום (אני יודע כי גרתי בסטודיו חודש בקיץ האחרון), אני דפוק? תאמין לי שאני יודע מה לעשות.

yespocket
03-03-08, 21:19
תשמע ותשמע לי טוב קודם כל אני מתכוון לעבודה שחורה - נקייה ממס. דבר שני אני מכיר מישהו שעבד איתי עשה בשנה אחת ממשכורת של 27 שקל לשעה 115 אלף שקל, קנה הונדה אקורד 2005 ב100 כן לא היה לו חיים היה עובד כפולות רוב הזמן אבל הוא היה יוצא בלילות היה מבזבז לבילויים ולא חי כמו כושי תאמין לי, וככה אני רוצה אחרי צבא אני גר אצל ההורים עובד עבודה קשה כזאתי כפולות כל היום בעבודה העבודה תהיה הבית השני שלי. פעם פעמיים בשבוע יציאה של 300 שקל אתה מסכים איתי שאני יעשה 300,000 בשלוש שנים לפחות? אם אני חי אם ההורים מבלה אם האוטו של ההורים וחי בבית כל הזמן הזה? יפה, אתה יודע כמה כסף נדרש כדי לקנות עסק סבבה אפילו?לא יותר מ200,000 שקל אולי קצת יותר תלוי בגודל ובאופי, בעניין הבית אין שום בעיות אני לקחתי בחשבון שיהיו בעיות פעם בכמה זמן. אז מה לא נורא שפעם בחצי שנה יש לעשות שיפוצים של 2000 שקל סידורים קטנים של פה ושם, לוקחים את הדברים האלה בחשבון, אבל תאמין לי זה לא מה שיכניס לי חובות עד הכתפיים הדברים הקטנים האלה.. מה זה צביעה? אני יצבע מה הבעיה? מה בויילר? שטויות בויילר חדש מחזיק לפחות 6 שנים, זה דברים בקטנה אחי בקטנה איפה כל הכסף שעבדתי עליו קשה 3 שנים? תאמין לי שהכסף הזה יעזור לי בכסף הזה אני ישלם לימודים ואולי אני ישקול לפתוח עסק או להמשיך לחסוך בזמן הלימודים, אם אני ירצה אני יעזוב ת'בית ישכיר אחלה סטודיו ב1800 שקל לחודש שזה כלום (אני יודע כי גרתי בסטודיו חודש בקיץ האחרון), אני דפוק? תאמין לי שאני יודע מה לעשות.

תישמע לי - אתה הולך לעבוד 50 שנה לפחות
לך יקרה כלום אם תשקיע 4-5 שנים מהחיים שלך בתואר כל שהוא

לא כל כך קל להרוויח כסף

רוב העסקים נסגרים מהר, אלה הסטטיסטיקות
איזה עסק תפתח לדוגמא?
אתה יודע כמה יעלה לך להפעיל אותו עד שירוויח? אתה יודע כמה אנשים מפסידים את כל הרכוש שלהם בדברים האלה? אתה יודע מכה עסקים מצליחם? (בודדים)

איזה עסק לדוגמא תיקנה? בו נעשה תחשבון

ותדע לך - בדברים האלה (דברים חשובים) הכי טוב להיות יקי. אתה צריך לדעת בדיוק מה אתה רוצהףף כמה אתה רוצה מתי אתה רוצה, איך אתה רוצה ולבדוק שאתה עומד בזה

גם להפעיל עסק לבד זה לא קל, אתה יודע כמה באלגן זה? לא כל אחד יכול
מה תעשה אם תהיה חולה? לא תוכל להפעיל תעסק העסק נסגר
אין לך תנאים סוציאלים טובים

עסקים כמו בתי קפה ומסעדות מאוד נוג ופופולרי בארצנו לשלם דמי חסות, הכנסתה את זה בתוכנית שלך?

כך 30% אחוז ביטחון בתוכנית שלך
ותוכנית B
ו-C

ואם להתעשר זה מה שאתה מחפש אז אתה אל בדרך הנכונה, אתה רוצה אני יתן לך אלף דוגמאות למה אתה צריך תואר בשביל להתעשר

Danielllo
03-03-08, 21:23
תישמע לי - אתה הולך לעבוד 50 שנה לפחות
לך יקרה כלום אם תשקיע 4-5 שנים מהחיים שלך בתואר כל שהוא

לא כל כך קל להרוויח כסף

רוב העסקים נסגרים מהר, אלה הסטטיסטיקות
איזה עסק תפתח לדוגמא?
אתה יודע כמה יעלה לך להפעיל אותו עד שירוויח? אתה יודע כמה אנשים מפסידים את כל הרכוש שלהם בדברים האלה? אתה יודע מכה עסקים מצליחם? (בודדים)

איזה עסק לדוגמא תיקנה? בו נעשה תחשבון

ותדע לך - בדברים האלה (דברים חשובים) הכי טוב להיות יקי. אתה צריך לדעת בדיוק מה אתה רוצהףף כמה אתה רוצה מתי אתה רוצה, איך אתה רוצה ולבדוק שאתה עומד בזה

גם להפעיל עסק לבד זה לא קל, אתה יודע כמה באלגן זה? לא כל אחד יכול
מה תעשה אם תהיה חולה? לא תוכל להפעיל תעסק העסק נסגר
אין לך תנאים סוציאלים טובים

עסקים כמו בתי קפה ומסעדות מאוד נוג ופופולרי בארצנו לשלם דמי חסות, הכנסתה את זה בתוכנית שלך?

כך 30% אחוז ביטחון בתוכנית שלך
ותוכנית B
ו-C

ואם להתעשר זה מה שאתה מחפש אז אתה אל בדרך הנכונה, אתה רוצה אני יתן לך אלף דוגמאות למה אתה צריך תואר בשביל להתעשר

תאמין לי אחי שלקחתי את כל הכיוונים בתוכנית שלי, ושאני יתחיל ליישם את זה בפועל אני יבדוק את הדבר מכל הכיוונים האפשרים יחקור יחפש יראה מה ילך הכי טוב בשבילי אפילו אני יחפש לי שותף, מבחינת הבית זה השקעה עתידית לטווח הארוך נדל''ן זה לא מה שאני ממתכנן בחיים שלי, וחוץ מזה מי אמר שאני לא ילמד? לא ראית מה כתבתיי? אני מתכנן ללמוד מנהל עסקים בזמן הזה, עוד משהו אני לא מתכנן עסק ספציפי אני ילמד את הזמן והתקופה שאני ירצה לפתוח עסק יראה מה הכי הולך מה הכי מצליח וואלה אני יקח את הסיכון אין מה לעשות החיים זה חצי הימור אבל סיכונים בטוח אני יקח.

להתעשר זה לא מה שאני מחפש למרות שזה יהיה חלק מהניסיון שלי, אני רוצה לחיות בכבוד מהכנסה מכובדת ולתת לילדים שלי ולמשפחה שלי מה שלא היה לי שהייתי קטן.

yespocket
03-03-08, 21:27
אמרתי לך את דעתי

אתה מחפש להתעשר?

ותעשה תוכנית כמו שצריך - תהיה יקים. תעשה זמנים עכשיו, עם כל מה שצריך לדעת

תתחיל חשוב מחר שאתה קם בבוקר איך אתה מקדם את עצמך בצורה האופטימלית (בגרויות בשביל אוניברסיטה)
אל תשכח להכניס ללוח זמנים שלך חדר כושר..

Bullet
03-03-08, 21:28
בגרות אני עושה! אבל אני שואף לעשות משהו שלא דורש השכלה. לעבוד 3 שנים אחרי צבא עבודת כפיים קשה לעשות 30 שקל לשעה
ולמה בדיוק שמישהו ירצה לעבוד בעבודת כפיים קשה? אם היא לוקחת 30 שקל לשעה אז היא בטח מאוד קשה.

Danielllo
03-03-08, 21:32
אמרתי לך את דעתי

אתה מחפש להתעשר?

ותעשה תוכנית כמו שצריך - תהיה יקים. תעשה זמנים עכשיו, עם כל מה שצריך לדעת

תתחיל חשוב מחר שאתה קם בבוקר איך אתה מקדם את עצמך בצורה האופטימלית (בגרויות בשביל אוניברסיטה)
אל תשכח להכניס ללוח זמנים שלך חדר כושר..

תשמע, אחרי שהכל בעזרת ה' ילך כשורה ואני יסיים תואר שני במנהל עסקים אם הכנסה חודשית סבבה מהעסק שיצליח לי אני ימשוך לכיוונים חדשים, יחפש לעבוד שכיר אם אפשרויות קידום מנהליות.

Danielllo
03-03-08, 21:33
ולמה בדיוק שמישהו ירצה לעבוד בעבודת כפיים קשה? אם היא לוקחת 30 שקל לשעה אז היא בטח מאוד קשה.

תקרא את ההמשך של מה שרשמתי ותבין למה התכוונתי

yespocket
03-03-08, 21:47
בהצלחה

Ja Rule
03-03-08, 21:48
למה לחשוב על איך אפשר להסתדר בלי?
אתה בי"א, תכניס את עצמך למסגרת, אם עכשיו אתה מתפנק מה יהיה בעתיד?

אתה כבר לא ילד, קח את עצמך בידיים, תשיג תעודת בגרות, באמת שזה לא קשה מידיי.

בלי שום קשר, לבן אדם בלי תעודת בגרות תמיד יהיה דימוי נמוך יותר, כל אלה שבלי, לא לתפוס ממה שאני אומר,ולא להעלב. אני יודע שיש גם גאונים בלי תעודת בגרות.
בכל מקרה, לא נראה לך משפיל סיטואציה עוד 5 שנים שתכיר בחורה ותצתרך להסביר לה שאין לך תעודת בגרות? זה נותן הרגשה של נחיתות(בן אדם לא רציני, לא לא חכם)
וכן, הרבה אנשים מסתכלים על זה. אם זה בעבודה ואם זה ביום יום.

ממש מיותר לוותר עכשיו, תקח את השנתיים האלה ברצינות וצא עם תעודת בגרות.

אמרת יפה..

Naor Pinto
03-03-08, 21:54
תראה מאחי השקעת 10 וחצי שנים של בצצפר למה שלא תשקיע עוד שנה וחצי מזדחיינים ותגמור אם העניין אחי